Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 08.10.2021

2022 FIFA World Cup qualification UEFA
Malta
0:4
Slovenia
Turcia
1:1
Norvegia
Gibraltar
0:3
Muntenegru
Letonia
0:1
Olanda
Estonia
2:0
Belarus
Republica Cehă
2:2
Țara Galilor
Islanda
1:1
Armenia
la TV
Liechtenstein
0:4
Macedonia de Nord
la TV
Germania
2:1
România
la TV
Rusia
1:0
Slovacia
Cipru
0:3
Croația
UEFA Euro U21 Qualifying
Republica Moldova U21
1:0
Țara Galilor U21
Bosnia și Herțegovina U21
1:2
Italia U21
Bulgaria U21
5:0
Gibraltar U21
Lituania U21
2:1
Malta U21
Danemarca U21
19:00
Scoția U21
Suedia U21
3:1
Muntenegru U21
Croatia U21
3:2
Norvegia U21
Belarus U21
0:2
Grecia U21
Rusia U21
1:0
Northern Ireland U21
Irlanda U21
2:0
Luxemburg U21
Franța U21
5:0
Ucraina U21
Azerbaidjan U21
1:1
Finlanda U21
Elveția U21
2:2
Țările de Jos U21
Estonia U21
0:4
Austria U21
Belgia U21
2:0
Kazahstan U21
Ungaria U21
2:2
Polonia U21
Spania U21
3:2
Slovacia U21
Meci amical
Osasuna
2:1
Deportivo Alaves
Nürnberg
0:6
FC Ingolstadt 04
Istanbul Basaksehir
3:1
Kocaelispor
2022 FIFA World Cup qualification CONMEBOL
Paraguay
0:0
Argentina
Uruguay
0:0
Columbia
Venezuela
1:3
Brazilia
Ecuador
3:0
Bolivia
Peru
2:0
Chile
2022 FIFA World Cup qualification CONCACAF
USA
2:0
Jamaica
Honduras
0:0
Costa Rica
Mexic
1:1
Canada
El Salvador
1:0
Panama
Football League Two
Tranmere Rovers
2:0
Colchester United
Segunda División
Real Valladolid
1:1
Malaga
la TV
Liga Profesional
Unión de Santa Fe
1:2
Platense
Central Córdoba
1:2
Huracan
Calificările pentru Campionatul Mondial de Fotbal 2022
Malawi
0:3
Côte dIvoire
Camerun
3:1
Mozambic
Angola
3:1
Gabon
Algeria
6:1
Niger
Djibouti
0:4
Burkina Faso
Egipt
1:0
Libya
Liga Irlandei
Dundalk
1:0
Shamrock Rovers
First Division
Cork City
4:0
Wexford
Cabinteely
1:2
Cobh Ramblers
Shelbourne
1:1
Athlone Town
Challenge Cup
Kilmarnock
3:1
Queens Park
Queen Of The South
2:0
Partick Thistle
Liga Leumit
Hapoel Akko
3:1
Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Rishon Lezion
3:2
Hapoel Afula
Hapoel Ramat Gan
1:3
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Nir Ramat HaSharon
1:0
Kafr Qasim
Hapoel Petah Tikva
0:0
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Iksal
19:00
Hapoel Umm al-Fahm
Ykkonen
RoPS
1:2
Ekenas
TPS
1:3
VPS
2. SNL Slovenia
ND Triglav
4:0
Krsko
Cupa Bulgariei
Levski 2020 Lom
0:1
Lokomotiv Sofia
NIFL Premiership
Coleraine
0:0
Glenavon FC
Championnat National
Cholet
3:1
Orleans
Sete
0:1
Laval
Chateauroux
0:2
Concarneau
Le Mans
2:0
Chambly Oise
Stade Briochin
0:0
FC Villefranche
Creteil
3:2
Boulogne
Bastia-Borgo
1:2
Annecy
Avranches
0:6
Red Star FC 93
Colombia - Primera B PB Clausura
Boca Juniors de Cali
1:2
Bogota FC
Liga De Expansion MX
Tapatio
1:1
Cancun
Série A
Sao Paulo
1:1
Santos
Liga III - Seriei II
CS Aerostar Bacău
1:0
CS Sporting Liești
Liga III - Seriei IV
FC Argeș Pitești II
1:1
Academica Clinceni II
Flacăra Moreni
2:0
CS Real Bradu
FCSB II
0:3
Dinamo Bucuresti II
Liga III - Seriei V
Afc Hermannstadt II
1:1
Targu Secuiesc
Sepsi Sfantu Gheorghe II
4:1
CS Blejoi
Liga III - Seriei VI
Universitatea Craiova II
1:1
Sporting Rosiori
CSM Slatina
2:0
Viitorul Dăești
FCM Alexandria
1:0
ACSO Filiasi
Liga III - Seriei VII
Viitorul Pandurii Tg. Jiu 2
2:1
Progresul Ezeris
Liga III - Seriei VIII
Dumbrăviţa
0:2
Șoimii Lipova
Liga III - Seriei IX
Unirea Alba Iulia
0:4
Gloria 2018 Bistrita Nas.
CS Sanatatea Cluj
2:4
Ocna Mureș
Fc Hunedoara
2:0
Avântul Reghin
ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj
2:0
Unirea Ungheni
USL Championship
Tampa Bay Rowdies
4:2
Charleston Battery
Primera Nacional Argentina
Atlético Güemes
1:1
San Telmo
Liga 1 Movistar - Clausura Peru
Deportivo Binacional
3:4
Sporting Cristal
Primera División RFEF Group 1
Athletic Club II
0:1
Celta Vigo II
Primera División RFEF Group 2
UE Cornellà
1:0
Real Madrid II
Irlanda de Nord Championship
Ballyclare Comrades
1:0
Dundela
Regionalliga Bayern
FV Illertissen
4:1
SV Heimstetten
Memmingen
0:3
Wacker Burghausen
Regionalliga Southwest
Hoffenheim II
0:1
Mainz 05 II
TuS Rot-Weiß Koblenz
2:1
TSV Schott Mainz
Regionalliga West
Lippstadt
2:2
Wuppertaler
SC Wiedenbrück 2000
2:2
RW Ahlen
Alemannia Aachen
3:2
FC Wegberg-Beeck
Venezuela Primera division grupo occidental
Zulia
3:3
CD Hermanos Colmenares
Premier League Cup
Blackburn U23
3:2
Middlesbrough U23
Colchester U23
1:1
Southend U23
Fulham U23
2:1
Stoke City U23
Huddersfield U23
6:0
Watford U23
Primera B
Deportes Temuco
1:1
Deportes Puerto Montt
Poland II liga
Arka Gdynia
0:0
Korona Kielce
France Championnat National 2 - National 2 group D
AS Beziers
1:1
Les Herbiers
Angoulême
0:2
Andrézieux
USL LEAGUE ONE
Toronto II
1:0
New England Revolution Ii
Georgia Erovnuli Liga 2
Chikhura
1:3
FC Shevardeni-1906
Usa National Independent Soccer Association
Chattanooga
1:2
California United
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..