Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 26.02.2020

1. Lig
Teleset Mobilya Akhisarspor
2:0
Akın Çorap Giresunspor
TV'de
Altinordu A.Ş.
2:1
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
TV'de
Adanaspor A.Ş.
0:1
Umraniyespor
TV'de
Copa Sudamericana
River Plate Montevideo
1:0
Atletico Grau
River Plate Asunción
1:3
Deportivo Cali
Goias
0:1
Sol de America
Sport Huancayo
0:0
Argentinos Juniors
UEFA Champions League
Real Madrid
1:2
Manchester City
TV'de
Lyon
1:0
Juventus
TV'de
UEFA Europa League
SC Braga
0:1
Rangers
TV'de
Libertadores Kupası
Atletico Tucuman
2:4
Pen
Independiente Medellin
Lega Pro 1 Grup C
Avellino
1:0
Paganese
Picerno
1:2
Catania
Sicula Leonzio
2:2
Casertana
Vibonese
2:1
Virtus Francavilla
Bisceglie
0:1
Viterbese
Cavese
2:1
Rende
Teramo
0:1
Potenza
Catanzaro
0:1
Reggina
Monopoli
1:0
Rieti
Ternana
2:2
Bari
Championship
Fulham
1:0
Swansea City
Blackburn Rovers
0:0
Stoke City
Hull City
0:1
Barnsley
Middlesbrough
0:1
Leeds United
Millwall
0:0
Birmingham City
TV'de
Sheffield Wednesday
1:0
Charlton Athletic
Reading
0:3
Wigan Athletic
2. Lig
Brechin
0:0
Queens Park
Brezilya Kupası
XV de Piracicaba
7:8
Pen
Juventude
Arjantin Kupası
Aldosivi
1:3
Talleres Remedios
CONCACAF Champions League
Atlanta United
3:0
F.C. Motagua
Cruz Azul
4:0
Portmore United
Süper Lig
Spartak Subotica
3:1
Mladost Lucani
Indjija
1:1
Crvena Zvezda
Cukaricki
2:1
Vozdovac
Partizan Beograd
3:1
Proleter Novi Sad
Macva
0:1
Backa Topola
Napredak
0:1
Radnik Surdulica
Rad
1:1
Javor
Vojvodina
3:0
Radnicki Nis
Japonya Lig Kupasi
Urawa Red Diamonds
Gönder
Matsumoto Yamaga
1. SNL
NK Tabor Sežana
2:1
NK Domzale
Mura
1:2
Maribor
NK Celje
2:2
NK Bravo
Dostluk Maçları
Nicaragua
0:0
Panama
Flora Tallinn
2:2
Sogndal
Belshina Bobruisk
0:1
Gomel
KFUM Oslo
2:2
Ham Kam
Bulgaristan
0:1
Belarus
Sarpsborg
2:2
Torpedo Moscow
Lunds BK
2:2
Trelleborg
Segunda Division - Clausura
Fundación AIFI
Gönder
Libertador FC
Deportivo JBL
Gönder
Atletico El Vigia
Estudiantes de Caracas
Gönder
Petare
Llaneros Escuela de Futbol
Gönder
Universidad Central de Venezuela
Primera B Açılış
Leones FC
4:0
Huila
Primera division Apertura
Municipal Limeno
1:1
Chalatenango
Kypello Kyprou
Nea Salamis
0:2
Anorthosis
Ethnikos Achnas
2:1
EZ
Apollon Limassol
Primera B
Santiago Morning
0:1
Cobreloa
Rangers de Talca
2:2
Union San Felipe
AFF Championship
Rotor Volgograd
2:0
Mordovya
AFC Cup
PSM Makassar
3:1
Shan United
Kaya-Iloilo
0:0
Tampines
Khujand
3:0
EZ
Neftchi Kochkor-Ata
Bengaluru Fc
3:4
Pen
Maziya S&RC
South-West
Rilski Sportist
3:0
Perun Kresna
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..