Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 01.12.2019

Първа лига
Локомотив (Пловдив)
0:0
Арда (Кърджали)
по ТВ
Витоша (Бистрица)
1:1
Дунав (Русе)
по ТВ
ЦСКА-София
0:0
Лудогорец
по ТВ
Висша лига
Норич
2:2
Арсенал
по ТВ
Уулвърхемптън
1:1
Шефилд Юнайтед
Лестър
2:1
Евертън
Манчестър Юнайтед
2:2
Астън Вила
по ТВ
Серия А
Ювентус
2:2
Сасуоло
по ТВ
Интер
2:1
СПАЛ 2013
по ТВ
Лацио
3:0
Удинезе
по ТВ
Парма
0:1
Милан
по ТВ
Наполи
1:2
Болоня
по ТВ
Верона
1:3
Рома
по ТВ
Ла лига
Севиля
1:0
Леганес
по ТВ
Атлетик Билбао
2:0
Гранада
по ТВ
Еспаньол
2:4
Осасуна
по ТВ
Хетафе
4:0
Леванте
по ТВ
Атлетико Мадрид
0:1
Барселона
по ТВ
Бундеслига
Борусия Мьонхенгладбах
4:2
Фрайбург
по ТВ
Волфсбург
2:3
Вердер
по ТВ
Франция Лига 1
Нант
2:1
Тулуза
Рен
2:1
Сент Етиен
по ТВ
Ередивизия
Твенте
2:5
Аякс
по ТВ
Утрехт
0:1
Валвийк
Фейенорд
1:0
ФК Цволе
АЗ Алкмаар
1:0
ВВВ Венло
Еммен
1:1
ПСВ Айндховен
по ТВ
Белгия Про Лига
Остенде
3:2
Андерлехт
Стандарт Лиеж
2:1
Серкъл Брюж
Кортрийк
0:2
Гент
Португалия Супер Лига
Тондела
0:1
Белененсес
Витория Сетубал
1:1
Витория Гимараеш
Жил Висенте
3:1
Спортинг Лисабон
Шотландия Висша Лига
Рос Каунти
1:4
Селтик
Рейнджърс
5:0
Хартс
Русия Премиер Лига
Локомотив Москва
1:2
Динамо Москва
Зенит
1:0
Спартак Москва
Турция Супер Лига
Газиантеп ФК
1:2
Денизлиспор
Истанбул ББ
2:0
Анталияспор
Трабзонспор
1:1
Галатасарай
Украйна Премиер лига
Десна
2:0
ФК Олександрия
Мариупол
1:1
Шахтьор Донецк
Олимпик Донецк
1:3
Динамо Киев
Аржентина Суперлига
Бока Хуниорс
1:1
Архентинос Хуниорс
Нюелс Олд Бойс
2:3
Ривър Плейт
Сан Лоренцо
2:0
Патронато Парана
Норвегия Eliteserien
Бран
1:5
Викинг
Хаугесунд
4:1
Одс БК
Кристиансунд
1:2
Стрьомгодсет
Лилестрьом
0:0
Сарпсборг
Мьондален
1:0
Волеренга
Молде
4:2
Бодьо Глимт
Розенборг
3:2
Ранхайм
Тромсьо
1:1
Стабек
Втора Бундеслига
Хайденхайм
1:0
Гройтер Фюрт
Дармщат
1:3
Арминия Билефелд
Сандхаузен
2:1
Щутгарт
Серия Б
Трапани
1:0
Киево
Виртус Ентела
2:0
Юве Стабия
Перуджа
3:1
Пескара
Испания Сегунда Дивисион
Фуенлабрада
1:0
Кадис
Овиедо
2:1
Райо Валекано
Елче
2:0
Расинг Сантандер
Луго
0:0
Депортиво Ла Коруня
Екстремадура
0:1
Лас Палмас
Гърция Суперлига
Панатинайкос
1:0
Астерас Триполис
Арис Солун
1:1
Ламия
Ксанти
1:0
Атромитос
Олимпиакос
1:1
ПАОК
Австрия Бундеслига
Адмира Вакер Мьодлинг
1:1
Залцбург
Алтах
2:1
Волфсбергер
ЛАСК Линц
0:4
Рапид Виена
Дания Суперлига
Копенхаген
2:1
Брьондби
Рандерс
3:0
Сондериск
Хорсенс
2:1
Одензе
Есберг
1:2
Орхус
Олборг
1:1
Хобро
Бразилия Серия А
Ботафого
0:1
Интернасионал
Сеара
1:1
Атлетико Паранаенсе
Авай
1:1
Флуминензе
Гояс
1:2
Форталеса
Палмейрас
1:3
Фламенго
Атлетико Минейро
2:1
Коринтианс
Центро Спортиво Алагоано
1:2
Байя
Мексико Лига 1 - плейофи
Леон
1:2
Масатлан
Керетаро
2:3
Некакса
Швейцарска Супер Лига
Базел
3:0
Йънг Бойс
Лугано
1:0
Сервет
Люцерн
1:4
Санкт Гален
Чехия Лига 1
Яблонец
0:1
Динамо Чешке Будейовице
Млада Болеслав
3:1
Теплице
Виктория Пилзен
1:0
Бохемианс Прага
Славия Прага
2:0
Карвина
Полша Екстракласа
Раков Честочова
2:1
Ягиелония Бялосток
ЛКС Лодз
1:0
Краковия
Висла Краков
0:1
Лехия Гданск
Китай - Супер лига
Пекин Гуоан
3:2
Шандонг Лунeнг
Далиен Аербин
2:0
Гуижоу Рене
Гуанджоу Евъргранде
3:0
Шанхай Шънхуа
Хенан Джануе
1:0
Гуанджоу Р&Ф
Цзянсу Сайнти
2:0
Тяндзин Цюендзиен
Шанхай СИПГ
6:0
Шънджън
Тиянджин Теда
2:0
Чонгкинг Лифан
Вухан Зал
1:2
Хъбей Чайна Форчън
Австралия А лига
Уестърн Юнайтед
0:2
Сидни
Аделайд Юнайтед
1:2
Уелингтън Фоеникс
Африка Купа на Конфедерации
ДК Мотема Пембе
1:1
Занако
Енугу Рейнджърс
1:3
ФК Пирамидс
Ал-Насър Бенгази
1:1
Джолиба
Сан-Педро
0:0
Парадоу
Ренесанс Беркан
3:0
ЕСАЕ
Бидвест Уитс
0:0
Хороя
Нуадибу
2:3
Ал-Масри
Хасания Агадир
2:0
Ениймба
Япония - Плейофи
Омия Ардия
0:2
Монтедио Ямагата
Токушима Вортис
1:1
Вентфорет Кофу
Южна Корея К-Лига 1
ФК Таегу
0:0
Сеул
Чонбък
1:0
Кануън
Улсан Хюндай
1:4
Поханг Стийлърс
Румъния Лига 1
Чиндия Търговище
2:5
Академика Клинчени
Херманщат
1:1
Клуж
Кипър
Пафос
0:1
Докса
Аполон
4:1
Неа Саламис
Хърватска 1 HNL
Хайдук Сплит
0:4
Риека
Турция 1.Лига
Гиресунспор
1:0
Адана Демирспор
Юмраниеспор
2:2
Акхисар
Болуспор
2:2
Менемен Беледиеспор
Алтай
1:1
Ескишехирспор
Белгия Б
Юнион Синт Гилис
0:2
Беершот
Сърбия Супер лига
Мачва Шабац
0:2
Партизан
Израел Премиер Лига
Апоел Хадера
0:3
Макаби Хайфа
Апоел Тел Авив
0:1
Бейтар Йерусалим
Беларус Висша Лига
Динамо Минск
1:3
Динамо Брест
Енергетик-БГУ
5:3
Днияпро Могильов
Гомел
3:0
Торпедо Минск
Ислоч
1:1
ФК Минск
Слуцк
2:1
Неман Гродно
Витебск
0:2
Славия Мозир
Шахтьор Солигорск
1:0
Городея
Торпедо Белаз Жодино
1:2
БАТЕ Борисов
Австрия 2 Erste Liga
Лиеферинг
5:1
Блау Вайс Линц
Гърция 2 Лига
А.Е. Караискакис
2:1
Аполон Понтоу
Докса Драма
0:0
Левадиакос
Пас Янина
2:0
АО Платаниас
Германия Трета Лига
Инглощад
1:1
Mепен
Унтерхахинг
2:3
Мюнхен 1860
Словакия Цоргон лига
Жилина
0:0
Слован Братислава
Словения Първа Лига
НК Браво
1:2
Олимпия Любляна
Домжале
2:1
Рудар Велене
Полша 1 Лига
Радомиак Радом
2:0
ГКС Белхатов
Варта Познан
3:0
Вигри Сувалки
Одра Ополе
0:0
Тихи
Хробри Глогов
0:2
Медж Легница
Румъния Лига II
Дунарея Калараши
1:0
УТА Арад
Португалия Лига 2 Хонра
Каса Пиа
0:1
Насионал Мадейра
Бенфика Б
2:2
Мафра
Порто Б
4:1
КД Кова Пиедаде
Ерсте Нидерландия
Де Граафшап
1:1
Гоу Ахед Ийгълс
Норвегия Плейофи
Старт
1:0
КФУМ Осло
Североизточна В група
Кубрат
1:0
Хитрино
Локомотив Русе
0:0
Черноломец Попово
Суворово
2:1
Тополи 2010
Швейцария Challenge League
Вадуц
4:2
Киасо
ОТП Банк лига
Капошвар
2:3
Ференцварош
Висша Лига
Сабаил
0:0
Нефтчи Баку
Арменска Премиер Лига
Алашкерт
1:1
Пюник
Лори
8:0
Ереван
Арарат-Армения
0:0
Урарту
Босна и Херцеговина Премиер Лига
Радник Биелина
0:1
Вележ Мостар
Челик Зеница
1:2
ФК Борац Баня Лука
Широки Брег
4:0
Звезда 09
Черна гора 1-ва лига
Искра Даниловград
1:2
Петровац
Рудар Плевля
3:2
Ком
ОФК Титоград Подгорица
1:0
Гарбал Радановци
Сутиеска
0:2
Будучност Подгорица
ФК Подгорица
2:0
Зета
Северна Македония Първа Лига
Академия Пандев
0:3
Вардар
Борец Велес
1:0
Ренова
Работнички
1:1
Силекс
Шкендия Тетово
4:0
Шкупи
Серия С Група Б
Зюдтирол
0:1
Виченца Виртус
Карпи
1:0
Триестина
Губио
0:0
Падова
Модена
3:1
Вис Пезаро
Фано
0:1
Фермана
Фералписало
2:2
Чезена
Имолезе
1:1
Самбенедетесе
Реджо Аудаче
2:2
Пиаченца
Регионална лига Север
Айнтрахт Нордерщед
0:0
Санкт Паули II
Хафелзе
2:2
Йедельо
ВФБ Олденбург
1:1
Хановершер
Регионална лига Североизток
Бишофсвердаер
2:2
Меуселвитц
Германия Халберщад
0:2
Ауербах
Лихтенберг 47
0:2
Енерги Котбус
Унион Фюрстенвалде
3:1
Оптик Ратенов
Вакер Нордхаузен 90
0:1
Виктория Берлин
Регионална лига Югозапад
Кикерс Офенбах
3:1
Фрайбург II
ТуС Рот-Вайс Кобленц
1:4
Майнц 05 II
Регионална лига Запад
Кьолн II
1:1
Борусия Мюнхенгладба 2
Серия С Група А
Новара
1:1
Пианезе
Понтедера
2:2
Перголетезе
Алесандрия Калчо
1:3
Сиена
Олбиа
0:3
Монца
Карарезе
3:2
Про Верчели
Гиана Ерминио
1:2
Албинолефе
Пистоиезе
1:1
Арецо
Ренате
1:1
Про Патрия
Гоцано
0:2
Леко
Серия С Група С
Монополи
3:0
Виртус Франкавила
Катанзаро
1:3
Тернана
Кавезе
2:2
Бисчеглие
Ренде
0:3
Бари
Риети
1:4
Катания
Терамо
0:3
Реджина
Касертана
1:3
Паганезе
Сикула Леонцио
2:7
Вибонезе
Витербесе
0:1
Авелино
Потенца
1:0
Пичерно
Турция 2.Лига - Бяла група
Амедспор
3:2
Йени Чорумспор
Шанлъурфаспор
1:6
1922 Коняспор
Хаджеттепе
1:0
Пендикспор
Инегюлспор
2:1
Афжет Афйонспор
Киркларелиспор
0:0
Маниса Буюкшехир Беледийе
Самсунспор
3:0
Саръйер
Санчактепе Беледиеспор
1:0
Тарс Идман Юрду
Зонгулдак Комюрспор
3:0
Бак Спор Кулюбю
2.Лига - Червена група
Байбурт Йозел Идареспор
1:0
Еюпспор
Елязъгспор
3:1
Ван Спор
Караманмараспор
1:2
ББ Бодрумспор
Бандърмаспор
1:1
Анкара Демирспор
Карабюкспор
0:0
Ергин Велимесе Спор
Кастамонуспор
0:1
Сакаряспор
Киршехир Беледийеспор
0:1
Сивас Беледиеспор
Тузласпор
1:1
Етимесгут Беледиеспор
Нигде Анадолу
0:2
Ушакспор
Испания Секунда Дивизион B група 2
Валядолид II
1:0
Културал Леонеса
Туделано
1:2
Харо Депортиво
Бургос СФ
0:3
Унионистас де Саламанка
Реал Юнион
0:0
Лейоа
Салмантино
1:2
Калаора
Логронес
2:0
Гихуело
Атлетик Билбао II
3:3
Изара
Испания Секунда Дивизион B група 1
УД Ибиса
3:1
Мелиля
Спортинг Хихон II
2:1
Лас Розас
Атлетико Балеарес
6:1
Селта Виго II
Коруксо
2:0
Пеня Депортива
Интернасионал де Мадрид
1:2
Райо Махадаонда
Сан Себастиан де лос Рейес
1:2
Лас Палмас II
Понтеведра
0:0
Лангрео
Расинг Ферол
1:2
Марино де Луанко
Испания Секунда Дивизион B група 3
Лагостера
1:1
Валенсия Местая
Андора
1:0
Лейда Еспортиу
АЕ Прат
1:3
Химнастик
Ебро
1:1
Корнея
Виляреал Б
0:0
СФ Бадалона
Барселона Б
2:1
Кастельон
Еркулес
0:0
Олот
Испания Секунда Дивизион B група 4
Гранада II
2:3
Йеклано Депортиво
Дон Бенито
0:1
Кордоба
Рекреативо Уелва
0:1
Бадахос
УКАМ Мурсия
2:0
Талавера
Линенсе
0:0
Кадис Б
Марбея
2:1
Севиля Б
Атлетико Санлукеньо
2:1
Алхесирас
Мерида
1:1
Сан Фернандо
Картахена
2:1
Вилярробледо
Чили Примера дивизион
Аудакс Италиано
отл
Универсидад де Консепсион
Палестино
отл
Депортес Икике
Католика Чили
отл
Хуачипато
Коло Коло
отл
Унион Ла Калера
Кокимбо Унидо
отл
Кобресал
Унион Еспаньола
отл
Антофагаста
Курико Унидо
отл
Универсидад де Чили
Евертън Чили
отл
ОХигинс
Парагвай Примера
Депортиво Сантани
0:1
Ривър Плейт Асунсион
Клуб Гуарани
0:1
Сол де Америка
Аржентина - Примера Б Насионал
Естудиантес Буенос Айрес
0:0
Атлетико Белграно
Баракас Сентрал
2:1
Нуева Чикаго
Депортиво Морон
1:3
Естудиантес Рио Куарто
Институто Кордоба
2:1
Алмагро
Аржентина - Дивизия 3
Алмиранте Браун
0:0
Талерес Рамидиос
Атлетико Феникс
1:0
УАИ Уркиса
Депортиво Арменио
0:3
Акасусо
Фландрия
0:0
Комуникасионес
Хосе де Ургуиза
3:1
Колегиалес
Лос Андес
1:0
Сан Мигел
Примера Б Класура
Кортулуа
0:0
Чико
Перу - Примера Дивизион Класура
Алианса Лима
1:0
Спортинг Кристал
Перу - Секунда Дивизион
Хуан Аурич
2:0
Атлетико Грау
Алианса Атлетико
1:1
Депортиво Копсол
Еквадор - Първа дивизия
Аукас
1:3
ЛДУ Кито
Делфин
2:1
Макара
Лига Насионал
Олимпиа
2:0
Мотагуа
Кобан Империал
1:0
Изтапа
Лобос УПНФМ
2:2
Маратон
Комуникасионес Гватемала
1:1
Антигуа
Депортиво Санарет
2:0
Депортиво Михко
Санта Лусия
1:0
Малакатеко
Гуастатоя
2:0
Кселаху
Салвадор - Примера дивизион Апертура
Жокоро
4:1
Чалатенанго
ФАС
0:1
Муниципал Лимено
Санта Текла
2:1
11 Депортиво
Сонсонате
1:1
Ювентуд Индепендиенте
Асуила
1:2
Исидро Метапан
Алианза
4:3
Ел Венчедор
Коста Рика - Примера дивисион Апертура
Алахуеленсе
3:0
Сан Карлос
Коста Рика - Примера дивисион Клаусура
Алахуеленсе
04:00
Сан Карлос
Аржентина - Дивизия 3 - Торнео Федерал А
Атлетико Гуемеш
3:0
Чако Фор Евер
Уракан Лас Ерас
0:0
Сол де Майо
Олимпо
2:0
Десампарадос
Депортиво Мадрин
4:1
Хувентуд Унида Университарио
Сан Мартин Формоза
3:0
Унион де Сънчалес
Спортиво Пенярол
0:0
Атлетико Камионерос
Ювентуд Унида
2:0
Химнасия Уругвай
Дефенсорес де Пронунчиаменто
2:1
Бока Унидос
Феро Карил Оесте
1:3
Вила Митре
Индия Супер Лига
Керала Бластърс
2:2
Гоа
Индонезия Лига 1
Арема
1:1
Калтенг Путра
Индия И-Лига
Чърчил Брадърс
3:0
Пунжаб
Ченай Сити
1:0
ТРАУ
Южна Африка
АмаЗулу
0:0
Марицбург Юнайтед
Чипа Юнайтед
0:0
Барока
Тайван Висша лига
Тайнан Сити
1:2
Минг Чуан
Ханг Иен
3:1
Тайченг Лаионс
Хасун Цу
0:3
Тайчун Футуро
Тайпауър
0:2
Татунг
ФА Къп
Блякпул
3:1
Мейдстоун Юнайтед
Кроули
1:2
Флийтууд Таун
Нортхямптън
3:1
Нотс Каунти
Питърбро
3:0
Доувър Атлетик
Екзитър Сити
2:2
Хартлипул
Джилингам
3:0
Донкастър
Рочдейл
0:0
Бостън Юнайтед
Бристъл Роувърс
1:1
Плимут
Ковънтри
1:1
Ипсуич
Транмиър
5:1
Чичестър Сити
по ТВ
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.