Мобільний додаток:
download from googleplay
download from appstore

Livescores та світильники | Футбольні матчі 25.08.2019

Премьер-Лига
Карпаты
0:1
Заря Луганск
на ТБ
Шахтер Донецк
5:1
Маріуполь
на ТБ
Премьер-Лига
Борнмут
1:3
Манчестер Сити
на ТБ
Тоттенхэм Хотспур
0:1
Ньюкасл Юнайтед
на ТБ
Вулверхэмптон Уондерерс
1:1
Бернли
Примера-Дивизион
Депортиво Алавес
0:0
Эспаньол
на ТБ
Мальорка
0:1
Реал Сосьедад
Леганес
0:1
Атлетико Мадрид
на ТБ
Барселона
5:2
Реал Бетис
на ТБ
Бундеслига
РБ Лейпциг
2:1
Айнтрахт Франкфурт
на ТБ
Герта
0:3
Вольфсбург
на ТБ
Серия А
Удинезе
1:0
Милан
на ТБ
Кальяри
0:1
Брешия
Рома
3:3
Дженоа
на ТБ
Сампдория
0:3
Лацио
СПАЛ
2:3
Аталанта
Торино
2:1
Сассуоло
Хеллас Верона
1:1
Болонья
Премьер-Лига
ЦСКА Москва
3:0
Ахмат Грозный
Крылья Советов
1:2
Спартак Москва
Ростов
2:1
Рубин Казань
на ТБ
Арсенал Тула
2:1
Оренбург
2. Бундеслига
Хайденхайм
0:2
Зандхаузен
ФК Нюрнберг
1:0
Оснабрюк
Карлсруэ СК
2:4
Гамбург
Чемпионат
Суонси Сити
3:0
Бирмингем Сити
Лига 1
Монако
2:2
Ним
на ТБ
Страсбур
0:2
Ренн
ПСЖ
4:0
Тулуза
на ТБ
Серия В
Эмполи
2:1
Юве Стабия
Перуджа
2:1
Кьево
Сегунда-Дивизион
Понферадина
1:1
Реал Сарагоса
Спортинг Хихон
1:1
Райо Вальекано
Уэска
3:1
Депортиво Ла-Корунья
Тенерифе
3:2
Нумансия
Эстремадура УД
1:2
Фуенлабрада
Эредивизи
РКК Валвейк
0:3
АДО Ден Хааг
Утрехт
1:2
ВВВ Венло
Зволле
2:2
Спарта Роттердам
Про-Лига
Стандард Льеж
2:1
Кортрийк
Мукрон Перувелз
2:0
Эупен
Лига Португезе
Санта-Клара
0:0
Белененсиш
Маритиму
2:3
КД Тондела
Портимоненсе
1:3
Спортинг Лиссабон
Жил Висенте
1:1
Спортинг Брага
Витория Гимарайнш
1:1
ФК Фамаликао
Премьер-Лига
Сент-Миррен
0:1
Рейнджерс
Селтик
3:1
Харт оф Мидлотиан
Примера-Дивизион
Индепендьенте
2:0
Colón Santa Fe
Годой Крус
2:1
Эстудиантес
Унион Санта Фе
1:2
Ланус
Сентрал Кордоба
0:0
Расинг Клуб
Ривер Плейт
0:1
Тальерес де Кордоба
Примера-Дивизион
Куэретаро
0:4
Леон
Крус Асул
1:1
Пуэбла
Пачука
3:1
Атлас
УАНЛ Тигрес
1:1
Америка
Толука
2:0
Тихуана
Лига де Онра
Фарензе
1:3
Порту-Б
Насьонал
0:0
Мафра
Каса Пиа
0:1
Эшторил
Варзим
0:1
Лейшойнш
Первый дивизион
СКА Хабаровск
3:0
Армавир
Чертаново
1:1
Томь Томск
Нефтехимик
1:0
Краснодар 2
Мордовия Саранск
0:1
Нижний Новгород
Шинник Ярославль
0:1
Химки
Факел
0:0
Авангард Курск
Торпедо Москва
2:0
Енисей Красноярск
Чайка Песчанокопское
3:0
Текстильщик Иваново
Балтика
0:0
Луч Владивосток
Суперлига
Джайкур Ризеспор
2:1
Сивасспор
Трабзонспор
2:1
Йени Малатияспор
Антальяспор
0:2
Денизлиспор
Галатасарай
1:1
Коньяспор
1.Лига
Юмраниеспор
4:1
Гиресунспор
Менемен Беледиеспор
0:4
Хатайспор
Аданаспор
3:2
Эскишехирспор
Бурсаспор
2:1
Акхисар Беледийе ГС
Бундеслига
Зальцбург
5:0
Адмира
Штурм Грац
2:0
Сваровський Тироль
Хартберг
2:2
Аустрия Вена
Данія Суперлига
Люнгбю
2:0
Рандерс
Эсбьерг
2:2
Силкеборг
СендерийскЕ
0:2
Мидтъюлланд
Брондбю
0:3
АГФ
Копенгаген
3:1
Нордсьелланд
Серие А
Гояс
2:1
Интернасионал
Сантос
3:3
Форталеса
Васко да Гама
2:0
Сан-Паулу
МЛС
Нью-Йорк Сити
2:1
Нью-Йорк РБ
Нью Ингланд Ревелюшн
2:1
Чикаго Файр
Филадельфия Юнион
3:1
ДК Юнайтед
Торонто
2:1
Монреаль Импакт
Реал Солт-Лейк
2:0
Колорадо Рэпидс
Сан-Хосе Ертквейкс
3:1
Ванкувер Уайткапс
1-й дивизион
Хвидовре
3:2
Роскилде
ХБ Коге
3:1
БК Фремад Амагер
Фредерисиа
4:3
Коллинг ИФ
Вейле
2:1
Скиве
Виборг
3:0
ЛФА
1. Лига
Аустриа Клагенфурт
3:1
Блау-Вайс Линц
Первая профессиональная лига
Дунав
1:1
ЦСКА-София
Лудогорець
0:0
Славия София
Суперлига
Атромитос
1:1
Ларисса
Паниониос
1:2
Волос
ПАОК
2:1
Панетоликос
АЕК
1:2
Ксанти
3. Лига
Валдгоф Мангайм
4:3
МСФ Дуйсбург
Унтерхахинг
0:3
Халлешер ФК
Втора лига
Литекс
4:0
Черноморец Балчик
Пирин
2:0
Спартак Плевен
Суперлига
Сьон
2:1
Люцерн
Санкт-Галлен
3:2
Лугано
Тун
0:4
Серветт
Лига вызова
Кьяссо
2:2
Вадуц
Лига чемпионов Африка
Пампълмоузес
1:1
Фоса Джуниорс
Симба
1:1
Сонго
Гор Махиа
5:1
Айгъл Ноар де Макамба
Мекеле 70 Ендерта
1:1
Кано Спорт
Вита Клуб
1:0
УМС де Лоум
Елект-Спорт
2:0
Серкъл Мбери Спортиф
Эньимба
5:0
Рахимо
Асанте Котоко
2:0
Кано Пиларс
Петро Атлетико
2:0
Матлама
АСК Кара
1:0
Буфлес ду Боргу
Хороя
1:0
Стад Малиен
Нуадибу
1:0
СО де Л Армее
Ал Хилал Омдурман
0:0
Район Спортс
Аль-Насър Бенгази
3:1
Темпете Мокаф
УСМ Алжир
3:1
АС СОНИДЕП
Кубок Конфедерации КАФ
Сейнт Луис Сънс
0:1
ТС Галакси
Амарат Юнайтед
0:0
УС Бен Гуердан
Маниема Унион
2:4
ПЕН
АС Пеликан
Джваненг Галакси
1:0
Роче-Бойс Болтън Сити
Стад Ренар
0:2
ДК Мотема Пембе
Етоал ду Конго
0:1
ФК Пирамидс
ЛИСКР
0:0
Мараната
Аль-Иттихад Триполи
2:0
УС ГН
Чешская лига
Млада Болеслав
4:2
Динамо Ческе-Будеёвице
Виктория Плзень
4:0
Опава
Слован Либерец
3:1
Спарта Прага
2. Лига Beyaz
Виктория Жижков
3:0
Слован Варнсдорф
Власим
0:1
Усти над Лабе
1. Дивизион
АЕЛ
0:0
Анортосис
1. Хорваткая национальная лига
Интер Запрешич
1:2
Локомотива
НК Горица
1:1
Истра 1961
Осиек
1:0
Хайдук Сплит
Экстракласа
Гурник Забже
3:0
Корона Кельце
Заглембе Любин
0:3
Пяст Гливице
ЛКС Лодз
2:3
Легия Варшава
Лига I
СК ФК Вииторул Констанца
4:0
КС ФК Петролул 1948 Берка
Газ Метан Медиаш
4:0
Стяуа Бухарест
Суперлига
Раднички Ниш
2:1
Спартак Суботица
Бака Топола
2:0
Инджия
Первая Лига
Златибор
0:0
Кабел Нови Сад
Жарково
1:3
ФК Раднички Пирот
Лига I
Заглембе Сосновец
1:2
Тыхы 71
Варта Познан
1:1
Ястшембе
Сандеция Новы Сач
2:1
ГКС Белхатов
Хойничанка Хойнице
0:1
Пуща
Вигры Сувалки
1:0
ЛКС Нечеча
Лига 2
Университатя Клуж
0:2
Глорія Бузу
Аллсвенскан
Весбю Юнайтед
0:2
Хеккен
Норрчепинг
5:0
Хельсингборг
Эстерсунд ФК
1:3
АИК
Мальме ФФ
0:1
Дьюргорден
Суперэттан
Фрей
2:3
Дегерфорс
Мялби
3:2
Далкурд
Эстер
1:3
Эргрюте
ГАИС
2:0
Броммапойкарна
Элитесериен
Бранн
2:3
Тромсе
Хаугесунд
0:2
Лиллестрем
Кристиансунд
4:0
Мьендален
Молде
2:2
Одд Гренланд
Викинг
2:2
Ранхейм
Стремсгодсет
2:1
Сарпсборг 08
1. Дивизион
Хам Kам
1:2
Нутодден
Нест-Сотра
1:1
Сандефьорд
Рауфос
1:2
Старт
Согндал
2:1
Конгсвингер
Стреммен
0:4
Тромсдален
Ерв
5:1
Шейд
КФУМ Осло
5:1
Улленсакер / Киса
Премьер-Лига
Хапоэль Кфар Саба
0:1
Хапоэль Хайфа
Бней Ехуда
2:1
Ирони Кириат Шмона
Бейтар Иерусалим
0:0
Хапоэль Беэр-Шева
Премьер-Лига
Торпедо Жодино
1:1
Городея Минск
Шахтер
3:1
Гомель
БАТЭ Борисов
4:0
Славия
Динамо Минск
3:0
Торпедо Минск
Премьер-Лига
Астана
5:0
Тараз
Кайсар
0:2
Жетысу
Кайрат
0:1
Окжетпес
Актобе
1:1
Иртыш
Суперлига
Слован Братислава
1:1
Жилина
Нитра
1:2
ДАК
1. СНЛ
Триглав
0:6
Целе
Рудар Велене
2:2
Табор Сежана
Марибор
4:0
НК Браво
Национальный чемпионат I
Пушкас Академия
4:1
Ференцварош
Премьер-Лига
Сабах
0:1
Кешла
Карабах
3:0
Габала
Национальный дивизион
Динамо-Ауто
3:4
Сперанца Ниспорень
Кодру Лозова
0:1
Петрокуб
на ТБ
Первая Лига
Будучност
1:1
Зета
Северная Македония Первая Лига
Академия Пандев
2:0
Борец Велес
ФК Струга
2:1
Силекс
Шкендия Тетово
1:1
Македония ГП
Скопье
2:2
Ренова
Вейккауслига
Мариехамн
1:0
СЖК
РоПС
3:0
Лахти
Премьер-Лига
Акюрейри
0:0
КР
Викингур Рейкьявик
1:0
Гриндавик
Высшая лига
Елгава
2:2
Даугавпилс
Спартакс
2:4
ФК Рига
Метта / ЛУ
0:0
Валмиера
Мейстрилига
Пайде
5:0
Маарду Линамеесконд
Тулевик
1:1
Калев
А-Лига
Паланга
0:2
Атлантас
Серие С Група B
Арциняно Валчиампо
0:0
Пьяченца
Карпи ФК 1909
4:1
Чезена
Вис Пезаро
1:2
Зюдтирол
Триестина
2:1
Губио
Фано
1:3
Самбенедетесе
Фермана
2:1
Равена
Модена
0:0
Виченца Виртус
Римини
2:1
Имолезе
Виртус Верона
1:3
Падова
Регионаллига Север
Алтона 93
0:3
Гафелзе
Лунербургер
5:3
Йедельо
Хановершер
2:2
Вердер Бремен II
Регионаллига Юго-западу
Майнц 05 II
0:2
Хоффенхайм II
Фрайбург II
0:1
Стайнбах
Серие С Група А
Про Верчелли
2:0
Пианезе
Пистоиезе
1:2
Албинолефе
Сиена
1:2
Олбиа
Алесандрия Калчо
2:2
Годзано
Гиана Ерминио
0:2
Ренате
Про Патрия
1:2
Монца
Арецо
3:1
Леко
Комо
2:0
Пергокрема
Серие С Група С
Авеллино
3:6
Катания
Катанзаро
2:1
Терамо
Виртус Франкавила
1:1
Реджина
Потенца
1:0
Касертана
Ренде
0:1
Бисчеглие
Сикула Леонцио
0:2
Бари
Монополи
1:0
Вибонезе
Витербесе
2:1
Паганезе
Кавезе
1:1
Пичерно
Сегунда-Дивизион B Група 2
Алавес Б
1:1
Логронес
Харо Депортиво
1:4
Атлетик Бильбао II
Туделано
2:1
Осасуна II
Реал Вальядолид II
4:1
Изара
Салмантино
3:1
Аренас Клуб де Гечо
Испания Секунда Дивизион B група 1
Интернасионал де Мадрид
2:2
Сельта Виго II
Пеня Депортива
4:3
Овиедо Б
Сан Себастиан де лос Рейес
2:0
Расинг Ферол
Лангрео
0:1
Атлетико Балеарес
Лас Розас
1:1
Реал Мадрид II
Мелилла
1:0
Хетафе Б
Лас Пальмас II
3:2
УД Ибиса
Испания Секунда Дивизион B група 3
Эспаньол B
2:0
Андора
Ехеа
4:0
Ориуэла
Олот
1:0
Эбро
Бадалона
0:2
Барселона Б
Валенсия II
1:2
Лейда Еспортиу
Химнастик Таррагона
1:3
Льягостера
Сабаделл
0:2
Кастельон
Ла Нусия
1:0
Корнелья
Испания Секунда Дивизион B група 4
Кадис Б
2:1
Реал Мурсия
УКАМ Мурсия
0:0
Атлетико Санлукеньо
Мерида
1:1
Дон Бенито
Талавера
1:1
Марбелья
Альхесирас
0:0
Вильяррубия
Картахена
0:0
Бадахос
Кордоба
2:1
Гранада II
Примера А
Хуниор
0:1
Онсе Кальдас
Кукута
2:1
Ла Экидад
Мильонариос
2:1
Депортиво Кали
Патриотас
0:1
Атлетико Букараманга
Альянса Петролера
1:0
Атлетико Уила
Примера-Дивизион
Эвертон Винья-дель-Мар
0:2
Кокимбо Унидо
Курико Унидо
2:2
Аудакс Итальяно
Мунисипаль Икике
2:2
Универсидад де Консепсьон
Универсидад де Чили
1:1
Универсидад Католика
Профессиональный дивизион
Клуб Гуарани
3:1
Клуб Спортиво Сан Лоренцо
Хенераль Диас
1:0
Либертад
УСЛ
Хартфорд Атлетик
3:2
Атланта Юнайтед 2
Тампа Бэй
5:0
Мемфис 901
Нашвил
2:1
Чарлстон
Слопе Парк Рейнджърс
1:5
Нью-Йорк РБ 2
Рио Гранде Валей
1:0
Ел Пасо Локомотив
Сан Антонио
5:0
Нью-Мексико Юнайтед
ОКС Енерджи
4:2
Остин Болд
Ориндж Каунти
3:1
Реал Монарх
Фрешно
2:1
Колорадо Спрингс
Лас Вегас Лайт
1:0
Портланд Тимбърс II
Примера B Насьональ
Индепендиенте Ривадивия
3:2
Феррокарриль Оэсте
Агропекуарио
1:0
Бельграно
Олл Бойз
0:3
Браун де Адроге
Алмагро
0:1
Химнасия и Эсгрима де Мендоса
Платенсе
3:1
Естудиантес Рио Куарто
Сан Мартин де Тукуман
1:0
Вила Далмин
Аржентина - Дивизия 3
Депортиво Арменио
1:1
UAI Urquiza
Примера Б Класура
ФК Форталеса
1:0
Реал Картагена
Барранкилья
3:1
Бока Хуниорс Кали
Первая лига
Алебригес Де Оаксака
2:1
Кафеталерос де Чиапас
Дорадос
1:0
Венадос Мерида
Серие Б
Фигурензе
2:2
КРБ
Понте Прета
2:2
Спорт Ресифе
Америка Минейро
3:2
Гуарани
Чемпионат Венесуэлы по футболу - Клаусура
Депортиво Ла Гуайра
2:0
Карабобо
Депортиво Лара
0:1
Атлетико Венесуэла
Льянерос
3:1
Естудиантес де Каракас
Самора ФК
Від
Депортиво Ансоатеги
Примера-Дивизион Класура
Спорт Уанкайо
4:2
Депортиво Муниципал
Альянса Лима
3:2
Академия Кантолао
Универсидад Сан Мартин
2:2
Молинос Ел Пирата
Унион Комерсио
2:1
Спортинг Кристаль
Алианца Универсидад
2:1
Кахамарка
Сегунда-Дивизион
Сантош де Наска
2:1
Сиенсиано
Културал Санта Роса
3:1
Лос Кайманес
Депортиво Копсол
3:0
Юнион Хуарал
Второй дивизион Венесуэлы по футболу - Клаусура
Динамо Де Пуерто Ла Круз
2:1
Фундасион
Urena
3:2
Атлетико Эль-Вихия
Чико де Гуаяна
1:2
Сьюдад-Боливар
Либертадор
2:1
Фуриал
Чемпионат Эквадора по футболу
Текнико Университарио
0:2
ЛДУ Кито
Барселона Гуаякиль
4:0
Америка де Кито
Эль Насьональ
0:1
Универсидад Католика Кито
Гуаякиль Сити
4:2
Мушук Руна
Чемпионат Гватемалы
Мунисипал
1:0
Депортиво Михко
Кселаху
2:2
Депортиво Санарет
Антигуа
2:1
Кобан Империал
Малакатеко
3:0
Изтапа
Гуастатоя
0:0
Санта Лусия
Уругвай - Торнео Интермедио
Серо
0:1
Феникс
Хувентуд
0:2
Насьонал Монтевидео
Рампла Хуниорс
1:2
Ливерпуль Монтевидео
Дефенсор Спортинг
3:1
Данубио
Хондурас Лига Насионал Апертура
Маратон
3:1
Реал Еспаня
Реал де Минас
3:1
Платенсе
Мотагуа
3:1
Вида
Примера-Дивизион Апертура
Жокоро
0:1
Ювентуд Индепендиенте
Чалатенанго
3:3
Исидро Метапан
Примера Б
Депортес Пуерто Монт
0:0
Рейнджърс де Талка
Депортес Ла Серена
1:0
Барнечеа
Депортес Копиапо
1:1
Темуко
Cobreloa
1:0
Унион Сан Фелипе
Коста-Рика Приме́ра Дивисьо́н Апертура