Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 29.05.2023

Serie A
Lazio
3:2
Cremonese
Juventus
0:1
AC Milan
on TV
La Liga
Barcelona
3:0
Mallorca
on TV
Atletico Madrid
2:1
Real Sociedad
on TV
Getafe
2:1
Osasuna
on TV
Almeria
0:0
Valladolid
on TV
Girona
1:2
Betis
on TV
Athletic Club
0:1
Elche
on TV
Rayo Vallecano
2:1
Villarreal
on TV
Cadiz
1:0
Celta
on TV
Valencia
2:2
Espanyol
on TV
England play-offs - Final
Sheffield Wednesday
22:00
Barnsley
Premier league
Rostov
3:2
Akhmat Grozny
Major League Soccer
Sporting Kansas City
4:1
Portland Timbers
Nashville SC
3:1
Columbus Crew
First Division A Championship Play-offs
Club Brugge
1:3
Genk
World Cup U20
Tunisia U20
0:1
Uruguay U20
Iraq U20
0:0
England U20
South Korea U20
0:0
Gambia U20
Honduras U20
1:3
France U20
Super League
St Gallen
22:30
Sion
Luzern
22:30
Servette FC
Basel
22:30
Grasshopper
Young Boys
22:30
Winterthur
Zurich
22:30
FC Lugano
Liga Profesional
Barracas Central
1:0
San Lorenzo
Talleres Cordoba
1:0
Argentinos Juniors
Defensa Y Justicia
1:1
Racing Club
Boca Juniors
1:0
Tigre
Newells Old Boys
2:0
Godoy Cruz
Serie A
Internacional
2:0
Bahia
Corinthians
2:0
Fluminense
Atlético Mineiro
1:1
Palmeiras
Red Bull Bragantino
2:0
Santos
Botafogo
2:0
America Mineiro
ALKA Superliga
Lyngby
20:00
Aalborg
Silkeborg
20:00
Midtjylland
1. Lig
Denizlispor
3:0
Adanaspor
Keciorengucu
3:0
Yeni Malatyaspor
LigaPro
Farense
3:1
Tondela
USL Championship
Loudoun United
0:1
Pittsburgh Riverhounds
Play-offs
Viborg
22:00
Copenhagen
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Apertura
San Miguel
1:0
Villa San Carlos
Dock Sud
0:2
Ituzaingo
Talleres Remedios
0:1
Deportivo Merlo
Argentino de Merlo
1:0
Los Andes
Serie B
Mirassol
1:0
Criciuma
Ceara
0:3
Novorizontiono
Sport Club do Recife
4:1
ABC Natal
Tombense
1:1
Guaraní
Liga MX - Final
Guadalajara
2:3
AET
UANL Tigres
1 HNL
Dinamo Zagreb
4:1
HNK Gorica
Premier League
Metalist 1925 Kharkiv
20:00
Kryvbas
Vorskla Poltava
20:00
Kolos Kovalivka
Chornomorets Odesa
20:00
Rukh Lviv
FK Lviv
20:00
Ingulets
Metalist Kharkiv
20:00
FC Mynai
Dynamo Kyiv
20:00
Veres
Super Liga
Crvena Zvezda
2:2
Novi Pazar
1. Division
Mjondalen
21:00
Sandnes
Start
21:00
Ranheim
Bryne
21:00
KFUM Oslo
Moss
21:00
Raufoss
Jerv
21:00
Hodd
Fredrikstad
21:00
Asane
Kristiansund BK
21:00
Skeid
Kongsvinger
21:00
Sogndal
Super League
Changchun Yatai
19:35
Shanghai Port
Urvalsdeild
Fylkir
2:1
Vestmannaeyar IBV
KR Reykiavik
1:0
Stjarnan
Hafnarfjordur
4:3
HK Kopavogs
Eliteserien
Bodo Glimt
23:00
Viking
Stabaek
23:00
Valerenga
Molde
23:00
Sandefjord
Odd Ballklubb
23:00
Stromsgodset
Haugesund
23:00
Tromso
Brann
23:00
Rosenborg
Sarpsborg
23:00
Aalesund
Division Profesional Clausura
Guairena
04:00
Club Guarani
Club Olimpia
04:00
Sportivo Ameliano
Club General B Caballero
0:2
Libertad
Tacuary
04:00
Sportivo Luqueño
Club Nacional
2:1
Cerro Porteno
Meistriliga
Paide Linnameeskond
1:2
Trans Narva
Cyprus play-offs
Omonia Nicosia
0:2
AEK Larnaca
Pafos FC
2:1
Apollon Limassol
Spain play-offs - 1/2 Finals
Granada II
3:3
Utebo
Recreativo Huelva
1:0
AET
Gimnastica Segoviana
Primera A Playoff Group A
Atletico Nacional
1:1
Alianza Petrolera
Primera A Playoff Group B
America de Cali
2:0
Independiente Medellin
Belarus Cup - Final
BATE
0:2
Torpedo Zhodino
Primera B PB Apertura
Cucuta
1:1
Patriotas
Liga 1 Movistar - Apertura
Union Comercio
4:3
Asociacion Deportiva Tarma
Melgar
Post
Deportivo Binacional
Cusco FC
Post
Cesar Vallejo
Carlos Mannucci
Post
Asociacion Deportiva Tarma
Alianza Lima
Post
Deportivo Garcilaso
Alianza Atletico
Post
Sporting Cristal
Cienciano
Post
Sport Boys
Sport Huancayo
Post
Universitario de Deportes
Academia Cantolao
Post
Deportivo Municipal
Union Comercio
Post
Atletico Grau
UTC
1:0
Universitario de Deportes
Sport Huancayo
1:2
Sporting Cristal
Carlos Mannucci
1:2
Melgar
Alianza Lima
6:1
Deportivo Binacional
Segunda Divisin
Comerciantes Unidos
3:2
Cultural Santa Rosa
Ecuador - First Division
Aucas
0:2
Deportivo Cuenca
Independiente del Valle
2:3
L.D.U. Quito
El Nacional
4:1
Barcelona Guayaquil
European play-offs
Lokomotiv Sofia
22:30
Arda
K League 1
Pohang Steelers
0:0
HT'
Jeonbuk
Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
1:2
Dinamo Batumi
1st Liga
GKS Tychy
0:0
Stal Rzeszow
Argentina - Division 3 Federal A Zona C
Sportivo Belgrano
2:0
Independiente De Chivilcoy
Unión de Sunchales
1:0
Gimnasia Uruguay
Defensores Villa Ramallo
0:0
Sportivo Las Parejas
Argentina - Division 3 Federal A Zona D
Boca Unidos
1:0
Crucero del Norte
Central Norte
08:30
Atletico Sarmiento
Bolivia Primera División
Nacional Potosi
6:0
Guabira
Universitario de Vinto
1:0
Real Santa Cruz
Esiliiga
Flora Tallinn II
3:1
Viimsi JK
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Ciudad de Bolivar
1:0
Club Sportivo Penarol
Ferro Carril Oeste General Pico
2:3
Huracán Las Heras
Greece Super League 2 North
Apollon Pontou
21:00
Veria
Greece Super League 2 South
Kifisia
20:15
PAE Chania
Faroe Islands Premier League
Vikingur Gota
22:00
B68 Toftir
TB Tvoroyri
22:00
07 Vestur
If Fuglafjordur
22:00
Klaksvik
B36 Torshavn
22:30
AB Argir
K League 2
Bucheon FC 1995
1:0
73'
Gimpo Citizen
Albania Superliga
KF Laçi
22:00
Kastrioti
Bylis
22:00
KF Vllaznia
KF Egnatia
22:00
Kukesi
KF Erzeni
22:00
KF Tirana
Partizani
22:00
Teuta Durrës
Costa Rica Primera Division Clausura - Final
Deportivo Saprissa
3:1
Alajuelense
Uzbekistan Super League
Pakhtakor
23:00
Fk Termez Surkhon
Primera B Nacional Zona B
Deportivo Maipu
3:2
Aldosivi
Gimnasia Jujuy
1:0
Racing de Cordoba
Estudiantes B.A.
2:1
Chacarita Juniors
Atletico De Rafaela
0:1
Atlético Mitre
Primera B Nacional Zona A
Flandria
0:2
Defensores Unidos
Patronato
1:0
Almagro
Alvarado
2:0
Guillermo Brown
Ghana Premier League
Asante Kotoko
23:00
Karela
Egypt Cup - Round of 32
Haras El Hodoud
3:2
Ghazl El Mahalla
ENPPI
6:5
Pen
Future FC
Cup Moldova - Final
Sheriff Tiraspol
1:6
Pen
Balti
Honduras Liga Nacional Clausura - Final
CD Olimpia
3:2
Olancho
Romania Liga I - Championship
Universitatea Craiova
0:1
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
CFR Cluj
1:2
Farul Constanța
Norway 2. Divisjon AVD.1
Fram Larvik
21:00
Grorud
Norway 2. Divisjon VD.2
Sotra
19:00
Alta
Tromsdalen
20:00
Stjordals Blink
Levanger
21:00
Strommen
Russian Professional Football League Group 1
Mashuk-KMV
21:00
Alania Vladikavkaz 2
Legion Dynamo
21:00
Spartak Nalchik
Russian Professional Football League Group 3
Khimki 2
18:00
Kvant Obninsk
Dinamo Vladivostok
19:00
Rodina Moscow 2
Primera B
Deportes Iquique
1:0
Deportes Santa Cruz
Santiago Morning
03:00
Deportes La Serena
Antofagasta
4:1
San Marcos de Arica
Union San Felipe
4:1
Universidad De Concepcion
Canadian Premier League
York United Fc
1:0
Cavalry Fc
Bulgaria Championship Playoff
CSKA 1948
2:2
Ludogorets
Serie C
Figueirense
1:2
Botafogo RB
Centro Sportivo Alagoano
1:0
Sao Bernardo
Volta Redonda
3:0
Paysandu
Operário PR
1:0
Pouso Alegre
Kuwait Premier League
Al Kuwait
8:1
Kazma
Al-Fahaheel
4:3
Al-Qadsia
Al Salmiyah
3:6
Al-Arabi Kuwait
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..