Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 18.10.2021

Süper Lig
Aytemiz Alanyaspor
6:3
Kayserispor
TV'de
Hatayspor
2:1
Gazisehir Gaziantep FK
TV'de
1. Lig
İstanbulspor A.Ş.
1:0
Tuzlaspor
TV'de
Premier Lig
Arsenal
2:2
Crystal Palace
TV'de
La Liga
Alaves
0:1
Betis
TV'de
Espanyol
2:0
Cadiz
TV'de
Seri A
Venezia
1:0
Fiorentina
TV'de
Ligue 2
Nimes
0:2
Ajaccio
TV'de
Lig Profesyonel
Aldosivi
1:0
Independiente
River Plate
3:1
San Lorenzo
Seri A
Ceara
2:2
Red Bull Bragantino
Gremio
3:2
Juventude
Atletico GO
2:1
Atlético Mineiro
Flamengo
0:0
Cuiaba
Sport Club do Recife
0:0
Santos
ABD Majör Lig
Vancouver Whitecaps
2:1
Sporting Kansas City
Ekstraklasa
Stal Mielec
4:2
Zaglebie Lubin
Jagiellonia
1:1
Radomiak Radom
USL Championship
Sacramento Republic
0:0
Tacoma Defiance
San Diego Loyals
1:1
New Mexico United
OKC Energy
0:0
Birmingham Legion
Los Angeles Galaxy II
5:0
El Paso Locomotive
3rd Liga
Verl
5:3
TSV Havelse
Armenian First League
BKMA II
2:1
Fc Urartu 2
Pyunik Yerevan 2
3:0
Fc Ararat Armenia 2
Second Professional League
Litex
1:2
Ludogorets II
Montana
1:0
Botev Plovdiv II
Premier League
Chornomorets Odesa
0:1
Veres
1.Lig
Botosani
0:0
Chindia Targoviste
Universitatea Craiova
5:0
FC Academica Clinceni
Süper Lig
Metalac
0:2
Mladost Lucani
Superettan
Sundsvall
3:0
Akropolis
Osters
3:2
Vasalunds IF
Orgryte
2:2
Trelleborg
Liga Leumit
Hapoel Raanana
0:1
Hapoel Rishon Lezion
Sektzia Nes Tziona
2:1
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Umm al-Fahm
2:1
Hapoel Ramat Gan
Chinese FA Cup
Changchun Yatai
0:2
Shanghai Shenhua
Dalian Pro
2:0
Tianjin Teda
Henan Jianye
2:0
Chongqing Lifan
Shandong Luneng
3:0
Qingdao Youth Island
Albania Superliga
KF Vllaznia
6:3
FK Dinamo Tirana
Liga De Expansion MX
CD Tepatitlan De Morelos
0:3
Cimarrones de Sonora
1. Lig
Doxa Katokopias
1:2
Aris Limassol
APOEL
2:1
Ethnikos Achnas
Slovenian 1st SNL
NK Celje
1:0
NK Bravo
Birinci Bölüm
Guadalajara
2:0
Toluca
Israeli Premier League
Hapoel Tel Aviv
1:0
Beitar Jerusalem
Primera A
Alianza Petrolera
2:0
Bucaramanga
Independiente Santa Fe
0:2
Millonarios
Junior
2:1
Jaguares
Allsvenskan
Hacken
5:0
Norrkoping
Djurgarden
0:3
Elfsborg
Profesyonel Lig Clausura
Sol de America
0:4
Libertad
Guairena
0:2
Olimpia
Costa Rica Primera Division Apertura
Guadalupe F.C.
0:1
Pérez Zeledón
Süper Lig
Fk Imt Beograd
0:1
Žarkovo
Ecuador - First Division
Deportivo Cuenca
3:1
9 de Octubre
Delfín
4:1
Barcelona Guayaquil
Premier Lig
Shamrock Rovers
1:1
Bohemians
Lega Pro 1 Grup A
Renate
2:2
Pro Vercelli
Ulusal Premier Ligi
San Telmo
0:1
Deportivo Morón
Deportivo Riestra
0:0
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Atlanta
0:0
Tigre
USL LEAGUE ONE
Fort Lauderdale StrikersFort Lauderdale Strikers
0:1
North Texas
Liga 1 Movistar - Kapanış
Cusco FC
3:5
Deportivo Municipal
Deportivo Binacional
1:2
Universitario de Deportes
Cesar Vallejo
0:0
Sport Huancayo
First League
Ahrobiznes Volochysk
2:1
Metalist Kharkiv
Eerste Divisie
Volendam
1:0
NAC Breda
Jong Utrecht
1:2
Roda
Jong PSV
2:3
Telstar
Jong AZ
1:1
Jong Ajax
A Lyga
Zalgiris Vilnius
17:00
Nevėžis Kėdainia
Nevėžis Kėdainia
1:3
Zalgiris Vilnius
Nemzeti Bajnokság II
Vasas
1:0
III. Keruleti TVE
Primera B Kapanış
Tigres
0:2
Llaneros
Orsomarso
1:2
Unión Magdalena
First Professional League
CSKA 1948
1:0
Beroe
SÜPER LİG
Lamia
0:1
Aris Thessaloniki
Danimarka Superliga
Aarhus
1:0
Aalborg
Primera division Apertura
11 Deportivo
2:2
Jocoro
C.D. FAS
0:1
Asuila
Alianza
4:0
CD Platense Municipal
Liga II
Unirea Dej
1:1
AFC Hermannstadt
Guatemala Liga Nacional
Guastatoya
3:0
Xelaju
Bolivia Primera División
Aurora
1:2
Real Tomayapo
Blooming
3:1
Real Santa Cruz
Guabir
3:2
Nacional Potosi
Venezuela Primera division grupo central
Academia Puerto Cabello
3:0
Carabobo FC
Brazil Serie C - Group D
Tombense
1:2
Novorizontiono
Russian Professional Football League Group 1
Tuapse
1:3
FC Biolog-Novokubansk
Alania Vladikavkaz 2
1:3
Anzhi Makhachkala
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Real Sociedad
2:1
CD Victoria
F.C. Motagua
2:1
C.D. Marathón
Premier League 2 Division 1
Everton U23
4:2
Leeds U23
Tottenham U23
3:4
West Ham U23
Premier League 2 Division 2
Wolverhampton U23
0:1
Southampton U23
Stoke City U23
1:0
Nottingham Forest U23
Sunderland U23
1:2
Newcastle U23
Poland II liga
GKS Tychy
1:2
Stomil Olsztyn
Georgia Erovnuli Liga 2
FC WIT Georgia
1:1
FC Gagra
Chikhura
3:2
FC Merani Tbilisi
Sioni Bolnisi
3:2
FC Shevardeni-1906
FC Merani Martvili
1:0
Rustavi
Gareji Sagarejo
1:1
Zugdidi
Panama Clausura
Herrera Fc
1:1
Alianza Fc
Plaza Amador
4:0
Independiente F.C.
Campionato Primavera 1
Pescara (U19)
0:3
Roma (U19)
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..