Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 08.04.2020

Ередивизия
АЗ Алкмаар
отл
Фейенорд
Копа Либертадорес
Естудиантес де Мерида
отл
Насионал Монтевидео
Тигре
отл
Боливар
Барселона Гуаякил
отл
Фламенго
Депортиво Бинасионал
отл
Ривър Плейт
Хуниор
отл
Индепендиенте дел Вале
ЛДУ Кито
отл
Сао Пауло
Купа на Хърватска
Славен Белупо
отл
Локомотива Загреб
Купа на Аржентина
Расинг Клуб
отл
Спортиво Белграно
Темперлей
отл
Депортиво Риестра
Велез Сарсфийлд
отл
Атлетико Камионерос
Атланта
отл
Виля Сан Карлос
Атлетико Тукуман
отл
Комуникасионес
Колон Санта Фе
отл
Циполети
Дефенса и Хустисия
отл
Естудиантес Буенос Айрес
Естудиантес Рио Куарто
отл
Чако Фор Евер
Сан Мартин де Тукуман
отл
Сан Мартин де Сан Хуан
Талерес де Кордоба
отл
Атлетико Рафаела
Годой Круз
отл
Хосе де Ургуиза
Индепендиенте
отл
Вила Митре
Ланус
отл
Реал Пилар
Тигре
отл
Алварадо
Нюелс Олд Бойс
отл
Спортиво Пенярол
Купа на Словения
Нафта
отл
Радомлье
Мура 05
отл
Алумини
Регионална лига Север
Вайхе Фленсбург
отл
Холщайн Кил II
Регионална лига Североизток
Берлинер
отл
Локомотиве Лайпциг
Бишофсвердаер
отл
БабелсБерг 03
Регионална лига Запад
Липщат
отл
Бергиш Гладбах 09
Фортуна Дюселдорф II
отл
ТуС Халтерн
Купа на Македония
Академия Пандев
отл
Брегалница Щип
Шкендия Тетово
отл
ФК Струга
Купа на Беларус
Славия Мозир
17:30
БАТЕ Борисов
по ТВ
Динамо Брест
19:30
Шахтьор Солигорск
по ТВ
Шампионска лига на Азия
Мелбърн Виктори
отл
Пекин Гуоан
Сувон Самсунг Блюуингз
отл
Жохор Дарул Такзим
Йокохама Маринос
отл
Шанхай СИПГ
Чианграй Юнайтед
отл
Сеоул
Купа На Лига Япония
Серезо Осака
отл
Вегалта Сендай
Консадоле Сапоро
отл
Санфрече Хирошима
Гамба Осака
отл
Ойта Тринита
Кашива Рейсол
отл
Шонан Белмар
Кавасаки Фронтале
отл
Кашима Антлърс
Мацумото Ямага
отл
Урава Ред Дайъмъндс
Шимицу
отл
Нагоя Грампус
ФК Йокохама
отл
Саган Тосу
Лига Про Купа
Тернана
отл
Ювентус U23
Кипър
Етникос Ахнас
отл
Еносис Неон Паралимни
Неа Саламис
отл
Докса
Олимпиакос Никозия
отл
Пафос
Анортозис
отл
АЕЛ Лимасол
Апоел
отл
Омония
Латвия Virsliga
ФК Йелгава
отл
Рига
Естония Мастерлига
Талина Калев
отл
ФСИ Левадия Талин
Номе Калю
отл
Таммека Тарту
Куресааре
отл
Транс Нарва
Флора Талин
отл
Пайде
Копа Мексико
Тихуана
отл
Монтерей
Русия Първа Дивизия
Балтика
отл
Енисей Красноярск
Чертаново Москва
отл
Армавир
Факел
отл
Ротор Волгоград
Чайка Песчанокопское
отл
Химки
Краснодар 2
отл
Торпедо Москва
Мордовия
отл
Авангард Курск
Нижни Новгород
отл
Луч Владивосток
Шиник Ярославл
отл
Нефтехимик Нижнекамск
СКА Хабаровск
отл
Текстилщик Иваново
Спартак Москва II
отл
Том Томск
Южна Африка
Кейптаун Сити
отл
Мамелоди Съндаунс
Шампионат на африканските нации
Камерун
отл
Мали
Буркина Фасо
отл
Зимбабве
Румъния Лига II
Арджеш Питещ
отл
Политехника Тимишоара
Миеркуря Чук
отл
Миовени
Дунарея Калараши
отл
Дацо-Гетика Букурещ
Глория Бузъу
отл
Турис-Олтъл Турну Мъгуреле
Металогбус Букурещ
отл
Конкордия Рейнджърс
Петролул Плоещ
отл
Пандури
Рипенсия Тимишоара
отл
Университатя Клуж
Спортул Снагов
0:0
Фарул Констанца
УТА Арад
отл
Рапид Букурещ
Виторул Търгу Жиу
отл
Школар Решица
Лига III - Серия 1
Фореста Суцеава
отл
Ботосани II
Буковина Ръдъуц
отл
Таргу Сецуиесц
Бакау
отл
Стинта Мирослава
Пашкани
отл
Чехлаул Пиатра Неамт
Хусана Хуси
отл
Фосани 2007
Сомуз Фалтицени
отл
Оцелул Галац
Спортинг Лиести
отл
Аеростар Бакъу
Университатеа Дунареа
0:0
Орзана Таргу Неамт
Лига III - Серия 2
Аксиополис Чернавода
отл
Афумати
Фаурей
отл
Агричола Борчеа
ФЦСБ II
отл
Реколта Чеордже
Глория Попести Леордени
отл
Медгидия
Инаите Моделу
отл
Дачия Унирея Браила
Мостистеа Улму
отл
Металул Бузау
Посейдон Май Лиману
отл
Виторул Янка
Унирея Слобозия
отл
Тунари
Лига III - Серия 3
Ведита Колонешти
отл
Блежой
Чътате Ръшнов
отл
Прогресул Спартак
Балотести
0:0
Тракторул Чътате
Университатя Крайова II
отл
Астра Гюргево II
Слатина
отл
Пучоаса
Волунтари II
отл
Александрия
Флакара Морени
отл
Брашов
Униреа Басков
отл
Спортинг Рошиари
Румъния Лига III - Серия 4
АКС Гхирода
отл
Думбревица
Филиаши
отл
Глория Чермей
Крайова 1948
отл
Корвинул Хунедоара
Флакара Хорезу
отл
Поли Тимишоара
Гилортул Търгу-Карбонести
отл
Чътате Дева
Национал Себиш
0:0
Фортуна Бечикереку
Шоймий Липова
отл
Крисул Кишинеу-Криш
Виторул Даести
отл
Прогресул Печица
Лига III - Серия 5
АКС Индустрия Галда
отл
Униреа Деж
Ариесул 1907 Турда
отл
Унирея Алба Юлия
АКС Комуна Рецеа
отл
Санататеа Клуж
Авантул Регин
отл
Глория Бистрица
ЧФР Клуж II
отл
ФК Залау
Санмартин
отл
Виторул Селимбар
Металургистул Кугир
отл
Одорхею Секуйеск
Минаур Бая Маре
отл
Луцефарул Орадя
Лига Насионал
Мунисипал
отл
Депортиво Санарет
Изтапа
отл
Депортиво Михко
Купа на Молдова
Сфинтул Георге
отл
Сперанца Ниспорени