Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore
Бонуси:
бонус до: 550 лв.
бонус до: 100 лв.
бонус до: 200 лв.
бонус до: 200 лв.

Програма и резултати на живо | Мачовете на 29.05.2023

Плейофи за Лига на конференциите
Локомотив (София)
1:3
Арда
по ТВ
Ботев (Пловдив)
0:0
Славия
по ТВ
Англия - Плейофи - Финал
Шефилд Уензди
1:0
СП
Барнзли
по ТВ
СП U20
Южна Корея U20
0:0
Гамбия U20
Хондурас U20
1:3
Франция U18
Мейджър лийг сокър
Нашвил
3:1
Кълъмбъс Крю
Италия Плейофи - 1/2 финали
Зюдтирол
1:0
Бари
по ТВ
Бразилия Серия А
Атлетико Минейро
1:1
Палмейрас
Ред Бул Брагантино
2:0
Сантош
Ботафого
2:0
Америка Минейро
Украйна Премиер лига
Металист 1925 Харков
0:2
Кривбас
Ворскла
2:0
Колос Коваливка
Черноморец Одеса
1:3
Рух Лвов
ФК Лвов
0:2
Ингулец
Металист Харков
1:2
Минай
Динамо Киев
3:0
Верес
Дания Суперлига
Люнгби
2:1
Олборг
Силкеборг
3:3
Мидтиланд
Аржентина Лига Профешънал
Бока Хуниорс
1:0
Тигре
Нюелс Олд Бойс
2:0
Годой Круз
Колон Санта Фе
2:2
Сентрал Кордоба
Швейцарска Супер Лига
Санкт Гален
4:0
Сион
Люцерн
0:1
Сервет
Базел
3:1
Грасхопърс
Йънг Бойс
2:1
Винтертур
Цюрих
2:3
Лугано
Елитсериен
Будьо/Глимт
5:1
Викинг
Стабек
2:1
Волеренга
Молде
5:0
Сандефьорд
Одс БК
1:1
Стрьомгодсет
Хаугесунд
1:2
Тромсьо
Бран
3:1
Розенборг
Сарпсборг
3:1
Олесун
Хам Kам
0:0
Лилестрьом
Дания Плейофи
Виборг
1:2
Копенхаген
Брьондби
5:1
Нордселанд
Алсвенскан
Дегерфорш
1:1
Варбери
Хамарби
0:2
Варнамо
Хекен
4:1
ИФК Гьотеборг
Китай - Супер лига
Чанчун Ятай
0:3
Шанхай Порт
Южна Корея К-Лига 1
Поханг Стийлърс
1:0
Чонбък
Мексико - Лига МХ - Финал
Чивас (Гуадалахара)
2:3
СП
УАНЛ Тигрес
Кипър плейофи
Анортозис
1:0
Еносис Неон Паралимни
АЕЛ Лимасол
1:1
Докса
Румъния Лига II Плейофи влизане/оставане - Финал
Арджеш Питещ
1:19
Динамо Букурещ
Египет Висша лига
Ал Итихад Александрия
1:2
ФК Пирамидс
Ал Ахли
1:0
Керамика Клеопатра
Албания Суперлига
Ляч
3:0
Кастриоти
Бюлис
1:2
Влазня
Егнатия
0:1
Кукеши
КФ Ерзени
1:2
КФ Тирана
Партизани
2:0
Теута Дуръс
Исландия Първа лига
Акюрейри
4:2
Фрам
Кефлавик
0:0
Брейдаблик
Викингур
2:3
Валур
Норвегия Лига 1
Мьондален
1:3
Санднес Улф
Старт
2:1
Ранхайм
Брине
0:1
КФУМ Осло
Мосс
1:0
Рауфос
Йерв
2:1
Хьод
Фредрикстад
2:1
Осане
Кристиансунд
2:2
Шайд
Конгсвингер
1:0
Согндал
Купа на Черна гора - Финал
Сутиеска
1:3
СД
Арсенал Тиват
Юнайтед Сокър Лийг
Лоудоун Юнайтед
0:1
Питсбърг Ривърхаундс
Парагвай Примера
Клуб Насионал
2:1
Керо Портено
Аржентина - Дивизия 3 Примера Б Метрополитана Апертура
Акасусо
0:1
Депортиво Арменио
УАИ Уркиса
1:1
Комуникасионес
Примера Б Апертура
Кукута
1:1
Патриотас
Бразилия Серия Б
Спорт клуб Ресифе
4:1
АБС Натал
Томбенсе
1:1
Гуарани
Перу - Лига 1 Апертура
Спорт Уанкайо
1:2
Спортинг Кристал
Карлос Манучи
1:2
Мелгар
Алианса Лима
6:1
Депортиво Бинасионал
Перу - Секунда Дивизион
Депортиво Копсол
0:1
Алианца Универсидад
Еквадор - Първа дивизия
Ел Насионал
4:1
Барселона Гуаякил
Боливия Примера Дивизион
Насионал Потоси
6:0
Гуабира
Университарио де Винто
1:0
Реал Санта Крус
Олуейс Реди
2:0
Дъ Стронгест
Вака Диез
3:1
Ориенте Петролеро
Примера Б
Антофагаста
4:1
Сан Маркос де Арика
Унион Сан Фелипе
4:1
Универсидад де Консепсион
Хондурас Лига Насионал Клаусура - Финал
Олимпиа
3:2
Оланчо
Коста Рика - Примера дивисион Клаусура - Финал
Депортиво Саприса
3:1
Алахуеленсе
Колумбия Примера А Плейоф Група А
Атлетико Насионал
1:1
Алианса Петролера
Колумбия Примера А Плейоф Груп
Америка де Кали
2:0
Меделин
Полша 1 Лига
Скра Честохова
0:3
Пуща
Гърция Супер Лига 2 Група Б
Аполон Понтоу
0:0
Верия
Гърция Супер Лига 2 Група А
Кифисия
0:3
П.А.Е Ханя
Фарьорски острови Висша лига
Викингур Гота
1:1
Б68 Тофтир
ТБ Твьоройри
0:3
07 Вестур
ИФ Фуглафьорур
1:7
КИ Клаксвик
Б36 Торшавн
2:1
АБ Аргир
Хавнар Болтфелаг Торшавн
6:1
ЕБ/Стреймур
Южна Корея К-Лига 2
Бушеон 1995
2:0
Гимпо Ситизен
Русия Втора дивизия Група 1 Сребро
Машук-КМВ Пятигорск
4:2
Алания Владикавказ 2
Легион Динамо Махачкала
2:0
Спартак Налчик
Русия Втора дивизия Група 3
Химки 2
5:0
Квант Обининск
Динамо Владивосток
1:4
Родина Москва 2
Втора Дивизия - Група 1
Фрам Ларвик
1:1
Гроруд
Втора Дивизия - Група 2
Сотра
2:1
Алта
Тромсдален
3:1
Стьордалс Блинк
Левангер
2:0
Стрьомен
Примавера Б Национал Зона Б
Атлетико Рафаела
0:1
Атлетико Митре
Естония Есилига
Фк Жарве
2:6
ФСИ Левадия II
Елва
0:2
Номме Юнайтед
Швеция Трета дивизия Юг
ИК Оддеволд
0:0
ФК Тролхетан
Норби
1:1
Ванерсборгс ИФ
Висша лига на Канада
Йорк Юнайтед
1:0
Кавалри ФК
Серия C
Волта Редонда
3:0
Пайсанду
Операрио ПР
1:0
Пузу Алегри
Мароко Ботола
Рабат
0:2
ФАР Рабат
Видад Казабланка
2:0
Могреб Тетуан
Гана Висша лига
Асанте Котоко
1:1
Карела
Узбекистан Суперлига
Пахтакор
1:0
ФК Термез Сурхан
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.