Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 24.11.2019

Първа лига
Дунав (Русе)
0:3
Берое
по ТВ
Левски
2:0
ФК Царско село
по ТВ
Втора лига
Нефтохимик
3:3
Локомотив (София)
по ТВ
Хебър (Пазарджик)
1:0
Ботев (Гълъбово)
ЦСКА 1948
2:2
Лудогорец II
Висша лига
Шефилд Юнайтед
3:3
Манчестър Юнайтед
по ТВ
Чемпиъншип
Мидълзбро
2:2
Хъл Сити
по ТВ
Серия А
Болоня
2:2
Парма
по ТВ
Рома
3:0
Бреша
по ТВ
Сасуоло
1:2
Лацио
по ТВ
Верона
1:0
Фиорентина
Сампдория
2:1
Удинезе
по ТВ
Ла лига
Еспаньол
1:1
Хетафе
по ТВ
Осасуна
1:2
Атлетик Билбао
по ТВ
Ейбар
0:2
Алавес
по ТВ
Виляреал
1:3
Селта Виго
по ТВ
Валядолид
0:1
Севиля
по ТВ
Бундеслига
Аугсбург
4:0
Херта Берлин
по ТВ
Хофенхайм
1:5
Майнц 05
по ТВ
Франция Лига 1
Бордо
2:1
АС Монако
по ТВ
Сент Етиен
0:0
Монпелие
по ТВ
Тулуза
0:2
Марсилия
по ТВ
Ередивизия
Грьонинген
1:1
Фейенорд
по ТВ
ПСВ Айндховен
2:1
Хееренвеен
по ТВ
Валвийк
1:1
Еммен
ВВВ Венло
2:1
Твенте
Спарта Ротердам
2:0
Витес
Белгия Про Лига
Гент
1:1
Антверпен
Андерлехт
0:0
Кортрийк
Сент Трюиден
1:3
Шарльороа
Шотландия Висша Лига
Хамилтън
1:3
Рейнджърс
Сейнт Джонстън
1:1
Абърдийн
Русия Премиер Лига
Уфа
1:1
ФК Сочи
Урал
0:0
Спартак Москва
Арсенал Тула
1:2
ФК Краснодар
ЦСКА Москва
1:0
Криля Советов
Купа на Португалия
Анадия
2:1
Бейра Мар
Морейрензе
1:3
Мафра
Пасош Ферейра
1:0
Санжоаненсе
Синтра
0:2
Маринхенсе
Педрас Рубрас
5:6
СД
Канелас
Рио Аве
1:0
Алверика
Порто
4:0
Витория Сетубал
Шавеш
1:0
Белененсес
Турция Супер Лига
Кайзериспор
1:4
Сивасспор
Аланяспор
0:1
Гьозтепе
Касъмпаша
1:2
Генчлербирлиги
Йени Малатияспор
0:0
Фенербахче
Украйна Премиер лига
Карпати
1:2
Олимпик Донецк
Колос Коваливка
2:0
Десна
Динамо Киев
3:0
Мариупол
Аржентина Суперлига
Дефенса и Хустисия
2:0
Ланус
Хуракан
1:1
Сентрал Кордоба
Атлетико Тукуман
2:2
Сан Лоренцо
Бока Хуниорс
2:0
Унион Санта Фе
Норвегия Eliteserien
Бодьо Глимт
3:0
Кристиансунд
Одс БК
2:1
Тромсьо
Ранхайм
2:1
Лилестрьом
Сарпсборг
1:1
Хаугесунд
Стабек
4:2
Мьондален
Стрьомгодсет
6:0
Бран
Волеренга
2:4
Молде
Викинг
2:2
Розенборг
Втора Бундеслига
Гройтер Фюрт
0:0
Нюрнберг
Щутгарт
3:0
Карлсруе
Регенсбург
3:1
Хайденхайм
Серия Б
Асколи
3:2
Козенца
Читадела
1:1
Пиза
Специя
2:0
Фрозиноне
Испания Сегунда Дивисион
Алмерия
2:0
Нумансия
Албасете
1:2
Мирандес
Малага
3:3
Елче
Хирона
2:0
Фуенлабрада
Лас Палмас
3:1
Овиедо
Кадис
2:1
Луго
Гърция Суперлига
Атромитос
2:1
ОФИ Крит
Астерас Триполис
0:0
Волос
ПАОК
1:0
Лариса
АЕК
1:1
Арис Солун
Панетоликос
0:0
Панатинайкос
Австрия Бундеслига
Адмира Вакер Мьодлинг
0:0
Аустрия Виена
Хартберг
2:1
Алтах
Рапид Виена
1:1
Щурм Грац
Дания Суперлига
Сондериск
2:2
Люнгби
Олборг
4:0
Хорсенс
Силкеборг
1:2
Есберг
Копенхаген
2:1
Хобро
Архус
2:1
Брьондби
Бразилия Серия А
Сантош
4:1
Крузейро
Гояс
4:3
Байя
Палмейрас
1:2
Гремио
Атлетико Минейро
0:1
Атлетико Паранаенсе
Ботафого
1:0
Коринтианс
Швейцарска Супер Лига
ФК Тюн
0:3
Лугано
Сион
3:4
Йънг Бойс
Санкт Гален
4:1
Ксамакс
Чехия Лига 1
Теплице
1:1
Баник Острава
Карвина
1:1
Виктория Пилзен
Полша Екстракласа
Ягиелония Бялосток
2:0
Арка Гдиня
Шльонск Вроцлав
2:1
Висла Краков
Австралия А лига
Сентръл Коуст
1:0
Уестърн Юнайтед
Шампионска лига на Азия
Урава Ред Дайъмъндс
0:2
Ал Хилал Рияд
Румъния Лига 1
Академика Клинчени
2:2
Динамо Букурещ
Газ Метан Медиаш
0:0
Ботошани
Университатя Крайова
3:0
Херманщат
Мексико Пример дивизион
Керетаро
3:1
Масатлан
Крус Асул
3:1
Атлетико Сан Луис
Монтерей
2:0
Атлас
Чивас (Гуадалахара)
3:1
Веракрус
Пачука
2:0
УНАМ Пумас
Толука
2:2
Сантош Лагуна
Кипър
АЕЛ Лимасол
0:0
Олимпиакос Никозия
Анортозис
2:1
Етникос Ахнас
Хърватска 1 HNL
Осиек
1:0
Истра 1961
Интер Запресич
1:4
Риека
Турция 1.Лига
Хатайспор
1:0
Истанбулспор АС
Менемен Беледиеспор
1:0
Балъкесирспор
Анкараспор
2:3
Адана Демирспор
Акхисар
2:1
Алтай
Белгия Б
Виртон
1:1
Рьозеларе
Сърбия Супер лига
Инджия
0:0
Мачва Шабац
Спартак Суботица
3:1
Радник Сурдулица
Беларус Висша Лига
БАТЕ Борисов
3:0
Динамо Минск
Динамо Брест
1:0
Витебск
Днияпро Могильов
2:1
Торпедо Белаз Жодино
ФК Минск
1:0
Шахтьор Солигорск
Неман Гродно
1:1
Енергетик-БГУ
Городея
2:3
Гомел
Славия Мозир
2:0
Ислоч
Торпедо Минск
0:3
Слуцк
Австрия 2 Erste Liga
Рийд
4:0
Дорнбирн
Гърция 2 Лига
Аполон Лариса
3:1
Ерготелис
Ялисос
0:0
Кавала
А.Е. Караискакис
0:0
П.А.Е Ханя
Аполон Понтоу
1:0
Керкира
Аполон Смирнис
0:0
Пас Янина
Иерапетра
0:1
Верия
Украйна Първа Лига
Хирник-Спорт
0:2
Кремен Кременчуг
Прикарпатие
0:1
Рух Лвов
Германия Трета Лига
Кайзерслаутерн
2:0
Ханза Рощок
Мюнхен 1860
1:1
Байерн Мюнхен II
Втора Лига
Власим
2:0
Простейов
Словения Първа Лига
Табор Сежана
1:1
Мура 05
Алумини
0:2
Марибор
Сърбия Първа лига
Будучност Добановци
1:0
Нови Пазар
Металац
0:0
Раднички 1923
Графичар
3:1
Смедерево 1924
Жарково
0:1
Кабел Нови Сад
Полша 1 Лига
Стомил Олщин
0:0
Радомиак Радом
Румъния Лига II
УТА Арад
1:0
Фарул Констанца
Норвегия Плейофи
Осане
2:2
Нутоден
Югоизточна В група
АФК Хасково
1:0
Левски Карлово
Родопа (Смолян)
1:0
Несебър
Сокол Марково
1:4
Гигант (Съединение)
Североизточна В група
Бенковски
2:2
Шумен 2007
Черноломец Попово
1:3
Суворово
Кубрат
0:0
Локомотив Русе
Устрем Дончево
0:0
Калиакра
Швейцария Challenge League
Винтертур
0:2
Криенс
Грасхопърс
0:0
Аарау
ОТП Банк лига
Ференцварош
3:2
Залаегерсег
Висша Лига
Зира
3:1
Кешла
Нефтчи Баку
4:1
ФК Габала
Босна и Херцеговина Премиер Лига
Железничар
1:2
Широки Брег
Северна Македония Първа Лига
Академия Пандев
1:1
ФК Струга
Борец Велес
0:0
Силекс
Шкендия Тетово
6:1
Ренова
Вардар
1:1
Шкупи
Серия С Група Б
Виченца Виртус
2:1
Фано
Падова
1:0
Римини
Самбенедетесе
2:0
Фералписало
Вис Пезаро
2:1
Арциняно Валчиампо
Фермана
1:1
Реджо Аудаче
Чезена
1:0
Модена
Пиаченца
0:0
Имолезе
Равена
3:3
Губио
Триестина
1:0
Зюдтирол
Регионална лига Север
Вольфсбург II
5:0
ВФБ Олденбург
Санкт Паули II
1:1
Вердер Бремен II
Лунербургер
1:3
Любек
Регионална лига Североизток
Берлинер
1:1
БСГ Хеми Лайпциг
Регионална лига Югозапад
Фрайбург II
1:2
Балингер
Серия С Група А
Монца
2:0
Алесандрия Калчо
Перголетезе
3:0
Олбиа
Пианезе
1:4
Комо
Про Патрия
1:1
Пистоиезе
Сиена
0:1
Понтедера
Серия С Група С
Бисчеглие
2:2
Паганезе
Катания
1:1
Касертана
Кавезе
1:0
Монополи
Виртус Франкавила
3:4
Потенца
Пичерно
1:1
Сикула Леонцио
Авелино
3:1
Риети
Бари
1:1
Терамо
Турция 2.Лига - Бяла група
Гюмюшханеспор
2:3
Хаджеттепе
1922 Коняспор
1:3
Хекимоглу Трабзон
Маниса Буюкшехир Беледийе
3:0
Амедспор
Самсунспор
5:0
Шанлъурфаспор
Тарс Идман Юрду
2:1
Инегюлспор
Бак Спор Кулюбю
1:0
Санчактепе Беледиеспор
Афжет Афйонспор
2:2
Киркларелиспор
2.Лига - Червена група
Сивас Беледиеспор
0:2
Тузласпор
Караманмараспор
1:0
Карабюкспор
Ван Спор
2:0
Байбурт Йозел Идареспор
ББ Бодрумспор
1:1
Сакаряспор
Ушакспор
1:3
Бандърмаспор
Ергин Велимесе Спор
2:0
Нигде Анадолу
Испания Секунда Дивизион B група 2
Алавес Б
1:0
Туделано
Изара
0:1
Реал Юнион
Баракалдо
1:3
Аренас де Гетхо
Бургос СФ
0:1
Валядолид II
Калаора
1:0
Културал Леонеса
Гихуело
2:0
Атлетик Билбао II
Харо Депортиво
1:2
Салмантино
Испания Секунда Дивизион B група 1
Мелиля
2:0
Спортинг Хихон II
Хетафе Б
1:0
Атлетико Балеарес
Атлетико Мадрид II
2:0
Интернасионал де Мадрид
Селта Виго II
1:0
УД Ибиса
Пеня Депортива
1:0
Понтеведра
Лас Розас
2:5
Расинг Ферол
Лас Палмас II
0:0
Райо Махадаонда
Лангрео
3:0
Сан Себастиан де лос Рейес
Марино де Луанко
1:3
Коруксо
Испания Секунда Дивизион B група 3
Ебро
1:1
Сабадел
Химнастик
2:0
Ехеа
Валенсия Местая
4:1
Ориуела
Кастельон
0:0
Лагостера
Еспаньол Б
3:1
Виляреал Б
Олот
3:0
Леванте Б
СФ Бадалона
0:1
АЕ Прат
Ла Нусия
3:0
Еркулес
Корнея
2:0
Андора
Испания Секунда Дивизион B група 4
Кадис Б
0:0
Атлетико Санлукеньо
Бадахос
1:0
Марбея
Кордоба
1:1
Мерида
Реал Мурсия
2:0
Гранада II
Сан Фернандо
0:0
УКАМ Мурсия
Алхесирас
2:0
Дон Бенито
Талавера
1:0
Вилярробледо
Йеклано Депортиво
2:0
Рекреативо Уелва
Виляррубия
1:2
Картахена
Колумбия Примера А
Алианса Петролера
0:1
Америка де Кали
Индепендиенте Санта Фе
1:1
Депортиво Кали
Чили Примера дивизион
Хуачипато
отл
Универсидад де Чили
Евертън Чили
отл
Палестино
Католика Чили
отл
Аудакс Италиано
Парагвай Примера
Клуб Насионал
1:1
Лукеньо
Олимпия Асунсион
4:2
Керо Портено
Аржентина - Примера Б Насионал
Алварадо
4:2
Естудиантес Буенос Айрес
Атлетико Белграно
1:1
Атлетико Митре
Гилерме Браун
0:0
Сан Мартин де Сан Хуан
Вила Далмин
0:1
Химнасия и Есгрима Хухуй
Сан Мартин де Тукуман
1:1
Институто Кордоба
Аржентина - Дивизия 3
Архентино де Килмес
2:1
Сакачиспас
Колегиалес
0:1
УАИ Уркиса
Хосе де Ургуиза
1:1
Лос Андес
Мексико Лига 2 - Плейофи
Атланте
0:1
Закатепек 1948
Алебрихес Де Оаксака
0:1
Селая
Бразилия Серия Б
Коритиба
1:0
Ред Бул Брагантино
Примера Дивисион - Клаусура
Депортиво Ла Гуайра
1:0
Депортиво Тачира
Перу - Примера Дивизион Класура
Молинос Ел Пирата
3:1
УТК Кахамарка
Алианца Универсидад
0:1
Сесар Вайехо
Депортиво Бинасионал
4:1
Спортинг Кристал
Универсидад Сан Мартин
0:0
Аякучо
Карлос Манучи
2:2
Депортиво Муниципал
Мелгар
4:2
Академия Кантолао
Спорт Уанкайо
0:1
Спорт Бойс
Унион Комерсио
2:3
Алианса Лима
Университарио
1:0
Реал Гарсиласо
Перу - Секунда Дивизион
Атлетико Грау
4:1
Хуан Аурич
Еквадор - Първа дивизия
Аукас
1:0
Барселона Гуаякил
ЛДУ Кито
2:3
Универсидад Католика де Еквадор
Емелек
1:2
Макара
Лига Насионал
Кобан Империал
3:2
Мунисипал
Вида
2:1
Олимпиа
Комуникасионес Гватемала
3:3
Гуастатоя
Депортиво Санарет
1:0
Малакатеко
Санта Лусия
2:2
Кселаху
Сикуинала
2:3
Антигуа
Депортиво Михко
2:1
Изтапа
Салвадор - Примера дивизион Апертура
Санта Текла
1:3
Ел Венчедор
Чалатенанго
3:0
11 Депортиво
Исидро Метапан
0:2
Муниципал Лимено
Асуила
2:1
Сонсонате
Алианза
0:0
Ювентуд Индепендиенте
Примера Б
Депортес Санта Круз
отл
Депортес Копиапо
Барнечеа
отл
Депортес Валдивия
Депортес Мелипия
отл
Темуко
Депортес Пуерто Монт
отл
Сан Луис
Рейнджърс де Талка
отл
Кобрелоа
Магаянес
отл
Депортес Ла Серена
Коста Рика - Примера дивисион Апертура
Ередиано
1:1
Депортиво Саприса
Коста Рика - Примера дивисион Клаусура
Ередиано
04:00
Депортиво Саприса
Аржентина - Дивизия 3 - Торнео Федерал А
Химнасия Уругвай
0:0
Сентрал Норте
Сол де Майо
1:0
Олимпо
Атлетико Камионерос
1:1
Феро Карил Оесте
Киркуло Депортиво
2:1
Спортиво Пенярол
Сансинена
1:1
Уракан Лас Ерас
Дъглас Хайг
1:1
Дефенсорес де Пронунчиаменто
Кручеро дел Норте
1:2
Сан Мартин Формоза
Унион де Сънчалес
0:0
Атлетико Сармиенто
Алжир - Лига 1
Хюсеин Дей
0:0
Мс Оран
Индия Супер Лига
Одиша
0:0
Атлетико де Колката
Индонезия Лига 1
Персиб Бандунг
0:0
Барито Путера
Персипура Джаяпура
0:1
Персебая Сурабая
Тайван Висша лига
Тайнан Сити
0:1
Тайпауър
Ханг Иен
4:1
Хасун Цу
Минг Чуан
1:7
Татунг
Тайченг Лаионс
0:2
Тайчун Футуро
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.