Мобилно приложение:
Първа лига
Локомотив (Пловдив)
0:0
Арда (Кърджали)
Витоша (Бистрица)
1:1
Дунав (Русе)
ЦСКА-София
0:0
Лудогорец
Висша лига
Норич
2:2
Арсенал
Уулвърхемптън
1:1
Шефилд Юнайтед
Лестър
2:1
Евертън
Манчестър Юнайтед
2:2
Астън Вила
ФА Къп
Блякпул
3:1
Мейдстоун Юнайтед
Кроули
1:2
Флийтууд Таун
Нортхямптън
3:1
Нотс Каунти
Питърбро
3:0
Доувър Атлетик
Екзитър Сити
2:2
Хартлипул
Джилингам
3:0
Донкастър
Рочдейл
0:0
Бостън Юнайтед
Бристъл Роувърс
1:1
Плимут
Ковънтри
1:1
Ипсуич
Транмиър
5:1
Чичестър Сити
Бундеслига
Борусия Мьонхенгладбах
4:2
Фрайбург
Волфсбург
2:3
Вердер
Серия А
Ювентус
2:2
Сасуоло
Парма
0:1
Милан
Интер
2:1
Спал 2013
Лацио
3:0
Удинезе
Наполи
1:2
Болоня
Верона
1:3
Рома
Ла лига
Севиля
1:0
Леганес
Атлетик Билбао
2:0
Гранада
Еспаньол
2:4
Осасуна
Хетафе
4:0
Леванте
Атлетико Мадрид
0:1
Барселона
Франция Лига 1
Нант
2:1
Тулуза
Рен
2:1
Сент Етиен
Ередивизия
Твенте
2:5
Аякс
Утрехт
0:1
Валвийк
Фейенорд
1:0
ФК Цволе
АЗ Алкмаар
1:0
ВВВ Венло
Еммен
1:1
ПСВ Айндховен
Португалия Супер Лига
Тондела
0:1
Белененсес
Витория Сетубал
1:1
Витория Гимараеш
Жил Висенте
3:1
Спортинг Лисабон
Шотландия Висша Лига
Рос Каунти
1:4
Селтик
Рейнджърс
5:0
Хартс
Русия Премиер Лига
Локомотив Москва
1:2
Динамо Москва
Зенит
1:0
Спартак Москва
Втора Бундеслига
Хейденхейм
1:0
Гройтер Фюрт
Дармщадт
1:3
Арминия Билефелд
Сандхаузен
2:1
Щутгарт
Турция Супер Лига
Газисехир Газиантеп
1:2
Денизлиспор
Истанбул ББ
2:0
Анталияспор
Трабзонспор
1:1
Галатасарай
Белгия Про Лига
Остенде
3:2
Андерлехт
Стандарт Лиеж
2:1
Серкъл Брюж
Кортрийк
0:2
Гент
Гърция Суперлига
Панатинайкос
1:0
Астерас Триполис
Арис Солун
1:1
Ламия
Ксанти
1:0
Атромитос
Олимпиакос
1:1
ПАОК
Серия Б
Трапани
1:0
Киево
Виртус Ентела
2:0
Юве Стабия
Перуджа
3:1
Пескара
Австрия Бундеслига
Адмира Вакер Мьодлинг
1:1
Залцбург
Алтах
2:1
Волфсбергер
ЛАСК Линц
0:4
Рапид Виена
Украйна Премиер лига
Десна
2:0
ФК Олександрия
Мариупол
1:1
Шахтьор Донецк
Олимпик Донецк
1:3
Динамо Киев
Дания Суперлига
Копенхаген
2:1
Брьондби
Рандерс
3:0
Сондериск
Хорсенс
2:1
Одензе
Есберг
1:2
Архус
Олборг
1:1
Хобро
Испания Сегунда Дивизион
Фуенлабрада
1:0
Кадис
Овиедо
2:1
Райо Валекано
Елче
2:0
Расинг Сантандер
Луго
0:0
Депортиво Ла Коруня
Екстремадура
0:1
Лас Палмас
Аржентина Суперлига
Бока Хуниорс
1:1
Архентинос Хуниорс
Нюелс Олд Бойс
2:3
Ривър Плейт
Сан Лоренцо
2:0
Патронато Парана
Чехия Лига 1
Яблонец
0:1
Динамо Чешке Будейовице
Млада Болеслав
3:1
Теплице
Виктория Пилзен
1:0
Бохемианс Прага
Славия Прага
2:0
Карвина
Бразилия Серия А
Ботафого
0:1
Интернасионал
Сеара
1:1
Атлетико Паранаенсе
Авай
1:1
Флуминензе
Гояс
1:2
Форталеса
Палмейрас
1:3
Фламенго
Атлетико Минейро
2:1
Коринтианс
Центро Спортиво Алагоано
1:2
Байя
Полша Екстракласа
Раков Честочова
2:1
Ягиелония Бялосток
ЛКС Лодз
1:0
Краковия
Висла Краков
0:1
Лехия Гданск
Румъния Лига 1
Чиндия Търговище
2:5
Академика Клинчени
Херманщат
1:1
Клуж
Ерсте Холандия
Де Граафшап
1:1
Гоу Ахед Ийгълс
Швейцарска Супер Лига
Базел
3:0
Йънг Бойс
Лугано
1:0
Сервет
Люцерн
1:4
Санкт Гален
Хърватска 1 HNL
Хайдук Сплит
0:4
Риека
Сърбия Супер лига
Мачва Шабац
0:2
Партизан
Словакия Цоргон лига
Жилина
0:0
Слован Братислава
Израел Премиер Лига
Апоел Хадера
0:3
Макаби Хайфа
Апоел Тел Авив
0:1
Бейтар Йерусалим
Норвегия Eliteserien
Бран
1:5
Викинг
Хаугесунд
4:1
Одс БК
Кристиансунд
1:2
Стрьомгодсет
Лилестрьом
0:0
Сарпсборг
Мьондален
1:0
Волеренга
Молде
4:2
Бодьо Глимт
Розенборг
3:2
Ранхайм
Тромсьо
1:1
Стабек
Китай - Супер лига
Пекин Гуоан
3:2
Шандонг Лунeнг
Далиен Аербин
2:0
Гуижоу Рене
Гуанджоу Евъргранде
3:0
Шанхай Шънхуа
Хенан Джануе
1:0
Гуанджоу Р&Ф
Цзянсу Сайнти
2:0
Тяндзин Цюендзиен
Шанхай СИПГ
6:0
Шънджън
Тиянджин Теда
2:0
Чонгкинг Лифан
Вухан Зал
1:2
Хъбей Чайна Форчън
ОТП Банк лига
Капошвар
2:3
Ференцварош
Австралия А лига
Уестърн Юнайтед
0:2
Сидни
Аделайд Юнайтед
1:2
Уелингтън Фоеникс
Германия Трета Лига
Инглощад
1:1
Mепен
Унтерхахинг
2:3
Мюнхен 1860
Регионална лига Север
Айнтрахт Нордерщед
0:0
Санкт Паули II
Хафелзе
2:2
Йедельо
ВФБ Олденбург
1:1
Хановершер
Регионална лига Североизток
Бишофсвердаер
2:2
Меуселвитц
Германия Халберщад
0:2
Ауербах
Лихтенберг 47
0:2
Енерги Котбус
Унион Фюрстенвалде
3:1
Оптик Ратенов
Вакер Нордхаузен 90
0:1
Виктория Берлин
Регионална лига Югозапад
Кикерс Офенбах
3:1
Фрайбург II
ТуС Рот-Вайс Кобленц
1:4
Майнц 05 II
Регионална лига Запад
Кьолн II
1:1
Борусия Мюнхенгладба 2
Испания Секунда Дивизион B група 2
Туделано
1:2
Харо Депортиво
Валядолид II
1:0
Културал Леонеса
Бургос СФ
0:3
Унионистас де Саламанка
Реал Юнион
0:0
Лейоа
Салмантино
1:2
Калаора
Логронес
2:0
Гихуело
Атлетик Билбао II
3:3
Изара
Испания Секунда Дивизион B група 1
Спортинг Хихон II
2:1
Лас Розас
Атлетико Балеарес
6:1
Селта Виго II
Коруксо
2:0
Пеня Депортива
Интернасионал де Мадрид
1:2
Райо Махадаонда
Сан Себастиан де лос Рейес
1:2
Лас Палмас II
УД Ибиса
3:1
Мелиля
Понтеведра
0:0
Лангрео
Расинг Ферол
1:2
Марино де Луанко
Испания Секунда Дивизион B група 3
АЕ Прат
1:3
Химнастик
Ебро
1:1
Корнея
Лагостера
1:1
Валенсия Местая
Андора
1:0
Лейда Еспортиу
Виляреал Б
0:0
СФ Бадалона
Барселона Б
2:1
Кастельон
Еркулес
0:0
Олот
Испания Секунда Дивизион B група 4
Гранада II
2:3
Йеклано Депортиво
УКАМ Мурсия
2:0
Талавера
Линенсе
0:0
Кадис Б
Дон Бенито
0:1
Кордоба
Рекреативо Уелва
0:1
Бадахос
Марбея
2:1
Севиля Б
Атлетико Санлукеньо
2:1
Алхесирас
Мерида
1:1
Сан Фернандо
Картахена
2:1
Вилярробледо
Турция 1.Лига
Гиресунспор
1:0
Адана Демирспор
Юмраниеспор
2:2
Акхисар
Болуспор
2:2
Менемен Беледиеспор
Алтай
1:1
Ескишехирспор
Белгия Б
Юнион Синт Гилис
0:2
Беершот Вилрик
Беларус Висша Лига
Динамо Минск
1:3
Динамо Брест
Енерджик-Гу
5:3
Днияпро Могильов
Гомел
13:00
Торпедо Минск
Ислоч
1:1
ФК Минск
Слуцк
2:1
Неман Гродно
Витебск
0:2
Славия Мозир
Шахтьор Солигорск
1:0
Городея
Торпедо Белаз Жодино
1:2
Бате
Норвегия Плейофи
Старт
1:0
КФУМ Осло
Серия С Група Б
Карпи
1:0
Триестина
Губио
0:0
Падова
Модена
3:1
Вис Пезаро
Зюдтирол
0:1
Виченца Виртус
Фано
0:1
Фермана
Фералписало
2:2
Чезена
Имолезе
1:1
Самбенедетесе
Реджо Аудаче
2:2
Пиаченца
Серия С Група А
Новара
1:1
Пианезе
Понтедера
2:2
Перголетезе
Алесандрия Калчо
1:3
Сиена
Олбиа
0:3
Монца
Пистоиезе
1:1
Арецо
Ренате
1:1
Про Патрия
Гоцано
0:2
Леко
Карарезе
3:2
Про Верчели
Гиана Ерминио
1:2
Албинолефе
Серия С Група С
Монополи
3:0
Виртус Франкавила
Катанзаро
1:3
Тернана
Кавезе
2:2
Бисчеглие
Ренде
0:3
Бари
Риети
1:4
Катания
Терамо
0:3
Реджина
Касертана
1:3
Паганезе
Сикула Леонцио
2:7
Вибонезе
Витербесе
0:1
Авелино
Потенца
1:0
Пичерно
Кипър
Пафос
0:1
Докса
Аполон
4:1
Неа Саламис
Словения Първа Лига
НК Браво
1:2
Олимпия Любляна
Домжале
2:1
Рудар Велене
Чили Примера дивизион
Аудакс Италиано
отл
Универсидад де Консепсион
Палестино
отл
Депортес Икике
Католика Чили
отл
Хуачипато
Коло Коло
отл
Унион Ла Калера
Кокимбо Унидо
отл
Кобресал
Унион Еспаньола
отл
Антофагаста
Курико Унидо
отл
Универсидад де Чили
Евертън Чили
отл
ОХигинс
Босна и Херцеговина Премиер Лига
Челик Зеница
1:2
ФК Борац Баня Лука
Радник Биелина
0:1
Вележ Мостар
Широки Брег
4:0
Звезда 09
Парагвай Примера
Депортиво Сантани
0:1
Ривър Плейт Асунсион
Клуб Гуарани
0:1
Сол де Америка
Черна гора 1-ва лига
Искра Даниловград
1:2
Петровац
Рудар Плевля
3:2
Ком
ОФК Титоград Подгорица
1:0
Гарбал Радановци
Сутиеска
0:2
Будучност Подгорица
ФК Подгорица
2:0
Зета
Примера Б Класура
Кортулуа
0:0
Чико
Турция 2.Лига - Бяла група
Амедспор
3:2
Йени Чорумспор
Шанлъурфаспор
1:6
1922 Коняспор
Самсунспор
3:0
Саръйер
Санчактепе Беледиеспор
1:0
Тарс Идман Юрду
Зонгулдак Комюрспор
3:0
Бак Спор Кулюбю
Хаджеттепе
1:0
Пендикспор
Инегюлспор
2:1
Афжет Афйонспор
Киркларелиспор
0:0
Маниса Буюкшехир Беледийе
2.Лига - Червена група
Елязъгспор
3:1
Ван Спор
Караманмараспор
1:2
ББ Бодрумспор
Байбурт Йозел Идареспор
1:0
Еюпспор
Бандърмаспор
1:1
Анкара Демирспор
Карабюкспор
0:0
Ергин Велимесе Спор
Кастамонуспор
0:1
Сакаряспор
Киршехир Беледийеспор
0:1
Сивас Беледиеспор
Тузласпор
1:1
Етимесгут Беледиеспор
Нигде Анадолу
0:2
Ушакспор
Мексико Лига 1 - плейофи
Леон
1:2
Монаркас Морелия
Керетаро
2:3
Некакса
Португалия Лига 2 Хонра
Каса Пиа
0:1
Насионал Мадейра
Бенфика Б
2:2
Мафра
Порто Б
4:1
КД Кова Пиедаде
Южна Африка
АмаЗулу
0:0
Марицбург Юнайтед
Чипа Юнайтед
0:0
Барока
Индонезия Лига 1
Арема
1:1
Калтенг Путра
Висша Лига
Сабаил
0:0
Нефтчи Баку
Австрия 2 Erste Liga
Лиеферинг
5:1
Блау Вайс Линц
Северна Македония Първа Лига
Академия Пандев
0:3
Вардар
Борец Велес
1:0
Ренова
Работнички
1:1
Силекс
Шкендия Тетово
4:0
Шкупи
Африка Купа на Конфедерации
Ал-Насър Бенгази
1:1
Джолиба
ДК Мотема Пембе
1:1
Занако
Енугу Рейнджърс
1:3
ФК Пирамидс
Бидвест Уитс
0:0
Хороя
Сан-Педро
0:0
Парадоу
Ренесанс Беркан
3:0
ЕСАЕ
Нуадибу
2:3
Ал-Масри
Хасания Агадир
2:0
Ениймба
Япония - Плейофи
Омия Ардия
0:2
Монтедио Ямагата
Токушима Вортис
1:1
Вентфорет Кофу
Швейцария Challenge League
Вадуц
4:2
Киасо
Еквадор - Първа дивизия
Аукас
1:3
ЛДУ Кито
Делфин
2:1
Макара
Индия Супер Лига
Керала Бластърс
2:2
Гоа
Аржентина - Примера Б Насионал
Естудиантес Буенос Айрес
0:0
Атлетико Белграно
Баракас Сентрал
2:1
Нуева Чикаго
Депортиво Морон
1:3
Естудиантес Рио Куарто
Институто Кордоба
2:1
Алмагро
Аржентина - Примера Б Метрополитана
Депортиво Арменио
0:3
Акасусо
Фландрия
0:0
Комуникасионес
Хосе де Ургуиза
3:1
Колегиалес
Лос Андес
1:0
Сан Мигел
Алмиранте Браун
0:0
Талерес Рамидиос
Атлетико Феникс
1:0
УАИ Уркиса
Аржентина - Дивизия 3 - Торнео Федерал А
Атлетико Гуемеш
3:0
Чако Фор Евер
Уракан Лас Ерас
0:0
Сол де Майо
Олимпо
2:0
Десампарадос
Депортиво Мадрин
4:1
Хувентуд Унида Университарио
Сан Мартин Формоза
3:0
Унион де Сънчалес
Спортиво Пенярол
0:0
Атлетико Камионерос
Ювентуд Унида
2:0
Химнасия Уругвай
Дефенсорес де Пронунчиаменто
2:1
Бока Унидос
Феро Карил Оесте
1:3
Вила Митре
Перу - Примера Дивизион Класура
Алианса Лима
1:0
Спортинг Кристал
Гърция 2 Лига
А.Е. Караискакис
2:1
Аполон Понтоу
Докса Драма
0:0
Левадиакос
Пас Янина
2:0
АО Платаниас
Полша 1 Лига
Радомиак Радом
2:0
ГКС Белхатов
Варта Познан
3:0
Вигри Сувалки
Одра Ополе
0:0
Тихи
Хробри Глогов
0:2
Медж Легница
Перу - Секунда Дивизион
Хуан Аурич
2:0
Атлетико Грау
Алианса Атлетико
1:1
Депортиво Копсол
Салвадор - Примера дивизион Апертура
Асуила
1:2
Исидро Метапан
Алианза
4:3
Ел Венчедор
Жокоро
4:1
Чалатенанго
ФАС
0:1
Муниципал Лимено
Санта Текла
2:1
11 Депортиво
Сонсонате
1:1
Ювентуд Индепендиенте
Румъния Лига II
Дунарея Калараши
1:0
УТА Арад
Лига Насионал
Олимпиа
2:0
Мотагуа
Кобан Империал
1:0
Изтапа
Лобос УПНФМ
2:2
Маратон
Комуникасионес Гватемала
1:1
Антигуа
Депортиво Санарет
2:0
Депортиво Михко
Санта Лусия
1:0
Малакатеко
Гуастатоя
2:0
Кселаху
Коста Рика - Примера дивисион Апертура
Алахуеленсе
3:0
Сан Карлос
Коста Рика - Примера дивисион Клаусура
Алахуеленсе
04:00
Сан Карлос
Индия И-Лига
Чърчил Брадърс
13:30
Пунжаб
Ченай Сити
15:30
ТРАУ
Североизточна В група
Суворово
2:1
Тополи 2010
Кубрат
1:0
Хитрино
Локомотив Русе
0:0
Черноломец 04 (Попово)