Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 06.04.2024

Първа лига
Хебър
3:0
Етър
по ТВ
Арда
2:1
Славия
по ТВ
Висша лига
Кристъл Палас
2:4
Манчестър Сити
по ТВ
Астън Вила
3:3
Брентфорд
по ТВ
Евертън
1:0
Бърнли
Фулъм
0:1
Нюкасъл
Уулвърхемптън
1:2
Уест Хям
Лутън
2:1
Борнемут
Брайтън
0:3
Арсенал
по ТВ
Втора лига
Спартак (Плевен)
0:0
Марек
Литекс
0:0
Спортист
Монтана
2:2
Черноморец (Бургас)
Черноморец (Балчик)
2:1
Янтра
Струмска слава (Радомир)
2:0
Бдин
Дунав
2:1
Марица
Серия А
Милан
3:0
Лече
по ТВ
Рома
1:0
Лацио
по ТВ
Емполи
3:2
Торино
по ТВ
Купа на Краля - Финал
Атлетик Билбао
4:2
СД
Майорка
Бундеслига
Фрайбург
1:4
РБ Лайпциг
Хайденхайм
3:2
Байерн Мюнхен
по ТВ
Кьолн
2:1
Бохум
Майнц 05
4:0
Дармщат
Унион Берлин
0:1
Байер Леверкузен
по ТВ
Борусия Дортмунд
0:1
Щутгарт
по ТВ
Лига 1
Ланс
1:1
Льо Авър
ПСЖ
1:1
Клермон
по ТВ
Примейра лига
Фамаликао
3:2
Визела
Рио Аве
3:0
Жил Висенте
Брага
0:3
Арoука
Спортинг Лисабон
2:1
Бенфика
по ТВ
Ередивизи
Спарта Ротердам
1:2
Хераклес
ПСВ Айндховен
5:1
АЗ Алкмаар
по ТВ
ФК Цволе
2:1
Екселсиор
Твенте
2:0
Фортуна Ситард
Чемпиъншип
Норич
1:0
Ипсуич
по ТВ
Съндърланд
0:0
Бристол Сити
Уотфорд
0:0
Престън Норт Енд
Лестър
2:1
Бирмингам
Ковънтри
2:1
Лийдс
КПР
0:2
Шефилд Уензди
Стоук Сити
2:2
Уест Бромич
Блекбърн
0:0
Саутхямптън
Хъдърсфийлд
1:0
Милуол
Кардиф
1:3
Хъл Сити
Мидълзбро
2:0
Суонзи
Англия Първа лига
Рединг
1:1
Линкълн
Чарлтън
2:1
Барнзли
Портсмут
3:1
Шросбъри
Нортхямптън
2:0
Карлайл
Екзитър Сити
1:0
Стивънидж
Лейтън
3:1
Челтнъм
Бристъл Роувърс
0:2
Болтън
Блекпул
1:0
Кеймбридж
Бъртън
0:4
Оксфорд Юнайтед
Уигън
0:0
Порт Вейл
Англия Втора лига
Колчестър
1:2
Рексъм
Форест Грийн Роувърс
0:2
Милтън Кийнс Донс
Бароу
0:2
Суиндън
Брадфорд
1:0
Джилингам
Акрингтън
0:0
Крю Александра
АФК Уимбълдън
1:0
Салфорд Сити
Сътън Юнайтед
1:3
Стокпорт
Нотс Каунти
3:0
Харогейт Таун
Моркамб
0:3
Донкастър
Транмиър
1:3
Уолсол
Гримзби
1:0
Нюпорт
Мансфийлд
1:4
Кроули
Серия Б
Бреша
3:1
Пиза
Зюдтирол
0:0
Парма
Специя
1:1
Леко
Тернана
0:0
Модена
Фералписало
2:2
Козенца
Катанзаро
1:2
Комо
Палермо
2:2
Сампдория
Реджиана
0:2
Читадела
Франция Лига 2
Сент Етиен
1:0
Конкарно
Бастия
1:1
Дюнкерк
Пау
1:1
Аячо
Анже
1:1
Лавал
Анси
2:1
Валенсиен
ФК Париж
2:1
Гренобъл Фут 38
Гингам
0:0
Амиен
Каен
0:1
Бордо
Родез
3:3
Кевии Руан
Висша Лига
Дънди
2:3
Мъдъруел
Ливингстън
0:0
Абърдийн
Килмарнък
1:0
Рос Каунти
Хибърниън
1:2
Сейнт Джонстън
Сейнт Мирън
1:2
Хартс
Сегунда Дивисион
Елдензе
0:2
Андора
Леванте
2:1
Сарагоса
Плейофи за шампионска титла
Антверп
0:1
Генк
Плейофи за Лига на конференциите
Шарльороа
0:0
РЛД Моленбеек
Стандарт Лиеж
0:0
ОХ Льовен
Втора Бундеслига
Хамбургер
2:1
Кайзерслаутерн
по ТВ
Нюрнберг
0:4
Холщайн Кил
по ТВ
Елверсберг
0:0
Магдебург
Карлсруе
2:1
Санкт Паули
по ТВ
Украйна Премиер лига
Верес
3:0
Oболон-Бровар
Австрия Плейофи
Аустрия Виена
1:1
Аустрия Лустенау
Блау Вайс Линц
0:0
Волфсбергер
Копа Де Ла Лига Профешънал
Велез Сарсфийлд
0:0
Архентинос Хуниорс
Банфийлд
0:1
Индепендиенте
Нюелс Олд Бойс
1:3
Бока Хуниорс
Швейцарска Супер Лига
Стад Лозана Уши
0:2
Базел
Винтертур
2:2
Лугано
Сервет
0:1
Цюрих
Чехия Лига 1
Карвина
0:0
Виктория Пилзен
Злин
3:2
Сигма Оломуц
Слован Либерец
4:1
Словачко
Славия Прага
2:1
Бохемианс Прага
Премиер Лига
Урал
1:2
Криля Советов
Нижни Новгород
3:4
ФК Краснодар
Ростов
2:2
ФК Сочи
Елитсериен
Будьо/Глимт
1:0
Викинг
Гърция Плейофи
Атромитос
1:1
Пансерайкос
Панетоликос
0:1
Волос
Астерас Триполис
1:2
Кифисия
по ТВ
ОФИ Крит
4:0
Пас Янина
Дания Плейофи
Колдинг ИФ
4:0
Фредериция
Сондериск
2:0
Хобро
Саудитска Арабия Про Лига
Ал Етифак
1:0
Ал Рияд
Ал Таее
0:0
Ал Шабаб Рияд
Румъния Лига I - Плейофи за оставане
Петролул Плоещ
0:4
Волунтари
Румъния Лига I - Шампионска група
Рапид Букурещ
1:4
Клуж
Евро 2023 U19 Жени
Франция U19 (Ж)
1:0
Норвегия U19 (Ж)
Екстракласа
Корона
1:0
Стал Мелец
Рух Хожув
0:0
Пуща
Шльонск Вроцлав
2:1
Варта Познан
Алсвенскан
Бромапойкарна
2:2
АИК
Мялби
3:0
ИФК Норкьопинг
Шампионска лига на Африка - 1/4 финали
Петро Атлетико
1:2
Мазембе
АСЕК Мимозас
2:4
СД
Есперанс
Китай - Супер лига
Тиянджин Теда
2:3
Чънду Кинбао
Хангжу Грийнтаун
1:2
Циндао Ют Айлънд
Австралия А лига
Уестърн Юнайтед
4:2
Макартър
Сентръл Коуст
2:1
Уелингтън Фоеникс
Мелбърн Виктори
2:1
Мелбърн Сити
Южна Корея К-Лига 1
Улсан Хюндай
3:0
Сувон
Сангжу Сангму
2:1
Куанджу
Инчхън Юнайтед
0:1
Жежу Юнайтед
Мексико - Лига МХ
Масатлан
0:4
УНАМ Пумас
Тихуана
2:3
Некакса
Хърватска 1 HNL
Локомотива Загреб
1:1
ХНК Горица
Славен Белупо
0:1
НК Вараздин
Япония Джей лига
Консадоле Сапоро
1:0
Гамба Осака
Премиер Лига
Бней Сахнин
2:1
Апоел Хайфа
Беларус Висша Лига
Слуцк
0:1
Днияпро Могильов
БАТЕ Борисов
1:3
Гомел
Шахтьор Солигорск
0:4
Динамо Брест
Кипър плейофи
Ени Дигенис Ипсонас
0:2
Асил Лиси
Пея 2014
0:2
ФК Агия Напа
Ксилотимбу 2006
2:4
Ахиронас Онисилос
Акритас Хлорака
2:0
Ермис Арадипоу
ΠΑΕΕΚ
3:1
Енад Хрисохус
Омония Никозия
3:0
Арис Лимасол
Докса
0:2
Аполон
АЕК Ларнака
3:0
Пафос
Словения Първа Лига
Рогашка
2:3
Олимпия Любляна
Радомлье
1:1
Копер
Мура 05
1:3
Целие
ОТП Банк лига
МОЛ Фехервар
5:0
Мезьоковежд-Жори
Диосгьор
1:1
Кишварда
Дебрецен ВШК
1:2
МТК Будапеща
Трофей на футболната асоциация - 1/2 финали
Гейтсхед
2:1
Макълсфийлд
Бромли
1:2
Солихъл Муурс
Английска национална конференция
Олдъм
1:1
Рочдейл
Ебсфлийт Юнайтед
2:1
АФК Файлд
Хартлипул
2:0
Алдършот
Мейдънхед Юнайтед
2:2
Барнет
Боръм Ууд
4:0
Уеалдстон
Доркинг
0:0
Олтринкам
Уокинг
3:2
Дагенам и Редбридж
Йорк Сити
0:1
Ийстлий
Кидерминстер
0:2
Халифакс
Румъния Лига II Плейофи влизане/оставане
Чиндия Търговище
0:1
Конкордия Рейнджърс
Слатина
1:1
Тунари
Прогресул Спартак
1:3
Виторул Търгу Жиу
Арджеш Питещ
4:1
Чехлаул Пятра Нямц
Металoглобус Букурещ
0:0
Александрия
Думбревица
1:0
Школар Решица
Комунал Селимбар
0:0
Корвинул Хунедоара
Сърбия Супер лига
Железничар Панчево
0:3
Войводина (Нови Сад)
Бачка Топола
0:0
Чукарички
Казахстан Висша Лига
Елимай
1:0
Кайсар
Кайрат
0:0
Жетису Ткорган
Северна Ирландия Премиершип
Колерейн
2:2
Клифтонвил
Дънганън Суифтс
3:2
Карик Рейнджърс
Логгъл
2:3
Балимена Юнайтед
Гленавон
3:2
Нюри Сити
Ларн
0:1
Крусейдърс
Гленторан
0:0
Линфийлд
Финландия Вайкаус лига
Гнистан
2:1
Интер Турку
Илвес
0:0
Лахти
СДЖК
2:1
АС Оулу
Хака
1:2
ВПС Вааса
ИФК Мариехамн
3:2
Екенес
КуПС Куопио
3:1
ХИК Хелзинки
Уелс Висша лига
Кардиф Метрополитън
0:3
ГАП Конас Кий
Колуин Бей
1:0
Понтъприд Таун
Абъристуит Таун
0:3
Пенибонт
Исландия Първа лига
Викингур
2:0
Стярнан
Швейцария Challenge League
ФК Тюн
4:0
Ксамакс
Вил
4:1
Белинцона
Аарау
1:2
Шафхаузен
Сион
2:2
Вадуц
Словакия Плейофи
Ружомберок
2:1
Спартак Търнава
Кошице
0:1
Дукла Банска Бистрица
Скалица
4:1
Вион Злате Моравце
Земплин Михаловце
0:0
Тренчин
Висша Лига
Туран Товуз
2:0
Сабах
Карабах
4:2
Сабаил
Арменска Премиер Лига
ФК Ван
2:2
Бкма
Грузия Еровнули лига
Колкети Поти
1:2
Сабуртало
Молдова
Петрокуб
3:0
Милсами
Босна и Херцеговина Премиер Лига
Посуше
1:1
Тузла Сити
ФК Сараево
3:2
Игман Кониц
Норвегия Лига 1
Стабек
1:0
Брине
Старт
1:3
Олесун
Согндал
3:1
Мьондален
Ранхайм
3:1
Санднес Улф
Левангер
5:0
Мосс
Рауфос
1:2
Волеренга
Северна Македония Първа Лига
Силекс
0:0
Гостивар
Русия Първа Дивизия
Тюмен
0:2
Шиник Ярославл
Акрон Толиати
2:1
Торпедо Москва
Ленинградец
3:3
Алания Владикавказ
КАМАЗ
2:2
Волгар
Турция 1.Лига
ББ Бодрумспор
0:0
Кеджиоренгюджю
Юмраниеспор
0:1
Шанлъурфаспор
Сакаряспор
2:0
Болуспор
Приятелски
Северни Мариански острови
2:2
Гуам
САЩ (Ж)
2:1
Япония (Ж)
Канада (Ж)
4:2
СД
Бразилия (Ж)
Германия Трета Лига
Ерцгебирге Ауе
2:1
Фрайбург II
Зандхаузен
3:2
Борусия Дортмунд II
Любек
0:0
СЦ Верл
Пройсен Мюнстер
1:3
Регенсбург
Мюнхен 1860
3:1
Виктория Кьолн
Валдхоф Манхайм
6:1
Унтерхахинг
Катар Старс Лийг
Ал Ахли Доха
1:4
Ал Маркхия
Ал Шамал
1:2
Катар СК
Естония Мастерлига
Номе Калю
1:5
ФСИ Левадия Талин
Пайде
3:1
Куресааре
Флора Талин
4:3
Транс Нарва
Литва А Лига
Джиугас Телшай
0:0
Хегелман Литауен
Дайнава Алутус
2:2
Банга Гаргждай
Шотландия Първа Дивизия
Куин оф Саут
1:2
Келти Хартс
Анан Атлетик
1:3
Хамилтън
Стърлинг Албиън
1:5
Алоа Атлетик
Фолкърк
5:1
Коув Рейнджърс
Шотландия Втора дивизия
Стенхаусмюър
0:0
Ийст Файв
Бонириг Роуз
2:2
Питърхед
Елгин Сити
2:2
Спартанс Единбург
Форфар Атлетик
0:2
Дъмбартън
Клайд
1:0
Странрар
Шотландия Чемпиъншип
Дънфърмлин
1:1
Партик Тисъл
Еърдриониънс
3:1
Грийнок Мортън
Рейт Роувърс
2:1
Еър Юнайтед
Инвърнес Калидоуниън Тисъл
2:1
Арброут
Куинс Парк
0:5
Дънди Юнайтед
Белгия Трета дивизия
Десел Спорт
20:30
Дес Спорт
Темсе
21:00
Кноке
Лоувиере
21:00
Тиенен
Хогстратен
21:00
Ур Намур
Регионална лига Бавария
Вакер Бургхаузен
0:1
Вюрцбургер Кикерс
Айнтрахт Бамберг
2:6
ФК Нюрнберг II
Гройтер Фюрт II
0:1
Байройт
Виктория Ашафенбург
0:2
Вилзинг
Аубщад
1:1
Аугсбург II
Ансбах
0:1
Меминген
Франция Национал
Руан
1:1
Шатору
Регионална лига Север
Хановер 96 II
4:0
Холщайн Кил II
Фоникс Любек
6:0
Вайхе Фленсбург
Хафелзе
4:0
Шпеле-Венхаус
Килиа Кил
0:5
Mепен
ВФБ Олденбург
4:1
Бремер СВ
Регионална лига Североизток
Лукенвалде
1:2
Кемницер
Грайфсвалд
1:3
Ханса Росток II
Айленбург
1:3
БСГ Хеми Лайпциг
Регионална лига Югозапад
Фрайберг
2:2
Кикерс Офенбах
Щутгарт II
2:1
Хасен Касел
Барокщад Фулда-Лехнерц
0:0
Аален
ФСВ Франкфурт
2:3
Майнц 05 II
Балингер
2:2
Стайнбах
Регионална лига Запад
Шалке 04 II
2:0
Велберт
Вегберг-Беек
1:2
Алемания Аахен
Борусия Мюнхенгладба 2
4:0
Липщат
Вуперталер
3:0
Рот-Вайс Оберхаузен
Дюрен
2:2
Гютерсло
Бохолт
0:2
Фортуна Дюселдорф II
Ален
0:2
Фортуна Кьолн
Серия С Група А
Тренто
0:0
Гиана Ерминио
Про Верчели
3:1
Албинолефе
Фиоренцуола
2:0
Алесандрия Калчо
Леняго Салус
2:2
Про Сесто
Серия С Група С
АСД Соренто
3:1
Латина
Таранто
2:0
Потенца
Джуляно
0:1
Монополи
Уругвай Примера дивисион
Бостън Ривър
2:2
Дефенсор Спортинг
Ривър Плейт Монтевидео
3:1
Монтевидео Уондърърс
Расинг Монтевидео
1:1
Мирамар Мисионес
Данубио
1:1
Прогресо
Колумбия Примера А
Енвигадо
1:1
Депортиво Перейра
Атлетико Насионал
1:2
ФК Форталеса
Онсе Калдас
2:1
Толима
Чили Примера дивизион
Депортес Копиапо
3:0
Депортес Икике
Нубленсе
3:0
Коло Коло
Католика Чили
2:0
Кобресал
Юнайтед Сокър Лийг
ФК Тулса
3:3
Финикс Райзинг
Детройт Сити ФК
1:0
Каролина РХ
Хартфорд Атлетик
3:2
Маями
Луисвил Сити
5:3
Инди Илевън
Мемфис 901
0:2
Ориндж Каунти
Парагвай Примера
Такуари
1:1
Клуб Генерал Б Кабалеро
Клуб Насионал
1:1
Спортиво Амелиано
Аржентина - Примера Насионал
Колон Санта Фе
2:1
Нуева Чикаго
Чакарита Хуниорс
1:1
Сан Мартин де Сан Хуан
Алмиранте Браун
1:1
Депортиво Морон
Дефенсорес Унидос
1:1
Браун де Адроге
Сан Телмо
2:0
Чако Фор Евер
Аржентина - Дивизия 3 Примера Б Метрополитана Апертура
Лос Андес
3:1
Фландрия
Депортиво Мерло
1:1
УАИ Уркиса
Примера Б Апертура
Баранкиля
1:0
Куиндио
Реал Сан Андрес
3:0
Богота
Асценсио МХ - Лига де Експансион
Дорадос
1:3
Тапатио
Перу - Лига 1 Апертура
Университарио
1:0
Алианса Атлетико
Културал Санта Роса
2:2
Мелгар
Унион Комерсио
2:2
Сесар Вайехо
Перу - Секунда Дивизион
Клуб Спортиво Сан Лоренцо
2:1
Мартин Ледесма
Фернандо де ла Мора
2:1
3 Февруари
Сантош де Наска
23:00
Аякучо
Сегунда Дивисион
Депортиво Нуева Еспарта
0:1
Динамо Де Пуерто Ла Круз
Труиланос
3:0
Уреня
Еквадор - Първа дивизия
Оренсе
2:2
Мушук Руна
Аукас
3:0
Кумбая
Ел Насионал
1:2
ЛДУ Кито
Гватемала Лига Насионал
Малакатеко
1:0
Гуастатоя
Боливия Примера Дивизион
Дъ Стронгест
2:0
Сан Антонио Було Було
Роял Пари
0:0
Аурора
Блуминг
2:1
Насионал Потоси
Примера Б
Депортес Ла Серена
1:0
Универсидад де Консепсион
Рейнджърс де Талка
1:0
Сантяго Уондърърс
Аржентина - Дивизия 3 Федерал
Хувентуд Унида Университарио
1:0
Атлетико Камионерос
Феро Карил Оесте Генерал Пико
1:2
Спортиво Естудиантес
Аржентина - Дивизия 3 Федерал
Сан Мартин Формоза
2:0
Кручеро дел Норте
Португалия Лига 2 Хонра
Пенафиел
3:0
КФ ОС Белененсес
Лейшоеш
0:0
Униао Лейриа
Насионал Мадейра
2:1
Вилафранкуенсе
Фейренсе
1:3
Тондела
Алжир - Лига 1
МК Алжир
3:0
УС Суф
АСО Шлеф
1:2
Саоура
Бискра
1:0
Кабулие
Бен Акнун
3:2
УСМ Хеншела
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Реал Сосиедад II
2:3
Сестао Ривер
Райо Махадаонда
0:1
Понферадина
Сабадел
1:1
Теруел
Селта Виго II
4:1
Осасуна II
Реал Юнион
1:0
Корнея
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Алкояно
1:1
Сан Фернандо
Интерсити
1:2
Кастельон
Китай - Лига 1
Шенянг Урбан
2:0
Сушоу Донгву
Хъбей Кунгфу
1:1
Гуанси Баоюн
Нанкин Сити
3:2
Хъйлундзян Лава Спринг
Индия Супер Лига
Пунжаб
0:1
Мохун Баган
Нортийст Юнайтед
2:0
Керала Бластърс
Индия И-Лига
ТРАУ
2:1
Реал Кашмир
Шилонг Ладжонг ФК
1:2
Мохаммедан
Англия Нaционaлнa Лигa Север
Тамуърт
1:1
Уарингтон Таун
Саут Шийлдс
7:0
Бишъп С Стортфорд
Алфретон Таун
0:0
Кързън Аштън
Фарсли Селтик
1:0
Питърбро Спортс
Блайт Спартанс
1:2
Ръшал Олимпик
Банбъри Юнайтед
1:1
Кингс Лин
Скънторп
4:1
Херефорд
Глочестър
1:6
Честър
Бъкстон
3:1
Чорли
Бостън Юнайтед
1:2
Бракли Таун
Скарбъроу
1:1
Спенумор Таун
Дарлингтън
2:0
Саутпорт
Англия Нaционaлнa Лигa Юг
Сейнт Олбанс
0:1
Чипенхам
Челмсфорд
1:1
Слоуг Таун
Фарнбъроу
0:1
Мейдстоун Юнайтед
Ийстборн Бъро
1:0
Леймаунт
Уелинг Юнайтед
1:0
Торки Юнайтед
Хамптон и Ричмонд
1:1
Таунтон Таун
ФК Уестън Супер Меър
0:1
Брейнтрий
Хемел Хемпстед Таун
1:1
Доувър Атлетик
Йоувил
1:3
Уърдинг
Бат Сити
1:1
Тонбридж Енджълс
ФК Хавант анд Уотърлувил
1:2
Дартфорд
Труро
1:1
Авелей
Франция Национал 2 Група А
Йер
19:00
Тулуза Б
Евиан ТГ ФК
19:00
Чамалиерес
Андрозиуекс
19:00
Фрежу Ст Рафаел
Кан
19:00
Грас
Юра Суд
20:00
Олимпик Алес
Обан
0:0
Тулон
Франция Национал 2 Група Б
Трелисак
19:00
Олимпик Сомюр
Анже Б
19:00
Блоа ф.41
Бурж
19:00
Анголеме
Роморантин
19:00
Ле Арбиер
Париж 13 Атлетико
20:00
Бержерак Перигорд
Франция Национал 2 Група Ц
Беаувайс
19:00
Динан-Леон
АФ Вироа
19:00
Шатобриан
Гингам Б
19:00
Шамбли Оаз
Сейнт Мало
0:0
Аубервилиерс
Расинг Коломб
19:00
Гренвил
Лориен Б
0:0
Стад Бриошан
Франция Национал 2 Група Д
Бишайм
17:30
Сейнт Куентин
Бобигни
0:0
Кретей
Расинг Безансон
19:00
ФК Фьори 91
Хагуенау
0:0
Бург Перона
Фени-Онуа
0:0
Фуриани Аглиани
Васкеал
0:0
Оксер Б
Макон
0:0
Колмар
Белгия Б
Лиерс
3:1
Брюж U23
Ломел Юнайтед
0:0
РФК Сераинг
Дендер
3:0
Дейнце
Австрия 2 Erste Liga
Брегенз
3:3
Щурм 2
Амстетен
0:1
Дорнбирн
Грейцър АК
1:1
Леобен
Швеция Суперетан
Йостерсундс
1:0
Трелеборг
Варбери
1:2
Йостерс
Дегерфорш
2:0
Сундсвал
Сандвикенс
2:1
Йоребро
Полша 1 Лига
Термалица Нечеча
1:1
Заглембие Сосновиец
Тихи
0:1
Висла Плоцк
Одра Ополе
0:0
Медж Легница
Втора Лига
Хрудим
2:1
Височина Жихлава
Дукла Прага
1:2
Прибрам
Кромериз
1:1
Лишен
МАС Таборско
4:1
Слован Варнасдорф
Збройовка Бърно
1:2
Простейов
Първа лига Шампионска група
Карпати
3:1
ФСК Мариупол
Агробизнес Волочиск
1:0
Ингулец
Нива Бузова
2:2
Полтава
Първа лига Плейофи за оставане
Диназ Вишхород
1:1
Подиля Хмелницки
Хирник-Спорт
0:0
Металист Харков
Южна Африка
Ричардс Бей
1:0
Морока Суолоус
Чипа Юнайтед
2:0
Кайзер Чифс
Стеленбош
0:0
Сехухуне Юнайтед
Орландо Пайретс
7:1
Голдън Ероуз
Суперспорт Юнайтед
0:1
ТС Галакси
Словения 2 Лига
Фузинар
0:0
НК Бистрица
Табор Сежана
17:00
Дравиня Кострой
Толмин
0:0
Нафта
Брине Гросупле
0:0
Рудар Велене
Беларус Първа лига
Беларус U17
2:1
Бумпром Гомел
Слоним-2017
0:2
Белшина Бобруйск
Фарьорски острови Висша лига
Скала
1:2
КИ Клаксвик
Тайван Висша лига
Чианграй Юнайтед
2:3
БГ Патум Юнайтед
Муангтонг Юнайтед
2:0
Трат
Бурирам Юнайтед
1:0
Прачуап
Южна Корея К-Лига 2
Анянг
1:0
Ансан Грийнърс
Сеоул
1:1
Гимпо Ситизен
Юнгам Асан
1:1
Съннам
Южна Корея К-Лига 3
Чунчон ФК
0:1
Уежу Сейонг
Гангнеунг Сити ФК
3:1
Почон Ситизен ФК
Кьонджу Кхнп
2:0
Янгпенг ФК
Секунда Д-Компетенция Група Б
Атенас
0:1
Ренистас
Група 2
Зенит II
5:0
Сатурн Раменскоие
Луки-Енергия
0:2
Чертаново Москва
Знамя Труда
0:5
СП
Торпедо Владимир
Звезда Санкт Петербург
0:3
Динамо Москва 2
Втора Дивизия - Група 1
Сотра
2:1
Нутоден
Вард Хаугесунд
0:1
Арендал
Йерв
1:0
Орн Хортен
Братваг
6:1
Квик Халден
Втора Дивизия - Група 2
Шайд
2:2
Тромсдален
Втора дивизия на Нидерландия
Рийнсбургсе Бойс
0:3
Катвийк
ГВВВ Веенендаал
2:2
Лисе
Счевенинген
2:2
Екселсиор Мааслиус
Конинклайке
0:2
АФК
АДО 20
3:0
ХХК Харденберг
Куик Бойс
4:1
Йонг Алмере Сити
Спакенбург
8:0
Ноордвийкерхоут
Йонг Спарта Ротердам
1:0
Козакен Бойс
Де Треферс
2:1
АКВ Асен
Хърватска 2 NHL
Ярун
1:2
Дугополие
НК Дубрава
1:2
Цибалия
Жрински Юревац
3:0
Кроация Змиявци
Северна Ирландия Чемпиъншип
Портадаун
2:4
Анаг Юнайтед
Бангор Сити
3:0
Харланд & Уолф Уелдърс
Дъндела
3:4
Инститют
Баликлер Комрейдс
2:1
Дергвю
Балинамалард Юнайтед
3:1
Нюингтън
Венецуела - Примера Дивисион
Ерманос Колманарес
1:0
Академия Пуерто Кабейо
Естудиантес де Мерида
3:1
Самора
Грузия Еровнули лига 2
Рустави
1:0
Колкети Коби
Сиони Болниси
4:0
Локомотив Тбилиси
ВИТ Грузия
0:2
ФК Арагви Душети
Динамо Тбилиси II
0:0
Спаери
Швеция Трета дивизия Север
Стокхолм Интернационале
3:0
Стоксунд
АФК Ескилстюна
0:0
Карлстад
Швеция Трета дивизия Юг
Росенгард
5:1
Торнс
Норби
1:1
Йонкьопинг
БК Олимпик
1:1
Онсала
ФК Тролхетан
0:1
Ескилсмине
Твакер
0:1
Оскаршамнс
Ариана
0:2
Фалкенберг
Премиер Лига 2 Дивизия 2
Блекбърн U21
1:0
Ливърпул U21
Нотингам Форест (U21)
4:0
Лийдс U21
Тотнъм (U21)
15:00
Рединг U21
Япония Джей Лига 3
ФК Имабари
3:3
Нагано Парсейро
Гайнаре Тотори
1:0
Фукушима Юнайтед
Цвайген Каназава
6:1
Мацумото Ямага
Каталер Тояма
1:0
Гираванц Китакюшу
Миядзаки
2:1
Нара Клуб
Сагамихара
1:1
ФК Гифу
Асул Кларо Нумадзу
4:1
Грула Мориока
Омия Ардия
1:0
Осака
Полша II Лига
Лех II Познан
0:1
Висла Пулави
Хутник Нова Хута
2:1
ККС 1925 Калиш
Сандеця Нови Сонч
0:0
Стомил Олщин
Олимпия Груджьондз
2:1
ГКП Ястшембе
Словакия 2. Лига
Жилина 2
2:2
Похороние
КФС Комарно
5:2
Слован 2
Спишка Нова Вес
2:0
Повазска Бистрица
ХФК Хумене
1:0
Пухов
Татран Прешов
2:1
Спартак Миява
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 1
Расинг Сантандер Б
0:0
Самора
Гихуело
1:1
Оренсе
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 2
Аренас де Гетхо
3:1
Вале Егуес
Герника
2:0
Утебо
Реал Сосиедад С
3:2
Бреа
Сан Хуан
1:0
Алавес Б
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 3
Андраткс
2:3
Лейда Еспортиу
Ла Нусия
1:2
Алзира
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 5
Сан Себастиан де лос Рейес
1:1
Вилановенсе
Дания Втора Дивизия
Тистед
3:3
Фремад Амагер
Есберг
2:0
Скиве
Академиск Болдклуб
1:3
Мидълфарт
Орхус Фремад
5:0
Никобинг
ФА 2000
0:1
Роскилде
ХИК
4:3
Брабранд
Кувейт Висша лига
Казма
3:1
Хайтан
Ал Шабаб Ал Ахмади
1:2
Ал Джахра
Англия U18 Висша лига
Ливърпул U18
1:9
Манчестър Юнайтед U18
Фулъм U18
3:2
Брайтън U18
Челси U18
4:3
Уест Хям U18
Рединг U18
1:6
Тотнъм U18
Астън Вила U18
0:4
Саутхямптън U18
Арсенал U18
2:2
Уест Бром U18
Кристъл Палас U18
3:1
Норич U18
Стоук Сити U18
1:1
Мидълзбро U18
Блекбърн U18
2:1
Нюкасъл U18
Уулвърхемптън U18
2:1
Манчестър Сити U18
Иран Първа Лига
Естеглал
2:2
Мес Рефсенджан
Зоб Ахан
0:2
Шамс Азар Казвин
Нассаджи Мазандаран
0:1
Малаван
Премиер Лига Малта
Сиренс
1:4
Балзан
Валета
0:2
Флориана
Марсашлок
1:1
Гзира Юнайтед
Северна Висша лига
Ланкастър Сити
2:1
Гаинсбороуг
Бамбър Бридж
1:3
Аштън Юнайтед
Гайзли
0:2
Уарингтон Райлъндс
Радклиф
4:0
Матлок Таун
Марийн
3:1
Морпет Таун
Брадфорд Парк Авеню
2:1
Басфорд Юнайтед
Макълсфийлд
0:0
Марск Юнайтед
Стафорд Рейнджърс
1:0
Уитби
Илкестън
3:0
Атертън Колиериес
Уърксоп
2:1
Уъркингтън
Хайд
2:1
Юнайтед ъф Манчестър
Южна Висша лига Център
Телфорд
1:0
Леамингтон
Нийдхем Маркет
3:1
Ройстън Таун
Нънийтън Таун
0:0
Халесоуен Таун
Кетъринг
1:1
Бъркхамстед
Леистън Фк
2:0
Хитчин
Стауърбридж
3:1
Миклеовър
Стамфорд
2:0
Лонг Итън Юнайтед
Баруел
3:4
Сейнт Айвс
Съдбъри
2:1
Коулвил
Стратфорд Таун
0:1
Редич
Алвечърч
1:0
Бромсгроув Спортинг
Южна Висша лига Юг
Хароу Бъроу
2:1
Бекънсфийлд
Хануел Таун
0:0
Госпорт Бъро
Чешъм Юнайтед
2:1
Солсбъри
Бейсингстоук
1:3
Бракнел Таун
Хендън
1:1
Уолтън & Хершам
АФК Тотън
5:0
Тивертън
Хайес и Йеадинг
0:1
Дорчестър
Уинчестър Сити
1:0
Хеднъсфорд Таун
Шолинг
2:1
Дидкот Таун
Пуул Таун
1:3
Мърдър
Истмиън лига
Кингстониан
1:3
Маргате
Хорнчърч
2:1
Чатъм Таун
Харингей Бороуг
0:6
Билерикай
Конкорд Рейнджърс
0:2
Уингейт & Финчлей
Чешънт
4:0
Луис
Богнър Реджис Таун
0:1
Хейстингс
Уайтхоук
1:0
Каршолтън Атлетик
Дълуич Хамлет
0:4
Енфийлд Таун
Фолкстон Инвикта
3:1
Хоршъм
Гана Висша лига
Бехем Юнайтед
0:0
Асанте Котоко
Акра Лайънс
1:0
Бофоаква Тано
Йордания Висша Лига
Сахаб
2:0
Ал Джалил
Нигерия Висша Лига
Платеау Юнайтед
4:0
Дома Юнайтед
Ремо Старс
2:1
Аква Юнайтед
Узбекистан Суперлига
ФК Термез Сурхан
2:1
АГМК
Лига Лоуленд
Берик Рейнджърс
17:00
Линлитгоу Роуз
ФК Гретна 2008
17:00
Гала Феърдийн Роувърс
Къмбърнолд Колтс
17:00
Каудънбийт
Каледониан Брейвс
17:00
Единбург Юниверсити
Хайленд Лига
Туриф Юнайтед
17:00
Стратспай Тисъл
Найрн Каунти
17:00
Формартин Юнайтед
Фрейзърбърг
0:0
Бречин Сити
Деверонвейл
0:0
Инверъри Локо Уъркс
Банкс О' Дий
17:00
Хънтли
Приятелски - жени
Северни Мариански острови
0:3
Гуам
Шампионат Примавера 1
Лече (U19)
12:00
Сасуоло (U19)
Болоня (U19)
12:00
Ювентус U19
Интер U19
14:00
Фрозиноне (U19)
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.