Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 28.02.2021

Süper Lig
Goztepe A.Ş.
1:0
Kasimpasa A.Ş.
TV'de
Trabzonspor A.Ş.
0:1
Fenerbahce A.Ş.
TV'de
1. Lig
Keçiörengücü
1:1
Samsunspor
TV'de
Bursaspor
3:2
Teleset Mobilya Akhisarspor
TV'de
Eskisehirspor
0:3
İstanbulspor A.Ş.
TV'de
Akın Çorap Giresunspor
1:2
Altay
TV'de
Bundesliga
Union Berlin
1:1
1899 Hoffenheim
TV'de
FSV Mainz 05
0:1
Augsburg
TV'de
Bayer Leverkusen
1:2
SC Freiburg
TV'de
2. Bundesliga
FC Heidenheim
3:2
Fortuna Dusseldorf
FC Nurnberg
0:0
Eintracht Braunschweig
SV Sandhausen
3:0
VfL Osnabruck
2. LİG Beyaz
Ergene Velimese Spor
1:1
Gumushanespor
Sancaktepe Belediye
0:3
Hacettepe
Kocaelispor
1:1
Afjet Afyonspor
Premier Lig
Crystal Palace
0:0
Fulham
TV'de
Leicester City
1:3
Arsenal
TV'de
Tottenham Hotspur
4:0
Burnley
TV'de
Chelsea
0:0
Manchester United
TV'de
Sheffield United
0:2
Liverpool
TV'de
La Liga
Celta Vigo
1:1
Valladolid
TV'de
Cadiz
0:1
Betis
TV'de
Granada
2:1
Elche
TV'de
Villarreal
0:2
Atletico Madrid
TV'de
2. Lig
Fuenlabrada
1:1
Girona
Sporting Gijon
1:1
Espanyol
Tenerife
3:1
Alcorcon
Oviedo
1:0
Real Zaragoza
Seri A
Sampdoria
0:2
Atalanta
TV'de
Crotone
0:2
Cagliari
TV'de
Inter
3:0
Genoa
TV'de
Udinese
1:0
Fiorentina
TV'de
Napoli
2:0
Benevento
TV'de
Roma
1:2
AC Milan
TV'de
Ligue 1
Monaco
2:0
Brest
TV'de
Angers
2:2
Lens
TV'de
Lorient
2:1
Saint-Etienne
TV'de
Nimes
1:1
Nantes
TV'de
Reims
0:0
Montpellier
TV'de
Lille
1:1
Strasbourg
TV'de
Marsilya
1:1
Lyon
TV'de
Primeira Liga
Portimonense
0:0
Maritimo
Tondela
1:0
Gil Vicente
Nacional
1:2
SC Braga
TV'de
Bundesliga
SKN St. Polten
0:2
Austria Wien
Wolfsberger AC
0:1
SCR Altach
Sturm Graz
2:1
Red Bull Salzburg
Championship
Wycombe Wanderers
0:2
Norwich
Eredivisie
Sparta Rotterdam
0:2
Willem II
Groningen
1:0
Fortuna Sittard
PSV
1:1
Ajax
TV'de
Az Alkmaar
4:2
Feyenoord
TV'de
Süper Lig
Lausanne-Sport
2:0
FC Lugano
Luzern
2:2
Young Boys
Sion
0:2
FC Vaduz
Pro Lig
Standard Liege
1:3
Anderlecht
TV'de
Beerschot
2:2
Royal Excel Mouscron
St.Truiden
0:2
Eupen
2.Lig
Lierse
0:1
RFC Seraing
Westerlo
4:0
Deinze
Çek Ligi
Mlada Boleslav
2:0
Karvina
Sigma Olomouc
0:1
Zlin
Slovacko
2:3
Slavia Praha
Ekstraklasa
Wisla Plock
1:3
Wisla Krakow
Cracovia Krakow
2:4
Zaglebie Lubin
Slask Wroclaw
2:1
Pogon Szczecin
LigaPro
Estoril
3:2
Benfica B
Mafra
1:0
Penafiel
Casa Pia A.C.
2:0
Oliveirense
Leixoes
2:1
Viseu
İsveç Kupası 1/4 Finals
IFK Goteborg
1:1
Sundsvall
Sandvikens IF
1:4
Norrkoping
Sirius
1:1
Trelleborg
IF Lödde
0:7
Orebro
Oskarshamns AIK
0:3
Hammarby
Kalmar
1:0
Brage
Falkenbergs
1:3
Degerfors
Utsiktens
1:4
Elfsborg
Umeå FC
19:00
Djurgarden
Djurgarden
7:0
Umeå FC
Nemzeti Bajnokság I
Paks
1:3
Ujpest
Zalaegerszeg
0:2
MOL Fehérvár FC
3rd Liga
Türkgücü-Ataspor München
1:1
FSV Zwickau
KFC Uerdingen 05
1:2
MSV Duisburg
Armenian First League
Lernayin Artsakh
1:4
West Armenia
Shirak Fc 2
2:2
Noravank
Second Professional League
Litex
2:2
Ludogorets II
1. HNL
HNK Gorica
2:1
Istra 1961
Dinamo Zagreb
3:0
Slaven Belupo
Premier League
FC Mynai
2:1
Olimpik Donetsk
Shakhtar Donetsk
0:1
Zorya Luhansk
FK Lviv
1:4
Dynamo Kyiv
Premier Lig
Spartak Moscow
0:2
Rubin
Akhmat Grozny
1:2
Dinamo Moscow
Krasnodar
2:2
Ural
Japon 1. Ligi
Avispa Fukuoka
1:2
Nagoya Grampus
1.Lig
AFC Hermannstadt
1:2
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Botosani
0:2
Steaua Bucuresti
Süper Lig
Crvena Zvezda
4:0
Proleter Novi Sad
Süper Lig
Sereď
0:5
Slovan Bratislava
1.Lig
Koge
3:0
Hjorring
Fremad Amager
2:2
Hobro
Paulista
Novorizontiono
1:1
Ponte Preta
Gürcistan Erovnuli Liga
Telavi
1:0
Samtredia
FC Dila Gori
1:0
FC Shukura
Liga De Expansion MX
Atletico Morelia
0:2
Celaya
1. Lig
Olympiakos Nicosia
0:1
Omonia Nicosia
APOEL
2:0
Ethnikos Achnas
Slovenian 1st SNL
NK Bravo
0:1
Mura
NK Domzale
1:0
HIT Gorica
Birinci Bölüm
CA Cerro
0:1
Nacional De Football
Fenix
2:1
Boston River
Birinci Bölüm
Toluca
0:0
Atlas
Club America
2:0
Pachuca
Leon
0:1
Cruz Azul
Israeli Premier League
Hapoel Beer Sheva
1:1
Beitar Jerusalem
Primera A
La Equidad
2:1
Boyacá Chicó
Patriotas
1:0
Junior
Envigado
1:1
Independiente Medellin
Erste Liga
Wacker Innsbruck
1:1
Kapfenberger SV
Bosnia and Herzegovina Premier Lig
FK Mladost Doboj Kakanj
0:1
Siroki Brijeg
Sloboda Tuzla
0:2
FK Tuzla City
Profesyonel Lig Clausura
Sol de America
1:3
Club Guarani
Premier Lig
Aswan
0:2
National Bank of Egypt
Al Ahly
2:1
El Geish
1.Lig
Rudar Pljevlja
2:0
Petrovac
FK Jezero
0:2
Sutjeska
Iskra Danilovgrad
1:0
FC Podgorica
Zeta
1:2
Decic
Buducnost Podgorica
1:0
OFK Titograd Podgorica
A Ligi
Sydney
0:1
Macarthur
TV'de
Newcastle Jets FC
0:2
Wellington Phoenix
TV'de
League Kupasi
Valur
3:0
Vikingur Olafsvik
Leiknir R.
3:4
Fjolnir
Keflavik
2:0
Selfoss
Costa Rica Primera Division Clausura
Municipal Grecia
1:2
C.S. Cartaginés
Jicaral Sercoba
3:2
Guadalupe F.C.
Santos de Guapiles
1:1
Deportivo Saprissa
C.S. Herediano
1:1
Pérez Zeledón
Dostluk Maçları
FC Minsk
1:2
Gomel
Vlasim
1:0
MFK Chrudim
Fas GNF 1
Olympic Safi
0:1
Rabat
Ittihad Tanger
1:2
Mouloudia Oujda
Difaa El Jadida
0:0
Raja Casablanca
1.Lig
Etoile Sportive du Sahel
0:1
CS Sfaxien
Olympique Beja
1:1
Stade Tunisien
Tataouine
1:1
Rejiche
Lig Kupası
Livingston
0:1
St Johnstone
Endonezya Super Liga
Arema
0:0
PSM Makassar
Bali United Pusam
0:0
PSS Sleman
Barito Putera
0:0
Persiraja Banda
Madura United
0:0
Persita Tangerang
Persebaya Surabaya
0:0
Bhayangkara
Persib Bandung
0:0
Persipura Jayapura
Persija Jakarta
0:0
PSIS Semarang
Persikabo 1973
0:0
Persela Lamongan
Pusamania Borneo
0:0
Persik Kediri
North Macedonia 1.Lig
FK Belasica
1:2
FC Struga
Makedonija G. P.
0:0
Borec Veles
Pelister
3:1
Renova
Shkendija Tetovo
2:1
Vardar Skopje
Shkupi 1927
0:0
Akademija Pandev
K League 1
Pohang Steelers
2:1
Incheon United
Suwon Bluewings
1:0
Gwangju
Süper Lig
FK Kabel Novi Sad
2:0
Sloga Kraljevo
Radnicki Pirot
1:0
Radnicki Sremska Mitrovica
Zemun
0:1
Buducnost Dobanovci
Borac Cacak
0:0
Jagodina
Kolubara
1:0
Dinamo Vranje
Ecuador - First Division
Macara
3:1
Independiente del Valle
Aucas
2:3
Emelec
9 de Octubre
1:2
Mushuc Runa
Olmedo
0:0
L.D.U. Quito
Indian Super League
Goa
0:0
Hyderabad
Mumbai FC
2:0
Mohun Bagan
Lega Pro 1 Grup B
Carpi
0:0
Fermana
Fano Alma J.
1:1
Ravenna
Triestina
2:2
Arezzo
Padova
0:0
Cesena
Lega Pro 1 Grup A
Lecco
4:0
Juventus U23
Pergolettese
1:0
Livorno
Renate
1:1
Piacenza
Grosseto
3:1
Pontedera
Lega Pro 1 Grup C
Avellino
0:0
Trapani
Vibonese
1:1
Catania
Viterbese
Gönder
Ssd Palermo
Teramo
2:0
Paganese
Ulusal Lig
FC Florești
4:4
Speranta Nisporeni
Zimbru Chisinau
2:1
Codru Lozova
Futbol Ligi
Ergotelis
1:0
Apollon Larissa F.C.
Levadiakos
2:1
Doxa Drama
Panachaiki
1:0
Xanthi FC
Copa De La Profesional
Independiente
1:0
Gimnasia La Plata
San Lorenzo
0:4
Central Córdoba
Platense
0:1
River Plate
1.Lig
Korona Kielce
2:2
Chrobry Glogow
Armenian Premier League
Alashkert
2:1
Lori FC
FC Noah
Gönder
Gandzasar
Eerste Divisie
Almere City
0:2
Cambuur
CAF Champions League
Cr Belouizdad
1:5
Mamelodi Sundowns
AC Casablanca
4:0
Kaizer Chiefs
Nemzeti Bajnokság II
Csákvár
3:0
Soroksar
Gyri ETO
1:0
Debreceni EAC
Kazincbarcika
0:2
Nyiregyhaza
Siofok
2:3
Szeged-Csanád
Szentlőrinc
0:0
Pécsi MFC
Szolnoki MÁV FC
1:2
Gyirmot SE
Békéscsaba
1:1
Dorogi FC
Budaörs
2:7
Ajka
Szombathelyi Haladas
4:0
Kaposvar
Debreceni VSC
1:2
Vasas
Regionalliga Northeast
Chemnitzer
0:0
Lokomotive Leipzig
Energie Cottbus
0:0
Babelsberg 03
Luckenwalde
0:0
Hertha Berlin II
Optik Rathenow
0:0
Union Furstenwalde
Lichtenberg 47
0:0
Viktoria Berlin
Tennis Borussia Berlin
0:0
Auerbach
Altglienicke
0:0
FC Germania Halberstadt
Bischofswerdaer
0:0
Dynamo Berlin
BSG Chemie Leipzig
0:0
ZFC Meuselwitz
Carl Zeiss Jena
0:0
Berliner
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
2:1
TuS Rot-Weiß Koblenz
Freiburg II
3:1
Mainz 05 II
Primera B Açılış
Tigres
1:1
Boca Juniors de Cali
First Professional League
Botev Vratsa
0:3
Tsarsko Selo
Botev Plovdiv
1:1
Montana
CSKA 1948
0:0
Levski Sofia
SÜPER LİG
Aris Thessaloniki
3:0
Atromitos Athinon
Lamia
0:0
Pas Giannina
Larisa
1:0
Panetolikos
Panathinaikos
1:1
AEK Athens
Danimarka Superliga
Nordsjaelland
2:2
Aalborg
Odense
2:1
Randers
Copenhagen
3:3
Aarhus
Midtjylland
1:0
Brondby
Saudi Professional League
Al Raed
4:0
Al Ain Atawlah
Al Qadsiah
1:4
Al-Ittihad Club Jeddah
Al Fateh
2:5
Al-Hilal Riyadh
Al-Nassr Riyadh
2:2
Abha
Segunda Division B Group II -
Real Sociedad II
3:0
Arenas de Getxo
Leioa
2:2
Alavés B
Laredo
0:1
Portugalete
Segunda Division B Group III -
Lleida Esportiu
0:1
Barcelona B
Segunda Division B Group IV - A
Las Palmas II
0:0
Cádiz B
Recreativo Huelva
3:1
San Fernando
Segunda Division B Group V-
Rayo Majadahonda
0:0
Las Rozas CF
SS Reyes
1:1
Atlético Baleares
Liga II
Farul Constanța
1:0
ACS Viitorul Târgu Jiu
Pandurii
0:4
Petrolul Ploiesti
K League 2
Bucheon FC 1995
1:2
Daejon Citizen
Busan IPark
0:3
Seoul E-Land
Honduras Liga Nacional Clausura
C.D. Marathón
1:2
Real C.D. España
Lobos UPNFM
2:0
Real de Minas
C.D.S. Vida
2:2
C.D. Real Sociedad
Ghana Premier League
Asante Kotoko
0:0
Hearts Of Oak
Guatemala Liga Nacional
C.S.D. Municipal
0:1
Guastatoya
Deportivo Achuapa
2:1
Cobán Imperial
Deportivo Sanarate
0:0
Sacachispas Chiquimula
Indian I-Legue
Mohammedan SC
2:0
Real Kashmir
Sudeva
2:3
TRAU F.C.
Chennai City
0:3
Aizawl
J2 League
Sc Sagamihara
0:2
Kyoto Sanga
Tochigi Sc
0:2
Fagiano Okayama
Mito HollyHock
1:2
Omiya Ardija
JEF United Chiba
1:1
Ventforet Kofu
Thespakusatsu Gunma
2:1
Blaublitz Akita
Machida Zelvia
1:1
Montedio Yamagata
Tokyo Verdy
3:0
Ehime Fc
Fc Ryukyu
1:0
Jubilo Iwata
Renofa Yamaguchi
0:0
Matsumoto Yamaga
Thailand Thai League 1
Chonburi
4:1
Suphanburi
Port F.C.
3:1
Rayong Fc
Sukhothai
0:1
Bangkok United
Samut Prakan City
0:6
BG Pathum United
Luxembourg National Division
Progres Niederkorn
1:1
FC Differdange 03
Victoria Rosport
0:3
Etzella Ettelbruck
Wiltz
5:0
US Mondorf Les Bains
CS Fola Esch
4:1
Rodange 91
Union Titus Pétange
1:2
Jeunesse Esch
R Hamm Benfica
0:1
Racing FC Union Luxembourg
F91 Dudelange
1:1
Una Strassen
Third league - North-East
Chernolomets 04
0:5
Chernomorets Balchik
Spartak Varna
4:0
Shumen 2007
Northwest
Yantra Polski Trambesh
5:2
Akademik Svishtov
Peshtera Galata
0:0
Pavlikeni
Lokomotiv Mz
0:2
Levski 2020 Lom
FC Drenovets
1:1
Partizan Cherven Bryag
Etar Veliko Tarnovo II
8:1
Tryavna
Sevlievo
1:0
Spartak Pleven
Vihar Slavyanovo
3:1
Parva Atomna
Lokomotiv 1927 Dryanovo
0:0
Levski 2007
Premier league Malta
Balzan
5:1
Sliema Wanderers
Senglea Athletic
1:3
Valletta
Liga Panamena De Futbol Apertura
Tauro F.C.
1:1
C.D. Árabe Unido
Nigeria Premier League
Dakkada Fc
3:2
Kano Pillars
Akwa United
3:0
Rivers United
Enugu Rangers
2:0
Heartland
Ifeanyi Uba
0:0
Plateau United
Jigawa Stars
0:0
Enyimba
Kwara United
2:0
Warri Wolves
Lobi Stars
2:1
Katsina United
Sunshine Stars
0:0
Adamawa United
Campionato Primavera 1
Sampdoria (U19)
1:1
Roma U19
Sassuolo (U19)
1:1
Genoa (U19)
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..