Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 18.10.2021

Първа лига
ЦСКА 1948
1:0
Берое
по ТВ
Втора лига
Литекс
1:2
Лудогорец II
Монтана
1:0
Ботев (Пловдив) II
Висша лига
Арсенал
2:2
Кристъл Палас
по ТВ
Серия А
Венеция
1:0
Фиорентина
по ТВ
Ла лига
Алавес
0:1
Бетис
Еспаньол
2:0
Кадис
по ТВ
САЩ Мейджър сокър лийг
Ванкувър Уайткапс
2:1
Канзас
Франция Лига 2
Ним
0:2
Аячо
Турция Супер Лига
Аланяспор
6:3
Кайзериспор
Хатайспор
2:1
Газиантеп ФК
Украйна Премиер лига
Черноморец Одеса
0:1
Верес
Дания Суперлига
Орхус
1:0
Олборг
Гърция Суперлига
Ламия
0:1
Арис Солун
Аржентина Лига Профешънал
Алдосиви
1:0
Индепендиенте
Ривър Плейт
3:1
Сан Лоренцо
Бразилия Серия А
Гремио
3:2
Жувентуде
Атлетико ГО
2:1
Атлетико Минейро
Сеара
2:2
Ред Бул Брагантино
Фламенго
0:0
Куяба
Спорт клуб Ресифе
0:0
Сантош
Полша Екстракласа
Стал Мелец
4:2
Заглебие Любин
Ягелония Бялосток
1:1
Радомиак Радом
Купа на Китай
Чанчун Ятай
0:2
Шанхай Шънхуа
Далиен Про
2:0
Тиянджин Теда
Хенан Джануе
2:0
Чонгкинг Лифан
Шандонг Лунeнг
3:0
Циндао Ют Айлънд
Румъния Лига 1
Ботошани
0:0
Чиндия Търговище
Университатя Крайова
5:0
Академика Клинчени
Мексико Пример дивизион
Чивас (Гуадалахара)
2:0
Толука
Швеция Алсвенскан
Хекен
5:0
ИФК Норкьопинг
Юргорден
0:3
Елфсборг
Кипър Първа дивизия
Докса
1:2
Арис Лимасол
Апоел
2:1
Етникос Ахнас
Сърбия Супер лига
Металац
0:2
Младост Лучани
Израел Премиер Лига
Апоел Тел Авив
1:0
Бейтар Йерусалим
Украйна Първа Лига
Агробизнес Волочиск
2:1
Металист Харков
Словения Първа Лига
Целие
1:0
НК Браво
Сърбия Първа лига
ФК ИМТ Белград
0:1
Жарково
Румъния Лига II
Униреа Деж
1:1
Херманщат
Швеция Суперетан
Сундсвал
3:0
Акрополис
Йостерс
3:2
Васалундс
Йоргрюте
2:2
Трелеборг
Ерсте Нидерландия
Волендам
1:0
НАК Бреда
Йонг Утрехт
1:2
Рода
Йонг ПСВ
2:3
Телстар
Йонг АЗ Алкмаар
1:1
Йонг Аякс
Леумит Лига
Апоел Раанана
0:1
Апоел Ришон Лецион
Секция Нес Циона
2:1
Бейтар Тел Авив Бат Ям
Апоел Умм Ал Фахм
2:1
Апоел Рамат Ган
Албания Суперлига
Влазня
6:3
Динамо Тирана
ЕЙРЕ Висша лига
Шамрок
1:1
Бохемианс
Унгария II Меркантил Банк Лига
Вашаш
1:0
III. Керулети ТВЕ
Армения Първа лига
BKMA II
2:1
ФК Урарту 2
Пюник Ереван 2
3:0
ФК Арарат Армения 2
Турция 1.Лига
Истанбулспор АС
1:0
Тузласпор
Германия Трета Лига
СЦ Верл
5:3
Хафелзе
Литва А Лига
Жалгирис Вилнюс
17:00
Невежис Кедайняй
Невежис Кедайняй
1:3
Жалгирис Вилнюс
Серия С Група А
Ренате
2:2
Про Верчели
Колумбия Примера А
Алианса Петролера
2:0
Атлетико Букараманга
Индепендиенте Санта Фе
0:2
Мийонариос
Хуниор
2:1
Хагуарес де Кордоба
Юнайтед Сокър Лийг
Сакраменто Републик
0:0
Такома Дефианс
Сан Диего Лоялс
1:1
Ню Мексико Юнайтед
ОКС Енерджи
0:0
Бирмингам Легион
Лос Анджелес Галакси II
5:0
Ел Пасо Локомотив
Парагвай Примера
Сол де Америка
0:4
Клуб Либертад
Гуайрена
0:2
Олимпия Асунсион
Аржентина - Примера Насионал
Сан Телмо
0:1
Депортиво Морон
Депортиво Риестра
0:0
Химнасия и Eсгрима де Мендоса
Атланта
0:0
Тигре
Примера Б Класура
Тигрес ФК
0:2
Янерос
Орсомарсо
1:2
Унион Магдалена
Перу - Примера Дивизион Класура
Куско
3:5
Депортиво Муниципал
Депортиво Бинасионал
1:2
Университарио
Сесар Вайехо
0:0
Спорт Уанкайо
Еквадор - Първа дивизия
Депортиво Куенка
3:1
9 Октомври
Делфин
4:1
Барселона Гуаякил
Гватемала Лига Насионал
Гуастатоя
3:0
Кселаху
Боливия Примера Дивизион
Аурора
1:2
Реал Томаяпо
Блуминг
3:1
Реал Санта Крус
Гуабира
3:2
Насионал Потоси
Хондурас Лига Насионал Апертура
СД Реал Сосиедад
2:1
СД Виктория
Мотагуа
2:1
Маратон
Салвадор - Примера дивизион Апертура
11 Депортиво
2:2
Жокоро
ФАС
0:1
Асуила
Алианза
4:0
Платензе Мъниципал
Коста Рика - Примера дивисион Апертура
ФК Гваделупа
0:1
Перес Селедон
УСЛ - Лига 1
Форт Лодърдейл Страйкърс
0:1
Норт Тексас
Мексико - Лига де Експеншън МХ
Тепатитлан Де Морелос
0:3
Симаронес де Сонора
Русия Втора дивизия Група 1
Туапсе
1:3
Биолог Новокубанск
Алания Владикавказ 2
1:3
Анжи
Венецуела - Примера Дивисион - Група Централ
Академия Пуерто Кабейо
3:0
Карабобо
Грузия Еровнули лига 2
ВИТ Грузия
1:1
ФК Гагра
Шикура
3:2
Мерани Тбилиси
Сиони Болниси
3:2
Шевардени-1906
Мерани Мартвили
1:0
Рустави
Гареджи Сагареджо
1:1
Зугдиди
Бразилия Серия C - Група D
Томбенсе
1:2
Новоризонтионо
Премиер Лига 2 Дивизия 1
Евертън U23
4:2
Лийдс U23
Тотнъм U23
3:4
Уест Хем U23
Премиер Лига 2 Дивизия 2
Уулвърхемптън U23
0:1
Саутхамптън U23
Стоук Сити U23
1:0
Нотингам Форест U23
Съндърланд U23
1:2
Нюкасъл U23
Полша II Лига
Тихи
1:2
Стомил Олщин
Панама Клаусура
Ерера
1:1
Алианса
Пласа Амадор
4:0
Индепендиенте (Панама)
Шампионат Примавера 1
Пескара (U19)
0:3
Рома (U19)
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.