Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 25.08.2019

Първа лига
Дунав (Русе)
1:1
ЦСКА-София
по ТВ
Лудогорец
0:0
Славия
по ТВ
Втора лига
Литекс
4:0
Черноморец Балчик
Пирин Бл
2:0
Спартак Плевен
Висша лига
Борнемут
1:3
Манчестър Сити
по ТВ
Тотнъм
0:1
Нюкасъл
по ТВ
Уулвърхемптън
1:1
Бърнли
Ла лига
Алавес
0:0
Еспаньол
по ТВ
Майорка
0:1
Реал Сосиедад
по ТВ
Леганес
0:1
Атлетико Мадрид
по ТВ
Барселона
5:2
Бетис
по ТВ
Бундеслига
РБ Лайпциг
2:1
Айнтрахт Франкфурт
по ТВ
Херта Берлин
0:3
Волфсбург
по ТВ
Серия А
Удинезе
1:0
Милан
по ТВ
Каляри
0:1
Бреша
Рома
3:3
Дженоа
по ТВ
Сампдория
0:3
Лацио
по ТВ
СПАЛ 2013
2:3
Аталанта
по ТВ
Торино
2:1
Сасуоло
Верона
1:1
Болоня
Втора Бундеслига
Хайденхайм
0:2
Сандхаузен
Нюрнберг
1:0
Оснабрюк
Карлсруе
2:4
Хамбургер
Чемпиъншип
Суонзи
3:0
Бирмингам
по ТВ
Франция Лига 1
АС Монако
2:2
Ним
по ТВ
Страсбург
0:2
Рен
по ТВ
ПСЖ
4:0
Тулуза
по ТВ
Серия Б
Емполи
2:1
Юве Стабия
Перуджа
2:1
Киево
Испания Сегунда Дивисион
Понферадина
1:1
Сарагоса
Спортинг Хихон
1:1
Райо Валекано
Уеска
3:1
Депортиво Ла Коруня
Тенерифе
3:2
Нумансия
Екстремадура
1:2
Фуенлабрада
Ередивизия
Валвийк
0:3
Адо Ден Хааг
Утрехт
1:2
ВВВ Венло
ФК Цволе
2:2
Спарта Ротердам
Белгия Про Лига
Стандарт Лиеж
2:1
Кортрийк
Мускрон-Перувелц
2:0
Юпен
Португалия Супер Лига
Санта Клара
0:0
Белененсес
Маритимо
2:3
Тондела
Портимонензе
1:3
Спортинг Лисабон
Жил Висенте
1:1
Брага
Витория Гимараеш
1:1
Фамаликао
Шотландия Висша Лига
Сейнт Мирън
0:1
Рейнджърс
Селтик
3:1
Хартс
Русия Премиер Лига
ЦСКА Москва
3:0
Ахмат Грозни
Криля Советов
1:2
Спартак Москва
Ростов
2:1
Рубин Казан
Арсенал Тула
2:1
Оренбург
Аржентина Суперлига
Индепендиенте
2:0
Колон Санта Фе
Годой Круз
2:1
Естудиантес
Унион Санта Фе
1:2
Ланус
Сентрал Кордоба
0:0
Расинг Клуб
Ривър Плейт
0:1
Талерес де Кордоба
Португалия Лига 2 Хонра
Фарензе
1:3
Порто Б
Насионал Мадейра
0:0
Мафра
Каса Пиа
0:1
Ещорил
Варзим
0:1
Лейшоеш
Турция Супер Лига
Ризеспор
2:1
Сивасспор
Трабзонспор
2:1
Йени Малатияспор
Анталияспор
0:2
Денизлиспор
Галатасарай
1:1
Коняспор
Украйна Премиер лига
Карпати
0:1
Зоря Луганск
Шахтьор Донецк
5:1
Мариупол
Норвегия Eliteserien
Бран
2:3
Тромсьо
Хаугесунд
0:2
Лилестрьом
Кристиансунд
4:0
Мьондален
Молде
2:2
Одс БК
Викинг
2:2
Ранхайм
Стрьомгодсет
2:1
Сарпсборг
Австрия Бундеслига
Залцбург
5:0
Адмира Вакер Мьодлинг
Щурм Грац
2:0
ВШГ Сваровски
Хартберг
2:2
Аустрия Виена
Дания Суперлига
Люнгби
2:0
Рандерс
Есберг
2:2
Силкеборг
Сондериск
0:2
Мидтиланд
Брьондби
0:3
Архус
Копенхаген
3:1
Нордселанд
Турция 1.Лига
Юмраниеспор
4:1
Гиресунспор
Менемен Беледиеспор
0:4
Хатайспор
Аданаспор
3:2
Ескишехирспор
Бурсаспор
2:1
Акхисар
Гърция Суперлига
Атромитос
1:1
Лариса
Паниониос
1:2
Волос
ПАОК
2:1
Панетоликос
АЕК
1:2
Ксанти
Мексико Пример дивизион
Керетаро
0:4
Леон
Крус Асул
1:1
Пуебла
Пачука
3:1
Атлас
УАНЛ Тигрес
1:1
Клуб Америка
Толука
2:0
Тихуана
Дания Първа Дивизия
Хвидовре
3:2
Роскилде
Кьоге
3:1
Фремад Амагер
Фредериция
4:3
Колдинг ИФ
Вейле
2:1
Скиве
Виборг
3:0
Никобинг
Швейцарска Супер Лига
Сион
2:1
Люцерн
Санкт Гален
3:2
Лугано
ФК Тюн
0:4
Сервет
Шампионска лига на Африка
Пампълмоузес
1:1
Фоса Джуниорс
Симба
1:1
Сонго
Гор Махиа
5:1
Айгъл Ноар де Макамба
Мекеле 70 Ендерта
1:1
Кано Спорт
Елект-Спорт
2:0
Серкъл Мбери Спортиф
Вита Клуб
1:0
УМС де Лоум
Петро Атлетико
2:0
Матлама
Ениймба
5:0
Рахимо
Асанте Котоко
2:0
Кано Пиларс
АСК Кара
1:0
Буфлес ду Боргу
Хороя
1:0
Стад Малиен
Нуадибу
1:0
СО де Л Армее
Ал Хилал Омдурман
0:0
Район Спортс
Ал-Насър Бенгази
3:1
Темпете Мокаф
УСМ Алжир
3:1
АС СОНИДЕП
Германия Трета Лига
Валдхоф Манхайм
4:3
Дуисбург
Унтерхахинг
0:3
Халешер
Африка Купа на Конфедерации
Сейнт Луис Сънс
0:1
ТС Галакси
Амарат Юнайтед
0:0
УС Бен Гуердан
Маниема Унион
2:4
СД
АС Пеликан
Джуаненг Галакси
1:0
Роче-Бойс Болтън Сити
Стад Ренар
0:2
ДК Мотема Пембе
Етоал ду Конго
0:1
ФК Пирамидс
ЛИСКР
0:0
Мараната
Ал-Итихад Триполи
2:0
УС ГН
Чехия Лига 1
Млада Болеслав
4:2
Динамо Чешке Будейовице
Виктория Пилзен
4:0
Опава
Слован Либерец
3:1
Спарта Прага
Кипър
АЕЛ Лимасол
0:0
Анортозис
Австрия 2 Erste Liga
Аустриа Клагенфурт
3:1
Блау Вайс Линц
Русия Първа Дивизия
СКА Хабаровск
3:0
Армавир
Чертаново Москва
1:1
Том Томск
Нефтехимик Нижнекамск
1:0
Краснодар 2
Мордовия
0:1
Нижни Новгород
Шиник Ярославл
0:1
Химки
Факел
0:0
Авангард Курск
Торпедо Москва
2:0
Енисей Красноярск
Чайка Песчанокопское
3:0
Текстилщик Иваново
Балтика
0:0
Луч Владивосток
Втора Лига
Виктория Жижков
3:0
Слован Варнасдорф
Власим
0:1
Усти над Лабе
Хърватска 1 HNL
Интер Запресич
1:2
Локомотива Загреб
ХНК Горица
1:1
Истра 1961
Осиек
1:0
Хайдук Сплит
Полша Екстракласа
Гурник Забже
3:0
Корона
Заглебие Любин
0:3
Пяст Гливице
ЛКС Лодз
2:3
Легия Варшава
Румъния Лига 1
Виторул
4:0
Волунтари
Газ Метан Медиаш
4:0
Стяуа
Сърбия Супер лига
Раднички Ниш
2:1
Спартак Суботица
Бака Топола
2:0
Инджия
Сърбия Първа лига
Жарково
1:3
Раднички Пирот
Златибор
0:0
Кабел Нови Сад
Полша 1 Лига
Заглембие Сосновиец
1:2
Тихи
Варта Познан
1:1
ГКП Ястшембе
Сандеця Нови Сонч
2:1
ГКС Белхатов
Хойничанка Хойнице
0:1
Пуща
Вигри Сувалки
1:0
Термалица Нечеча
Румъния Лига II
Университатя Клуж
0:2
Глория Бузъу
Швеция Алсвенскан
АФК Ескилстюна
0:2
Хекен
ИФК Норкьопинг
5:0
Хелзинборг
Йостерсундс
1:3
АИК
Малмьо
0:1
Юргорден
Швеция Суперетан
Фрей
2:3
Дегерфорш
Мялби
3:2
Далкурд
Йостерс
1:3
Йоргрюте
ГАИС Гьотеборг
2:0
Бромапойкарна
Норвегия Лига 1
Хам Kам
1:2
Нутоден
Йерв
5:1
Шайд
КФУМ Осло
5:1
Улл/Киса
Нест-Сотра
1:1
Сандефьорд
Рауфос
1:2
Старт
Согндал
2:1
Конгсвингер
Стрьомен
0:4
Тромсдален
Израел Премиер Лига
Апоел Кфар Саба
0:1
Апоел Хайфа
Бней Йехуда
2:1
Апоел Кайрат Шмона
Бейтар Йерусалим
0:0
Апоел Беер Шева
Беларус Висша Лига
Торпедо Белаз Жодино
1:1
Городея
Шахтьор Солигорск
3:1
Гомел
БАТЕ Борисов
4:0
Славия Мозир
Динамо Минск
3:0
Торпедо Минск
Казахстан Висша Лига
Кайсар
0:2
Жетису Ткорган
Астана
5:0
Тараз
Актобе
1:1
Иртиш
Кайрат
0:1
Окжетпес
Словакия Цоргон лига
Слован Братислава
1:1
Жилина
Нитра
1:2
Дунайска Стреда
Словения Първа Лига
Триглав Кранж
0:6
Целие
Рудар Велене
2:2
Табор Сежана
Марибор
4:0
НК Браво
Швейцария Challenge League
Киасо
2:2
Вадуц
ОТП Банк лига
Пушкас Академия
4:1
Ференцварош
Висша Лига
Сабах
0:1
Кешла
Карабах
3:0
ФК Габала
Молдова
Динамо-Ауто
3:4
Сперанца Ниспорени
Кодру Лозова
0:1
Петрокуб
Черна гора 1-ва лига
Будучност Подгорица
1:1
Зета
Северна Македония Първа Лига
Академия Пандев
2:0
Борец Велес
ФК Струга
2:1
Силекс
Шкендия Тетово
1:1
Македония Гьорче Петров
Шкупи
2:2
Ренова
Финландия Вайкаус лига
ИФК Мариехамн
1:0
СДЖК
Ропс Рованиеми
3:0
Лахти
Исландия Премиер лига
Акюрейри
0:0
КР Рейкявик
Викингур
1:0
Гриндавик
Латвия Virsliga
ФК Йелгава
2:2
Даугавпилс
Спартак Юрмала
2:4
Рига
Метта
0:0
Валмиерас
Естония Мастерлига
Пайде
5:0
Маарду Линамеесконд
Вилянди Тулевик
1:1
Талина Калев
Литва А Лига
Паланга
0:2
Атлантас Клайпеда
Серия С Група Б
Карпи
4:1
Чезена
Вис Пезаро
1:2
Зюдтирол
Арциняно Валчиампо
0:0
Пиаченца
Триестина
2:1
Губио
Фано
1:3
Самбенедетесе
Фермана
2:1
Равена
Модена
0:0
Виченца Виртус
Римини
2:1
Имолезе
Виртус Верона
1:3
Падова
Регионална лига Север
Алтона 93
0:3
Хафелзе
Лунербургер
5:3
Йедельо
Хановершер
2:2
Вердер Бремен II
Регионална лига Югозапад
Майнц 05 II
0:2
Хофенхайм II
Фрайбург II
0:1
Стайнбах
Серия С Група А
Пистоиезе
1:2
Албинолефе
Сиена
1:2
Олбиа
Про Верчели
2:0
Пианезе
Алесандрия Калчо
2:2
Гоцано
Гиана Ерминио
0:2
Ренате
Про Патрия
1:2
Монца
Арецо
3:1
Леко
Комо
2:0
Перголетезе
Серия С Група С
Авелино
3:6
Катания
Катанзаро
2:1
Терамо
Виртус Франкавила
1:1
Реджина
Потенца
1:0
Касертана
Ренде
0:1
Бисчеглие
Сикула Леонцио
0:2
Бари
Монополи
1:0
Вибонезе
Витербесе
2:1
Паганезе
Кавезе
1:1
Пичерно
Испания Секунда Дивизион B група 2
Алавес Б
1:1
Логронес
Харо Депортиво
1:4
Атлетик Билбао II
Туделано
2:1
Осасуна II
Валядолид II
4:1
Изара
Салмантино
3:1
Аренас де Гетхо
Испания Секунда Дивизион B група 1
Интернасионал де Мадрид
2:2
Селта Виго II
Пеня Депортива
4:3
Овиедо Б
Сан Себастиан де лос Рейес
2:0
Расинг Ферол
Лангрео
0:1
Атлетико Балеарес
Лас Розас
1:1
Реал Мадрид II
Мелиля
1:0
Хетафе Б
Лас Палмас II
3:2
УД Ибиса
Испания Секунда Дивизион B група 3
Еспаньол Б
2:0
Андора
Ехеа
4:0
Ориуела
СФ Бадалона
0:2
Барселона Б
Олот
1:0
Ебро
Валенсия Местая
1:2
Лейда Еспортиу
Химнастик
1:3
Лагостера
Сабадел
0:2
Кастельон
Ла Нусия
1:0
Корнея
Испания Секунда Дивизион B група 4
Кадис Б
2:1
Реал Мурсия
УКАМ Мурсия
0:0
Атлетико Санлукеньо
Мерида
1:1
Дон Бенито
Талавера
1:1
Марбея
Алхесирас
0:0
Виляррубия
Картахена
0:0
Бадахос
Кордоба
2:1
Гранада II
Колумбия Примера А
Хуниор
0:1
Онсе Калдас
Кукута
2:1
Ла Екуидад
Мийонариос
2:1
Депортиво Кали
Патриотас
0:1
Атлетико Букараманга
Алианса Петролера
1:0
Атлетико Уила
Чили Примера дивизион
Евертън Чили
0:2
Кокимбо Унидо
Курико Унидо
2:2
Аудакс Италиано
Депортес Икике
2:2
Универсидад де Консепсион
Универсидад де Чили
1:1
Католика Чили
Парагвай Примера
Клуб Гуарани
3:1
Клуб Спортиво Сан Лоренцо
Хенерал Диас
1:0
Клуб Либертад
САЩ 2-ра лига USL
Хартфорд Атлетик
3:2
Атланта Юнайтед 2
Тампа Бей
5:0
Мемфис 901
Нашвил
2:1
Чарълстон Батъри
Слопе Парк Рейнджърс
1:5
Ню Йорк РБ II
Рио Гранде Валей
1:0
Ел Пасо Локомотив
Сан Антонио
5:0
Ню Мексико Юнайтед
ОКС Енерджи
4:2
Остин Болд
Ориндж Каунти
3:1
Реал Монарх
Фрешно
2:1
Колорадо Спрингс
Лас Вегас Лайт
1:0
Портланд Тимбърс II
Аржентина - Примера Б Насионал
Индепендиенте Ривадивия
3:2
Феро Карил Оесте
Агропекуарио
1:0
Атлетико Белграно
Ол Бойс
0:3
Браун де Адроге
Алмагро
0:1
Химнасия и Eсгрима де Мендоса
Платенсе
3:1
Естудиантес Рио Куарто
Сан Мартин де Тукуман
1:0
Вила Далмин
Аржентина - Дивизия 3
Депортиво Арменио
1:1
УАИ Уркиса
Примера Б Класура
ФК Форталеса
1:0
Реал Картагена
Баранкиля
3:1
Бока Хуниорс Кали
Мексико Лига 2 Асценсо
Алебрихес Де Оаксака
2:1
Кафеталерос де Чиапас
Дорадос
1:0
Венадос Мерида
Бразилия Серия Б
Фигурензе
2:2
КРБ
Понте Прета
2:2
Спорт клуб Ресифе
Америка Минейро
3:2
Гуарани
Примера Дивисион - Клаусура
Депортиво Ла Гуайра
2:0
Карабобо
Депортиво Лара
0:1
Атлетико Венецуела
Лянерос ФК
3:1
Естудиантес де Каракас
Самора
отл
Депортиво Ансоатеги
Перу - Примера Дивизион Класура
Спорт Уанкайо
4:2
Депортиво Муниципал
Алианса Лима
3:2
Академия Кантолао
Универсидад Сан Мартин
2:2
Молинос Ел Пирата
Унион Комерсио
2:1
Спортинг Кристал
Алианца Универсидад
2:1
УТК Кахамарка
Перу - Секунда Дивизион
Сантош де Наска
2:1
Сиенсиано
Културал Санта Роса
3:1
Лос Кайманес
Депортиво Копсол
3:0
Юнион Хуарал
Сегунда Дивисион - Клаусура
Динамо Де Пуерто Ла Круз
2:1
Фундасион
Уреня
3:2
Атлетико Ел Вигия
Чико де Гуаяна
1:2
Сиудад Боливар
Либертадор
2:1
Фуриал
Еквадор - Първа дивизия
Депортиво Технико Университарио
0:2
ЛДУ Кито
Барселона Гуаякил
4:0
Америка де Кито
Ел Насионал
0:1
Универсидад Католика де Еквадор
Гуаякил Сити
4:2
Мушук Руна
Лига Насионал
Мунисипал
1:0
Депортиво Михко
Кселаху
2:2
Депортиво Санарет
Антигуа
2:1
Кобан Империал
Малакатеко
3:0
Изтапа
Гуастатоя
0:0
Санта Лусия
Уругвай - Торнео Интермедио
Серо
0:1
Феникс
Ювентуд
0:2
Насионал Монтевидео
Рампла Хуниорс
1:2
Ливърпул Монтевидео
Дефенсор Спортинг
3:1
Данубио
Хондурас Лига Насионал Апертура
Маратон
3:1
Реал Еспаня
Реал де Минас
3:1
Платенсе
Мотагуа
3:1
Вида
Салвадор - Примера дивизион Апертура
Жокоро
0:1
Ювентуд Индепендиенте
Чалатенанго
3:3
Исидро Метапан
Примера Б
Депортес Пуерто Монт
0:0
Рейнджърс де Талка
Депортес Ла Серена
1:0
Барнечеа
Депортес Копиапо
1:1
Темуко
Кобрелоа
1:0
Унион Сан Фелипе
Коста Рика - Примера дивисион Апертура
Алахуеленсе
2:2
Сантос де Гуапилес
Картахинес
4:1
Мунисипал Гресия
Индонезия Лига 1
Калтенг Путра
3:2
Бхаянгкара
Персела Ламонган
6:1
ПС ТНИ
Персеру Бадак Лампунг
1:1
Персиб Бандунг
Южна Африка
Барока
0:0
Блумфонтейн Селтик
Стеленбош
0:0
Марицбург Юнайтед
Югоизточна В Футболна група