Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 08.10.2021

2022 FIFA World Cup qualification UEFA
Iceland
1:1
Armenia
on TV
Liechtenstein
0:4
North Macedonia
on TV
Germany
2:1
Romania
on TV
Russia
1:0
Slovakia
on TV
Cyprus
0:3
Croatia
on TV
Malta
0:4
Slovenia
on TV
Turkey
1:1
Norway
on TV
Gibraltar
0:3
Montenegro
on TV
Latvia
0:1
Netherlands
on TV
Estonia
2:0
Belarus
on TV
Czech Republic
2:2
Wales
on TV
League Two
Tranmere Rovers
2:0
Colchester United
2022 FIFA World Cup qualification CONMEBOL
Paraguay
0:0
Argentina
on TV
Uruguay
0:0
Colombia
on TV
Venezuela
1:3
Brazil
on TV
Ecuador
3:0
Bolivia
Peru
2:0
Chile
on TV
Friendlies
Osasuna
2:1
Alaves
FC Nurnberg
0:6
FC Ingolstadt 04
Istanbul Basaksehir
3:1
Kocaelispor
UEFA Euro U21 Qualifying
Moldova U21
1:0
Wales U21
Lithuania U21
2:1
Malta U21
Bosnia and Herzegovina U21
1:2
Italy U21
Bulgaria U21
5:0
Gibraltar U21
Denmark U21
17:00
Scotland U21
Sweden U21
3:1
Montenegro U21
Croatia U21
3:2
Norway U21
Belarus U21
0:2
Greece U21
Russia U21
1:0
Northern Ireland U21
Republic of Ireland U21
2:0
Luxembourg U21
France U21
5:0
Ukraine U21
Azerbaijan U21
1:1
Finland U21
Estonia U21
0:4
Austria U21
Switzerland U21
2:2
Netherlands U21
Belgium U21
2:0
Kazakhstan U21
Hungary U21
2:2
Poland U21
Spain U21
3:2
Slovakia U21
2022 FIFA World Cup qualification CONCACAF
USA
2:0
Jamaica
Honduras
0:0
Costa Rica
Mexico
1:1
Canada
El Salvador
1:0
Panama
Segunda Division
Valladolid
1:1
Malaga
Liga Profesional
Unión de Santa Fe
1:2
Platense
Central Córdoba
1:2
Huracan
Estudiantes
2:2
Rosario Central
Airtricity League
Dundalk
1:0
Shamrock Rovers
1st Division
Cork City
4:0
Wexford
Cabinteely
1:2
Cobh Ramblers
Shelbourne
1:1
Athlone Town
NIFL Premiership
Coleraine
0:0
Glenavon FC
2022 FIFA World Cup qualification CAF
Malawi
0:3
Ivory Coast
Cameroon
3:1
Mozambique
Angola
3:1
Gabon
Algeria
6:1
Niger
Djibouti
0:4
Burkina Faso
Egypt
1:0
Libya
Cup
Levski 2020 Lom
0:1
Lokomotiv Sofia
Leumit League
Hapoel Akko
3:1
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Rishon Lezion
3:2
Hapoel Afula
Hapoel Ramat Gan
1:3
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Nir Ramat HaSharon
1:0
Kafr Qasim
Hapoel Petah Tikva
0:0
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Iksal
17:00
Hapoel Umm al-Fahm
Challenge Cup
Kilmarnock
3:1
Queens Park
Queen Of The South
2:0
Partick Thistle
National
Cholet
3:1
Orleans
Sete
0:1
Laval
Chateauroux
0:2
Concarneau
Le Mans
2:0
Chambly Oise
Stade Briochin
0:0
FC Villefranche
Creteil
3:2
Boulogne
Bastia-Borgo
1:2
Annecy
Avranches
0:6
Red Star FC 93
Premier League Cup
Blackburn U23
3:2
Middlesbrough U23
Colchester U23
1:1
Southend U23
Fulham U23
2:1
Stoke City U23
Huddersfield U23
6:0
Watford U23
Primera A
Jaguares
4:1
Dep. Pasto
USL Championship
Tampa Bay Rowdies
4:2
Charleston Battery
USL LEAGUE ONE
Toronto II
1:0
New England Revolution Ii
Primera B Clausura
Boca Juniors de Cali
1:2
Bogota FC
Liga 1 Movistar - Clausura
Deportivo Binacional
3:4
Sporting Cristal
Regionalliga Bayern
FV Illertissen
4:1
SV Heimstetten
Memmingen
0:3
Wacker Burghausen
Regionalliga Southwest
Hoffenheim II
0:1
Mainz 05 II
TuS Rot-Weiß Koblenz
2:1
TSV Schott Mainz
Regionalliga West
Lippstadt
2:2
Wuppertaler
SC Wiedenbrück 2000
2:2
RW Ahlen
Alemannia Aachen
3:2
FC Wegberg-Beeck
Northern Ireland Championship
Ballyclare Comrades
1:0
Dundela
Serie B
Botafogo
2:0
CRB
Vila Nova
1:0
Remo
2nd SNL
ND Triglav
4:0
Krsko
Argentina - Primera Nacional
Atlético Güemes
1:1
San Telmo
Primera División RFEF Group 1
Athletic Club II
0:1
Celta Vigo II
Primera División RFEF Group 2
UE Cornellà
1:0
Real Madrid II
Primera B
Deportes Temuco
1:1
Deportes Puerto Montt
Deportes Santa Cruz
1:2
Deportes Copiapó
Universidad De Concepcion
3:1
Deportes Iquique
San Marcos de Arica
1:2
San Luis
Ykkonen
RoPS
1:2
Ekenas
TPS
1:3
VPS
France Championnat National 2 - National 2 group D
AS Beziers
1:1
Les Herbiers
Angoulême
0:2
Andrézieux
Liga III - Serie 2
Aerostar Bacau
1:0
CS Sporting Liesti
Liga III - Serie 4
FCSB II
0:3
Dinamo Bucuresti II
FC Argeș Pitești II
1:1
Academica Clinceni II
Flacăra Moreni
2:0
CS Real Bradu
Liga III - Serie 5
Afc Hermannstadt Ii
1:1
Targu Secuiesc
Sepsi Sfantu Gheorghe II
4:1
CS Blejoi
Liga III - Serie 6
Universitatea Craiova II
1:1
Sporting Rosiori
CSM Slatina
2:0
Viitorul Dăești
FCM Alexandria
1:0
ACSO Filiasi
Liga III - Serie 7
Viitorul Pandurii Tg. Jiu 2
2:1
Progresul Ezeris
Liga III - Serie 8
Dumbrăviţa
0:2
Șoimii Lipova
Liga III - Serie 9
CS Sanatatea Cluj
2:4
Ocna Mures
Fc Hunedoara
2:0
Avântul Reghin
ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj
2:0
Unirea Ungheni
Unirea Alba Iulia
0:4
Gloria 2018 Bistrita Nas.
Venezuela Primera division grupo central
Gran Valencia
2:1
Deportivo La Guaira
Venezuela Primera division grupo occidental
Zulia
3:3
CD Hermanos Colmenares
Trujillanos
1:2
Portuguesa
Poland II liga
Arka Gdynia
0:0
Korona Kielce
Georgia Erovnuli Liga 2
Chikhura
1:3
FC Shevardeni-1906
Usa National Independent Soccer Association
Chattanooga
1:2
California United
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..