Мобилно приложение:
Плейофи за оставане/влизане
Витоша (Бистрица)
3:0
Верея (Стара Загора)
Септември (София)
2:3
Дунав
Купа на Русия
Локомотив Москва
1:0
Урал
Германия Плейофи
Вольфсбург II
3:1
Байерн Мюнхен II
Холандия Плейофи
Ден Бош
0:1
Гоу Ахед Ийгълс
Екселсиор
1:1
Валвийк
Спарта Ротердам
3:0
ТОП Осс
Де Граафшап
2:0
Камбур
Копа Судамерикана
Ривър Плейт Монтевидео
0:0
Колон Санта Фе
Роял Пари
1:0
Макара
Универсидад Католика де Еквадор
6:0
Мелгар
Агилас Дорадас
3:2
Индепендиенте
Унион Еспаньола
0:3
Спортинг Кристал
Унион Ла Калера
1:0
Атлетико Минейро
Сулия
2:1
Палестино
Украйна Премиер лига
Мариупол
1:1
ФК Олександрия
ФК Лвов
0:0
Зоря Луганск
Шахтьор Донецк
1:1
Динамо Киев
Приятелски
Гуанджоу Р&Ф
0:4
Борусия Мьонхенгладбах
Ксанти
0:0
Докса Драма
БСГ Хеми Лайпциг
1:1
Фортуна Дюселдорф
Румъния Лига 1
Дунарея Калараши
2:0
Конкордия Рейнджърс
Динамо Букурещ
0:0
КСМС Яши
Италия Плейофи
Катанзаро
2:2
Фералписало
Катания
1:1
СП
Потенца
Имолезе
1:3
СП
Монца
Пиза
2:1
Карарезе
Витербесе
0:2
Арецо
Верона
0:0
Пескара
Плейофи за Лига Европа
Кортрийк
1:2
Шарльороа
Швейцарска Супер Лига
Люцерн
3:0
Цюрих
Санкт Гален
4:1
Йънг Бойс
ФК Тюн
1:2
Базел
Грасхопърс
0:3
Сион
Ксамакс
1:1
Лугано
Сърбия Супер лига
Инджия
3:0
Динамо Вране
Купа на Хърватска
Динамо Загреб
1:3
Риека
Купа на Чехия
Баник Острава
0:2
Славия Прага
Купа на Македония
Македония Гьорче Петров
2:4
СД
Академия Пандев
Бразилия Серия Б
Крисиума
1:0
Гуарани
Брагантино
2:0
Фигурензе
Беларус Висша Лига
Витебск
3:0
Енерджик-Гу
Торпедо Белаз Жодино
0:1
Шахтьор Солигорск
Финландия 2-ра лига (Ykkonen)
ТПВ
1:0
Екенес
Гърция Плейофи
ОФИ Крит
3:2
Платаниас
Турция Плейофи
Газисехир Газиантеп
2:0
Османлиспор
Адана Демирспор
0:0
Хатайспор
Купа на Норвегия
Стрьомен
2:1
СП
Бодьо Глимт
Арендал
0:2
Одс БК
Флурьо
0:1
Аалесунд
Хьод
0:2
Согндал
Йерв
1:2
Сандефьорд
Баерум
2:1
Нутоден
Аскер
2:3
КФУМ Осло
Фредрикстад
0:2
Сарпсборг
Купа на Казахстан
Ордабаси
1:1
Атърау
Тобол
1:0
Кайсар
Шампионска лига на Азия
Мелбърн Виктори
1:3
Санфрече Хирошима
Кашима Антлърс
2:1
Шандонг Лунeнг
Гуанджоу Евъргранде
1:0
ФК Тегу
Гионгнам
2:0
Жохор Дарул Такзим
Купа На Лига Япония
Саган Тосу
0:1
Токио
Шонан Белмар
2:2
Консадоле Сапоро
В-Варен Нагасаки
3:1
Йокохама Маринос
Висел Кобе
1:3
Нагоя Грампус
Серезо Осака
2:0
Ойта Тринита
Джубило Ивата
0:2
Шимицу
Кашива Рейсол
1:1
Вегалта Сендай
Мацумото Ямага
0:0
Гамба Осака
Словения Първа Лига
Марибор
2:0
Кършко
Хит Горица
0:0
Алумини
Целие
0:2
Рудар Велене
Олимпия Любляна
1:0
Мура 05
Триглав Кранж
1:4
Домжале
Латвия Virsliga
Даугавпилс
0:3
Вентспилс
Ригас
0:1
Валмиерас
Естония Мастерлига
Транс Нарва
5:1
Маарду Линамеесконд
Таммека Тарту
0:2
Флора Талин
Индонезия Лига 1
Персела Ламонган
2:2
Персипура Джаяпура
Пусамания Борнео
2:0
Арема
Египет Примиер лига
Исмаили
1:1
Ал Ахли
ФК Пирамидс
2:0
Ногоом Ел Мостакбал
Алжир - Лига 1
Бордж-Бу-Арреридж
1:0
Олимия Медеа
Хюсеин Дей
1:2
Кабулие
Саоура
2:1
Ес Сетиф
МО Беджая
1:0
Белоуиздад
Тадженант
0:0
Константине
УСМ Алжир
1:1
Мс Оран
Бел Абес
2:1
МК Алжир
Литва А Лига
Кауно Жалгирис
4:3
Стумбрас
Судува
1:0
Жалгирис Вилнюс
Купа на Кипър
Апоел
0:2
АЕЛ Лимасол
Купа на Молдова
Шериф
1:0
СП
Сфинтул Георге
Приложението "Мачовете по ТВ" съдържа информация за коефициенти. Призоваваме ви към отговорно и разумно залагане.