Мобилно приложение:
Първа лига
Черно море
4:1
Ботев (Враца)
ФК Царско село
0:3
Ботев (Пловдив)
Берое
1:1
Левски
Втора лига
Ботев (Гълъбово)
4:5
ЦСКА 1948
Локомотив Сф
3:3
Хебър Пазарджик
ОФК Поморие
2:3
Литекс
Спартак Плевен
1:2
Нефтохимик
Спартак Варна
1:2
Кариана Ерден
Монтана
6:1
Черноморец Балчик
Струмска слава
отл
Верея (Стара Загора)
Висша лига
Нюкасъл
2:2
Манчестър Сити
Бърнли
0:2
Кристъл Палас
Челси
0:1
Уест Хям
Ливърпул
2:1
Брайтън
Тотнъм
3:2
Борнемут
Саутхямптън
2:1
Уотфорд
ФА Къп
Форест Грийн Роувърс
2:2
Карлайл
Кингстониан
0:2
АФК Файлд
Портсмут
2:1
Олтринкам
Челтнъм
1:3
Порт Вейл
Олдъм
0:1
Бъртън
Шросбъри
2:0
Мансфийлд
Уолсол
0:1
Оксфорд Юнайтед
Ийстлий
1:1
Крю Александра
Бундеслига
Хофенхайм
1:1
Фортуна Дюселдорф
Кьолн
1:1
Аугсбург
Херта Берлин
1:2
Борусия Дортмунд
Падерборн
2:3
РБ Лайпциг
Байерн Мюнхен
1:2
Байер Леверкузен
Серия А
Бреша
0:3
Аталанта
Дженоа
0:1
Торино
Фиорентина
0:1
Лече
Ла лига
Алавес
1:2
Реал Мадрид
Реал Сосиедад
4:1
Ейбар
Майорка
1:2
Бетис
Валенсия
2:1
Виляреал
Франция Лига 1
Страсбург
1:2
Лион
Лил
1:0
Дижон
Монпелие
4:2
Амиен
Ница
3:1
Анже
Ним
1:1
Метц
Реймс
1:1
Бордо
Ередивизия
Вилем ІІ
4:0
Спарта Ротердам
Фортуна Ситард
1:0
Грьонинген
Хераклес
4:0
Адо Ден Хааг
Португалия Супер Лига
Морейрензе
3:2
Авеш
Бенфика
4:0
Маритимо
Портимонензе
2:1
Фамаликао
Шотландия Висша Лига
Абърдийн
2:1
Сейнт Мирън
Хибърниън
2:2
Килмарнък
Ливингстън
0:0
Хамилтън
Мъдъруел
4:0
Сейнт Джонстън
Русия Премиер Лига
Криля Советов
0:1
Уфа
Ростов
0:0
Урал
Ахмат Грозни
1:1
Рубин Казан
Втора Бундеслига
Динамо Дрезден
1:2
Холщайн Кил
Нюрнберг
0:2
Веен Вийсбаден
Санкт Паули
0:1
Хановер 96
Бохум
2:0
Ерцгебирге Ауе
Чемпиъншип
Чарлтън
1:3
Шефилд Уензди
Бирмингам
1:1
Милуол
Брентфорд
7:0
Лутън
Бристол Сити
5:2
Хъдърсфийлд
Дарби Каунти
1:1
Куинс Парк Рейнджърс
Лийдс
4:0
Мидълзбро
Нотингам Форест
0:1
Кардиф
Стоук Сити
1:2
Блекбърн
Уигън
1:3
Рединг
Барнзли
3:1
Хъл Сити
Турция Супер Лига
Ризеспор
3:1
Коняспор
Сивасспор
2:0
Касъмпаша
Аланяспор
5:0
Анкарагюджю
Гьозтепе
2:2
Фенербахче
Англия Втора лига
Макълсфийлд
1:1
Брадфорд
Белгия Про Лига
Брюж
1:0
Мускрон-Перувелц
Зулте Варегем
1:0
Юпен
Шарльороа
2:0
Ваасланд-Беверен
Генк
1:2
Ст.Трюден
Гърция Суперлига
Лариса
2:1
Волос
Паниониос
3:0
Панетоликос
ОФИ Крит
1:0
АЕК
Серия Б
Кремонезе
0:0
Ливорно
Кротоне
1:1
Читадела
Фрозиноне
4:0
Емполи
Венеция
0:2
Беневенто
Салернитана
1:1
Асколи
Австрия Бундеслига
Аустрия Виена
5:0
Хартберг
Санкт Пьолтен
0:0
Матерсбург
ВШГ Сваровски
1:5
Щурм Грац
Франция Лига 2
Сошо
0:1
Троа
Украйна Премиер лига
ФК Лвов
0:2
Днипро-1
Зоря Луганск
2:0
Карпати
Ворскла
1:0
Колос Коваливка
Испания Сегунда Дивизион
Алкоркон
0:2
Уеска
Мирандес
0:0
Спортинг Хихон
Понферадина
1:1
Албасете
Тенерифе
1:3
Алмерия
Сарагоса
3:3
Хирона
Аржентина Суперлига
Банфийлд
1:1
Химнасия Ла Плата
Расинг Клуб
1:1
Дефенса и Хустисия
Естудиантес
1:1
Атлетико Тукуман
Чехия Лига 1
Фастав Злин
2:1
Словачко
Сигма Оломуц
1:0
Слован Либерец
Прибрам
0:1
Спарта Прага
Полша Екстракласа
Арка Гдиня
1:1
Погон Шчечин
Пяст Гливице
0:3
Шльонск Вроцлав
Легия Варшава
4:0
Корона
Румъния Лига 1
Сепси Сфънту Георге
1:0
Университатя Крайова
Волунтари
отл
Стяуа
Английска национална конференция
АФК Файлд
отл
Нотс Каунти
Алдършот
2:2
Честърфийлд
Боръм Ууд
1:0
Уокинг
Бромли
1:1
Йоувил
Чорлей
1:0
Дагенам и Редбридж
Ебсфлийт Юнайтед
2:1
Рексъм
Халифакс
отл
Доувър Атлетик
Хартлипул
отл
Ийстлий
Мейдънхед Юнайтед
0:4
Бароу
Солихъл Муурс
отл
Барнет
Сътън Юнайтед
3:1
Харогейт Таун
Торки Юнайтед
1:5
Стокпорт
Швейцарска Супер Лига
Сион
2:1
ФК Тюн
Ксамакс
0:1
Цюрих
Хърватска 1 HNL
НК Вараздин
1:1
Осиек
Истра 1961
1:2
Динамо Загреб
Япония Джей лига
Серезо Осака
2:1
Шимицу
Токио
1:1
Урава Ред Дайъмъндс
Гамба Осака
4:1
Мацумото Ямага
Джубило Ивата
2:1
Нагоя Грампус
Кашима Антлърс
1:3
Висел Кобе
Кавасаки Фронтале
1:4
Йокохама Маринос
Саган Тосу
0:2
Консадоле Сапоро
Шонан Белмар
1:0
Санфрече Хирошима
Вегалта Сендай
2:0
Ойта Тринита
Сърбия Супер лига
Рад Белград
1:2
Войводина
Радник Сурдулица
3:3
Чукарички
Явор
0:7
Раднички Ниш
Напредак Крушевац
1:3
Инджия
Цървена Звезда
2:0
Вождовац
Словакия Цоргон лига
Дунайска Стреда
1:0
Нитра
Тренчин
0:1
Похороние
Злате Моравце
0:0
Сеница
Серед
0:2
Земплин Михаловце
ОТП Банк лига
Залаегерсег
0:2
Дебрецен
Кишварда
2:0
Хонвед
Пакс
2:4
Уйпещ
Пушкас Академия
1:1
Мезьоковежд-Жори
Диосгьор
1:3
МОЛ Фехервар
Германия Трета Лига
Ханза Рощок
1:0
Вюрцбургер Кикерс
Пройсен Мюнстер
1:3
Валдхоф Манхайм
Зоненхоф Гросашпах
1:2
Магдебург
Кемницер
1:1
Юрдинген 05
Виктория Кьолн
2:4
Кайзерслаутерн
Халешер
1:0
Дуисбург
Регионална лига Бавария
Рейн ам Лех
2:1
Хеймщетен
ФК Нюрнберг II
4:1
Илертисен
Швайнфурт
4:3
Розенхайм 1860
Байройт
1:1
Аугсбург II
Гройтер Фюрт II
1:1
Виктория Ашафенбург
Аубщад
отл
Гархинг
Тюркгюджю-Атаспор Мюнхен
4:1
Бухбах
Ейщад
1:0
Меминген
Регионална лига Север
Хамбургер II
2:4
Вольфсбург II
Хановер 96 II
5:3
Лунербургер
Вердер Бремен II
3:1
Холщайн Кил II
Шварц-Вайс Реден
0:1
Вайхе Фленсбург
Регионална лига Югозапад
Балингер
1:0
Аален
ФК 08 Хомбург
0:0
Гисен
Пирмазенс
2:0
Байерн Алзенау
ФСВ Франкфурт
2:0
Астория Валдорф
Елверсберг
1:0
Улм 1846
Стайнбах
1:0
Сарбрюкен
Регионална лига Запад
Алемания Аахен
3:1
ШФ Лоте
Борусия Дортмунд II
4:0
Бергиш Гладбах 09
Родингхаузен
1:1
СЦ Верл
Вуперталер
0:3
Фортуна Дюселдорф II
Испания Секунда Дивизион B група 2
СД Аморебиета
3:2
Баракалдо
Осасуна II
3:1
Алавес Б
Аренас де Гетхо
1:0
Реал Сосиедад II
Испания Секунда Дивизион B група 1
Овиедо Б
2:1
Хетафе Б
Атлетико Мадрид II
2:0
Реал Мадрид II
Испания Секунда Дивизион B група 3
Леванте Б
0:2
Еспаньол Б
Ориуела
0:0
Ла Нусия
Сабадел
2:0
Ехеа
Испания Секунда Дивизион B група 4
Виляррубия
2:1
Реал Мурсия
Бразилия Серия Б
Парана
3:3
Ботафого СП
Оесте
1:2
Крисиума
Америка Минейро
1:2
Сао Бенто
Атлетико ГО
0:0
Спорт клуб Ресифе
Брагантино
2:0
КРБ
Куяба
1:2
Вила Нова
Фигурензе
1:1
Операрио ПР
Лондрина
2:0
Гуарани
Витория
1:2
Коритиба
Турция 1.Лига
Кеджиоренгюджю
2:1
Алтънорду
Ерзурум ББ
2:0
Османлиспор
Аданаспор
2:3
Бурсаспор
Белгия Б
Виртон
1:1
Вестерло
Рьозеларе
3:1
КВСК Юнайтед Ломел
Уелс Висша лига
Еърбъс ЮК
0:12
Дъ Ню Сейнтс
Бари Таун
0:1
Нютаун
Кармартън
0:3
Бала Таун
Пенибонт
0:0
ГАП Конас Кий
Австралия А лига
Бризбейн Роар
2:0
Сентръл Коуст
Нюкасъл Джетс
2:0
Уестърн Сидни Уондърърс
Серия С Група Б
Арциняно Валчиампо
1:1
Виртус Верона
Серия С Група А
Комо
1:1
Ювентус U23
Кипър
АЕК Ларнака
1:2
Анортозис
Етникос Ахнас
0:1
АЕЛ Лимасол
Словения Първа Лига
Табор Сежана
1:1
Алумини
Целие
1:0
Мура 05
Марибор
0:2
Триглав Кранж
Израел Премиер Лига
Апоел Хайфа
1:3
Макаби Нетания
Апоел Раанана
0:0
Секция Нес Циона
Апоел Кайрат Шмона
0:1
Макаби Тел Авив
Ашдод
0:0
Апоел Кфар Саба
Апоел Беер Шева
1:2
Бней Йехуда
Босна и Херцеговина Премиер Лига
Слобода Тузла
1:1
Тузла Сити
ФК Сараево
1:3
Железничар
Жрински Мостар
1:1
Младост Добой Какан
Северна Ирландия Премиершип
Инститют
2:0
Колерейн
Карик Рейнджърс
6:2
Гленавон
Клифтонвил
0:2
Гленторан
Дънганън Суифтс
1:6
Крусейдърс
Линфийлд
1:0
Ларн
Варенпойнт таун
2:1
Балимена Юнайтед
Турция 2.Лига - Бяла група
Хекимоглу Трабзон
1:0
Гюмюшханеспор
Шотландия Първа Дивизия
Еърдриониънс
4:0
Ийст Файв
Клайд
1:2
Дъмбартън
Фолкърк
3:0
Странрар
Форфар Атлетик
2:1
Питърхед
Монтроуз
0:1
Рейт Роувърс
Шотландия Втора дивизия
Анан Атлетик
6:1
Коув Рейнджърс
Бречин Сити
1:2
Стенхаусмюър
Елгин Сити
1:2
Стърлинг Албиън
Куйнс Парк
2:1
Единбург Сити
Шотландия Чемпиъншип
Алоа Атлетик
0:2
Инвърнес Калидоуниън Тисъл
Дънди
1:2
Куин оф Саут
Дънфърмлин
5:1
Партик Тисъл
Португалия Лига 2 Хонра
Фарензе
1:0
Шавеш
Вилафранкуенсе
3:2
Академика Коимбра
Ещорил
1:1
Лейшоеш
Варзим
1:0
Пенафиел
Южна Африка
Полокване Сити
0:1
Блумфонтейн Селтик
Блек Леопардс
2:1
Голдън Ероуз
Кейптаун Сити
0:0
Хайлендс Парк
Суперспорт Юнайтед
1:1
Стеленбош
Висша Лига
ФК Габала
3:0
Зира
Кешла
2:1
Сумгайът
Мексико Лига 2 - Плейофи
Закатепек 1948
1:3
Алебрихес Де Оаксака
Австрия 2 Erste Liga
Форвартс Щайр
2:0
Капфенберг СВ
Дорнбирн
0:5
Рийд
Шампионска лига на Африка
Мазембе
3:0
Замалек
Примейро де Агосто
1:1
ЗЕСКО Юнайтед
УСМ Алжир
1:1
Казабланка
Мамелоди Съндаунс
3:0
Петро Атлетико
Раджа Казабланка
0:2
Есперанс
Египет Примиер лига
Ал Итихад Александрия
3:0
Исмаили
Северна Македония Първа Лига
Македония Гьорче Петров
1:1
ФК Струга
Алжир - Лига 1
АС Аин Млила
3:0
Бел Абес
Бордж-Бу-Арреридж
1:0
Хюсеин Дей
МК Алжир
2:2
Белоуиздад
Мс Оран
0:0
Бискра
Саоура
0:0
АСО Шлеф
Константине
3:1
Ес Сетиф
Магра
отл
Парадоу
УСМ Алжир
отл
Кабулие
Швейцария Challenge League
Стад Лозана Уши
0:1
Грасхопърс
Вил
1:1
Шафхаузен
Криенс
1:2
Лозана
Сърбия Първа лига
Бачка Паланка
1:0
Златибор
Динамо Вране
2:2
Жарково
Раднички Пирот
1:1
Колубара
Земун
3:1
Будучност Добановци
Кабел Нови Сад
2:0
Траял Крушевац
Смедерево 1924
0:1
Металац
Нови Пазар
1:0
Графичар
Индия Супер Лига
Атлетико де Колката
2:2
Мумбай
Аржентина - Примера Б Насионал
Химнасия и Есгрима Хухуй
1:3
Сармиенто
Ол Бойс
2:0
Депортиво Риестра
Аржентина - Примера Б Метрополитана
Сакачиспас
0:0
Дефенсорес Унидос
Сан Телмо
0:1
Виля Сан Карлос
Тристан Суарес
1:0
Архентино де Килмес
Гърция 2 Лига
П.А.Е Ханя
1:2
Аполон Лариса
Трикала
3:0
Иерапетра
Ники Волоу
2:0
Кавала
Верия
2:0
Каламата
Полша 1 Лига
Стал Мелец
2:1
Подбескидже
ГКП Ястшембе
1:2
Стомил Олщин
Хойничанка Хойнице
1:3
Олимпия Груджьондз
Сандеця Нови Сонч
0:1
Пуща
Сегунда Дивисион - Апертура
Яракуянос
4:2
Гран Валенсия
Купа на Персийския залив
Кувейт
1:2
Оман
Румъния Лига II
Спортул Снагов
2:5
Виторул Търгу Жиу
Миовени
0:1
Политехника Тимишоара
Миеркуря Чук
1:1
Глория Бузъу
Дацо-Гетика Букурещ
отл
Конкордия Рейнджърс
Рипенсия Тимишоара
1:2
Арджеш Питещ
Фарул Констанца
3:1
Рапид Букурещ
Университатя Клуж
1:1
Школар Решица
Пандури
0:1
Турис-Олтъл Турну Мъгуреле
Лига III - Серия 1
Буковина Ръдъуц
0:3
Фореста Суцеава
Фосани 2007
2:0
Ботосани II
Оцелул Галац
0:0
Чехлаул Пиатра Неамт
Сомуз Фалтицени
2:0
Хусана Хуси
Спортинг Лиести
2:1
Университатеа Дунареа
Стинта Мирослава
4:1
Орзана Таргу Неамт
Таргу Сецуиесц
6:0
Пашкани
Лига III - Серия 2
Агричола Борчеа
3:2
Реколта Чеордже
Аксиополис Чернавода
0:1
Посейдон Май Лиману
Медгидия
1:2
Металул Бузау
Фаурей
2:0
Инаите Моделу
Глория Попести Леордени
1:2
Тунари
Унирея Слобозия
0:0
Мостистеа Улму
Лига III - Серия 3
Спортинг Рошиари
1:1
Ведита Колонешти
Тракторул Чътате
0:1
Блежой
Чътате Ръшнов
0:1
Слатина
Румъния Лига III - Серия 4
Филиаши
0:1
Шоймий Липова
Корвинул Хунедоара
2:0
АКС Гхирода
Крисул Кишинеу-Криш
2:1
Фортуна Бечикереку
Гилортул Търгу-Карбонести
4:1
Поли Тимишоара
Глория Чермей
1:4
Думбревица
Лига III - Серия 5
АКС Индустрия Галда
0:2
Санмартин
АКС Комуна Рецеа
4:1
Униреа Деж
Луцефарул Орадя
2:6
Авантул Регин
Минаур Бая Маре
1:0
ЧФР Клуж II
Унирея Алба Юлия
3:0
ФК Залау
Лига Насионал
Сикуинала
1:2
Мунисипал
Купа на Висшата лига до 23 год
Суонзи U23
0:1
Колчестър U23
Индия И-Лига