Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 19.10.2021

Първа лига
Локомотив (Пловдив)
2:1
Пирин (Благоевград)
по ТВ
Шампионска лига
Брюж
1:5
Манчестър Сити
по ТВ
Бешикташ
1:4
Спортинг Лисабон
по ТВ
Аякс
4:0
Борусия Дортмунд
Шахтьор Донецк
0:5
Реал Мадрид
по ТВ
Интер
3:1
Шериф
ПСЖ
3:2
РБ Лайпциг
по ТВ
Атлетико Мадрид
2:3
Ливърпул
по ТВ
Порто
1:0
Милан
по ТВ
Лига Европа
Селтик
2:0
Ференцварош
по ТВ
Втора лига
ЦСКА 1948 II
2:0
Септември (Симитли)
Чемпиъншип
Бристол Сити
1:2
Нотингам Форест
Шефилд Юнайтед
1:2
Милуол
КПР
1:0
Блекбърн
Дарби Каунти
2:2
Лутън
Стоук Сити
0:1
Борнемут
Шампионска лига U19
Шахтьор Донецк U19
3:2
Реал Мадрид U19
Бешикташ U19
1:3
Спортинг Лисабон U19
Клуб Брюж U19
1:1
Манчестър Сити U19
Аякс U19
1:5
Борусия Дортмунд U19
Интер (U19)
2:1
Шериф U19
ПСЖ U19
3:0
РБ Лайпциг U19
Порто U19
3:1
Милан (U19)
Атлетико Мадрид U19
2:0
Ливърпул U19
по ТВ
Англия Първа лига
Плимут
3:0
Болтън
Джилингам
1:0
Донкастър
Линкълн
0:1
АФК Уимбълдън
Уигън
1:2
Милтън Кийнс Донс
Портсмут
0:4
Ипсуич
Родъръм
0:0
Уикъмб
Челтнъм
3:1
Моркамб
Крю Александра
0:4
Съндърланд
Кембридж Юнайтед
1:1
Шефилд Уензди
Чарлтън
2:3
Акрингтън
Флийтууд Таун
0:1
Бъртън
Оксфорд Юнайтед
2:0
Шросбъри
Англия Втора лига
Лейтън
1:1
Форест Грийн Роувърс
Мансфийлд
1:1
Порт Вейл
Бароу
1:1
Скънторп
Кроули
1:3
Екзитър Сити
Харогейт Таун
2:2
Транмиър
Брадфорд
1:3
Хартлипул
Колчестър
1:1
Бристъл Роувърс
Нортхямптън
3:0
Стивънидж
Салфорд Сити
0:0
Рочдейл
Нюпорт
2:2
Карлайл
Олдъм
1:3
Уолсол
Сътън Юнайтед
1:2
Суиндън
Испания Сегунда Дивисион
Уеска
0:0
Малага
Картахена
1:0
Спортинг Хихон
Тенерифе
0:1
Ейбар
Евро U17
Словакия U17
5:0
Армения U17
Англия U17
1:0
Беларус U17
Аржентина Лига Профешънал
Платенсе
1:1
Росарио Централ
Унион Санта Фе
1:1
Расинг Клуб
Бразилия Серия А
Сао Пауло
1:0
Коринтианс
Купа на Дания
Колдинг ИФ
6:5
СД
Никобинг
Шампионска лига на Азия Финал
Ал-Насър Рияд
1:2
Ал Хилал Рияд
по ТВ
Купа на Китай
Шъдзяджуан Евър Брайт
1:3
Шънджън
Шанхи Чанган
1:2
Шанхай СИПГ
Вухан Зал
4:0
Циндао Хуанхай
Чънду Кинбао
1:2
Шучуан Жиунио
Швеция Суперетан
Фалкенберг
1:4
Хелзинборг
Ландскруна Болс
2:0
Йонкьопинг
Естония Мастерлига
Флора Талин
отл
Вилянди Тулевик
Пайде
отл
Пярну Вапрус
Серия С Група Б
Витербесе
2:0
Сиена
Аквила Монтеварки
0:2
Олбиа
Губио
4:0
Карарезе
Пескара
1:2
Модена
Реджо Аудаче
3:1
Мателика
Виртус Ентела
0:0
Вис Пезаро
Гроссето
1:1
Терамо
Фермана
0:0
Лукезе
Чезена
2:1
Понтедера
Имолезе
1:1
Пистоиезе
Регионална лига Бавария
Байерн Мюнхен II
1:1
Байройт
Виктория Ашафенбург
1:1
Унтерхахинг
Регионална лига Север группа - Север
Хамбургер II
0:2
Вайхе Фленсбург
Колумбия Примера А
Енвигадо
4:1
Агилас Дорадас
Парагвай Примера
12 октомври
1:2
Клуб Гуарани
Керо Портено
2:0
Ривър Плейт Асунсион
Аржентина - Примера Насионал
Атлетико Белграно
1:1
Естудиантес Рио Куарто
Сан Мартин де Тукуман
2:1
Темперлей
Атлетико Митре
1:0
Алварадо
Примера Б Класура
Баранкиля
0:1
Леонес
Валедупар
1:2
Кортулуа
Бразилия Серия Б
Вила Нова
0:0
КРБ
Еквадор - Първа дивизия
Индепендиенте дел Вале
1:1
Манта
Боливия Примера Дивизион
Реал Потоси
2:1
Ориенте Петролеро
Примера Б
Кокимбо Унидо
1:1
Темуко
Депортес Санта Круз
1:0
Рейнджърс де Талка
Коста Рика - Примера дивисион Апертура
Картахинес
1:0
Спортинг Сан Хосе
Южна Африка
ТС Галакси
0:1
АмаЗулу
Русия Втора дивизия Група 2 Субгрупа 1
Чита
1:0
Зенит II
Кайрат Москва
0:0
ФК Сочи
Красава
2:1
Звезда Санкт Петербург
Ленинградец
2:0
Балтика-БФУ Калининград
Луки-Енергия
0:1
Твер ФК
Твер ФК
17:00
Луки-Енергия
Русия Втора дивизия Група 2 Субгрупа 2
Енисей Красноярск 2
0:4
Волна
Химик Дзержинск
0:1
Динамо Москва 2
Олимп Долгопрудни II
0:2
Казанка Москва
Чертаново Москва
2:3
Муром
Шиник Ярославл
1:0
Знамя Труда
Русия Втора дивизия Група 3 Субгрупа 1
СКА Харабовск 2
1:1
Пересвет Домодедово
Строгино Москов
5:0
Металург Видное
Химки 2
2:2
Сатурн Раменскоие
Знамя Ногинск
1:4
Родина
Саранск
5:1
Коломна
Русия Втора дивизия Група 3 Субгрупа 2
Сахалин
1:1
Динамо Брянск
Динамо Владивосток
0:0
Калуга
Факел Воронезх
0:0
Сокол Саратов
Рязан
1:0
Авангард Курск
Салют Белгород
2:1
Арсенал Тула 2
Купа на Висшата лига до 23 год
Бърнли U23
1:2
Питърбъро (23)
Полша II Лига
Ресовия Жешов
0:2
Медж Легница
Мароко Ботола
Итихад Танжер
0:2
ФАР Рабат
Иран Първа Лига
Нассаджи Мазандаран
1:0
Фаджр Сепаси
Падидех Машхад
0:0
Алуминиум Арак
Пайкан
0:0
Нафт Масджед Солейман
Сепахан
2:0
Мес Рефсенджан
Лига III - Серия 3
Афумати
3:2
Фарул Констанца 2
Лига III - Серия 4
Униреа Басков
0:4
Рапид Букурещ II
Танзания Висша Лига
КМС
0:2
Йънг Африканс
Азам
1:0
Намунго
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.