Мобільний додаток:
download from googleplay
download from appstore

Livescores та світильники | Футбольні матчі 08.04.2020

Первый дивизион
Балтика
Від
Енисей Красноярск
Чертаново
Від
Армавир
Факел
Від
Ротор Волгоград
Чайка Песчанокопское
Від
Химки
Краснодар 2
Від
Торпедо Москва
Мордовия Саранск
Від
Авангард Курск
Нижний Новгород
Від
Луч Владивосток
Шинник Ярославль
Від
Нефтехимик
СКА Хабаровск
Від
Текстильщик Иваново
Спартак Москва II
Від
Томь Томск
Эредивизи
АЗ Алкмаар
Від
Фейеноорд
на ТБ
Кубок Либертадорес
Эстудиантес де Мерида
Від
Насьонал Монтевидео
Тигре
Від
Боливар
Барселона Гуаякиль
Від
Фламенго
Депортиво Бинасионал
Від
Ривер Плейт
Хуниор
Від
Индепендьенте дель Валье
ЛДУ Кито
Від
Сан-Паулу
Кубок Италии Серии C
Тернана
Від
Ювентус U23
Кубок
Славен Копривница
Від
Локомотива
Кубок
Расинг Клуб
Від
Спортиво Белграно
Темперлей
Від
Депортиво Риестра
Велес Сарсфилд
Від
Атлетико Камионерос
Атланта
Від
Villa San Carlos
Атлетико Тукуман
Від
Комуникасионес
Colón Santa Fe
Від
Циполети
Дефенса и Хустисия
Від
Эстудиантес Буэнос-Айрес
Естудиантес Рио Куарто
Від
Чако Фор Евер
Сан Мартин де Тукуман
Від
Сан-Мартин Сан-Хуан
Тальерес де Кордоба
Від
Атлетико Рафаэла
Годой Крус
Від
Хосе де Ургуиза
Индепендьенте
Від
Вила Митре
Ланус
Від
Реал Пилар
Тигре
Від
Алварадо
Ньюэллз Олд Бойз
Від
Спортиво Пенярол
Кубок
Динамо Брест
15:00
Шахтер
Славия
15:00
БАТЭ Борисов
Регионаллига Север
Вайхе Фленсбург
Від
Хольштайн Киль II
Регионаллига Северо-восток
Берлинер
Від
Локомотив Лейпциг
Бишофсвердаер
Від
БабелсБерг 03
Кубок
Нафта
Від
Калчер Водотерм
Мура 05
Від
Алюминий
1. Дивизион
Этникос Ахнас
Від
Еносис Неон Паралимни
Неа Саламис
Від
Докса
Олимпиакос Никозия
Від
Пафос
Анортосис
Від
АЕЛ
АПОЭЛ
Від
Омония Никосия
Высшая лига
Елгава
Від
ФК Рига
Мейстрилига
Калев
Від
ФСИ Левадия
Куресааре
Від
Транс
Калью
Від
Таммека
Флора
Від
Пайде
Кубок
Тихуана
Від
Монтеррей
Регионаллига Запад
Липпштадт
Від
Бергиш Гладбах 09
Фортуна Дюселдорф II
Від
ТуС Халтерн
Лига чемпионов АФК
Мельбурн Виктори
Від
Бейджин Гуоан
Сувон Самсунг
Від
Джохор Дарул Тазим
Йокогама Ф. Маринос
Від
Шанхай Ист Эйшиа
Чианграй Юнайтед
Від
Сеоул
Кубок J-Лиги
Гамба Осака
Від
Оита Тринита
Кашива Рейсол
Від
Сёнан Бельмаре
Кавасаки Фронтале
Від
Касима Антлерс
Мацумото Ямага
Від
Урава Редз
Шимидзу С-Палс
Від
Нагоя Грампус
Иокогама
Від
Саган Тосу
Середзо Осака
Від
Вегалта Сендай
Консадоле Саппоро
Від
Санфречче Хиросима
Северная Македония Кубок
Академия Пандев
Від
Брегалница Стип
Шкендия Тетово
Від
ФК Струга
Чемпіонат африканських націй
Камерун
Від
Мали
Буркина-Фасо
Від
Зимбабве
Южна Африка
Кейптаун Сити
Від
Мамелоди Сандаунз
Лига 2
Виторул Търгу Жиу
Від
Школар Решица
Арджеш Питещ
Від
Политехника Тимишоара
Меркуря-Чук
Від
Миовени
Дунарея Калараши
Від
Дацо-Гетика Бухарест
Глорія Бузу
Від
Турис-Олтъл Турну Мъгуреле
Металогбус Букурещ
Від
Конкордия Кяжна
Петролул Плоещ
Від
Пандурий
Рипенсия Тимишоара
Від
Университатя Клуж
Спортул Снагов
0:0
Фарул Констанца
УТА Арад
Від
Рапид Букурещ
Лига III - Серия 1
Университатеа Дунареа
0:0
Орзана Таргу Неамт
Фореста Суцеава
Від
Ботосани II
Буковина Ръдъуц
Від
Таргу Сецуиесц
Бакау
Від
Стинта Мирослава
Паскани
Від
Чехлаул Пиатра Неамт
Хусана Хуси
Від
Фосани 2007
Сомуз Фалтицени
Від
Оцелул Галац
Спортинг Лиести
Від
Аеростар Бакъу
Лига III - Серия 2
Аксиополис Чернавода
Від
Афумати
Фаурей
Від
Агричола Борчеа
ФЦСБ II
Від
Реколта Чеордже
Глория Попести Леордени
Від
Медгидия
Инаите Моделу
Від
Дачия Унирея Браила
Мостистеа Улму
Від
Металул Бузау
Посейдон Май Лиману
Від
Виторул Янка
Унирея Слобозия
Від
Тунари
Лига III - Серия 3
Чътате Ръшнов
Від
Прогресул Спартак
Балотести
0:0
Тракторул Четате
Университатя Крайова II
Від
Астра Гюргево II
Слатина
Від
Пучоаса
Волунтари II
Від
Александрия
Флакара Морени
Від
Брашов
Униреа Басков
Від
Спортинг Рошиари
Ведита Колонешти
Від
Блежой
Румъния Лига III - Серия 4
АКС Гхирода
Від
Думбревіца
Филиаши
Від
Глория Чермей
Крайова 1948
Від
Корвинул Хунедоара
Флакара Хорезу
Від
АКС Поли Тимишоара
Гилортул Тыргу-Кэрбунешти
Від
Чътате Дева
Национал Себиш
0:0
Фортуна Бечикереку
Шоймий Липова
Від
Крисул Кишинеу-Криш
Виторул Деєшть
Від
Прогресул Печица
Лига III - Серия 5
Мінаур Бая Маре
Від
Луцефарул Орадя
АКС Индустрия Галда
Від
Униря Деж
Арісул 1907 Турда
Від
Унирея Алба Юлия
АКС Коммуна Рчеа
Від
Санататеа Клуж
Авантул Регин
Від
Глория Бистрица
ЧФР Клуж II
Від
ФК Залау
Санмартин
Від
Віторул Селімбар
Металургістул Кугір
Від
Одорхею Секуєск
Чемпионат Гватемалы
Мунисипал
Від
Депортиво Санарет
Изтапа
Від
Депортиво Михко
Кубок Молдова
Сфынтул Георге
Від
Сперанца Ниспорень