Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 26.06.2022

САЩ Мейджър сокър лийг
ДС Юнайтед
1:3
Нашвил
Торонто
2:1
Атланта Юнайтед
Монреал Импакт
2:1
Шарлът
Хюстън Динамо
2:0
Чикаго Файър
по ТВ
Интер Маями
2:1
Минесота Юнайтед
ФК Остин
2:2
Далас
Реал Солт Лейк
0:0
Кълъмбъс Крю
Портланд Тимбърс
3:0
Колорадо Рапидс
Лос Анджелис
2:0
Ню Йорк РБ
по ТВ
Приятелски
Раков Честочова
5:1
Хойничанка Хойнице
Урал
2:2
Акрон Толиати
Кьолн II
1:4
Юпен
Рандерс
6:2
Хелзингор
Нордселанд
3:0
Кьоге
Локомотив Москва
2:1
Велес Москва
Ивердон
1:1
Динамо Киев
Арминия Билефелд
1:4
Университатя Крайова
Лудогорец
3:0
Нюрнберг
по ТВ
Динамо Загреб
3:0
Шкендия Тетово
Копер
0:0
Войводина (Нови Сад)
Аржентина Лига Профешънал
Естудиантес
0:2
Нюелс Олд Бойс
Колон Санта Фе
0:1
Хуракан
Ривър Плейт
2:1
Ланус
Сан Лоренцо
1:1
Тигре
Платенсе
0:0
Сармиенто
Бразилия Серия А
Коринтианс
0:0
Сантош
Фламенго
3:0
Америка Минейро
Атлетико Минейро
3:2
Форталеса
Ботафого
0:1
Флуминензе
Авай
2:2
Палмейрас
Норвегия Eliteserien
Сандефьорд
2:2
Тромсьо
Будьо/Глимт
2:0
Олесун
Хам Kам
3:2
Сарпсборг
Стрьомгодсет
3:0
Лилестрьом
Волеренга
0:1
Одс БК
Япония Джей лига
Консадоле Сапоро
1:0
Гамба Осака
Нагоя Грампус
1:1
Кашима Антлърс
Серезо Осака
1:1
Шимицу
Висел Кобе
0:1
Урава Ред Дайъмъндс
Киото Санга
0:1
Шонан Белмар
Саган Тосу
5:0
Токио
Китай - Супер лига
Ухан Трий Таунс
5:0
Хъбей Чайна Форчън
Шанхай Шънхуа
2:1
Гуанджоу Евъргранде
Чънду Кинбао
2:2
Шънджън
Южна Корея К-Лига 1
Улсан Хюндай
0:0
Съннам
Поханг Стийлърс
1:1
Сангжу Сангму
Кануън
4:2
Жежу Юнайтед
Швеция Алсвенскан
Дегерфорш
1:1
АИК
Хамарби
2:2
Хекен
по ТВ
Мялби
1:1
ИФК Норкьопинг
Сундсвал
2:5
Юргорден
Беларус Висша Лига
ФК Минск
2:4
Белшина Бобруйск
Динамо Брест
1:3
Динамо Минск
Арсенал Дзержинск
3:2
Славия Мозир
Швеция Суперетан
Шьовде АИК
0:2
Вастерас
Утсиктен
1:0
Браге Борланг
Далкурд
3:2
АФК Ескилстюна
Норвегия Лига 1
Стабек
0:0
Фредрикстад
Старт
0:1
Конгсвингер
Рауфос
1:0
Шайд
Египет Висша лига
Миср Ел-Макаса
0:2
Ал-Масри
Казахстан Висша Лига
Кизил-Жар
1:3
Тобол
Каспий
0:2
ФК Туран
Тараз
1:1
Кайрат
Актобе
4:1
Астана
ФК Мактаарал
1:1
Атърау
Грузия Еровнули лига
Локомотив Тбилиси
0:2
Телави
Купа на Исландия - 1/8 финали
Акюрейри
4:1
Фрам
Хафнарфьордур
6:1
ИР Рейкявик
Егир
1:0
Филкир
Жардвик
0:1
КР Рейкявик
Латвия Virsliga
Тукумс 2000
0:1
Даугавпилс
Спартак Юрмала
0:2
Ригас
Рига
0:2
Валмиерас
Литва А Лига
Джиугас Телшай
2:0
Йонава
Судува
0:5
Жалгирис Вилнюс
Кауно Жалгирис
1:1
Банга Гаргждай
Юнайтед Сокър Лийг
Маями
1:3
Лос Анджелес Галакси II
Питсбърг Ривърхаундс
2:5
Тампа Бей
Ориндж Каунти
3:1
Лоудоун Юнайтед
Мемфис 901
2:0
Детройт Сити ФК
ФК Тулса
2:1
Чарълстон Батъри
Ню Мексико Юнайтед
0:2
Бирмингам Легион
Ел Пасо Локомотив
5:0
Ню Йорк РБ II
Монтерей Бай ФК
1:2
Сакраменто Републик
Сан Диего Лоялс
5:0
Инди Илевън
Оукланд
3:1
Атланта Юнайтед 2
Парагвай Примера
Генерал Кабалеро ЖЛМ
2:1
Ресистенсия
Клуб Либертад
1:0
Керо Портено
Олимпия Асунсион
4:1
12 октомври
Аржентина - Примера Насионал
Темперлей
2:0
Фландрия
Депортиво Мадрин
2:0
Алмиранте Браун
Алмагро
0:1
Депортиво Риестра
Депортиво Майпу
1:1
Ол Бойс
Атлетико Митре
0:1
Сан Мартин де Сан Хуан
Естудиантес Рио Куарто
4:1
Вила Далмин
Агропекуарио
1:2
Сантамарина
Индепендиенте Ривадивия
4:0
Сан Телмо
Асценсио МХ - Лига де Експансион
Леонес Негрос
0:0
Алебрихес Де Оаксака
Бразилия Серия Б
Спорт клуб Ресифе
0:0
Бруске
Томбенсе
1:1
Наутико Капибарибе
Перу - Примера Дивизион Апертура
Академия Кантолао
3:0
Асоциеишън Депортива Тарма
Карлос Стайн
2:2
Сиенсиано
Сесар Вайехо
4:0
Депортиво Бинасионал
Спорт Уанкайо
2:0
Университарио
Перу - Секунда Дивизион
Спортиво Итеньо
0:1
3 Февруари
Атура
1:0
Ривър Плейт Асунсион
Депортиво Лакубамба
2:1
Депортиво Копсол
Алфонсо Уграте Де Пуно
2:1
Алианца Универсидад
Молинос Ел Пирата
1:1
Юнион Хуарал
Куско
3:2
Комерсиантес Унидос
Чавелинос Хуниорс
1:1
Хуан Аурич
Културал Санта Роса
2:0
Сантош де Наска
Уругвай - Торнео Интермедио
Ривър Плейт Монтевидео
0:1
Бостън Ривър
Плаза Колония
3:0
Серито
Купа на Чили - 1/16 финали
Католика Чили
3:0
Унион Сан Фелипе
О'Хигинс
2:0
Фернандез Виал
Палестино
6:7
СД
Кобрелоа
Сантяго Уондърърс
0:2
СД
Курико Унидо
Аржентина - Дивизия 3 - Клаусура
Архентино де Килмес
1:2
Колегиалес
Хосе де Ургуиза
1:2
Депортиво Мерло
Лос Андес
0:3
Виля Сан Карлос
УСЛ - Лига 1
Грийнвил Триумф
2:1
Нортхерн Колорадо Хаилсторм
Тормента
2:3
Унион Омаха
Чатануга Ред Улвес
1:2
ФК Тусон
Сентръл Вали Фуего
3:2
Каролина РХ
Аржентина - Дивизия 3 Федерал А Зона А
Олимпо
0:1
Сол де Майо
Сансинена
2:0
Уракан Лас Ерас
Циудад де Боливар
1:1
Спортиво Пенярол
Атлетико Камионерос
0:1
Киркуло Депортиво
Циполети
отл
Хувентуд Унида Университарио
Вила Митре
3:1
Феро Карил Оесте Генерал Пико
Аржентина - Дивизия 3 Федерал
Химнасия Уругвай
0:0
Химнасия у Тиро
Бока Унидос
0:0
Спортиво Лас Парехас
Ювентуд Антониана
2:1
Кручеро дел Норте
Сингапур С-лига
Гейланг Юнайтед
1:0
Танджонг Пагар Юнайтед
Китай - Лига 1
Нанкин Сити
0:1
Яингдао Жонон
Сушоу Донгву
0:3
Нантонг Жиуин
Гуанси Баоюн
0:0
Хъбей Кунгфу
Шенянг Урбан
3:1
Шанхай Цзядин
Фарьорски острови Висша лига
07 Вестур
0:1
Б36 Торшавн
Тайван Висша лига
Ханг Иен
0:0
Тайчун Футуро
Южна Корея К-Лига 2
Пусан
0:2
Бушеон 1995
Даейон Ситдзен
1:1
Гимпо Ситизен
Куанджу
1:4
Гионгнам
Южна Корея К-Лига 3
Кьонджу Кхнп
3:1
Пусан Транспорт.Корп
Хвасонг ФК
1:0
Мокпо Сити
Чеонан Сити
0:2
Янджу Ситизен ФК
Кимхае Сити
0:2
Чангуон Сити
Виетнам В Лига 1
Нам Ди
1:1
Ханой
Уругвай Секунда дивисион - Торнео Компетенция Група А
Уругвай Монтевидео
3:1
Ювентуд
Расинг Монтевидео
3:2
Вила Еспаньола
Атенас
0:0
Серо
Рампла Хуниорс
1:2
Мирамар Мисионес
Приятелски - жени
Белгия (Ж)
0:1
Австрия (Ж)
Канада (Ж)
0:0
Южна Корея (Ж)
Япония Джей Лига 2
Джеф Юнайтед
3:1
Токио Верди
Токушима Вортис
1:0
Теспакусатсу Гунма
Точиги
1:1
Грула Мориока
ФК Йокохама
2:0
Албирекс Нийгата
Рюкю
0:1
Мачида Зелвия
Омия Ардия
0:1
Цвайген Каназава
Ренофа Ямагучи
2:1
Вентфорет Кофу
Втора Дивизия - Група 1
Мосс
2:0
Егерсундс
Улерн
2:2
Сотра
Вард Хаугесунд
1:1
Нутоден
Втора Дивизия - Група 2
Улл/Киса
2:1
Левангер
Алта
1:1
Кйелсас
Аскер
1:1
Хьод
Купа на Египет - 1/4 финали
Ал Ахли
2:1
ФК Пирамидс
Тунис - Плейофи
Етоал ду Сахел
0:0
Клуб Африкан
Сфаксиен
2:2
Монастир
Есперанс
2:1
УС Бен Гуердан
Грузия Еровнули лига 2
Спаери
1:1
Мерани Мартвили
Шукура
3:1
Гареджи Сагареджо
Самтредия
6:0
Мерани Тбилиси
Швеция Трета дивизия Север
Мотала АИФ ФК
0:3
Питеа ИФ
Сандвикенс
4:1
Умео
Тебю
1:1
Карлстад
Тийм ТГ ФФ
1:6
Солентуна
Висша лига на Канада
Пасифик ФК
0:3
Халифакс Уондърърс
Йорк Юнайтед
1:3
Валюр ФК
Япония Джей Лига 3
Ванрауре Хачинохе
1:0
Фукушима Юнайтед
Миядзаки
1:4
ФК Гифу
ФК Имабари
0:0
Асул Кларо Нумадзу
Гираванц Китакюшу
1:0
Каматамаре Сануки
Мацумото Ямага
2:1
Иваки
Серия C
Алтос
0:0
Витория
Ботафого СП
1:0
Манауш
Феровиарио
0:2
Флореста
Мароко Ботола
Рабат
0:0
Мулудия Уджда
Рапид Уед Зем
3:2
Ренесанс Беркан
Шабаб Мохамедия
0:3
ФАР Рабат
МАС Фес
2:0
Олимпик Курибга
Нигерия Висша Лига
Ениймба
0:0
Хартланд
Съншайн Старс
2:1
МФМ ФК
Катсина Юнайтед
3:2
Ремо Старс
Гомбе Юнайтед
2:1
Викки
Лоби Старс
1:0
Даккада ФК
Насарава Юнайтед
2:1
Ривърс Юнайтед
Кано Пиларс
1:0
Енугу Рейнджърс
Шуутинг Старс
2:2
Абия Уориърс
Узбекистан Суперлига
Металург Бекабад
0:0
Олимпик
АГМК
2:2
Насаф Карши
Национална независима футболна асоциация
Чатануга
0:0
Мичиган Старс
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.