Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 18.10.2021

România Liga I
FC Botoşani
0:0
Chindia Târgoviște
la TV
CS U Craiova
5:0
Academica Clinceni
la TV
România Liga II
Unirea Dej
1:1
Hermannstadt
la TV
Premier League
Arsenal
2:2
Crystal Palace
la TV
Serie A
Venezia
1:0
Fiorentina
la TV
La Liga
Deportivo Alaves
0:1
Real Betis
la TV
Espanyol
2:0
Cadiz
la TV
Süper Lig
Alanyaspor
6:3
Kayserispor
Hatayspor
2:1
Gaziantep FK
la TV
Prima Ligă
CSKA 1948
1:0
Beroe
Superliga Greacă
Lamia
0:1
Aris Thessaloniki
Ligue 2
Nimes
0:2
Ajaccio
Premier Liga
Chornomorets Odesa
0:1
Veres
Superliga Daneză
Aarhus
1:0
Aalborg
Liga Profesional
Aldosivi
1:0
Independiente
River Plate
3:1
San Lorenzo
Ekstraklasa
Stal Mielec
4:2
Zaglebie Lubin
Jagiellonia
1:1
Radomiak Radom
Eerste Divisie
Volendam
1:0
NAC Breda
Jong Utrecht
1:2
Roda
Jong PSV
2:3
Telstar
Jong AZ
1:1
Jong Ajax
Liga Irlandei
Shamrock Rovers
1:1
Bohemians
Allsvenskan
Hacken
5:0
Norrkoping
Djurgarden
0:3
Elfsborg
Liga Leumit
Hapoel Raanana
0:1
Hapoel Rishon Lezion
Sektzia Nes Tziona
2:1
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Umm al-Fahm
2:1
Hapoel Ramat Gan
1. Lig Turcia
İstanbulspor A.Ş.
1:0
Tuzlaspor
Superliga Serbiei
Metalac
0:2
Mladost Lucani
Superettan
Sundsvall
3:0
Akropolis
Osters
3:2
Vasalunds IF
Orgryte
2:2
Trelleborg
3. Liga Germania
Verl
5:3
TSV Havelse
Serie C Grup
Renate
2:2
Pro Vercelli
Bulgaria B PFG
Litex
1:2
Ludogorets II
Montana
1:0
Botev Plovdiv II
Prima Divizie Cipriotă
Doxa Katokopias
1:2
Aris Limassol
APOEL
2:1
Ethnikos Achnas
Slovenian 1st SNL
NK Celje
1:0
NK Bravo
Major League Soccer
Vancouver Whitecaps
2:1
Sporting Kansas City
Primera División - Guard1aes
Guadalajara
2:0
Toluca
Ligat ha Al Israel
Hapoel Tel Aviv
1:0
Beitar Jerusalem
Primera A
Alianza Petrolera
2:0
Bucaramanga
Independiente Santa Fe
0:2
Millonarios
Junior
2:1
Jaguares
Division Profesional
Sol de America
0:4
Libertad
Guairena
0:2
Club Olimpia
Colombia - Primera B PB Clausura
Tigres
0:2
Llaneros
Orsomarso
1:2
Unión Magdalena
Liga De Expansion MX
CD Tepatitlan De Morelos
0:3
Cimarrones de Sonora
Série A
Ceara
2:2
Red Bull Bragantino
Gremio
3:2
Juventude
Atletico GO
2:1
Atlético Mineiro
Flamengo
0:0
Cuiaba
Sport Club do Recife
0:0
Santos
Prva Liga
Fk Imt Beograd
0:1
Žarkovo
Ecuador - First Division
Deportivo Cuenca
3:1
9 de Octubre
Delfín
4:1
Barcelona Guayaquil
FA Cup Chineză
Changchun Yatai
0:2
Shanghai Shenhua
Dalian Pro
2:0
Tianjin Teda
Henan Jianye
2:0
Chongqing Lifan
Shandong Luneng
3:0
Qingdao Youth Island
USL Championship
Sacramento Republic
0:0
Tacoma Defiance
San Diego Loyals
1:1
New Mexico United
OKC Energy
0:0
Birmingham Legion
Los Angeles Galaxy II
5:0
El Paso Locomotive
Primera Nacional Argentina
San Telmo
0:1
Deportivo Morón
Deportivo Riestra
0:0
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Atlanta
0:0
Tigre
Liga 1 Movistar - Clausura Peru
Cusco FC
3:5
Deportivo Municipal
Deportivo Binacional
1:2
Universitario de Deportes
Cesar Vallejo
0:0
Sport Huancayo
First League Ucraina
Ahrobiznes Volochysk
2:1
Metalist Kharkiv
A Lyga Lituania
Zalgiris Vilnius
17:00
Nevėžis Kėdainia
Nevėžis Kėdainia
1:3
Zalgiris Vilnius
Nemzeti Bajnokság II
Vasas
1:0
III. Keruleti TVE
Primera division Apertura Salvador
11 Deportivo
2:2
Jocoro
C.D. FAS
0:1
Asuila
Alianza
4:0
CD Platense Municipal
Liga Nacional Guatemala
Guastatoya
3:0
Xelaju
Bolivia Primera División
Aurora
1:2
Real Tomayapo
Blooming
3:1
Real Santa Cruz
Guabir
3:2
Nacional Potosi
Venezuela Primera division grupo central
Academia Puerto Cabello
3:0
Carabobo FC
Brazil Serie C - Group D
Tombense
1:2
Novorizontiono
Russian Professional Football League Group 1
Tuapse
1:3
FC Biolog-Novokubansk
Alania Vladikavkaz 2
1:3
Anzhi
Honduras Liga Nacional
C.D. Real Sociedad
2:1
CD Victoria
F.C. Motagua
2:1
C.D. Marathón
Premier League 2 Division 1
Everton U23
4:2
Leeds U23
Tottenham U23
3:4
West Ham U23
Premier League 2 Division 2
Wolverhampton U23
0:1
Southampton U23
Stoke City U23
1:0
Nottingham Forest U23
Sunderland U23
1:2
Newcastle U23
Poland II liga
GKS Tychy
1:2
Stomil Olsztyn
Costa Rica Primera Division Apertura
Guadalupe F.C.
0:1
Pérez Zeledón
Albania Superliga
KF Vllaznia
6:3
FK Dinamo Tirana
Armenian First League
BKMA II
2:1
Fc Urartu 2
Pyunik Yerevan 2
3:0
Fc Ararat Armenia 2
USL LEAGUE ONE
Fort Lauderdale Strikers
0:1
North Texas
Panama Clausura
Herrera Fc
1:1
Alianza Fc
Plaza Amador
4:0
Independiente F.C.
Georgia Erovnuli Liga 2
FC WIT Georgia
1:1
FC Gagra
Chikhura
3:2
FC Merani Tbilisi
Sioni Bolnisi
3:2
FC Shevardeni-1906
FC Merani Martvili
1:0
Rustavi
Gareji Sagarejo
1:1
Zugdidi
Campionato Primavera 1
Pescara (U19)
0:3
Roma (U19)
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..