Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 30.11.2019

Süper Lig
Çaykur Rizespor Kulübü
3:1
Atiker Konyaspor
TV'de
Demir Grup Sivasspor
2:0
Kasimpasa A.Ş.
TV'de
Aytemiz Alanyaspor
5:0
MKE Ankaragucu
TV'de
Goztepe A.Ş.
2:2
Fenerbahce A.Ş.
TV'de
Bundesliga
1899 Hoffenheim
1:1
Fortuna Dusseldorf
TV'de
FC Koln
1:1
Augsburg
Hertha Berlin
1:2
Borussia Dortmund
TV'de
SC Paderborn 07
2:3
RB Leipzig
Bayern Munich
1:2
Bayer Leverkusen
TV'de
2. Bundesliga
VfL Bochum
2:0
Erzgebirge Aue
TV'de
Dynamo Dresden
1:2
Holstein Kiel
FC Nurnberg
0:2
Wehen Wiesbaden
FC St. Pauli
0:1
Hannover 96
Primeira Liga
Moreirense
3:2
Aves
Benfica
4:0
Maritimo
Portimonense
2:1
Famalicao
1. Lig
Keçiörengücü
2:1
Altinordu A.Ş.
TV'de
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
2:0
Osmanlıspor Futbol Kulübü
TV'de
Adanaspor A.Ş.
2:3
Bursaspor
TV'de
2. LİG Beyaz
Hekimoğlu Trabzon
1:0
Gumushanespor
Premier Lig
Newcastle United
2:2
Manchester City
TV'de
Burnley
0:2
Crystal Palace
Chelsea
0:1
West Ham United
Liverpool
2:1
Brighton
TV'de
Tottenham Hotspur
3:2
AFC Bournemouth
TV'de
Southampton
2:1
Watford
TV'de
Championship
Charlton Athletic
1:3
Sheffield Wednesday
TV'de
Barnsley
3:1
Hull City
Birmingham City
1:1
Millwall
Brentford
7:0
Luton Town
Bristol City
5:2
Huddersfield
Derby
1:1
Queens Park Rangers
TV'de
Leeds United
4:0
Middlesbrough
Nottingham Forest
0:1
Cardiff City
Stoke City
1:2
Blackburn Rovers
Wigan Athletic
1:3
Reading
2. Lİg
Macclesfield Town
1:1
Bradford
FA upasi
Shrewsbury Town
2:0
Mansfield
Walsall
0:1
Oxford United
Forest Green Rovers
2:2
Carlisle United
Kingstonian
0:2
AFC Fylde
Portsmouth
2:1
Altrincham
Cheltenham Town
1:3
Port Vale
Oldham
0:1
Burton Albion
Eastleigh
1:1
Crewe Alexandra
Conference National
Aldershot Town
2:2
Chesterfield
Boreham Wood
1:0
Woking
Bromley
1:1
Yeovil Town
Chorley
1:0
Dagenham & Redbridge FC
Ebbsfleet United
2:1
Wrexham
Maidenhead United
0:4
Barrow
Sutton United
3:1
Harrogate Town
Torquay United
1:5
Stockport
La Liga
Alaves
1:2
Real Madrid
TV'de
Real Sociedad
4:1
Eibar
TV'de
Mallorca
1:2
Betis
TV'de
Valencia
2:1
Villarreal
TV'de
2. Lig
Alcorcon
0:2
Huesca
Mirandes
0:0
Sporting Gijon
S. D. Ponferradina
1:1
Albacete
Tenerife
1:3
Almeria
Real Zaragoza
3:3
Girona
Seri A
Brescia
0:3
Atalanta
TV'de
Genoa
0:1
Torino
TV'de
Fiorentina
0:1
Lecce
TV'de
Pro Lig
Club Brugge
1:0
Royal Excel Mouscron
TV'de
Charleroi
2:0
Waasland-Beveren
Zulte-Waregem
1:0
Eupen
Genk
1:2
St.Truiden
Ligue 1
Strasbourg
1:2
Lyon
TV'de
Lille
1:0
Dijon
TV'de
Montpellier
4:2
Amiens
Nice
3:1
Angers
TV'de
Nimes
1:1
Metz
Reims
1:1
Bordeaux
TV'de
Serie B
Cremonese
0:0
Livorno
Crotone
1:1
Cittadella
Frosinone
4:0
Empoli
Venezia
0:2
Benevento
Salernitana
1:1
Ascoli
Bundesliga
Austria Wien
5:0
TSV Hartberg
SKN St. Polten
0:0
Mattersburg
WSG Swarovski Tirol
1:5
Sturm Graz
Ligue 2
Sochaux
0:1
Troyes
TV'de
Premiership
Aberdeen
2:1
St Mirren
Hibernian
2:2
Kilmarnock
Livingston
0:0
Hamilton Academical
Motherwell
4:0
St Johnstone
Premier Lig
Banfield
1:1
Gimnasia La Plata
Racing Club
1:1
Defensa Y Justicia
Estudiantes
1:1
Atletico Tucuman
Erste Liga
Vorwärts Steyr
2:0
Kapfenberger SV
FC Dornbirn 1913
0:5
Ried
Challenge Lig
FC Stade Lausanne-Ouchy
0:1
Grasshopper
FC Wil
1:1
Schaffhausen
Kriens
1:2
Lausanne-Sport
CAF Champions League
Mazembe
3:0
Zamalek
Primeiro de Agosto
1:1
ZESCO United
USM Alger
1:1
AC Casablanca
Mamelodi Sundowns
3:0
Petro Atlético
Raja Casablanca
0:2
Esperance
Regionalliga Bayern
Schweinfurt
4:3
1860 Rosenheim
SpVgg Bayreuth
1:1
Augsburg II
Greuther Fuerth II
1:1
Viktoria Aschaffenburg
Türkgücü-Ataspor München
4:1
TSV Buchbach
VfB Eichstätt
1:0
Memmingen
TSV Rain am Lech
2:1
SV Heimstetten
FC Nurnberg II
4:1
FV Illertissen
Premyer Liqasi
Qabala
3:0
Zira
TV'de
Keshla FK
2:1
Sumgayıt
TV'de
First Professional League
Cherno More Varna
4:1
Botev Vratsa
Tsarsko Selo
0:3
Botev Plovdiv
Beroe
1:1
Levski Sofia
Eredivisie
Willem II
4:0
Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard
1:0
Groningen
Heracles
4:0
ADO Den Haag
Süper Lig
Sion
2:1
FC Thun
Neuchatel Xamax
0:1
Zurich
SÜPER LİG
Larisa
2:1
Volos N.F.C.
Panionios
3:0
Panetolikos
OFI
1:0
AEK Athens
1. Lig
Falkirk
3:0
Stranraer
Forfar Athletic
2:1
Peterhead
Montrose
0:1
Raith Rovers
Airdrieonians
4:0
East Fife
Clyde
1:2
Dumbarton
2. Lig
Annan Athletic
6:1
Cove Rangers
Brechin
1:2
Stenhousemuir
Elgin City
1:2
Stirling Albion
Queens Park
2:1
Edinburgh City
Championship
Alloa Athletic
0:2
Inverness Ct
Dundee
1:2
Queen Of The South
Dunfermline
5:1
Partick
2.Lig
Virton
1:1
Westerlo
Roeselare
3:1
Lommel United
Çek Ligi
Zlin
2:1
Slovacko
Sigma Olomouc
1:0
Slovan Liberec
Pribram
0:1
Sparta Praha
Ekstraklasa
Arka Gdynia
1:1
Pogon Szczecin
Piast Gliwice
0:3
Slask Wroclaw
Legia Warszawa
4:0
Korona Kielce
LigaPro
Farense
1:0
Chaves
U.D. Vilafranquense
3:2
Academica
Estoril
1:1
Leixoes
Varzim
1:0
Penafiel
Premier Lig
Al Ittihad Alexandria
3:0
Ismaily
Nemzeti Bajnokság I
Zalaegerszeg
0:2
Debreceni VSC
Kisvárda F.C.
2:0
Budapest Honved
Paks
2:4
Ujpest
Puskas Academy
1:1
MeMezokovesd-Zori
Diosgyori
1:3
MOL Fehérvár FC
3rd Liga
Chemnitzer
1:1
KFC Uerdingen 05
Viktoria Koln
2:4
FC Kaiserslautern
Hallescher FC
1:0
MSV Duisburg
Hansa Rostock
1:0
Wurzburger Kickers
Preussen Munster
1:3
Waldhof Mannheim
Sonnenhof Großaspach
1:2
Magdeburg
Lega Pro 1 Grup B
Arzignano Valchiampo
1:1
Virtus Verona
Lega Pro 1 Grup A
Como
1:1
Juventus U23
2. Lig B Grup 2
SD Amorebieta
3:2
Barakaldo
Osasuna II
3:1
Alavés B
Arenas de Getxo
1:0
Real Sociedad II
2. Lig B Grup 1
Oviedo B
2:1
Getafe B
Atletico Madrid II
2:0
Real Madrid II
2. Lig B Grup 3
Levante B
0:2
Espanyol B
Orihuela
0:0
La Nucia
Sabadell
2:0
Ejea
2. Lig B Grup 4
Villarrubia
2:1
Real Murcia
Serie B
Paran
3:3
Botafogo SP
Oeste
1:2
Criciuma
Amrica Mineiro
1:2
Sao Bento
Atletico GO
0:0
Sport Club do Recife
Red Bull Bragantino
2:0
CRB
Cuiaba
1:2
Vila Nova
Figueirense
1:1
Operário PR
Londrina
2:0
Guaraní
Vitoria
1:2
Coritiba
Second Professional League
Botev Galabovo
4:5
CSKA 1948
Lokomotiv Sofia
3:3
FC Hebar Pazardzhik
Pomorie
2:3
Litex
Spartak Pleven
1:2
Neftochimic Burgas
Spartak Varna
1:2
Kariana Erden
Montana
6:1
Chernomorets Balchik
Strumska Slava
Gönder
Vereya (Stara Zagora)
1. HNL
NK Varazdin
1:1
NK Osijek
Istra 1961
1:2
Dinamo Zagreb
Premier League
FK Lviv
0:2
Dnipro-1
Zorya Luhansk
2:0
Karpaty Lviv
Vorskla Poltava
1:0
Kolos Kovalivka
Premier Lig
Krylya Sovetov
0:1
FC Ufa
Rostov
0:0
Ural
Akhmat Grozny
1:1
Rubin
Japon 1. Ligi
Sagan Tosu
0:2
Consadole Sapporo
Shonan Bellmare
1:0
Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai
2:0
Oita Trinita
Cerezo Osaka
2:1
Shimizu
Tokyo
1:1
Urawa Red Diamonds
Gamba Osaka
4:1
Matsumoto Yamaga
Jubilo Iwata
2:1
Nagoya Grampus
Kashima Antlers
1:3
Vissel Kobe
Kawasaki Frontale
1:4
Yokohama Marinos
1.Lig
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
1:0
Universitatea Craiova
Süper Lig
Javor
0:7
Radnicki Nis
Napredak
1:3
Indjija
Rad
1:2
Vojvodina
Radnik Surdulica
3:3
Cukaricki
Crvena Zvezda
2:0
Vozdovac
Süper Lig
Dunajska Streda
1:0
FC Nitra
AS Trencin
0:1
FK Pohronie
Vion Zl. Moravce
0:0
FK Senica
Sereď
0:2
Zemplin Michalovce
Cymru Premier
Airbus UK
0:12
The New Saints
Barry Town
0:1
Newtown
Carmarthen Town
0:3
Bala Town
Penybont FC
0:0
Connah's Quay
1. Lig
A. E. Kition Larnaca
1:2
Anorthosis
Ethnikos Achnas
0:1
AEL Limassol
1. SNL
NK Tabor Sežana
1:1
Aluminij
NK Celje
1:0
Mura
Maribor
0:2
ND Triglav
Israeli Premier League
Hapoel Haifa
1:3
Maccabi Netanya
Hapoel Raanana
0:0
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0:1
Maccabi Tel Aviv
FC Ashdod
0:0
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Beer Sheva
1:2
Bnei Yehuda Tel Aviv
Bosnia and Herzegovina Premier Lig
Sloboda Tuzla
1:1
FK Tuzla City
Sarajevo
1:3
Zeljeznicar
Zrinjski
1:1
FK Mladost Doboj Kakanj
Premier League
Polokwane City
0:1
Bloemfontein Celtic
Black Leopards
2:1
Golden Arrows
Cape Town City
0:0
Highlands Park
Supersport United
1:1
Stellenbosch FC
A Ligi
Brisbane Roar
2:0
Central Coast Mariners
Newcastle Jets FC
2:0
Western Sydney Wanderers
NIFL Premiership
Institute F.C.
2:0
Coleraine
Carrick Rangers
6:2
Glenavon FC
Cliftonville
0:2
Glentoran
Dungannon Swifts
1:6
Crusaders
Linfield
1:0
Larne
Warrenpoint Town
2:1
Ballymena United
Regionalliga Nord
Hamburger SV II
2:4
VfL Wolfsburg II
Hannover 96 II
5:3
Luneburger
Werder Bremen II
3:1
Holstein Kiel II
Schwarz-Weiss-Rehden
0:1
Weiche Flensburg
Regionalliga Sudwest
Bahlinger SC
1:0
VfR Aalen
FC 08 Homburg
0:0
Giessen
Fc Piramasens
2:0
Bayern Alzenau
FSV Frankfurt
2:0
Astoria Walldorf
SV Elversberg
1:0
SSV Ulm 1846
TSV Steinbach
1:0
Saarbrucken
2. Lig - Playoffs
Zacatepec
1:3
Alebrijes Oaxaca
Cezayir - 1. Lig
AS Ain M'lila
3:0
Usm Bel Abbes
Bordj Bou Arreridj
1:0
Hussein Dey
MC Alger
2:2
Cr Belouizdad
Mc Oran
0:0
Us Biskra
Js Saoura
0:0
ASO Chlef
Cs Constantine
3:1
Es Setif
Regionalliga West
Alemannia Aachen
3:1
Sportfreunde Lotte
Borussia Dortmund II
4:0
SV Bergisch Gladbach 09
Rödinghausen
1:1
Verl
Wuppertaler
0:3
Fortuna Dusseldorf II
North Macedonia 1.Lig
Makedonija G. P.
1:1
FC Struga
Süper Lig
FK Kabel Novi Sad
2:0
Trayal Kruševac
Smederevo 1924
0:1
Metalac
Backa
1:0
FC Zlatibor
Dinamo Vranje
2:2
Žarkovo
Radnicki Pirot
1:1
Kolubara
Zemun
3:1
Buducnost Dobanovci
Novi Pazar
1:0
Grafičar
Super League
Atletico de Kolkata
2:2
Mumbai FC
Ulusal B Premier Ligi
Gimnasia y Esgrima
1:3
Sarmiento
All Boys
2:0
Deportivo Riestra
Division 3
Sacachispas
0:0
Defensores Unidos
San Telmo
0:1
Villa San Carlos
Tristan Suarez
1:0
Argentino de Quilmes
Futbol Ligi
PAE Chania
1:2
Apollon Larissa F.C.
Trikala
3:0
Ierapetra
Niki Volou
2:0
Kavala
Veria
2:0
Kalamata
1.Lig
Stal Mielec
2:1
Podbeskidzie
Jastrzębie
1:2
Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice
1:3
Olimpia Grudziadz
Sandecja Nowy Sacz
0:1
Puszcza Niepolomice
Segunda Division - Apertura
Yaracuyanos
4:2
Gran Valencia
Arabian Gulf Cup
Kuwait
1:2
Umman
Liga II
CS Mioveni
0:1
FC Politehnica Timișoara
Miercurea Ciuc
1:1
Gloria Buzău
Daco-Getica București
Gönder
Concordia
Ripensia Timișoara
1:2
FC Arges Pitesti
Sportul Snagov
0:3
ACS Viitorul Târgu Jiu
Farul Constanța
3:1
Rapid Bucuresti
Universitatea Cluj
1:1
CSM Școlar Reșița
Pandurii
0:1
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
Liga III - Serie 1
Bucovina Rădăuți
0:3
Foresta Suceava
CMS Focsani 2007
2:0
FC Botosani II
Otelul Galati
0:0
Ceahlaul Piatra Neamt
Somuz Falticeni
2:0
Husana Husi
CS Sporting Liesti
2:1
Universitatea Dunarea
Stiinta Miroslava
4:1
Ozana Targu Neamt
Targu Secuiesc
6:0
CSM Pascani
Liga III - Serie 2
FC Agricola Borcea
3:2
Recolta Cheorghe
Axiopolis Cernavoda
0:1
Poseidon Mai Limanu
CS Medgidia
1:2
Metalul Buzau
CS Faurei
2:0
Inainte Modelu
Gloria Popesti Leordeni
1:2
CS Tunari
FC Unirea 2004 Slobozia
0:0
AS Mostistea Ulmu
Liga III - Serie 3
Cetate Râșnov
0:1
CSM Slatina
Sporting Rosiori
1:1
Vediţa Coloneşti
Tractorul Cetate
0:1
CS Blejoi
Liga III - Serie 4
ACSO Filiasi
0:1
Șoimii Lipova
Corvinul Hunedoara
2:0
ACS Ghiroda