Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore
Бонуси:
бонус до: 550 лв.
бонус до: 100 лв.
бонус до: 200 лв.
бонус до: 200 лв.

Програма и резултати на живо | Мачовете на 28.05.2023

България Шампионски Плейофи
ЦСКА 1948
2:2
Лудогорец
по ТВ
Висша лига
Арсенал
5:0
Уулвърхемптън
Саутхямптън
4:4
Ливърпул
Манчестър Юнайтед
2:1
Фулъм
Лестър
2:1
Уест Хям
по ТВ
Кристъл Палас
1:1
Нотингам Форест
Челси
1:1
Нюкасъл
Брентфорд
1:0
Манчестър Сити
по ТВ
Астън Вила
2:1
Брайтън
Лийдс
1:4
Тотнъм
по ТВ
Евертън
1:0
Борнемут
по ТВ
Серия А
Верона
1:1
Емполи
по ТВ
Болоня
2:2
Наполи
по ТВ
Монца
0:1
Лече
Лацио
3:2
Кремонезе
по ТВ
Ювентус
0:1
Милан
по ТВ
Ла лига
Барселона
3:0
Майорка
по ТВ
Атлетико Мадрид
2:1
Реал Сосиедад
по ТВ
Хетафе
2:1
Осасуна
по ТВ
Алмерия
0:0
Валядолид
по ТВ
Жирона
1:2
Бетис
по ТВ
Атлетик Билбао
0:1
Елче
по ТВ
Райо Валекано
2:1
Виляреал
по ТВ
Кадис
1:0
Селта
по ТВ
Валенсия
2:2
Еспаньол
по ТВ
Англия - Плейофи - Финал
Стокпорт
4:5
СД
Карлайл
по ТВ
СП U20
Колумбия U20
1:1
Сенегал U20
Япония U20
1:2
Израел U20
Тунис U20
0:1
Уругвай U20
Ирак U20
0:0
Англия U20
Мейджър лийг сокър
Ню Йорк Сити
1:3
Филаделфия
Монреал Импакт
1:0
Интер Маями
Торонто
2:1
ДС Юнайтед
Орландо Сити
1:1
Атланта Юнайтед
Ню Ингланд Революшън
3:3
Чикаго Файър
Минесота Юнайтед
1:1
Реал Солт Лейк
Хюстън Динамо
2:1
ФК Остин
Сейнт Луис Сити
3:1
Ванкувър Уайткапс
Колорадо Рапидс
0:1
Синсинати
Сиатъл
1:0
Ню Йорк РБ
Сан Хосе
1:1
Далас
Лос Анджелис Галакси
0:1
Шарлът
Канзас
4:1
Портланд Тимбърс
Испания Плейофи - 1/2 финали
Валядолид II
1:2
Атлетико Санлукеньо
Атлетико Мадрид II
2:0
Еспаньол Б
Пеня Депортива
0:2
СП
УКАМ Мурсия
Алавес Б
4:0
Самора
Гранада II
3:3
Утебо
Рекреативо Уелва
1:0
СП
Гимнастика Сеговиана
Ередивизи
АЗ Алкмаар
1:2
ПСВ Айндховен
по ТВ
Хееренвеен
2:0
Го Ахед Игълс
Грьонинген
0:5
Спарта Ротердам
Фортуна Ситард
1:1
НЕК Нийминген
Волендам
3:2
Екселсиор
Утрехт
3:2
Еммен
Твенте
3:1
Аякс
по ТВ
Фейенорд
0:1
Витес
Камбур
4:0
Валвийк
Висша Лига
Мъдъруел
3:2
Дънди Юнайтед
Килмарнък
3:1
Рос Каунти
Сейнт Джонстън
2:0
Ливингстън
Сегунда Дивисион
Сантандер
3:1
Картахена
Спортинг Хихон
1:4
Понферадина
Бразилия Серия А
Куяба
1:1
Коритиба
Фламенго
1:1
Крузейро
Сао Пауло
2:1
Гояс
Интернасионал
2:0
Байя
Коринтианс
2:0
Флуминензе
Плейофи за шампионска титла
Антверп
1:1
Унион Сен Жилоа
Брюж
1:3
Генк
Втора Бундеслига
Регенсбург
2:3
Хайденхайм
по ТВ
Кайзерслаутерн
0:3
Фортуна Дюселдорф
Магдебург
4:0
Арминия Билефелд
Гройтер Фюрт
4:0
Дармщат
Санкт Паули
1:1
Карлсруе
Падерборн
0:1
Нюрнберг
Хановер 96
1:5
Холщайн Кил
Ханза Рощок
2:1
Айнтрахт Брауншвайг
Зандхаузен
0:1
Хамбургер
по ТВ
Украйна Премиер лига
Шахтьор Донецк
3:0
Днипро-1
ФК Олександрия
0:2
Зоря Луганск
Аржентина Лига Профешънал
Платенсе
1:0
Атлетико Белграно
Индепендиенте
1:1
Ланус
Баракас Сентрал
1:0
Сан Лоренцо
Талерес де Кордоба
1:0
Архентинос Хуниорс
Дефенса и Хустисия
1:1
Расинг Клуб
Австрия Плейофи
ЛАСК Линц
3:1
Аустрия Виена
Ред Бул Залцбург
3:2
Аустриа Клагенфурт
Рапид Виена
3:2
Щурм Грац
Чехия Лига 1
Баник Острава
2:4
Пардубице
Яблонец
0:2
Теплице
Збройовка Бърно
0:0
Злин
Премиер Лига
Спартак Москва
0:0
Нижни Новгород
Факел
2:1
Криля Советов
Динамо Москва
2:4
Локомотив Москва
Ростов
3:2
Ахмат Грозни
Дания Плейофи
Хелзингор
1:1
Вейле
Нествед
3:3
Сондериск
Румъния Лига I - Шампионска група
Университатя Крайова
0:1
Сепси
Клуж
1:2
Фарул Констанца
Алсвенскан
Калмар
2:1
ИФК Норкьопинг
Юргорден
1:0
АИК
Елфсборг
3:0
Малмьо
Китай - Супер лига
Циндао Жонон
0:1
Шандонг Лунeнг
Хангжу Грийнтаун
3:2
Пекин Гуоан
Далиен Про
0:1
Тиянджин Теда
Шънджън
3:2
Мейджоу Хака
Шанхай Шънхуа
1:1
Хенан Джануе
Южна Корея К-Лига 1
Сеул
1:0
Кануън
Сувон
0:2
Куанджу
Улсан Хюндай
3:3
Даейон Ситдзен
Африка Купа на Конфедерации - Финал
Йънг Африканс
1:2
УСМ Алжир
Хърватска 1 HNL
Хайдук Сплит
3:0
Шибеник
Динамо Загреб
4:1
ХНК Горица
Япония Джей лига
Албирекс Нийгата
1:3
Гамба Осака
Серезо Осака
2:0
ФК Йокохама
Йокохама Маринос
2:0
Ависпа Фукуока
Кавасаки Фронтале
2:0
Кашива Рейсол
Сърбия Супер лига
Бачка Топола
1:1
Войводина (Нови Сад)
Чукарички
2:1
Раднички 1923
Цървена Звезда
2:2
Нови Пазар
Кипър плейофи
Омония Никозия
0:2
АЕК Ларнака
Пафос
2:1
Аполон
ОТП Банк лига
Мезьоковежд-Жори
1:0
Ференцварош
Румъния Лига II Плейофи влизане/оставане - Финал
УТА Арад
0:0
Глория Бузъу
Казахстан Висша Лига
Окжетпес
1:2
Тобол
Кизил-Жар
0:1
Ордабаси
Атърау
0:0
Астана
Кайсар
0:1
Актобе
Купа на Беларус - Финал
БАТЕ Борисов
0:2
Торпедо Белаз Жодино
Албания Суперлига - 1/2 финали
Фламуртари Виоре
1:2
Кораби Пешкопи
Исландия Първа лига
Филкир
2:1
ИБ Вестманяйер
КР Рейкявик
1:0
Стярнан
Хафнарфьордур
4:3
ХК Копавогсвюлар
Словения плейофи - Финал
Хит Горица
1:1
Алумини
Висша Лига
Нефтчи Баку
1:0
Сабах
Карабах
3:1
Туран Товуз
Грузия Еровнули лига
ФК Гагра
0:1
Самтредия
Самгурали Цхалтубо
2:2
Дила Гори
Торпедо Кутаиси
1:2
Шукура
Телави
0:3
Сабуртало
Динамо Тбилиси
1:2
Динамо Батуми
Босна и Херцеговина Премиер Лига
Слобода Тузла
1:2
Железничар
ФК Леотар
2:1
Широки Брег
ФК Сараево
2:4
Игман Кониц
Слога Дободж
2:1
ФК Борац Баня Лука
Посуше
2:1
Вележ Мостар
Тузла Сити
3:0
Жрински Мостар
Сърбия Първа лига
Траял Крушевац
4:0
Рад Белград
Вършац
1:4
Металац
ФК ИМТ Белград
7:1
Пролетер Нови Сад
ФК Лозница
5:1
Златибор
Купа на Молдова - Финал
Шериф
1:6
СД
Балти
Турция 1.Лига
Денизлиспор
3:0
Аданаспор
Кеджиоренгюджю
3:0
Йени Малатияспор
Латвия Virsliga
ФК Ауда
3:1
Метта
Естония Мастерлига
ФСИ Левадия Талин
2:1
Номе Калю
Пярну Вапрус
0:1
Харжу Жалгпаликоол
Пайде
1:2
Транс Нарва
Литва А Лига
Кауно Жалгирис
0:0
Банга Гаргждай
Жалгирис Вилнюс
2:1
Паневежис
Регионална лига Североизток
Лихтенберг 47
3:3
Динамо Берлин
Берлинер
4:3
Тенис Борусия Берлин
Карл Цайс Йена
1:1
Херта Берлин II
Кемницер
1:0
Виктория Берлин
Бабелсберг 03
0:3
Локомотиве Лайпциг
Алтглиеничке
1:0
Рот-Вайс Ерфурт
Меуселвитц
4:0
Грайфсвалд
Лукенвалде
2:0
Германия Халберщад
БСГ Хеми Лайпциг
0:0
Енерги Котбус
Юнайтед Сокър Лийг
Инди Илевън
0:1
Луисвил Сити
Маями
0:0
Ориндж Каунти
Тампа Бей
2:1
Колорадо Спрингс
Рио Гранде Валей
0:2
Чарълстон Батъри
Сан Антонио
2:1
Ню Мексико Юнайтед
Оукланд
2:0
Сан Диего Лоялс
Парагвай Примера
Спортиво Триниденсе
2:0
Ресистенсия
Клуб Генерал Б Кабалеро
0:2
Клуб Либертад
Аржентина - Дивизия 3 Примера Б Метрополитана Апертура
Сан Мигел
1:0
Виля Сан Карлос
Док Суд
0:2
Итузаинго
Талерес Рамидиос
0:1
Депортиво Мерло
Аржентино де Мерло
1:0
Лос Андес
Примера Б Апертура
Реал Картагена
2:1
Янерос
ФК Форталеса
3:0
Куиндио
Асценсио МХ - Лига де Експансион - Финал
Тапатио
3:1
Атланте
Бразилия Серия Б
Атлетико ГО
1:1
Ботафого СП
Понте Прета
1:0
Вила Нова
Мирасол
1:0
Крисиума
Сеара
0:3
Новоризонтионо
Перу - Лига 1 Апертура
Унион Комерсио
4:3
Асоциеишън Депортива Тарма
УТК Кахамарка
1:0
Университарио
Перу - Секунда Дивизион
Атура
1:0
2 май
Комерсиантес Унидос
3:2
Културал Санта Роса
Еквадор - Първа дивизия
Делфин
1:0
Гуаласео
Аукас
0:2
Депортиво Куенка
Индепендиенте дел Вале
2:3
ЛДУ Кито
Гватемала Лига Насионал - Финал
Антигуа
0:6
Кселаху
Боливия Примера Дивизион
Хорхе Вилстерман
0:0
Роял Пари
Индипендиенте Петролеро
0:3
Реал Томаяпо
Примера Б
Темуко
2:1
Сантяго Уондърърс
Сан Луис
2:1
Кобрелоа
Депортес Икике
1:0
Депортес Санта Круз
УСЛ - Лига 1
Нортхерн Колорадо Хаилсторм
4:1
Сентръл Вали Фуего
Шарлот Индепендънс
3:0
Чатануга Ред Улвес
Лексингтън
1:1
Уан Ноксвил
Тормента
1:1
Ричмонд Кикърс
Унион Омаха
1:2
Форлард Мадисон
Колумбия Примера А Плейоф Група А
Агилас Дорадас
0:0
Депортиво Пасто
Колумбия Примера А Плейоф Груп
Мийонариос
1:0
Чико
Аржентина - Дивизия 3 Федерал
Циудад де Боливар
1:0
Спортиво Пенярол
Феро Карил Оесте Генерал Пико
2:3
Уракан Лас Ерас
Аржентина - Дивизия 3 Федерал А Зона С
Спортиво Белграно
2:0
Индепендиенте де Чивилкой
Унион де Сънчалес
1:0
Химнасия Уругвай
Дефенсорес Вила Рамало
0:0
Спортиво Лас Парехас
Аржентина - Дивизия 3 Федерал
Бока Унидос
1:0
Кручеро дел Норте
Португалия Лига 2 Хонра
Оливейренсе
4:3
Лейшоеш
Морейрензе
6:4
Спортинг Ковиля
Вилафранкуенсе
1:1
Белененсес-САД
Насионал Мадейра
3:2
Академико Висеу
Трофенсе
1:2
Мафра
Фарензе
3:1
Тондела
Сингапур С-лига
ДПММ
0:1
Тампинес Роувърс
Танджонг Пагар Юнайтед
1:3
Хуганг Юнайтед
Китай - Лига 1
Нанкин Сити
3:2
Гуанджоу Евъргранде
Шучуан Жиунио
2:1
Сушоу Донгву
Дзянси Лианшенг
1:0
Дандонг Тенгуе
Швеция Суперетан
Йостерсундс
1:2
Утсиктен
Йоребро
1:1
Хелзинборг
Полша 1 Лига
Висла Краков
1:2
Заглембие Сосновиец
Одра Ополе
1:1
Хойничанка Хойнице
Тихи
0:0
Стал Жешов
Втора Лига
Опава
2:1
Слован Варнасдорф
Хрудим
0:0
Висков
Карвина
1:0
Футбол Тринец
МАС Таборско
2:2
Прибрам
Височина Жихлава
5:0
Власим
Простейов
3:1
Славия Прага II
Спарта Прага II
0:2
Сигма Оломуц II
Лишен
1:3
Дукла Прага
Гърция Супер Лига 2 Група Б
Ники Волоу
0:0
Алмопос Аридеас
АЕ Ираклис Лариса
2:0
Пансерайкос
Анагениси Кардитса
2:1
Македоникос Неаполис
Аполон Лариса
0:3
Теспротoс
Гърция Супер Лига 2 Група А
П.А.О Руф
2:2
Илиуполис
Продефтики
1:2
Каламата
АЕК 2
4:1
Панахайки
Иерапетра
2:0
Епископи
Иродотос
0:3
Олимпиакос 2
Южна Африка
Фрий Стейт Старс
0:1
Кейптаун Спърс
Беларус Първа лига
Арсенал Дзержинск
2:0
Днияпро Могильов
Локомотив Гомел
3:4
Нива
Молодечно
1:3
Орша
Шахтьор-2 Петриков
1:1
Осиповичи
Тайван Висша лига
Тайнан Сити
2:0
Татунг
Тайпауър
5:0
Минг Чуан
Тайчун Футуро
6:2
Тайченг Лаионс
Южна Корея К-Лига 2
Пусан
2:0
Юнгам Асан
Ансан Грийнърс
1:2
Сеоул
Южна Корея К-Лига 3
Паджу Ситизен ФК
4:2
Янгпенг ФК
Виетнам В Лига 1
Тхан Хоа
3:2
Виеттел
Уругвай Секунда дивисион - Торнео Компетенция Група А
Серито
2:1
Албион ФК
Армения Първа лига
Алашкерт 2
4:3
ФК Урарту 2
Гандзасар
9:0
Арарат Ереван 2
BKMA II
3:0
Лернаин Арцах II
Ширак ФК 2
1:1
ФК Арарат Армения 2
Япония Джей Лига 2
Шимицу
3:0
Цвайген Каназава
Точиги
2:1
Фагиано Окаяма
Токио Верди
0:0
Иваки
Теспакусатсу Гунма
0:0
Фуджиеда МИФК
Вегалта Сендай
2:1
Джеф Юнайтед
Блаублиц Акита
0:0
Ойта Тринита
Роасо Кумамото
0:3
Монтедио Ямагата
Токушима Вортис
2:1
Мачида Зелвия
Мито Холихок
0:1
Ренофа Ямагучи
Русия Втора дивизия Група 1 Сребро
Динамо Ставропол
1:0
Дружба Майкоп
Кубан Холдинг
0:3
Таганрог
Чайка Песчанокопское
2:1
Ротор Волгоград
Черноморец Новороссийск
3:0
Биолог Новокубанск
Русия Втора дивизия Група 1 Златна
Динамо Вологда
0:0
Балтика-БФУ Калининград
Спартак Кострома
4:1
Енисей Красноярск 2
Чертаново Москва
1:1
Луки-Енергия
Ядро
1:2
Знамя Труда
Муром
0:1
Зоркий Красногорск
Текстилщик Иваново
4:1
Звезда Санкт Петербург
Торпедо Владимир
0:4
Ленинградец
Русия Втора дивизия Група 3
СКА Хабаровск 2
4:1
Пересвет Домодедово
Сахалин
3:1
Балашиха
Знамя Ногинск
1:1
Арсенал Тула 2
Калуга
0:0
Сахалинец
Космос Долгопрудни
0:0
Динамо Брянск
Сокол Саратов
2:0
Рязан
Сатурн Раменскоие
2:4
Авангард Курск
Зенит Пенза
2:4
Спартак Тамбов
Коломна
1:0
Строгино Москов
Салют Белгород
0:0
Металур Липетск
Русия Втора дивизия Група 4
Зенит Ижевск
5:1
Оренбург 2
Торпедо Миас
1:1
Новосибирск
Динамо Барнаул
2:1
Химик Август
Носта
0:2
Урал 2
Иртиш Омск
3:2
Амкар
Тюмен
7:0
Челябинск
Втора Дивизия - Група 1
Кйелсас
4:1
Нутоден
Втора Дивизия - Група 2
Улл/Киса
1:0
Квик Халден
Примавера Б Национал Зона Б
Килмес
1:2
Атланта
Браун де Адроге
2:1
Тристан Суарес
Депортиво Майпу
3:2
Алдосиви
Химнасия и Есгрима Хухуй
1:0
Рейсинг де Кордоба
Естудиантес Буенос Айрес
2:1
Чакарита Хуниорс
Примавера Б Национал Зона А
Депортиво Морон
2:0
Темперлей
Фландрия
0:2
Дефенсорес Унидос
Патронато Парана
1:0
Алмагро
Алварадо
2:0
Гилерме Браун
Хърватска 2 NHL
Цибалия
1:1
Рудеш Загреб
Солин
2:2
Ярун
Естония Есилига
Флора Талин II
3:1
Виймси ЖК
Купа на Египет - 1/16 финали
Харас Ел Ходуд
3:2
Газъл Ел-Махала
ЕНППИ
6:5
СД
Фючър ФК
Швеция Трета дивизия Север
Умео
0:2
Тебю
Мотала АИФ ФК
1:0
Хамарби Таланг ФФ
Солентуна
2:4
Питеа ИФ
Швеция Трета дивизия Юг
Ескилсмине
5:1
Юнгшиле
Висша лига на Канада
Пасифик ФК
1:1
Халифакс Уондърърс
Япония Джей Лига 3
Мацумото Ямага
2:4
Кагошима Юнайтед
Миядзаки
1:0
Грула Мориока
ФК Имабари
3:0
Гайнаре Тотори
Сагамихара
0:0
Рюкю
Асул Кларо Нумадзу
1:0
Нагано Парсейро
ФК Гифу
1:0
Каталер Тояма
Полша II Лига
Шльонск Вроцлав II
0:0
Хутник Нова Хута
Лех II Познан
1:1
ГКП Ястшембе
Стомил Олщин
1:1
Сярка Търнобжег
ККС 1925 Калиш
4:1
Котвица Колобжег
Серия C
Наутико Капибарибе
0:0
Америка де Натал
Фигурензе
1:2
Ботафого де Париба
Центро Спортиво Алагоано
1:0
Сао Бернардо
Исландия Трета лига
Хьотур Хугин
3:2
Хаукар
Кувейт Висша лига
Ал Кувейт
8:1
Казма
Ал Фахахил
4:3
Ал Кадсия
Ал Салмия
3:6
Ал-Араби Кувейт
Гана Висша лига
Берекум Челси
1:2
Нсоатреман
Голд Старс
3:1
Котоку Роялс
Легон Ситис ФК
1:0
Хъртс Ъф Оак
Реал Тамал Юнайтед
2:1
Бехем Юнайтед
Грейт Олимпикс
1:0
Акра Лайънс
Бундеслига (Ж)
Кьолн (Ж)
1:1
СГС Ессен (Ж)
Айнтрахт Франкфурт (Ж)
6:0
Mепен (Ж)
Волфсбург (Ж)
2:1
Фрайбург (Ж)
Дуисбург (Ж)
0:1
Хоффенхайм (Ж)
Вердер Бремен (Ж)
0:2
Байер Леверкузен (Ж)
Байерн Мюнхен (Ж)
11:1
Турбин Потсдам (Ж)
Узбекистан Суперлига
Навбахор Наманган
2:1
Олимпик
Согдиана Джизак
1:2
Насаф Карши
Национална независима футболна асоциация
Флоуер Сити Унион
1:3
Лос Анджелис
Чатануга
1:0
Мериленд Бобкатс
Шампионат Примавера 1
Чезена (U19)
2:5
Болоня (U19)
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.