Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 08.04.2020

Libertadores Kupası
Estudiantes de Mérida
Gönder
Nacional De Football
Tigre
Gönder
Club Bolívar
Barcelona Guayaquil
Gönder
Flamengo
Deportivo Binacional
Gönder
River Plate
Junior
Gönder
Independiente del Valle
L.D.U. Quito
Gönder
Sao Paulo
Eredivisie
Az Alkmaar
Gönder
Feyenoord
Hırvatistan Kupası
Slaven Belupo
Gönder
Lokomotiva Zagreb
Arjantin Kupası
Racing Club
Gönder
Sportivo Belgrano
Temperley
Gönder
Deportivo Riestra
Velez Sarsfield
Gönder
Club Atlético Camioneros
Atlanta
Gönder
Villa San Carlos
Atletico Tucuman
Gönder
Comunicaciones
Colon Santa Fe
Gönder
Cipolletti
Defensa Y Justicia
Gönder
Estudiantes B.A.
Estudiantes de Río Cuarto
Gönder
Chaco For Ever
San Martin de Tucuman
Gönder
San Martin de San Juan
Talleres Cordoba
Gönder
Atletico De Rafaela
Godoy Cruz
Gönder
J.J. de Urquiza
Independiente
Gönder
Villa Mitre
Lanus
Gönder
Real Pilar
Tigre
Gönder
Alvarado
Newells Old Boys
Gönder
Club Sportivo Penarol
Regionalliga Nordost
Berliner
Gönder
Lokomotive Leipzig
Bischofswerdaer
Gönder
Babelsberg 03
İtalya Serie C Kupası
Ternana
Gönder
Juventus U23
Kupa
Nafta Lendava
Gönder
Radomlje
Mura
Gönder
Aluminij
Kupa
Slavia Mozyr
17:30
BATE
Dinamo Brest
19:30
Shakhter Soligorsk
AFC Şampiyonlar Ligi
Melbourne Victory
Gönder
Beijing Guoan
Suwon Bluewings
Gönder
Johor Darul Taкzim
Yokohama Marinos
Gönder
Shanghai SIPG
Chiangrai United
Gönder
FC Seoul
Japonya Lig Kupasi
Gamba Osaka
Gönder
Oita Trinita
Kashiwa Reysol
Gönder
Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale
Gönder
Kashima Antlers
Matsumoto Yamaga
Gönder
Urawa Red Diamonds
Shimizu
Gönder
Nagoya Grampus
Yokohama FC
Gönder
Sagan Tosu
Cerezo Osaka
Gönder
Vegalta Sendai
Consadole Sapporo
Gönder
Sanfrecce Hiroshima
1. Lig
Ethnikos Achnas
Gönder
Enosis Neon Paralimni
Nea Salamis
Gönder
Doxa Katokopias
Olympiakos Nicosia
Gönder
Pafos FC
Anorthosis
Gönder
AEL Limassol
APOEL
Gönder
Omonia
Virsliga
Jelgava
Gönder
Riga
Meistriliiga
Tallinna Kalev
Gönder
FCI Levadia Tallinn
Kalju Nomme
Gönder
Tammeka Tartu
Kuressaare
Gönder
Trans Narva
Flora Tallinn
Gönder
Paide Linnameeskond
Premier League
Cape Town City
Gönder
Mamelodi Sundowns
Copa Mexico
Club Tijuana
Gönder
Monterrey
1.Lig
Baltika
Gönder
Yenisey Krasnoyarsk
Chertanovo Moscow
Gönder
Armavir
Fakel
Gönder
Rotor Volgograd
Chayka Peschanokopskoye
Gönder
Khimki
FC Krasnodar 2
Gönder
Torpedo Moscow
Mordovya
Gönder
Avangard Kursk
Nizhny Novgorod
Gönder
Luch Vladivostok
Shinnik Yaroslavl
Gönder
Neftekhimik
SKA-Khabarovsk
Gönder
Tekstilshchik Ivanovo
Spartak Moscow II
Gönder
Tom Tomsk
Regionalliga Nord
Weiche Flensburg
Gönder
Holstein Kiel II
Regionalliga West
Lippstadt
Gönder
SV Bergisch Gladbach 09
Fortuna Dusseldorf II
Gönder
TuS Haltern
North Macedonia Kupa
Akademija Pandev
Gönder
Bregalnica Stip
Shkendija Tetovo
Gönder
FC Struga
African Nations Championship
Kamerun
Gönder
Mali
Burkina Faso
Gönder
Zimbabwe
Liga II
ACS Viitorul Târgu Jiu
Gönder
CSM Școlar Reșița
FC Arges Pitesti
Gönder
FC Politehnica Timișoara
Miercurea Ciuc
Gönder
CS Mioveni
Dunarea Calarasi
Gönder
Daco-Getica București
Gloria Buzău
Gönder
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
Metaloglobus Bucuresti
Gönder
Concordia
Petrolul Ploiesti
Gönder
Pandurii
Ripensia Timișoara
Gönder
Universitatea Cluj
Sportul Snagov
0:0
Farul Constanța
UTA Arad
Gönder
Rapid Bucuresti
Liga III - Serie 1
Foresta Suceava
Gönder
FC Botosani II
Bucovina Rădăuți
Gönder
Targu Secuiesc
CSM Bacau
Gönder
Stiinta Miroslava
CSM Pascani
Gönder
Ceahlaul Piatra Neamt
Husana Husi
Gönder
CMS Focsani 2007
Somuz Falticeni
Gönder
Otelul Galati
CS Sporting Liesti
Gönder
Aerostar Bacau
Universitatea Dunarea
0:0
Ozana Targu Neamt
Liga III - Serie 2
CS Faurei
Gönder
FC Agricola Borcea
FCSB II
Gönder
Recolta Cheorghe
Gloria Popesti Leordeni
Gönder
CS Medgidia
Inainte Modelu
Gönder
Dacia Unirea Braila
AS Mostistea Ulmu
Gönder
Metalul Buzau
Poseidon Mai Limanu
Gönder
C.S. Viitorul Ianca
FC Unirea 2004 Slobozia
Gönder
CS Tunari
Axiopolis Cernavoda
Gönder
CS Afumati
Liga III - Serie 3
Cetate Râșnov
Gönder
Progresul Spartac
Balotesti
0:0
Tractorul Cetate
Universitatea Craiova II
Gönder
Astra Giurgiu II
CSM Slatina
Gönder
FC Pucioasa
Voluntari II
Gönder
FCM Alexandria
Flacăra Moreni
Gönder
FC Brasov
Unirea Bascov
Gönder
Sporting Rosiori
Vediţa Coloneşti
Gönder
CS Blejoi
Liga III - Serie 4
ACS Ghiroda
Gönder
Dumbrăviţa
ACSO Filiasi
Gönder
Gloria Cermei
Craiova 1948
Gönder
Corvinul Hunedoara
Flacăra Horezu
Gönder
Poli Timisoara
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Gönder
Cetate Deva
Național Sebiș
0:0
Fortuna Becicherecu
Șoimii Lipova
Gönder
Crișul Chișineu-Criș
Viitorul Dăești
Gönder
ACS Progresul Pecica
Liga III - Serie 5