Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 02.07.2022

Lig Profesyonel
Central Córdoba
01:00
Argentinos Juniors
Boca Juniors
03:30
Banfield
Tigre
21:30
Talleres Cordoba
Seri A
Fluminense
22:30
Corinthians
Juventude
22:30
Atlético Mineiro
USL Championship
New York Red Bulls II
02:00
Pittsburgh Riverhounds
Colorado Springs Switchbacks
04:00
Sacramento Republic
Los Angeles Galaxy II
05:30
Oakland Roots
İsveç Kupası
Torns IF
14:00
BK Olympic
Skiljebo SK
15:00
rebro Syrianska
FC Gute
15:00
IFK Haninge
Angered BK
15:00
Ljungskile SK
Hässleholms IF
17:00
Eskilsminne
Trosa-Vagnhärad SK
17:00
Nykopings Bis
Karlbergs BK
17:00
Vasalunds IF
Süper Kupa
Ludogorets
Gönder
Levski Sofia
Serie B
Chapecoense-SC
01:00
Sampaio Correa
Brusque
03:30
Operário PR
Cruzeiro
03:30
Vila Nova
Londrina
17:00
Centro Sportivo Alagoano
Ituano
22:00
Criciuma
Belarusian First League
Lida
15:00
Slonim-2017
Orsha
17:00
FC Ostrovets
Naftan
19:00
Volna Pinsk
Japon 1. Ligi
Tokyo
12:00
Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol
12:30
Kashima Antlers
Sanfrecce Hiroshima
12:30
Jubilo Iwata
Kyoto Sanga
12:30
Consadole Sapporo
Shonan Bellmare
13:00
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
13:00
Kawasaki Frontale
Gamba Osaka
13:00
Urawa Red Diamonds
Shimizu
13:00
Yokohama Marinos
Sagan Tosu
13:30
Vissel Kobe
Superettan
Ostersunds FK
16:00
Utsiktens
Dalkurd
16:00
Landskrona Bols
Osters
18:00
Skovde AIK
Eliteserien
Jerv
17:00
Haugesund
Odd Ballklubb
19:00
Bodo Glimt
Ykkönen
Pepo
17:00
Ekenas
SJK Akatemia
17:00
FF Jaro
PIF
17:00
PK-35 Vantaa
CSL
Dalian Pro
13:30
Changchun Yatai
Shandong Luneng
14:30
Guangzhou R&F
Gürcistan Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskhaltubo
17:00
FC Locomotive Tbilisi
Sioni Bolnisi
17:00
Telavi
Liga MX
Necaxa
03:00
Toluca
Mazatlán F.C.
05:05
Puebla
Dostluk Maçları (W)
Hollanda Krallığı (W)
20:00
Finlandiya (W)
Premier Lig
Everton De Vina
01:00
Colo Colo
Palestino
22:00
Union Espanola
Úrvalsdeild
Vestmannaeyar IBV
19:00
Breidablik
Allsvenskan
AIK
16:00
Mjallby
Helsingborg
18:30
Kalmar
S Ligi
Balestier Khalsa
12:30
Geylang
Virsliga
SK Super Nova
18:00
FC Auda
Profesyonel Lig Clausura
Guairena
00:00
Nacional Asunción
Sol de America
02:15
Sportivo Ameliano
Meistriliiga
Trans Narva
17:00
Paide Linnameeskond
Tallinn Jk Legion
19:30
Flora Tallinn
Parnu Vaprus
20:00
Tammeka Tartu
Faroe Islands Premier League
B68 Toftir
17:00
HB Torshavn
07 Vestur
18:00
EB/Streymur
Vikingur Gota
21:00
B36 Torshavn
V.League 1
Binh Dinh
14:00
Hoang Anh Gia Lai
Hai Phong
14:00
Sài Gòn
Ho Chi Minh City
15:15
Thanh Hóa
K League 1
Jeju United
12:00
FC Seoul
Sangju Sangmu
13:00
Jeonbuk
Pohang Steelers
13:00
Ulsan Hyundai
Seongnam
14:00
Gangwon Fc
Dostluk Maçları
Nice
11:00
Lausanne-Sport
Zurich
12:00
SC YF Juventus
Winterthur
13:00
Schaffhausen
Sunderland
Gönder
Blyth Spartans
Sunderland
13:00
Gateshead
Fleetwood Town
13:00
Tranmere Rovers
Odense
14:00
Horsens
Lyngby
14:00
Nykobing
SC Paderborn 07
14:00
Ajax
Leamington
15:00
Coventry City
VfL Wolfsburg
15:00
VfL Osnabruck
FSV Mainz 05
15:00
Wormatia Worms
Watford
15:00
Cambridge United
Rapid Wien
15:00
A. E. Kition Larnaca
Deinze
15:00
Union S.Gilloise
Feyenoord
15:00
Copenhagen
Brondby
15:30
Aarhus
Linfield
15:30
St Mirren
Sturm Graz
16:00
Liefering
VfL Wolfsburg
16:00
Hannover 96
SC Freiburg
16:00
SV Elversberg
Peterhead
16:00
Dundee
Montrose
16:00
Arbroath
Club Brugge
16:30
Beerschot
Wolfsberger AC
16:30
Holstein Kiel
Red Bull Salzburg
16:30
Olympiakos Piraeus
PAOK
16:30
Groningen
Southport
17:00
Blackpool
Bamber Bridge
17:00
Preston North End
Luzern
17:00
FC Vaduz
Austria Lustenau
17:00
St Gallen
Lens
17:00
FC Paris
Hertha Berlin
17:00
Babelsberg 03
AZ Alkmaar
17:00
PEC Zwolle
First Vienna FC 1894
17:00
Austria Wien
Zurich
17:00
SCR Altach
Livingston
17:00
Morton
Kelty Hearts
17:00
Raith Rovers
Brora Rangers
17:00
Inverness Ct
Hamilton Academical
17:00
Queen Of The South
Gainsborough
17:00
Lincoln City
Alfreton Town
17:00
Sheffield Wednesday
Havant & Wville
17:00
Portsmouth
TSV Hartberg
17:30
SKN St. Polten
Magdeburg
17:30
Union Berlin
Rapid Bucuresti
18:00
LASK Linz
Auxerre
18:00
Grenoble Foot 38
Sturm Graz
18:30
FC Blau-Weiss Linz
1899 Hoffenheim
18:30
Astoria Walldorf
Toulouse
19:00
Nimes
CSKA 1948
19:00
APOEL
Utrecht
19:00
Queens Park
Fenerbahce A.Ş.
19:30
Partizan Beograd
Servette FC
19:45
Neuchatel Xamax
Sion
20:00
Dynamo Kyiv
Go Ahead Eagles
20:00
NK Zagreb
Oxford City
20:30
Oxford United
Veikkausliiga
Honka
15:00
IFK Marieham
AC Oulu
17:00
VPS
HJK Helsinki
17:00
KuPS
Lahti
18:00
Inter Turku
Premier Lig
Sligo Rovers
21:45
Shelbourne
Ulusal Premier Ligi
Belgrano Cordoba
01:10
Almagro
Deportivo Riestra
20:10
Nueva Chicago
Almirante Brown
21:00
Estudiantes de Río Cuarto
USL LEAGUE ONE
Union Omaha
03:00
Charlotte Independens
Argentina - Division 3 Federal A Zona A
Huracán Las Heras
21:30
Ciudad de Bolivar
Sol de Mayo
21:30
Independiente De Chivilcoy
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Crucero del Norte
21:30
Boca Unidos
Liga 1 Movistar - Cılış
Deportivo Municipal
21:00
Cesar Vallejo
Cienciano
23:15
Universidad San Martin
Primera Division Second Stage Group A
Deportivo Lara
00:00
Universidad Central de Venezuela
Estudiantes de Mérida
02:15
Monogas
Premier Lig
Rukh Brest
Gönder
FC Minsk
Belshina Bobruisk
17:00
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Minsk
19:00
Isloch
Premier Lig
Shakhter Karagandy
15:00
Aktobe
Atyrau
17:00
Taraz
A Lyga
FK Jonava
16:00
Suduva Marijampole
Banga Gargždai
18:00
FK Panevezys
FK Riteriai
20:00
Kauno Zalgiris
2. LİG
Club Atlético 3 de Febrero
00:00
Deportivo Santaní
Fernando de la Mora
17:00
Sportivo Iteno
Uruguay - Torneo Intermedio
Nacional De Football
02:00
Plaza Colonia
Albion FC
16:00
Montevideo City Torque
Liverpool Montevideo
21:00
Rentistas
K League 2
Ansan Greeners
12:00
FC Anyang
Bucheon FC 1995
12:00
Daejon Citizen
Gimpo Citizen
14:00
Gwangju
K League 3
Gyeongju Khnp
11:00
Siheung Citizen
Cheonan City
13:00
Cheongju FC
Paju Citizen FC
13:00
Changwon City
Gimhae City
13:00
Mokpo City
Argentina - Division 3 Clausura
Dock Sud
18:05
San Miguel
Colegiales
19:00
J.J. de Urquiza
Deportivo Merlo
21:30
Canuelas
Defensores Unidos
21:30
Los Andes
Talleres Remedios
21:30
Comunicaciones
Mısır Kupasi - Yarı final
Al Ahly
22:00
Petrojet
Bolivia Primera División
Independiente Petrolero
02:30
Universitario de Vinto
Jorge Wilstermann
22:00
Atletico Palmaflor
Primera B
Deportes Iquique
03:30
Santiago Wanderers
Deportes Recoleta
03:30
Union San Felipe
Rangers de Talca
19:30
Fernandez Vial
Deportes Temuco
19:30
Deportes Santa Cruz
J2 League
Blaublitz Akita
08:00
Renofa Yamaguchi
Mito HollyHock
12:00
Yokohama FC
Grulla Morioka
12:00
Omiya Ardija
Ventforet Kofu
12:00
V-Varen Nagasaki
Machida Zelvia
12:00
Vegalta Sendai
Fagiano Okayama
13:00
Roasso Kumamoto
Montedio Yamagata
13:00
Tochigi Sc
Oita Trinita
13:00
JEF United Chiba
Zweigen Kanazawa
13:00
Tokushima Vortis
Thespakusatsu Gunma
13:30
Albirex Niigata
Iceland 2. Deild
Vikingur Olafsvik
16:00
Fjardabyggd Leiknir
Höttur Huginn
17:00
Njardvik
Reynir Sandgerði
17:00
KF Fjallabyggdar
Magni
19:00
Haukar
Canadian Premier League
FC Edmonton
01:00
York United Fc
Japan J3 League
Azul Claro Numazu
09:00
Gainare Tottori
Iwaki
10:30
Tegevajaro Miyazaki
Fujieda Myfc
11:00
Ehime Fc
Fukushima United
11:00
Kataller Toyama
Giravanz Kitakyushu
12:00
Kagoshima United
Sc Sagamihara
12:00
Nagano Parceiro
Vanraure Hachinohe
13:00
Matsumoto Yamaga
Serie C
Floresta
21:00
Altos
Manaus
23:00
Ferroviário
Ürdün Pro League
Al Salt
18:00
Al Hussein Sc
Al Aqaba
21:30
Al-Faisaly
Malaysia Super LeagueMalaysia Super League
Melaka United
16:00
Johor Darul Tazim
Nigeria Premier League
Dakkada Fc
18:00
Katsina United
Usa National Independent Soccer Association
Valley United FC
Gönder
Bay Cities FC
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..