Мобилно приложение:
Първа лига
Дунав (Русе)
0:3
Берое
Левски
2:0
ФК Царско село
Втора лига
Нефтохимик
3:3
Локомотив Сф
Хебър Пазарджик
1:0
Ботев (Гълъбово)
ЦСКА 1948
2:2
Лудогорец II
Висша лига
Шефилд Юнайтед
3:3
Манчестър Юнайтед
Бундеслига
Аугсбург
4:0
Херта Берлин
Хофенхайм
1:5
Майнц 05
Серия А
Болоня
2:2
Парма
Рома
3:0
Бреша
Сасуоло
1:2
Лацио
Верона
1:0
Фиорентина
Сампдория
2:1
Удинезе
Ла лига
Еспаньол
1:1
Хетафе
Осасуна
1:2
Атлетик Билбао
Ейбар
0:2
Алавес
Виляреал
1:3
Селта Виго
Валядолид
0:1
Севиля
Франция Лига 1
Бордо
2:1
АС Монако
Сент Етиен
0:0
Монпелие
Тулуза
0:2
Марсилия
Ередивизия
Грьонинген
1:1
Фейенорд
ПСВ Айндховен
2:1
Хееренвеен
Валвийк
1:1
Еммен
ВВВ Венло
2:1
Твенте
Спарта Ротердам
2:0
Витес
Шотландия Висша Лига
Хамилтън
1:3
Рейнджърс
Сейнт Джонстън
1:1
Абърдийн
Русия Премиер Лига
Уфа
1:1
ФК Сочи
Урал
0:0
Спартак Москва
Арсенал Тула
1:2
ФК Краснодар
ЦСКА Москва
1:0
Криля Советов
Купа на Португалия
Анадия
2:1
Бейра Мар
Морейрензе
1:3
Мафра
Пасош Ферейра
1:0
Санжоаненсе
Синтра
0:2
Маринхенсе
Педрас Рубрас
5:6
СД
Канелас
Рио Аве
1:0
Алверика
Порто
4:0
Витория Сетубал
Шавеш
1:0
Белененсес
Втора Бундеслига
Регенсбург
3:1
Хейденхейм
Гройтер Фюрт
0:0
Нюрнберг
Щутгарт
3:0
Карлсруе
Чемпиъншип
Мидълзбро
2:2
Хъл Сити
Турция Супер Лига
Кайзериспор
1:4
Сивасспор
Аланяспор
0:1
Гьозтепе
Касъмпаша
1:2
Генчлербирлиги
Йени Малатияспор
0:0
Фенербахче
Белгия Про Лига
Гент
1:1
Антверпен
Андерлехт
0:0
Кортрийк
Ст.Трюден
1:3
Шарльороа
Гърция Суперлига
Атромитос
2:1
ОФИ Крит
Астерас Триполис
0:0
Волос
ПАОК
1:0
Лариса
АЕК
1:1
Арис Солун
Панетоликос
0:0
Панатинайкос
Серия Б
Асколи
3:2
Козенца
Читадела
1:1
Пиза
Специа
2:0
Фрозиноне
Австрия Бундеслига
Адмира Вакер Мьодлинг
0:0
Аустрия Виена
Хартберг
2:1
Алтах
Рапид Виена
1:1
Щурм Грац
Украйна Премиер лига
Карпати
1:2
Олимпик Донецк
Колос Коваливка
2:0
Десна
Динамо Киев
3:0
Мариупол
Дания Суперлига
Сондериск
2:2
Люнгби
Олборг
4:0
Хорсенс
Силкеборг
1:2
Есберг
Копенхаген
2:1
Хобро
Архус
2:1
Брьондби
Испания Сегунда Дивизион
Алмерия
2:0
Нумансия
Албасете
1:2
Мирандес
Малага
3:3
Елче
Хирона
2:0
Фуенлабрада
Лас Палмас
3:1
Овиедо
Кадис
2:1
Луго
Аржентина Суперлига
Дефенса и Хустисия
2:0
Ланус
Хуракан
1:1
Сентрал Кордоба
Атлетико Тукуман
2:2
Сан Лоренцо
Бока Хуниорс
2:0
Унион Санта Фе
Чехия Лига 1
Теплице
1:1
Баник Острава
Карвина
1:1
Виктория Пилзен
Бразилия Серия А
Сантош
4:1
Крузейро
Атлетико Минейро
0:1
Атлетико Паранаенсе
Гояс
4:3
Байя
Палмейрас
1:2
Гремио
Ботафого
1:0
Коринтианс
Полша Екстракласа
Ягиелония Бялосток
2:0
Арка Гдиня
Шльонск Вроцлав
2:1
Висла Краков
Румъния Лига 1
Академика Клинчени
2:2
Динамо Букурещ
Газ Метан Медиаш
0:0
Ботошани
Университатя Крайова
3:0
Херманщат
Швейцарска Супер Лига
Сион
3:4
Йънг Бойс
Санкт Гален
4:1
Ксамакс
ФК Тюн
0:3
Лугано
Хърватска 1 HNL
Осиек
1:0
Истра 1961
Интер Запресич
1:4
Риека
Сърбия Супер лига
Инджия
0:0
Мачва Шабац
Спартак Суботица
3:1
Радник Сурдулица
Норвегия Eliteserien
Ранхайм
2:1
Лилестрьом
Сарпсборг
1:1
Хаугесунд
Стабек
4:2
Мьондален
Стрьомгодсет
6:0
Бран
Волеренга
2:4
Молде
Викинг
2:2
Розенборг
Бодьо Глимт
3:0
Кристиансунд
Одс БК
2:1
Тромсьо
ОТП Банк лига
Ференцварош
3:2
Залаегерсег
Германия Трета Лига
Кайзерслаутерн
2:0
Ханза Рощок
Мюнхен 1860
1:1
Байерн Мюнхен II
Регионална лига Север
Вольфсбург II
5:0
ВФБ Олденбург
Санкт Паули II
1:1
Вердер Бремен II
Лунербургер
1:3
Любек
Регионална лига Североизток
Берлинер
1:1
БСГ Хеми Лайпциг
Регионална лига Югозапад
Фрайбург II
1:2
Балингер
Испания Секунда Дивизион B група 2
Алавес Б
1:0
Туделано
Изара
0:1
Реал Юнион
Харо Депортиво
1:2
Салмантино
Баракалдо
1:3
Аренас де Гетхо
Бургос СФ
0:1
Валядолид II
Калаора
1:0
Културал Леонеса
Гихуело
2:0
Атлетик Билбао II
Испания Секунда Дивизион B група 1
Мелиля
2:0
Спортинг Хихон II
Хетафе Б
1:0
Атлетико Балеарес
Атлетико Мадрид II
2:0
Интернасионал де Мадрид
Селта Виго II
1:0
УД Ибиса
Пеня Депортива
1:0
Понтеведра
Лас Розас
2:5
Расинг Ферол
Лас Палмас II
0:0
Райо Махадаонда
Марино де Луанко
1:3
Коруксо
Лангрео
3:0
Сан Себастиан де лос Рейес
Испания Секунда Дивизион B група 3
Ебро
1:1
Сабадел
Химнастик
2:0
Ехеа
Валенсия Местая
4:1
Ориуела
Кастельон
0:0
Лагостера
Еспаньол Б
3:1
Виляреал Б
Олот
3:0
Леванте Б
СФ Бадалона
0:1
АЕ Прат
Ла Нусия
3:0
Еркулес
Корнея
2:0
Андора
Испания Секунда Дивизион B група 4
Кадис Б
0:0
Атлетико Санлукеньо
Бадахос
1:0
Марбея
Кордоба
1:1
Мерида
Реал Мурсия
2:0
Гранада II
Сан Фернандо
0:0
УКАМ Мурсия
Алхесирас
2:0
Дон Бенито
Талавера
1:0
Вилярробледо
Йеклано Депортиво
2:0
Рекреативо Уелва
Виляррубия
1:2
Картахена
Бразилия Серия Б
Коритиба
1:0
Брагантино
Турция 1.Лига
Хатайспор
1:0
Истанбулспор АС
Менемен Беледиеспор
1:0
Балъкесирспор
Османлиспор
2:3
Адана Демирспор
Акхисар
2:1
Алтай
Белгия Б
Виртон
1:1
Рьозеларе
Беларус Висша Лига
Бате
3:0
Динамо Минск
Динамо Брест
1:0
Витебск
Днияпро Могильов
2:1
Торпедо Белаз Жодино
ФК Минск
1:0
Шахтьор Солигорск
Неман Гродно
1:1
Енерджик-Гу
Городея
2:3
Гомел
Славия Мозир
2:0
Ислоч
Торпедо Минск
0:3
Слуцк
Норвегия Плейофи
Осане
2:2
Нутоден
Австралия А лига
Сентръл Коуст
1:0
Уестърн Юнайтед
Серия С Група Б
Виченца Виртус
2:1
Фано
Падова
1:0
Римини
Самбенедетесе
2:0
Фералписало
Вис Пезаро
2:1
Арциняно Валчиампо
Чезена
1:0
Модена
Пиаченца
0:0
Имолезе
Равена
3:3
Губио
Триестина
1:0
Зюдтирол
Фермана
1:1
Реджо Аудаче
Шампионска лига на Азия
Урава Ред Дайъмъндс
0:2
Ал Хилал Рияд
Серия С Група А
Перголетезе
3:0
Олбиа
Пианезе
1:4
Комо
Монца
2:0
Алесандрия Калчо
Про Патрия
1:1
Пистоиезе
Сиена
0:1
Понтедера
Серия С Група С
Бисчеглие
2:2
Паганезе
Катания
1:1
Касертана
Кавезе
1:0
Монополи
Виртус Франкавила
3:4
Потенца
Пичерно
1:1
Сикула Леонцио
Авелино
3:1
Риети
Бари
1:1
Терамо
Кипър
АЕЛ Лимасол
0:0
Олимпиакос Никозия
Анортозис
2:1
Етникос Ахнас
Словения Първа Лига
Табор Сежана
1:1
Мура 05
Алумини
0:2
Марибор
Мексико Пример дивизион
Керетаро
3:1
Монаркас Морелия
Крус Асул
3:1
Атлетико Сан Луис
Монтерей
2:0
Атлас
Чивас (Гуадалахара)
3:1
Веракрус
Пачука
2:0
УНАМ Пумас
Толука
2:2
Сантош Лагуна
Колумбия Примера А
Алианса Петролера
0:1
Америка де Кали
Индепендиенте Санта Фе
1:1
Депортиво Кали
Чили Примера дивизион
Хуачипато
отл
Универсидад де Чили
Евертън Чили
отл
Палестино
Католика Чили
отл
Аудакс Италиано
Босна и Херцеговина Премиер Лига
Железничар
1:2
Широки Брег
Парагвай Примера
Клуб Насионал
1:1
Лукеньо
Олимпия Асунсион
4:2
Керо Портено
Турция 2.Лига - Бяла група
Гюмюшханеспор
2:3
Хаджеттепе
1922 Коняспор
1:3
Хекимоглу Трабзон
Бак Спор Кулюбю
1:0
Санчактепе Беледиеспор
Афжет Афйонспор
2:2
Киркларелиспор
Маниса Буюкшехир Беледийе
3:0
Амедспор
Самсунспор
5:0
Шанлъурфаспор
Тарс Идман Юрду
2:1
Инегюлспор
2.Лига - Червена група
Сивас Беледиеспор
0:2
Тузласпор
Караманмараспор
1:0
Карабюкспор
Ван Спор
2:0
Байбурт Йозел Идареспор
Ергин Велимесе Спор
2:0
Нигде Анадолу
ББ Бодрумспор
1:1
Сакаряспор
Ушакспор
1:3
Бандърмаспор
Индонезия Лига 1
Персиб Бандунг
0:0
Барито Путера
Персипура Джаяпура
0:1
Персебая Сурабая
Втора Лига
Власим
2:0
Простейов
Висша Лига
Зира
3:1
Кешла
Нефтчи Баку
4:1
ФК Габала
Мексико Лига 2 - Плейофи
Атланте
0:1
Закатепек 1948
Алебрихес Де Оаксака
0:1
Селая
Австрия 2 Erste Liga
Рийд
4:0
Дорнбирн
Северна Македония Първа Лига
Академия Пандев
1:1
ФК Струга
Борец Велес
0:0
Силекс
Шкендия Тетово
6:1
Ренова
Вардар
1:1
Шкупи
Алжир - Лига 1
Хюсеин Дей
0:0
Мс Оран
Швейцария Challenge League
Винтертур
0:2
Криенс
Грасхопърс
0:0
Аарау
Сърбия Първа лига
Металац
0:0
Раднички 1923
Графичар
3:1
Смедерево 1924
Жарково
0:1
Кабел Нови Сад
Будучност Добановци
1:0
Нови Пазар
Еквадор - Първа дивизия
Аукас
1:0
Барселона Гуаякил
ЛДУ Кито
2:3
Универсидад Католика де Еквадор
Емелек
1:2
Макара
Индия Супер Лига
Одиша
0:0
Атлетико де Колката
Аржентина - Примера Б Насионал
Алварадо
4:2
Естудиантес Буенос Айрес
Атлетико Белграно
1:1
Атлетико Митре
Гилерме Браун
0:0
Сан Мартин де Сан Хуан
Вила Далмин
0:1
Химнасия и Есгрима Хухуй
Сан Мартин де Тукуман
1:1
Институто Кордоба
Аржентина - Примера Б Метрополитана
Архентино де Килмес
2:1
Сакачиспас
Колегиалес
0:1
УАИ Уркиса
Хосе де Ургуиза
1:1
Лос Андес
Аржентина - Дивизия 3 - Торнео Федерал А
Химнасия Уругвай
0:0
Сентрал Норте
Сол де Майо
1:0
Олимпо
Атлетико Камионерос
1:1
Феро Карил Оесте
Киркуло Депортиво
2:1
Спортиво Пенярол
Сансинена
1:1
Уракан Лас Ерас
Дъглас Хайг
1:1
Дефенсорес де Пронунчиаменто
Кручеро дел Норте
1:2
Сан Мартин Формоза
Унион де Сънчалес
0:0
Атлетико Сармиенто
Примера Дивисион - Клаусура
Депортиво Ла Гуайра
1:0
Депортиво Тачира
Перу - Примера Дивизион Класура
Молинос Ел Пирата
3:1
УТК Кахамарка
Алианца Универсидад
0:1
Сесар Вайехо
Депортиво Бинасионал
4:1
Спортинг Кристал
Универсидад Сан Мартин
0:0
Аякучо
Карлос Манучи
2:2
Депортиво Муниципал
Мелгар
4:2
Академия Кантолао
Спорт Уанкайо
0:1
Спорт Бойс
Унион Комерсио
2:3
Алианса Лима
Университарио
1:0
Реал Гарсиласо
Гърция 2 Лига
Аполон Лариса
3:1
Ерготелис
Ялисос
0:0
Кавала
А.Е. Караискакис
0:0
П.А.Е Ханя
Аполон Понтоу
1:0
Керкира
Аполон Смирнис
0:0
Пас Янина
Иерапетра
0:1
Верия
Украйна Първа Лига
Хирник-Спорт
0:2
Кремен Кременчуг
Прикарпатие
0:1
Рух Лвов
Полша 1 Лига
Стомил Олщин
0:0
Радомиак Радом
Перу - Секунда Дивизион
Атлетико Грау
4:1
Хуан Аурич
Салвадор - Примера дивизион Апертура
Санта Текла
1:3
Ел Венчедор
Чалатенанго
3:0
11 Депортиво
Исидро Метапан
0:2
Муниципал Лимено
Асуила
2:1
Сонсонате
Алианза
0:0
Ювентуд Индепендиенте
Румъния Лига II
УТА Арад
1:0
Фарул Констанца
Лига Насионал
Кобан Империал
3:2
Мунисипал
Вида
2:1
Олимпиа
Комуникасионес Гватемала
3:3
Гуастатоя
Депортиво Санарет
1:0
Малакатеко
Санта Лусия
2:2
Кселаху
Сикуинала
2:3
Антигуа
Депортиво Михко
2:1
Изтапа
Коста Рика - Примера дивисион Апертура
Ередиано
1:1
Депортиво Саприса
Коста Рика - Примера дивисион Клаусура
Ередиано
04:00
Депортиво Саприса
Примера Б
Депортес Санта Круз
отл
Депортес Копиапо