Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 28.02.2021

Първа лига
Ботев (Враца)
0:3
ФК Царско село
по ТВ
Ботев (Пловдив)
1:1
Монтана
по ТВ
ЦСКА 1948
0:0
Левски
по ТВ
Втора лига
Литекс
2:2
Лудогорец II
Висша лига
Кристъл Палас
0:0
Фулъм
по ТВ
Лестър
1:3
Арсенал
по ТВ
Тотнъм
4:0
Бърнли
по ТВ
Челси
0:0
Манчестър Юнайтед
по ТВ
Шефилд Юнайтед
0:2
Ливърпул
по ТВ
Чемпиъншип
Уикъмб
0:2
Норич
Серия А
Сампдория
0:2
Аталанта
по ТВ
Кротоне
0:2
Каляри
Интер
3:0
Дженоа
по ТВ
Удинезе
1:0
Фиорентина
Наполи
2:0
Беневенто
по ТВ
Рома
1:2
Милан
по ТВ
Ла лига
Селта Виго
1:1
Валядолид
по ТВ
Кадис
0:1
Бетис
по ТВ
Гранада
2:1
Елче
по ТВ
Виляреал
0:2
Атлетико Мадрид
по ТВ
Бундеслига
Унион Берлин
1:1
Хофенхайм
по ТВ
Майнц 05
0:1
Аугсбург
по ТВ
Байер Леверкузен
1:2
Фрайбург
по ТВ
Франция Лига 1
Монако
2:0
Брест
по ТВ
Анже
2:2
Ланс
Лориен
2:1
Сент Етиен
Ним
1:1
Нант
Реймс
0:0
Монпелие
Лил
1:1
Страсбург
по ТВ
Марсилия
1:1
Лион
по ТВ
Ередивизия
Спарта Ротердам
0:2
Вилем ІІ
Грьонинген
1:0
Фортуна Ситард
ПСВ Айндховен
1:1
Аякс
по ТВ
АЗ Алкмаар
4:2
Фейенорд
по ТВ
Белгия Про Лига
Стандарт Лиеж
1:3
Андерлехт
Беершот
2:2
Мускрон-Перувелц
Сент Трюиден
0:2
Юпен
Португалия Супер Лига
Портимонензе
0:0
Маритимо
Тондела
1:0
Жил Висенте
Насионал Мадейра
1:2
Брага
Русия Премиер Лига
Спартак Москва
0:2
Рубин Казан
Ахмат Грозни
1:2
Динамо Москва
ФК Краснодар
2:2
Урал
Турция Супер Лига
Гьозтепе
1:0
Касъмпаша
Трабзонспор
0:1
Фенербахче
Украйна Премиер лига
Минай
2:1
Олимпик Донецк
Шахтьор Донецк
0:1
Зоря Луганск
ФК Лвов
1:4
Динамо Киев
Купа на Лигата
Ливингстън
0:1
Сейнт Джонстън
Втора Бундеслига
Хайденхайм
3:2
Фортуна Дюселдорф
Нюрнберг
0:0
Айнтрахт Брауншвайг
Сандхаузен
3:0
Оснабрюк
Испания Сегунда Дивисион
Фуенлабрада
1:1
Хирона
Спортинг Хихон
1:1
Еспаньол
Тенерифе
3:1
Алкоркон
Овиедо
1:0
Сарагоса
Гърция Суперлига
Арис Солун
3:0
Атромитос
Ламия
0:0
Пас Янина
Лариса
1:0
Панетоликос
Панатинайкос
1:1
АЕК
по ТВ
Австрия Бундеслига
Санкт Пьолтен
0:2
Аустрия Виена
Волфсбергер
0:1
Алтах
Щурм Грац
2:1
Залцбург
Дания Суперлига
Нордселанд
2:2
Олборг
Одензе
2:1
Рандерс
Копенхаген
3:3
Орхус
Мидтиланд
1:0
Брьондби
Швейцарска Супер Лига
Лозана
2:0
Лугано
Люцерн
2:2
Йънг Бойс
Сион
0:2
Вадуц
Купа на Швеция 1/4 Финали
ИФК Гьотеборг
1:1
Сундсвал
Сандвикенс
1:4
ИФК Норкьопинг
Сириус
1:1
Трелеборг
Льоде
0:7
Йоребро
Калмар
1:0
Браге Борланг
Фалкенберг
1:3
Дегерфорш
Оскаршамнс
0:3
Хамарби
Утсиктен
1:4
Елфсборг
Умео
18:00
Юргорден
Юргорден
7:0
Умео
Чехия Лига 1
Млада Болеслав
2:0
Карвина
Сигма Оломуц
0:1
Фастав Злин
Словачко
2:3
Славия Прага
Япония Джей лига
Ависпа Фукуока
1:2
Нагоя Грампус
Полша Екстракласа
Висла Плоцк
1:3
Висла Краков
Краковия
2:4
Заглебие Любин
Шльонск Вроцлав
2:1
Погон Шчечин
Шампионска лига на Африка
Белоуиздад
1:5
Мамелоди Съндаунс
Казабланка
4:0
Кайзер Чифс
Австралия А лига
Сидни
0:1
Макартър
Нюкасъл Джетс
0:2
Уелингтън Фоеникс
Южна Корея К-Лига 1
Поханг Стийлърс
2:1
Инчхън Юнайтед
Сувон Самсунг Блюуингз
1:0
Куанджу
Румъния Лига 1
Херманщат
1:2
Сепси Сфънту Георге
Ботошани
0:2
Стяуа
Мексико Пример дивизион
Толука
0:0
Атлас
Клуб Америка
2:0
Пачука
Леон
0:1
Крус Асул
Мексико - Лига де Експеншън МХ
Атлетико Морелия
0:2
Селая
Кипър Първа дивизия
Олимпиакос Никозия
0:1
Омония Никозия
Апоел
2:0
Етникос Ахнас
Хърватска 1 HNL
ХНК Горица
2:1
Истра 1961
Динамо Загреб
3:0
Славен Белупо
Турция 1.Лига
Кеджиоренгюджю
1:1
Самсунспор
Бурсаспор
3:2
Акхисар
Ескишехирспор
0:3
Истанбулспор АС
Гиресунспор
1:2
Алтай
Белгия Б
Лиерс
0:1
РФК Сераинг
Вестерло
4:0
Дейнце
Приятелски
ФК Минск
1:2
Гомел
Власим
1:0
Хрудим
Сърбия Супер лига
Цървена Звезда
4:0
Пролетер Нови Сад
Израел Премиер Лига
Апоел Беер Шева
1:1
Бейтар Йерусалим
Дания Първа Дивизия
Кьоге
3:0
Вендсисел Хьоринг
Фремад Амагер
2:2
Хобро
Австрия 2 Erste Liga
Вакер Инсбрук
1:1
Капфенберг СВ
Гърция 2 Лига
Ерготелис
1:0
Аполон Лариса
Левадиакос
2:1
Докса Драма
Панахайки
1:0
Ксанти
Германия Трета Лига
Тюркгюджю-Атаспор Мюнхен
1:1
Цвикау
Юрдинген 05
1:2
Дуисбург
Словакия Цоргон лига
Серед
0:5
Слован Братислава
Словения Първа Лига
НК Браво
0:1
Мура 05
Домжале
1:0
Хит Горица
Сърбия Първа лига
Борац Чачак
0:0
Ягодина
Кабел Нови Сад
2:0
Слога Кралево
Раднички Пирот
1:0
Раднички Сремска Митровица
Земун
0:1
Будучност Добановци
Колубара
1:0
Динамо Вране
Полша 1 Лига
Корона
2:2
Хробри Глогов
Румъния Лига II
Фарул Констанца
1:0
Виторул Търгу Жиу
Пандури
0:4
Петролул Плоещ
Португалия Лига 2 Хонра
Ещорил
3:2
Бенфика Б
Мафра
1:0
Пенафиел
Каса Пиа
2:0
Оливейренсе
Лейшоеш
2:1
Академико Висеу
Ерсте Нидерландия
Алмере Сити
0:2
Камбур
Египет Висша лига
Асуан
0:2
Нешънъл Банк ъф Египет
Ал Ахли
2:1
Ел Геиш
Североизточна В група
Черноломец Попово
0:5
Черноморец Балчик
Спартак Варна
4:0
Шумен 2007
Северозападна В група
Янтра Полски Тръмбеш
5:2
Академик (Свищов)
Пещера Галата
0:0
Павликени
Локомотив Мз
0:2
Левски 2020 Лом
ФК Дреновец
1:1
Партизан (Червен Бряг)
Етър Велико Търново II
8:1
Фк Трявна
Севлиево
1:0
Спартак Плевен
Вихър (Славяново)
3:1
Първа Атомна
Локомотив 1927 (Дряново)
0:0
Левски 2007
ОТП Банк лига
Пакс
1:3
Уйпещ
Залаегерсег
0:2
МОЛ Фехервар
Унгария II Меркантил Банк Лига
Бекешчаба
1:1
Дороги ФК
Будаерш
2:7
Айка
Чаквари
3:0
Сороксар
ФК Дьор
1:0
Дебрецен ЕАК
Казинцбарцика
0:2
Нуирегухаза
Сиофок
2:3
Сегед
Сентльоринц
0:0
Печ МФК
Солнок
1:2
Гирмот
Халадаш
4:0
Капошвар
Дебрецен ВШК
1:2
Вашаш
Арменска Премиер Лига
Алашкерт
2:1
Лори
ФК Ной
отл
Гандзасар
Армения Първа лига
Лернаин Арцах
1:4
Уест Армения
Ширак ФК 2
2:2
Нораванк
Грузия Еровнули лига
Телави
1:0
Самтредия
Дила Гори
1:0
Шукура
Молдова
Флорещи
4:4
Сперанца Ниспорени
Зимбру
2:1
Кодру Лозова
Босна и Херцеговина Премиер Лига
Младост Добой Какан
0:1
Широки Брег
Слобода Тузла
0:2
Тузла Сити
Черна гора 1-ва лига
Рудар Плевля
2:0
Петровац
Джезеро
0:2
Сутиеска
Искра Даниловград
1:0
ФК Подгорица
Зета
1:2
Дечич Тузи
Будучност Подгорица
1:0
ОФК Титоград Подгорица
Северна Македония Първа Лига
Беласица Струмица
1:2
ФК Струга
Македония Гьорче Петров
0:0
Борец Велес
Пелистер
3:1
Ренова
Шкендия Тетово
2:1
Вардар
Шкупи
0:0
Академия Пандев
Исландия - Купа На Лигата
Валур
3:0
Викингур Олафсвик
Лейкнир Рейкявик
3:4
Фьолнир
Кефлавик
2:0
Селфос
Копа Де Ла Лига Профешънал
Индепендиенте
1:0
Химнасия Ла Плата
Сан Лоренцо
0:4
Сентрал Кордоба
Платенсе
0:1
Ривър Плейт
Серия С Група Б
Карпи
0:0
Фермана
Фано
1:1
Равена
Триестина
2:2
Арецо
Падова
0:0
Чезена
Регионална лига Североизток
Бишофсвердаер
0:0
Динамо Берлин
БСГ Хеми Лайпциг
0:0
Меуселвитц
Карл Цайс Йена
0:0
Берлинер
Кемницер
0:0
Локомотиве Лайпциг
Енерги Котбус
0:0
БабелсБерг 03
Лукенвалде
0:0
Херта Берлин II
Оптик Ратенов
0:0
Унион Фюрстенвалде
Лихтенберг 47
0:0
Виктория Берлин
Тенис Борусия Берлин
0:0
Ауербах
Алтглиеничке
0:0
Германия Халберщад
Регионална лига Югозапад
Щутгарт II
2:1
ТуС Рот-Вайс Кобленц
Фрайбург II
3:1
Майнц 05 II
Серия С Група А
Леко
4:0
Ювентус U23
Перголетезе
1:0
Ливорно
Ренате
1:1
Пиаченца
Гроссето
3:1
Понтедера
Серия С Група С
Авелино
0:0
Трапани
Вибонезе
1:1
Катания
Витербесе
отл
ССД Палермо
Терамо
2:0
Паганезе
Турция 2.Лига - Бяла група
Ергин Велимесе Спор
1:1
Гюмюшханеспор
Санчактепе Беледиеспор
0:3
Хаджеттепе
Коджаелиспор
1:1
Афжет Афйонспор
Уругвай Примера дивисион
Серо
0:1
Насионал Монтевидео
Феникс
2:1
Бостън Ривър
Колумбия Примера А
Ла Екуидад
2:1
Чико
Патриотас
1:0
Хуниор
Енвигадо
1:1
Меделин
Толима
1:0
Агилас Дорадас
Парагвай Примера
Сол де Америка
1:3
Клуб Гуарани
Олимпия Асунсион
2:0
Керо Портено
Шампионат Паулиста
Новоризонтионо
1:1
Понте Прета
Ред Бул Брагантино
0:0
Коринтианс
Примера Б Апертура
Тигрес ФК
1:1
Бока Хуниорс де Кали
Еквадор - Първа дивизия
Аукас
2:3
Емелек
9 Октомври
1:2
Мушук Руна
Олмедо
0:0
ЛДУ Кито
Гватемала Лига Насионал
Депортиво Ачуапа
2:1
Кобан Империал
Депортиво Санарет
0:0
Чикимула
Кселаху
2:1
Изтапа
Хондурас Лига Насионал Клаусура
Лобос УПНФМ
2:0
Реал де Минас
Вида
2:2
СД Реал Сосиедад
Коста Рика - Примера дивисион Клаусура
Сантос де Гуапилес
1:1
Депортиво Саприса
Ередиано
1:1
Перес Селедон
Индия Супер Лига
Гоа
0:0
Хайдерабад
Мумбай
2:0
Мохун Баган
Индонезия Лига 1
Персебая Сурабая
0:0
Бхаянгкара
Персиб Бандунг
0:0
Персипура Джаяпура
Персия Джакарта
0:0
ПСИС Семаранг
Персикабо 1973
0:0
Персела Ламонган
Пусамания Борнео
0:0
Персик Кедири
Арема
0:0
ПСМ Макасар
Бали Юнайтед
0:0
ПСС Слеман
Барито Путера
0:0
Персиража Банда
Мадура Юнайтед
0:0
Персита Тангеранг
Индия И-Лига
Мохаммедан
2:0
Реал Кашмир
Судева
2:3
ТРАУ
Ченай Сити
0:3
Айзол
Южна Корея К-Лига 2
Бушеон 1995
1:2
Даейон Ситдзен
Пусан
0:3
Сеоул
Япония Джей Лига 2
Сагамихара
0:2
Киото Санга
Точиги
0:2
Фагиано Окаяма
Мито Холихок
1:2
Омия Ардия
Джеф Юнайтед
1:1
Вентфорет Кофу
Теспакусатсу Гунма
2:1
Блаублиц Акита
Мачида Зелвия
1:1
Монтедио Ямагата
Токио Верди
3:0
Ехиме
Рюкю
1:0
Джубило Ивата
Ренофа Ямагучи
0:0
Мацумото Ямага
Люксембург Национална дивизия
Виктория Роспорт
0:3
Етцела Етелбрюк
Вилц
5:0
Юс Мондорф льо Бен
Фола Еш
4:1
Роданж 91
Унион Титус Петанж
1:2
Жонес Еш
РМ Хам Бенфика
0:1
Расинг Люксембург
Дюделанж
1:1
УНА Щрасен
Прогрес Нидеркорн
1:1
Диферданж 03
Taйланд Тай Лига 1
Чонбури
4:1
Суфанабури
Порт
3:1
Районг
Сукотай
0:1
Банкок Юнайтед
Самут Пракан Сити
0:6
БГ Патум Юнайтед
Саудитска Арабия Про Лига
Ал Раед
4:0
Ал Аин Аталлах
Ал Кадисия
1:4
Ал Итихад Джеда
Ал Фатех
2:5
Ал Хилал Рияд
Ал-Насър Рияд
2:2
Абха
Испания Сегунда Дивизион Б група II - А
Реал Сосиедад II
3:0
Аренас де Гетхо
Лейоа
2:2
Алавес Б
Ларедо
0:1
Португалете
Испания Сегунда Дивизион Б група III - A
Лейда Еспортиу
0:1
Барселона Б
Сегунда Дивизион Б група IV - A
Лас Палмас II
0:0
Кадис Б
Рекреативо Уелва
3:1
Сан Фернандо
Сегунда Дивизион B група V - A
Райо Махадаонда
0:0
Лас Розас
Сан Себастиан де лос Рейес
1:1
Атлетико Балеарес
Мароко Ботола
Олимпик Сафи
0:1
Рабат
Итихад Танжер
1:2
Мулудия Уджда
Дифаа ел Джадида
0:0
Раджа Казабланка
Тунис Лига Професионал 1
УС Татауин
1:1
Реджиче
Етоал ду Сахел
0:1
Сфаксиен
Олимпик Бежа
1:1
Стад Тунисиен
Премиер Лига Малта
Балзан
5:1
Слима Уондърърс
Сенглеа Атлетик
1:3
Валета
Панама Апертура
Тауро
1:1
Арабе Унидо
Гана Висша лига
Асанте Котоко
0:0
Хъртс Ъф Оак
Нигерия Висша Лига
Даккада ФК
3:2
Кано Пиларс
Аква Юнайтед
3:0
Ривърс Юнайтед
Енугу Рейнджърс
2:0
Хартланд
Ифеаний Уба
0:0
Платеау Юнайтед
Джигава Старс
0:0
Ениймба
Квара Юнайтед
2:0
Варри Уулвс
Лоби Старс
2:1
Катсина Юнайтед
Съншайн Старс
0:0
Адамауа Юнайтед
Шампионат Примавера 1
Сампдория (U19)
1:1
Рома U19
Сасуоло (U19)
1:1
Дженоа (U19)
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.