Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 02.02.2021

Premier Lig
Aston Villa
22:45
West Ham United
Burnley
22:45
Manchester City
Fulham
22:45
Leicester City
Leeds United
22:45
Everton
Sheffield United
22:45
West Bromwich Albion
Wolverhampton Wanderers
22:45
Arsenal
Manchester United
23:00
Southampton
Newcastle United
23:00
Crystal Palace
Almanya Kupası
Holstein Kiel
20:30
SV Darmstadt 98
Rot Weiss Essen
20:30
Bayer Leverkusen
Borussia Dortmund
22:45
SC Paderborn 07
Werder Bremen
22:45
Greuther Fuerth
Ligue 2
Auxerre
22:00
Toulouse
Caen
22:00
Valenciennes
Chateauroux
22:00
Chambly Oise
Clermont Foot 63
22:00
Troyes
Dunkerque
22:00
Rodez
Grenoble Foot 38
22:00
Guingamp
Le Havre
22:00
Nancy
FC Paris
22:00
Chamois Niortais
Pau
22:00
Amiens
Sochaux
22:00
Ajaccio
Premiership
Aberdeen
21:00
Livingston
Kilmarnock
22:45
Celtic
Seri A
Sport Club do Recife
02:00
Flamengo
Palmeiras
22:00
Botafogo
Lega Pro 1 Grup C
Foggia
19:30
Teramo
Championship
Rotherham United
22:00
Derby
TV'de
AFC Bournemouth
22:00
Sheffield Wednesday
Millwall
22:00
Norwich
Wycombe Wanderers
22:00
Birmingham City
LigaPro
Mafra
20:00
Cova De Piedade
Arouca
23:00
Estoril
Premier Lig
Aswan
15:30
Ceramica Cleopatra
El Gouna FC
15:30
El Entag El Harby
Ghazl El Mahalla
18:00
Zamalek
Al Masry
20:30
National Bank of Egypt
Nemzeti Bajnokság I
Kisvárda F.C.
19:30
MTK Budapest
MOL Fehérvár FC
22:00
MeMezokovesd-Zori
Belgian Cup
Antwerp
20:00
UR La Louviere
Dessel Sport
20:00
Beerschot
K. Rupel Boom FC
20:00
Eupen
Union S.Gilloise
20:00
Royal Excel Mouscron
Lommel United
22:00
Kortrijk
Thes Sport
22:00
Genk
Lega Pro 1 Grup B
Modena
19:30
Triestina
1. HNL
NK Osijek
18:00
Slaven Belupo
Dinamo Zagreb
20:05
Lokomotiva Zagreb
1.Lig
FC Arges Pitesti
21:00
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
CSMS Iasi
21:00
Universitatea Craiova
1. Lig
Enosis Neon Paralimni
17:00
Ermis
Nea Salamis
19:30
Olympiakos Nicosia
Birinci Bölüm
Leon
06:00
Atltico San Luis
NIFL Premiership
Ballymena United
22:45
Dungannon Swifts
Crusaders
22:45
Glentoran
Glenavon FC
22:45
Larne
Linfield
22:45
Portadown
Warrenpoint Town
22:45
Carrick Rangers
Coleraine
22:45
Cliftonville
Cezayir - 1. Lig
Js Saoura
16:00
MC Alger
Olympique Medea
17:00
Cr Belouizdad
Endonezya Super Liga
Bhayangkara
11:30
PSM Makassar
Persebaya Surabaya
14:15
Persikabo 1973
Pusamania Borneo
16:30
Persib Bandung
Challenge Lig
Aarau
21:00
Schaffhausen
FC Chiasso
21:00
FC Stade Lausanne-Ouchy
FC Thun
21:00
Kriens
FC Wil
22:00
Neuchatel Xamax
Winterthur
22:00
Grasshopper
Indian Super League
East Bengal
17:00
Bengaluru Fc
Lega Pro 1 Grup A
Pontedera
19:30
Carrarese
1. Lİg
Swindon Town
21:00
Wigan Athletic
AFC Wimbledon
21:30
Ipswich
Accrington
22:00
Bristol Rovers
2. Lİg
Stevenage
22:00
Exeter
Salford City
22:00
Colchester United
Crawley Town
22:00
Leyton Orient
Regionalliga Southwest
Freiburg II
16:00
Hessen Kassel
Giessen
17:00
VfB Stuttgart II
TSV Steinbach
19:00
FC 08 Homburg
TSG Balingen
19:30
SV Elversberg
SSV Ulm 1846
21:00
TSV Schott Mainz
Hoffenheim II
21:00
TuS Rot-Weiß Koblenz
Bayern Alzenau
21:00
TSV Eintracht Stadtallendorf
Mainz 05 II
21:00
Fc Piramasens
Kickers Offenbach
21:00
FSV Frankfurt
Danimarka Superliga
Randers
20:00
Horsens
Vejle
22:00
Aarhus
Conference National
Eastleigh
22:00
Wrexham
Chesterfield
22:00
Kings Lynn
Boreham Wood
22:45
Weymouth
Dover Athletic
22:45
Solihull Moors
Stockport
22:45
Sutton United
Wealdstone
22:45
Maidenhead United
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..