Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 25.06.2022

САЩ Мейджър сокър лийг
Синсинати
1:0
Орландо Сити
Сиатъл
3:0
Канзас
Евро U19
Австрия U19
3:2
Сърбия U19
Приятелски
Монако
1:0
Серкъл Брюж
Ботев (Враца)
2:1
Миньор (Перник)
Аустрия Лустенау
0:4
Вил
Ягелония Бялисток
1:0
Варта Познан
Спарта Прага
2:1
Дукла Прага
Словачко
2:0
Тренчин
Висла Краков
2:0
Стал Мелец
Холщайн Кил
2:0
Санкт Паули
Вуперталер
0:2
Бохум
Орхус
2:2
Олборг
Брьондби
1:1
Хвидовре
Мидтиланд
3:2
Одензе
Брюж
3:0
Дес Спорт
ФК Тюн
3:3
Санкт Гален
Кортрийк
3:1
Мехелен
Базел
3:2
Гройтер Фюрт
Алтах
0:1
Люцерн
Сион
1:2
Сервет
Санкт Пьолтен
4:2
Аустрия Виена
Вердер
1:3
ВФБ Олденбург
Монтана
1:5
Витоша (Бистрица)
Антверп
9:0
Хогстратен
Ботев (Пловдив)
2:1
Металист Харков
Бъки Тисъл
1:2
Абърдийн
Спартак Москва
2:2
Алания Владикавказ
Нойзидъл ам Зее
1:3
Рапид Виена
ЦСКА 1948
3:0
Локомотив (София)
ЛАСК Линц
0:2
Краковия
Левски
3:1
Академия Пандев
по ТВ
Лудогорец
0:3
Ференцварош
по ТВ
Норвегия (Ж)
2:0
Нова Зеландия (Ж)
Пирин (Благоевград)
0:0
Спартак Варна
Берое
2:1
Спартак Плевен
Фенербахче
4:0
КФ Тирана
Андерлехт
0:1
Сент Трюиден
Спарта Петегем
0:7
Зулте Варегем
Расинг Люксембург
1:3
Шарльороа
ФК Сочи
2:4
СД
Зенит
Франция (Ж)
4:0
Камерун (Ж)
Испания (Ж)
7:0
Австралия (Ж)
Аржентина Лига Профешънал
Банфийлд
1:1
Баракас Сентрал
Росарио Централ
0:1
Химнасия Ла Плата
Бока Хуниорс
1:2
Унион Санта Фе
Дефенса и Хустисия
1:1
Велез Сарсфийлд
Талерес де Кордоба
0:2
Сентрал Кордоба
Бразилия Серия А
Интернасионал
3:0
Коритиба
Атлетико Паранаенсе
4:2
Ред Бул Брагантино
Норвегия Eliteserien
Хаугесунд
4:2
Викинг
Розенборг
3:1
Кристиансунд
Япония Джей лига
Йокохама Маринос
4:0
Кашива Рейсол
Ависпа Фукуока
1:3
Санфрече Хирошима
Кавасаки Фронтале
1:1
Джубило Ивата
Китай - Супер лига
Шъдзяджуан Евър Брайт
1:1
Пекин Гуоан
Ухан Зал
1:2
Шанхай СИПГ
Хангжу Грийнтаун
2:0
Шандонг Лунeнг
Тиянджин Теда
1:0
Мейджоу Хака
Южна Корея К-Лига 1
Чонбък
1:1
ФК Таегу
Сувон
3:0
Сувон Самсунг Блюуингз
Сеул
1:1
Инчхън Юнайтед
Беларус Висша Лига
Ислоч
1:1
Гомел
Енергетик-БГУ
0:0
Рух Брест
Слуцк
0:2
Витебск
Шахтьор Солигорск
0:1
Торпедо Белаз Жодино
Неман Гродно
0:0
БАТЕ Борисов
Казахстан Висша Лига
Акжайк
0:1
Ордабаси
Аксу
1:1
ФК Шахтьор Караганда
Грузия Еровнули лига
Сабуртало
3:1
Самгурали Цхалтубо
Динамо Батуми
3:0
Сиони Болниси
Динамо Тбилиси
5:1
Торпедо Кутаиси
Исландия Втора лига
Вестри
2:1
Гриндавик
Литва А Лига
Паневежис
1:2
Шауляй
Ритериай
0:3
Хегелман Литауен
Юнайтед Сокър Лийг
Колорадо Спрингс
0:1
Сан Антонио
Лас Вегас Лайт
3:2
Финикс Райзинг
Хартфорд Атлетик
0:2
Луисвил Сити
Аржентина - Примера Насионал
Килмес
0:0
Химнасия и Eсгрима де Мендоса
Институто Кордоба
1:0
Естудиантес Буенос Айрес
Депортиво Морон
1:1
Химнасия и Есгрима Хухуй
Алварадо
0:1
Атлетико Белграно
Асценсио МХ - Лига де Експансион
Минерос де Сакатекас
1:0
Селая
Бразилия Серия Б
Лондрина
3:1
Гуарани
Вашко Да Гама
3:0
Операрио ПР
Крисиума
1:0
Вила Нова
Байя
0:1
Новоризонтионо
Перу - Примера Дивизион Апертура
Мелгар
1:0
Атлетико Грау
Спортинг Кристал
1:0
Алианса Атлетико
Перу - Секунда Дивизион
Лукеньо
1:2
Клуб Спортиво Сан Лоренцо
Уругвай - Торнео Интермедио
Феникс
0:0
Депортиво Малдонадо
Данубио
0:1
Насионал Монтевидео
Дефенсор Спортинг
1:0
Серо Ларго
Купа на Чили - 1/16 финали
Сан Антонио Унидо
1:3
Аудакс Италиано
Депортес Ла Серена
1:2
Универсидад де Консепсион
Евертън Чили
1:2
Магаянес
Барнечеа
1:1
Кобресал
Аржентина - Дивизия 3 - Клаусура
Комуникасионес
1:1
Дефенсорес Унидос
Итузаинго
0:0
УАИ Уркиса
Атлетико Феникс
3:2
Док Суд
Сан Мигел
0:0
Депортиво Арменио
Кануелас
1:1
Талерес Рамидиос
Сингапур С-лига
Йънг Лайънс
0:1
Балестиер Калса
Китай - Лига 1
Циндао Ют Айлънд
0:0
Дзъбо Цучу
Фарьорски острови Висша лига
Рунавик
1:3
Викингур Гота
Хавнар Болтфелаг Торшавн
1:2
КИ Клаксвик
Южна Корея К-Лига 2
Юнгам Асан
3:1
Ансан Грийнърс
Анянг
1:0
Сеоул
Южна Корея К-Лига 3
Дангджин Ситизен
0:3
Улсан Ситизен
Почон Ситизен ФК
2:2
Паджу Ситизен ФК
Чхонджу ФК
0:0
Сихеунг Ситизен
Уругвай Секунда дивисион - Торнео Компетенция Група А
Прогресо
1:1
Централ Еспаньол
Ла Луз
0:0
Суд Америка
Япония Джей Лига 2
Вегалта Сендай
1:1
Монтедио Ямагата
Мито Холихок
1:1
Фагиано Окаяма
В-Варен Нагасаки
0:0
Блаублиц Акита
Роасо Кумамото
1:2
Ойта Тринита
Втора Дивизия - Група 1
Стрьомен
4:2
Стаал Йорпеланд
Орн Хортен
8:1
Арендал
Втора Дивизия - Група 2
Йовик-Лин
1:1
Баерум
Естония Есилига
ФСИ Левадия II
1:2
Фк Жарве
Грузия Еровнули лига 2
Рустави
0:0
ВИТ Грузия
Япония Джей Лига 3
УСКК
0:3
Фуджиеда МИФК
Каталер Тояма
1:0
Нагано Парсейро
Гайнаре Тотори
2:2
Сагамихара
Ехиме
1:0
Кагошима Юнайтед
Серия C
АБС Натал
0:0
Конфианса
Исландия Трета лига
Магни
0:1
Рейнир С.
Тротур Рейкявик
3:1
Фярдабигд Лейкнир
Фялабигдар
3:2
Викингур Олафсвик
Мароко Ботола
Олимпик Сафи
3:1
Итихад Танжер
Казабланка
2:1
Дифаа ел Джадида
Хасания Агадир
2:3
Раджа Казабланка
Малайзия Суперлига
Негери Сембилан
3:0
Паханг
Малака Юнайтед
2:3
Саравак Юнайтед
Йордания Висша Лига
Ал Файсали
1:0
Ал Уехдат
Нигерия Висша Лига
Нигер Торнадос
4:0
Квара Юнайтед
Аква Юнайтед
2:1
Платеау Юнайтед
Национална независима футболна асоциация
Албиън Сан Диего
отл
Вале Юнайтед ФК
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.