Mobile app:
Super League
Atletico de Kolkata
2:2
Mumbai FC
Indian I-Legue
Aizawl
0:0
Mohun Bagan
Gokulam Kerala
2:1
NEROCA F.C.
Premier league
Newcastle United
2:2
Manchester City
Burnley
0:2
Crystal Palace
Chelsea
0:1
West Ham United
Liverpool
2:1
Brighton
Tottenham Hotspur
3:2
AFC Bournemouth
Southampton
2:1
Watford
Championship
Swansea City
1:2
Fulham
Charlton Athletic
1:3
Sheffield Wednesday
Barnsley
3:1
Hull City
Birmingham City
1:1
Millwall
Brentford
7:0
Luton Town
Bristol City
5:2
Huddersfield
Derby
1:1
Queens Park Rangers
Leeds United
4:0
Middlesbrough
Nottingham Forest
0:1
Cardiff City
Stoke City
1:2
Blackburn Rovers
Wigan Athletic
1:3
Reading
League Two
Macclesfield Town
1:1
Bradford
Scottish Premiership
Aberdeen
2:1
St Mirren
Hibernian
2:2
Kilmarnock
Livingston
0:0
Hamilton Academical
Motherwell
4:0
St Johnstone
Scottish League One
Airdrieonians
4:0
East Fife
Clyde
1:2
Dumbarton
Falkirk
3:0
Stranraer
Forfar Athletic
2:1
Peterhead
Montrose
0:1
Raith Rovers
Scottish League Two
Annan Athletic
6:1
Cove Rangers
Brechin
1:2
Stenhousemuir
Elgin City
1:2
Stirling Albion
Queens Park
2:1
Edinburgh City
Scottish Championship
Alloa Athletic
0:2
Inverness Ct
Dundee
1:2
Queen Of The South
Dunfermline
5:1
Partick Thistle
FA Cup
Maldon & Tiptree
0:1
Newport County
Forest Green Rovers
2:2
Carlisle United
Kingstonian
0:2
AFC Fylde
Portsmouth
2:1
Altrincham
Cheltenham Town
1:3
Port Vale
Oldham
0:1
Burton Albion
Shrewsbury Town
2:0
Mansfield
Walsall
0:1
Oxford United
Eastleigh
1:1
Crewe Alexandra
England National League
Halifax Town
Post
Dover Athletic
Hartlepool United
Post
Eastleigh
Maidenhead United
0:4
Barrow
Solihull Moors
Post
Barnet
Sutton United
3:1
Harrogate Town
Torquay United
1:5
Stockport
AFC Fylde
Post
Notts County
Aldershot Town
2:2
Chesterfield
Boreham Wood
1:0
Woking
Bromley
1:1
Yeovil Town
Chorley
1:0
Dagenham & Redbridge FC
Ebbsfleet United
2:1
Wrexham
Bundesliga
Schalke 04
2:1
Union Berlin
1899 Hoffenheim
1:1
Fortuna Dusseldorf
FC Cologne
1:1
Augsburg
Hertha Berlin
1:2
Borussia Dortmund
SC Paderborn 07
2:3
RB Leipzig
Bayern Munich
1:2
Bayer Leverkusen
Serie A
Brescia
0:3
Atalanta
Genoa
0:1
Torino
La Liga
Celta Vigo
0:0
Valladolid
Alaves
1:2
Real Madrid
Real Sociedad
4:1
Eibar
Mallorca
1:2
Betis
First Division A
Antwerp
1:0
Mechelen
Club Brugge
1:0
Royal Excel Mouscron
Ligue 1
Marseille
2:1
Brest
Strasbourg
1:2
Lyon
Primeira Liga
Santa Clara
1:2
Boavista
Moreirense
3:2
Aves
Benfica
4:0
Maritimo
Serie B
Cosenza Calcio
1:1
Spezia
Cremonese
0:0
Livorno
Crotone
1:1
Cittadella
Frosinone
4:0
Empoli
Venezia
0:2
Benevento
Salernitana
1:1
Ascoli
Premier league
Krylya Sovetov
0:1
FC Ufa
Rostov
0:0
Ural
Akhmat Grozny
1:1
Rubin
2nd Bundesliga
Dynamo Dresden
1:2
Holstein Kiel
FC Nurnberg
0:2
Wehen Wiesbaden
FC St. Pauli
0:1
Hannover 96
VfL Bochum
2:0
Erzgebirge Aue
Eredivisie
Heerenveen
3:2
Vitesse
Willem II
4:0
Sparta Rotterdam
Super Lig
Rizespor
3:1
Konyaspor
Sivasspor
2:0
Kasimpasa
Alanyaspor
5:0
Ankaragucu
Goztepe
2:2
Fenerbahce
Super League
Sion
2:1
FC Thun
Neuchatel Xamax
0:1
Zurich
Bundesliga
Austria Wien
5:0
Hartberg
SKN St. Polten
0:0
Mattersburg
WSG Swarovski Tirol
1:5
Sturm Graz
Ligue 2
Chambly Oise
0:2
Ajaccio
Clermont Foot 63
1:0
Chamois Niortais
Lorient
2:1
Grenoble Foot 38
Auxerre
2:2
Orleans
Guingamp
1:1
Caen
Le Mans
1:2
Chateauroux
Nancy
2:0
FC Paris
Rodez
1:2
Le Havre
Valenciennes
2:0
Lens
Sochaux
0:1
Troyes
Segunda Division
Numancia
0:0
Malaga
Alcorcon
0:2
Huesca
Mirandes
0:0
Sporting Gijon
S. D. Ponferradina
1:1
Albacete
Tenerife
1:3
Almeria
Superliga
Banfield
1:1
Gimnasia La Plata
Racing Club
1:1
Defensa Y Justicia
Erste Liga
Vorwärts Steyr
2:0
Kapfenberger SV
FC Dornbirn 1913
0:5
Ried
Eerste Divisie
Cambuur
3:1
Jong AZ
Den Bosch
3:2
Dordrecht
Helmond Sport
2:3
Jong PSV
NAC Breda
2:0
MVV Maastricht
Roda
1:4
Excelsior
Telstar
2:3
Jong Ajax
TOP Oss
3:1
FC Eindhoven
Volendam
3:1
NEC Nijmegen
CAF Champions League
Al Hilal Omdurman
2:1
F.C. Platinum
Etoile Sportive du Sahel
1:0
Al Ahly
Mazembe
3:0
Zamalek
Primeiro de Agosto
1:1
ZESCO United
USM Alger
1:1
AC Casablanca
A-League
Brisbane Roar
2:0
Central Coast Mariners
Newcastle Jets FC
2:0
Western Sydney Wanderers
Regionalliga Bayern
TSV Rain am Lech
2:1
SV Heimstetten
FC Nurnberg II
4:1
FV Illertissen
Schweinfurt
4:3
1860 Rosenheim
SpVgg Bayreuth
1:1
Augsburg II
Greuther Fuerth II
1:1
Viktoria Aschaffenburg
TSV Aubstadt
Post
VfR Garching
Türkgücü-Ataspor München
4:1
TSV Buchbach
VfB Eichstätt
1:0
Memmingen
Super League
Larisa
2:1
Volos N.F.C.
Panionios
3:0
Panetolikos
OFI
1:0
AEK Athens
1. Lig
Keciorengucu
2:1
Altinordu
Erzurum BB
2:0
Osmanlispor
Adanaspor
2:3
Bursaspor
1st League
Zlin
2:1
Slovacko
Sigma Olomouc
1:0
Slovan Liberec
Pribram
0:1
Sparta Praha
Ekstraklasa
Wisla Plock
0:2
Lech Poznan
Arka Gdynia
1:1
Pogon Szczecin
Piast Gliwice
0:3
Slask Wroclaw
LigaPro
Farense
1:0
Chaves
U.D. Vilafranquense
3:2
Academica
Estoril
1:1
Leixoes
Varzim
1:0
Penafiel
3rd Liga
Chemnitzer
1:1
KFC Uerdingen 05
Viktoria Koln
2:4
FC Kaiserslautern
Hallescher FC
1:0
MSV Duisburg
Hansa Rostock
1:0
Wurzburger Kickers
Preussen Munster
1:3
Waldhof Mannheim
Sonnenhof Großaspach
1:2
Magdeburg
Regionalliga Nord
Lubeck
7:0
Heider SV
SV Drochtersen/Assel
0:2
Altona 93
Hamburger SV II
2:4
VfL Wolfsburg II
Hannover 96 II
5:3
Luneburger
Werder Bremen II
3:1
Holstein Kiel II
Schwarz-Weiss-Rehden
0:1
Weiche Flensburg
Regionalliga Sudwest
Fc Piramasens
2:0
Bayern Alzenau
FSV Frankfurt
2:0
Astoria Walldorf
SV Elversberg
1:0
SSV Ulm 1846
TSV Steinbach
1:0
Saarbrucken
Bahlinger SC
1:0
VfR Aalen
FC 08 Homburg
0:0
Giessen
Argentina - Primera B Nacional
Gimnasia Jujuy
1:3
Sarmiento
TFF 2. LIG White Group
Hekimoğlu Trabzon
1:0
Gumushanespor
Segunda Division B Group 2
SD Amorebieta
3:2
Barakaldo
Osasuna II
3:1
Alavés B
Arenas de Getxo
1:0
Real Sociedad II
Segunda Division B Group 1
Oviedo B
2:1
Getafe B
Atletico Madrid II
2:0
Real Madrid II
Segunda Division B Group 3
Levante B
0:2
Espanyol B
Orihuela
0:0
La Nucia
Sabadell
2:0
Ejea
Segunda Division B Group 4
Villarrubia
2:1
Real Murcia
Serie B
Paranа
3:3
Botafogo SP
Oeste
1:2
Criciuma
1 HNL
NK Varazdin
1:1
NK Osijek
Istra 1961
1:2
Dinamo Zagreb
Premier League
FK Lviv
0:2
Dnipro-1
Zorya Luhansk
2:0
Karpaty Lviv
Vorskla Poltava
1:0
Kolos Kovalivka
Second Division B
OH Leuven
2:1
Lokeren
Virton
1:1
Westerlo
J. League
Cerezo Osaka
2:1
Shimizu
Tokyo
1:1
Urawa Red Diamonds
Gamba Osaka
4:1
Matsumoto Yamaga
Jubilo Iwata
2:1
Nagoya Grampus
Kashima Antlers
1:3
Vissel Kobe
Kawasaki Frontale
1:4
Yokohama Marinos
Sagan Tosu
0:2
Consadole Sapporo
Shonan Bellmare
1:0
Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai
2:0
Oita Trinita
Liga I
Dinamo Bucuresti
1:0
CSMS Iasi
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
1:0
Universitatea Craiova
Super Liga
Javor
0:7
Radnicki Nis
Napredak
1:3
Indjija
Rad
1:2
Vojvodina
Radnik Surdulica
3:3
Cukaricki
Crvena Zvezda
2:0
Vozdovac
Super Liga
Dunajska Streda
1:0
FC Nitra
AS Trencin
0:1
FK Pohronie
Zlate. Moravce
0:0
FK Senica
Sereď
0:2
Zemplin Michalovce
Cymru Premier
Aberystwyth Town
1:3
Cefn Druids
Caernarfon
2:1
Cardiff Metropolitan University
Airbus UK
0:12
The New Saints
Barry Town
0:1
Newtown
Carmarthen Town
0:3
Bala Town
Penybont FC
0:0
Connah's Quay
Challenge League
Aarau
2:2
Winterthur
FC Stade Lausanne-Ouchy
0:1
Grasshopper
FC Wil
1:1
Schaffhausen
Kriens
1:2
Lausanne-Sport
Nemzeti Bajnokság I
Zalaegerszeg
0:2
Debreceni
Kisvárda F.C.
2:0
Budapest Honved
Paks
2:4
Ujpest
Puskas Academy
1:1
MeMezokovesd-Zori
National
Avranches
0:1
FC Villefranche
Bastia-Borgo
1:2
Pau
Boulogne
1:0
Bourg en Bresse Peronnas
Cholet
2:0
Toulon
Concarneau
0:1
Laval
Creteil
2:0
Gazelec Ajaccio
Le Puy
1:2
Dunkerque
Quevilly
2:2
AS Beziers
Ascenso MX - Playoffs
Zacatepec
1:3
Alebrijes Oaxaca
1st League
A. E. Kition Larnaca
1:2
Anorthosis
Ethnikos Achnas
0:1
AEL Limassol
1st SNL
NK Tabor Sežana
1:1
Aluminij
NK Celje
1:0
Mura
Maribor
0:2
ND Triglav
Israeli Premier League
Hapoel Haifa
1:3
Maccabi Netanya
Hapoel Raanana
0:0
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0:1
Maccabi Tel Aviv
FC Ashdod
0:0
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Beer Sheva
1:2
Bnei Yehuda Tel Aviv
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Sloboda Tuzla
1:1
FK Tuzla City
Sarajevo
1:3
Zeljeznicar
Zrinjski
1:1
FK Mladost Doboj Kakanj
NIFL Premiership
Institute F.C.
2:0
Coleraine
Cliftonville
0:2
Glentoran
Dungannon Swifts
1:6
Crusaders
Linfield
1:0
Larne
Warrenpoint Town
2:1
Ballymena United
Carrick Rangers
6:2
Glenavon FC
Regionalliga West
Oberhausen
1:0
Bonner
Alemannia Aachen
3:1
Sportfreunde Lotte
Borussia Dortmund II
4:0
SV Bergisch Gladbach 09
Rödinghausen
1:1
Verl
Wuppertaler
0:3
Fortuna Dusseldorf II
First Professional League
Cherno More Varna
4:1
Botev Vratsa
Tsarsko Selo
0:3
Botev Plovdiv
Beroe
1:1
Levski Sofia
Second Professional League
Botev Galabovo
4:5
CSKA 1948
Lokomotiv Sofia
3:3
FC Hebar Pazardzhik
Pomorie
2:3
Litex
Spartak Pleven
1:2
Neftochimic Burgas
Spartak Varna
1:2
Kariana Erden
Montana
6:1
Chernomorets Balchik
Strumska Slava
Post
Vereya (Stara Zagora)
Premier League
Polokwane City
0:1
Bloemfontein Celtic
Black Leopards
2:1
Golden Arrows
Cape Town City
0:0
Highlands Park
Supersport United
1:1
Stellenbosch FC
Premier League
Qabala
3:0
Zira
Keshla FK
2:1
Sumqayıt
Algeria - Legue 1
Mc Oran
0:0
Us Biskra
AS Ain M'lila
3:0
Usm Bel Abbes
Bordj Bou Arreridj
1:0
Hussein Dey
MC Alger
2:2
Cr Belouizdad
Js Saoura
0:0
ASO Chlef
Cs Constantine
3:1
Es Setif
North Macedonia Prva Liga
Makedonija G. P.
1:1
FC Struga
Prva Liga
Backa
1:0
FC Zlatibor
Dinamo Vranje
2:2
Žarkovo
Radnicki Pirot
1:1
Kolubara
Zemun
3:1
Buducnost Dobanovci
FK Kabel Novi Sad
2:0
Trayal Kruševac
Smederevo 1924
0:1
Metalac
Novi Pazar
1:0
Grafičar
Greece Football League
PAE Chania
1:2
Apollon Larissa F.C.
Trikala
3:0
Ierapetra
Niki Volou
2:0
Kavala
Veria
2:0
Kalamata
1st Liga
Stal Mielec
2:1
Podbeskidzie
GKS Jastrzębie
1:2
Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice
1:3
Olimpia Grudziadz
Sandecja Nowy Sacz
0:1
Puszcza Niepolomice
Arabian Gulf Cup
Kuwait
1:2
Oman
Premier League
Al Ittihad Alexandria
3:0
Ismaily
Liga Nacional
Siquinala
1:2
C.S.D. Municipal
Liga II
CS Mioveni
0:1
FC Politehnica Timișoara
Miercurea Ciuc
1:1
SCM Gloria Buzău
Daco-Getica București
Post
Concordia
Ripensia Timișoara
1:2
FC Arges Pitesti
Sportul Snagov
2:5
ACS Viitorul Târgu Jiu
Farul Constanța
3:1
Rapid Bucuresti
Universitatea Cluj
1:1
CSM Școlar Reșița
Pandurii
0:1
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
Liga III - Serie 1
Bucovina Rădăuți
0:3
Foresta Suceava
CMS Focsani 2007
2:0
FC Botosani II
Otelul Galati
0:0
Ceahlaul Piatra Neamt
Somuz Falticeni
2:0
Husana Husi
CS Sporting Liesti
2:1
Universitatea Dunarea
Stiinta Miroslava
4:1
Ozana Targu Neamt
Targu Secuiesc
6:0
CSM Pascani
Liga III - Serie 2
FC Agricola Borcea
3:2
Recolta Cheorghe
Axiopolis Cernavoda
0:1
Poseidon Mai Limanu
CS Medgidia
1:2
Metalul Buzau
CS Faurei
2:0
Inainte Modelu
Gloria Popesti Leordeni
1:2
CS Tunari
FC Unirea 2004 Slobozia
0:0
AS Mostistea Ulmu
Liga III - Serie 3
Cetate Râșnov
0:1
CSM Slatina
Sporting Rosiori
1:1
Vediţa Coloneşti
Tractorul Cetate
0:1
CS Blejoi
Liga III - Serie 4
ACSO Filiasi
0:1
Șoimii Lipova
Corvinul Hunedoara
2:0
ACS Ghiroda