Мобилно приложение:
Първа лига
Славия
0:1
Черно море
Ботев (Враца)
0:3
ЦСКА-София
Лудогорец
2:1
Локомотив (Пловдив)
Втора лига
Верея (Стара Загора)
отл
Локомотив ГО
Черноморец Балчик
4:0
Спартак Варна
Кариана Ерден
2:3
Спартак Плевен
Септември (София)
3:1
ОФК Поморие
Пирин Бл
3:1
Струмска слава
Литекс
0:1
Монтана
Висша лига
Уест Хям
2:3
Тотнъм
Кристъл Палас
1:2
Ливърпул
Евертън
0:2
Норич
Уотфорд
0:3
Бърнли
Арсенал
2:2
Саутхямптън
Борнемут
1:2
Уулвърхемптън
Брайтън
0:2
Лестър
Манчестър Сити
2:1
Челси
Бундеслига
Байер Леверкузен
1:1
Фрайбург
Айнтрахт Франкфурт
0:2
Волфсбург
Фортуна Дюселдорф
0:4
Байерн Мюнхен
Унион Берлин
2:0
Борусия Мьонхенгладбах
Вердер
1:2
Шалке 04
РБ Лайпциг
4:1
Кьолн
Серия А
Аталанта
1:3
Ювентус
Милан
1:1
Наполи
Торино
0:3
Интер
Ла лига
Леганес
1:2
Барселона
Бетис
2:1
Валенсия
Гранада
1:1
Атлетико Мадрид
Реал Мадрид
3:1
Реал Сосиедад
Франция Лига 1
Лион
2:1
Ница
Амиен
0:4
Страсбург
Анже
1:0
Ним
Дижон
2:1
Рен
Метц
1:1
Реймс
Брест
1:1
Нант
Ередивизия
Утрехт
0:3
АЗ Алкмаар
ФК Цволе
3:1
Фортуна Ситард
Аякс
4:1
Хераклес
Адо Ден Хааг
3:3
Вилем ІІ
Шотландия Висша Лига
Селтик
4:0
Ливингстън
Хибърниън
3:1
Мъдъруел
Килмарнък
3:0
Хартс
Сейнт Мирън
2:1
Рос Каунти
Русия Премиер Лига
Оренбург
1:2
Ахмат Грозни
Рубин Казан
1:2
Зенит
Динамо Москва
2:1
Ростов
Копа Либертадорес
Фламенго
2:1
Ривър Плейт
Купа на Португалия
Сертаненсе
2:1
СП
Фарензе
Академико Висеу
1:0
Фейренсе
Ешпиньо
3:2
СП
Арука
Фамаликао
1:0
Академика Коимбра
Брага
1:0
Жил Висенте
Визела
1:2
Бенфика
Втора Бундеслига
Арминия Билефелд
1:1
Сандхаузен
Хамбургер
2:1
Динамо Дрезден
Веен Вийсбаден
3:6
Холщайн Кил
Чемпиъншип
Чарлтън
2:2
Кардиф
Блекбърн
3:2
Барнзли
Брентфорд
1:0
Рединг
Бристол Сити
0:0
Нотингам Форест
Дарби Каунти
1:0
Престън НЕ
Хъдърсфийлд
1:1
Бирмингам
Лутън
1:2
Лийдс
Стоук Сити
2:1
Уигън
Суонзи
0:1
Милуол
Уест Бромич Албиън
2:1
Шефилд Уензди
Англия Първа лига
Акрингтън
7:1
Болтън
АФК Уимбълдън
1:0
Джилингам
Флийтууд Таун
2:1
Транмиър
Ипсуич
2:2
Блякпул
Линкълн
отл
Бери
Милтън Кийнс Донс
2:3
Родъръм
Питърбро
1:0
Бъртън
Рочдейл
0:3
Портсмут
Шросбъри
3:4
Бристъл Роувърс
Саутенд
0:4
Оксфорд Юнайтед
Съндърланд
1:1
Ковънтри
Уикъмб
1:0
Донкастър
Турция Супер Лига
Денизлиспор
2:0
Ризеспор
Анкарагюджю
0:3
Трабзонспор
Коняспор
0:1
Бешикташ
Англия Втора лига
Салфорд Сити
0:0
Макълсфийлд
Скънторп
2:1
Порт Вейл
Суиндън
1:0
Мансфийлд
Уолсол
0:0
Стивънидж
Карлайл
0:0
Кембридж
Челтнъм
1:1
Колчестър
Кроули
0:1
Екзитър Сити
Крю Александра
5:0
Моркамб
Лейтън
2:4
Форест Грийн Роувърс
Нюпорт
0:1
Олдъм
Нортхямптън
2:0
Гримзби
Плимут
2:1
Брадфорд
Белгия Про Лига
Юпен
1:2
Стандарт Лиеж
Мехелен
0:2
Зулте Варегем
Ваасланд-Беверен
1:1
Серкъл Брюж
Мускрон-Перувелц
2:2
Генк
Гърция Суперлига
Паниониос
1:1
Олимпиакос
Ламия
1:0
Ксанти
Серия Б
Беневенто
2:0
Кротоне
Юве Стабия
2:0
Салернитана
Ливорно
1:2
Трапани
Порденоне
3:0
Перуджа
Емполи
1:1
Венеция
Австрия Бундеслига
Залцбург
2:2
Санкт Пьолтен
Матерсбург
1:4
Волфсбергер
ВШГ Сваровски
0:2
ЛАСК Линц
Франция Лига 2
Ланс
4:0
Сошо
Украйна Премиер лига
ФК Олександрия
1:0
Зоря Луганск
Днипро-1
1:0
Ворскла
Испания Сегунда Дивизион
Райо Валекано
0:1
Сарагоса
Депортиво Ла Коруня
0:0
Алкоркон
Расинг Сантандер
3:0
Екстремадура
Уеска
2:0
Понферадина
Чехия Лига 1
Бохемианс Прага
1:0
Прибрам
Опава
1:0
Млада Болеслав
Слован Либерец
5:0
Фастав Злин
Сигма Оломуц
0:0
Славия Прага
Полша Екстракласа
Корона
3:0
Раков Честочова
Погон Шчечин
3:1
Легия Варшава
Лехия Гданск
3:1
ЛКС Лодз
Румъния Лига 1
КСМС Яши
2:2
Волунтари
Стяуа
1:3
Астра Гюргево
Купа на Шотландия
Окинлек Талбот
1:1
Арброут
Бонириг Роуз
2:1
Монтроуз
Дъмбартън
3:1
Форфар Атлетик
Елгин Сити
1:3
Алоа Атлетик
Грийнок Мортън
1:1
Брора Рейнджърс
Куин оф Саут
1:2
Куйнс Парк
Рейт Роувърс
1:0
Питърхед
Стърлинг Албиън
0:2
Клайд
Странрар
1:0
Дънфърмлин
Албион Ровьрс
1:4
Еърдриониънс
Единбург Сити
4:3
Анан Атлетик
Формартин Юнайтед
0:4
Ист Килбрайд
Инверъри Локо Уъркс
0:1
Броксбърн Атлетик
Партик Тисъл
1:0
Пеничук Атлетик
Ийст Файв
3:4
БСК Глазгоу
Английска национална конференция
АФК Файлд
3:0
Дагенам и Редбридж
Алдършот
2:1
Нотс Каунти
Бароу
2:1
Барнет
Чорлей
1:0
Торки Юнайтед
Доувър Атлетик
1:1
Солихъл Муурс
Халифакс
1:1
Ийстлий
Харогейт Таун
3:1
Честърфийлд
Хартлипул
2:2
Боръм Ууд
Стокпорт
1:1
Ебсфлийт Юнайтед
Сътън Юнайтед
0:2
Бромли
Рексъм
3:3
Йоувил
Мейдънхед Юнайтед
2:3
Уокинг
Швейцарска Супер Лига
Цюрих
3:0
Люцерн
Сервет
2:0
Базел
Хърватска 1 HNL
ХНК Горица
1:0
НК Вараздин
Славен Белупо
1:0
Локомотива Загреб
Япония Джей лига
Висел Кобе
1:0
Серезо Осака
Консадоле Сапоро
1:2
Джубило Ивата
Токио
1:1
Шонан Белмар
Мацумото Ямага
0:1
Йокохама Маринос
Нагоя Грампус
0:0
Саган Тосу
Санфрече Хирошима
0:0
Кашима Антлърс
Шимицу
1:1
Ойта Тринита
Гамба Осака
2:0
Вегалта Сендай
Сърбия Супер лига
Чукарички
2:0
Рад Белград
Вождовац
2:0
Пролетер Нови Сад
Младост Лучани
0:3
Бака Топола
Раднички Ниш
0:2
Цървена Звезда
Войводина
2:1
Напредак Крушевац
Словакия Цоргон лига
Тренчин
1:0
Спартак Търнава
Нитра
0:0
Жилина
Похороние
1:1
Злате Моравце
Земплин Михаловце
5:0
Дунайска Стреда
Ружомберок
2:2
Сеница
Слован Братислава
2:0
Серед
Китай - Супер лига
Гуижоу Рене
2:3
Цзянсу Сайнти
Далиен Аербин
3:3
Хъбей Чайна Форчън
Тиянджин Теда
3:0
Шънджън
Гуанджоу Евъргранде
2:0
Шанхай СИПГ
ОТП Банк лига
Хонвед
2:1
Пакс
Кишварда
1:0
Дебрецен
МОЛ Фехервар
1:3
Пушкас Академия
Мезьоковежд-Жори
2:0
Капошвар
Уйпещ
0:2
Диосгьор
Германия Трета Лига
Магдебург
3:0
Унтерхахинг
Вюрцбургер Кикерс
1:2
Юрдинген 05
Цвикау
4:2
Пройсен Мюнстер
Mепен
2:1
Зоненхоф Гросашпах
Валдхоф Манхайм
0:0
Инглощад
Айнтрахт Брауншвайг
2:1
Кемницер
Регионална лига Бавария
Меминген
3:4
Тюркгюджю-Атаспор Мюнхен
Бухбах
3:1
Байройт
Аугсбург II
0:0
ФК Нюрнберг II
Швайнфурт
6:0
Рейн ам Лех
Шалдинг Хайнинг
1:0
Гройтер Фюрт II
Розенхайм 1860
1:0
Илертисен
Виктория Ашафенбург
4:0
Аубщад
Гархинг
0:2
Ейщад
Регионална лига Север
Холщайн Кил II
1:0
Хамбургер II
Вайхе Фленсбург
0:2
Хафелзе
Хайдер
1:3
Айнтрахт Нордерщед
Йедельо
0:3
Дрохтерсен
Регионална лига Североизток
Енерги Котбус
1:0
Германия Халберщад
Локомотиве Лайпциг
2:2
Лихтенберг 47
Оптик Ратенов
1:0
Бишофсвердаер
Рот-Вайс Ерфурт
1:1
Алтглиеничке
Виктория Берлин
0:1
Херта Берлин II
Меуселвитц
3:2
БабелсБерг 03
Регионална лига Югозапад
Байерн Алзенау
0:2
ФК 08 Хомбург
Астория Валдорф
3:0
ТуС Рот-Вайс Кобленц
Гисен
2:3
Елверсберг
Сарбрюкен
1:0
Пирмазенс
Майнц 05 II
0:2
Стайнбах
Балинген
1:4
ФСВ Франкфурт
Аален
1:0
Хофенхайм II
Регионална лига Запад
Шалке 04 II
0:0
Рот Вайс Есен
Кьолн II
1:1
Рот-Вайс Оберхаузен
Фортуна Дюселдорф II
0:1
ШФ Лоте
Испания Секунда Дивизион B група 2
Унионистас де Саламанка
1:4
Логронес
Лейоа
0:1
СД Аморебиета
Реал Сосиедад II
3:1
Осасуна II
Испания Секунда Дивизион B група 1
Реал Мадрид II
2:0
Овиедо Б
Испания Секунда Дивизион B група 3
Лейда Еспортиу
1:1
Барселона Б
Испания Секунда Дивизион B група 4
Севиля Б
1:1
Линенсе
Бразилия Серия Б
КРБ
0:0
Фигурензе
Гуарани
0:1
Америка Минейро
Ботафого СП
0:0
Куяба
Турция 1.Лига
Фатих Карагюмрюк
2:3
Юмраниеспор
Ескишехирспор
1:2
Ерзурум ББ
Бурсаспор
1:0
Кеджиоренгюджю
Белгия Б
КВСК Юнайтед Ломел
0:0
Юнион Синт Гилис
Беершот Вилрик
1:1
Локерен
Уелс Висша лига
Кардиф Метрополитън
2:1
Цефн Друидс
Дания Първа Дивизия
Роскилде
0:4
Вейле
Вендсисел Хьоринг
1:0
Виборг
Норвегия Плейофи
Конгсвингер
1:0
Согндал
Австралия А лига
Уелингтън Фоеникс
2:1
Бризбейн Роар
Аделайд Юнайтед
3:1
Мелбърн Виктори
Пърт Глори
1:3
Сидни
Серия С Група Б
Виртус Верона
1:2
Карпи
Серия С Група А
Про Верчели
2:2
Ренате
Леко
1:1
Гиана Ерминио
Серия С Група С
Реджина
4:1
Ренде
Тернана
2:1
Витербесе
Кипър
Неа Саламис
1:0
АЕК Ларнака
Апоел
3:0
Пафос
Еносис Неон Паралимни
0:2
Омония
Словения Първа Лига
НК Браво
2:1
Рудар Велене
Домжале
3:0
Триглав Кранж
Целие
1:3
Олимпия Любляна
Уругвай Примера дивисион
Пенярол
2:1
Феникс
Мексико Пример дивизион
Пуебла
3:0
Некакса
Тихуана
1:2
Леон
Чили Примера дивизион
Коло Коло
отл
Кокимбо Унидо
Антофагаста
отл
Универсидад де Консепсион
ОХигинс
отл
Курико Унидо
Босна и Херцеговина Премиер Лига
Вележ Мостар
1:2
ФК Сараево
Тузла Сити
1:0
Челик Зеница
Звезда 09
1:1
Слобода Тузла
Младост Добой Какан
0:4
Радник Биелина
ФК Борац Баня Лука
0:0
Жрински Мостар
Парагвай Примера
Сол де Америка
2:2
Депортиво Сантани
Ривър Плейт Асунсион
0:2
Клуб Либертад
Черна гора 1-ва лига
Петровац
0:4
Сутиеска
Ком
1:1
Искра Даниловград
Зета
2:0
Гарбал Радановци
ФК Подгорица
3:0
Рудар Плевля
Будучност Подгорица
2:1
ОФК Титоград Подгорица
Естония Мастерлига
Куресааре
1:2
Пярну Вапрус
Северна Ирландия Премиершип
Балимена Юнайтед
1:1
Инститют
Колерейн
3:2
Карик Рейнджърс
Варенпойнт таун
0:1
Крусейдърс
Гленторан
6:1
Дънганън Суифтс
Ларн
1:1
Клифтонвил
Русия Първа Дивизия
Спартак Москва II
1:1
Авангард Курск
Чайка Песчанокопское
1:0
Армавир
Нефтехимик Нижнекамск
1:0
Енисей Красноярск
Шиник Ярославл
3:0
Текстилщик Иваново
Чертаново Москва
1:0
СКА Хабаровск
Факел
0:2
Нижни Новгород
Ротор Волгоград
2:0
Том Томск
Краснодар 2
2:2
Химки
Балтика
0:2
Мордовия
Торпедо Москва
0:2
Луч Владивосток
Примера Б Класура
Депортиво Перейра
2:1
Чико
Турция 2.Лига - Бяла група
Пендикспор
2:1
Зонгулдак Комюрспор
Саръйер
0:2
Йени Чорумспор
2.Лига - Червена група
Анкара Демирспор
2:2
Киршехир Беледийеспор
Етимесгут Беледиеспор
1:1
Елязъгспор
Еюпспор
0:2
Кастамонуспор
Уелс - Купа на Лигата
СТМ Спортс
2:1
Абъристуит Таун
ГАП Конас Кий
2:0
Бала Таун
Шотландия Чемпиъншип
Инвърнес Калидоуниън Тисъл
1:0
Дънди
Индонезия Лига 1
Арема
1:1
Персия Джакарта
ПСМ Макасар
1:0
Бали Юнайтед
Втора Лига
Баник Соколов
1:2
Виктория Жижков
Футбол Тринец
1:1
Слован Варнасдорф
Пардубице
1:2
Збройовка Бърно
Дукла Прага
1:2
Храдец Кралове
Висша Лига
Сабаил
1:3
Сабах
Австрия 2 Erste Liga
Аустрия Лустенау
0:1
Лафниц
Жуниорс ОО
2:2
ФАК Виена
Египет Примиер лига
Танта
0:0
Ел Геиш
Ал Мокавлун
2:1
Асуан
Северна Македония Първа Лига
Македония Гьорче Петров
2:0
Работнички
Алжир - Лига 1
Белоуиздад
1:1
АС Аин Млила
Магра
1:1
Бордж-Бу-Арреридж
Бел Абес
2:1
Константине
АСО Шлеф
2:1
МК Алжир
Кабулие
0:0
Саоура
Парадоу
1:1
Ес Сетиф
Бискра
1:0
УСМ Алжир
Швейцария Challenge League
Киасо
2:2
Стад Лозана Уши
Шафхаузен
0:3
Вадуц
Сърбия Първа лига
Синделич Белград
0:2
Бачка Паланка
Траял Крушевац
0:1
Раднички Пирот
Златибор
1:1
Динамо Вране
Колубара
0:0
Земун
Индия Супер Лига
Бенгалуру
1:0
Керала Бластърс
Аржентина - Примера Б Насионал
Сармиенто
1:0
Ол Бойс
Алмагро
1:0
Сантамарина
Браун де Адроге
0:0
Дефенсорес де Белграно
Депортиво Риестра
1:0
Атлетико Рафаела
Нуева Чикаго
1:3
Агропекуарио
Аржентина - Примера Б Метрополитана
Акасусо
2:0
Тристан Суарес
Комуникасионес
1:0
Сан Телмо
Дефенсорес Унидос
2:2
Алмиранте Браун
Талерес Рамидиос
2:1
Атлетико Феникс
Виля Сан Карлос
1:1
Депортиво Арменио
Украйна Първа Лига
Агробизнес Волочиск
5:0
Металист Харков
Зоря-Академия
1:2
Ингулец
Авангард Краматорск
3:1
Черноморец Одеса
Минай
4:1
Oболон-Бровар
Металург Запорожие
2:1
Балкани Заря
Волин Лутцк
1:1
Николаев
Полша 1 Лига
ГКС Белхатов
1:2
Варта Познан
Олимпия Груджьондз
2:1
Заглембие Сосновиец
Тихи
2:2
ГКП Ястшембе
Термалица Нечеча
4:0
Хробри Глогов
Литва А Лига
Ритериай
5:1
Судува
Кауно Жалгирис
1:0
Паневежис
Салвадор - Примера дивизион Апертура
Жокоро
1:2
ФАС
Румъния Лига II
Миеркуря Чук
0:0
Арджеш Питещ
Дунарея Калараши
3:1
Металогбус Букурещ
Пандури
0:0
Конкордия Рейнджърс
Спортул Снагов
3:3
Школар Решица
Дацо-Гетика Букурещ
отл
Рапид Букурещ
Рипенсия Тимишоара
0:0
Виторул Търгу Жиу
Университатя Клуж
0:0
Политехника Тимишоара
Лига Насионал
Маратон
1:2
Мотагуа
Примера Б
Сантяго Уондърърс
отл
Нубленсе
Унион Сан Фелипе
отл
Сантяго Морнинг
Премиер Лига 2 Дивизия 1
Уулвърхемптън U23
1:1
Челси U23
Арсенал U23
1:0
Саутхамптън (U23)
Югоизточна В Футболна група
Борислав (Първомай)
3:1
Атлетик (Куклен)
Черноморец Бургас
2:1
Карнобат
Марица
6:0
Димитровград 1947
Миньор Раднево
2:0
Свиленград