Мобилно приложение:
Първа лига
Етър (Велико Търново)
0:2
Славия
Втора лига
Локомотив ГО
0:1
Септември (София)
ФА Къп
Молдон & Триптрий
0:1
Нюпорт
Бундеслига
Шалке 04
2:1
Унион Берлин
Ла лига
Селта Виго
0:0
Валядолид
Франция Лига 1
Марсилия
2:1
Брест
Ередивизия
Хееренвеен
3:2
Витес
Португалия Супер Лига
Санта Клара
1:2
Боависта
Втора Бундеслига
Карлсруе
4:1
Регенсбург
Оснабрюк
2:1
Хамбургер
Чемпиъншип
Суонзи
1:2
Фулъм
Турция Супер Лига
Генчлербирлиги
3:3
Йени Малатияспор
Белгия Про Лига
Антверпен
1:0
Мехелен
Серия Б
Козенца
1:1
Специа
Франция Лига 2
Шамбли Оаз
0:2
Аячо
Клермон Фут 63
1:0
Шамоа Ниор
Лориен
2:1
Гренобъл Фут 38
Оксер
2:2
Орлеан
Гингам
1:1
Каен
Льо Ман
1:2
Шатору
Нанси
2:0
ФК Париж
Родез
1:2
Льо Авър
Валенсиен
2:0
Ланс
Дания Суперлига
Люнгби
1:1
Нордселанд
Испания Сегунда Дивизион
Нумансия
0:0
Малага
Чехия Лига 1
Баник Острава
0:0
Опава
Бразилия Серия А
Флуминензе
1:0
Палмейрас
Форталеса
2:1
Сантош
Сао Пауло
1:0
Вашко Да Гама
Крузейро
0:1
Центро Спортиво Алагоано
Полша Екстракласа
Заглебие Любин
2:0
Гурник Забже
Висла Плоцк
0:2
Лех Познан
Румъния Лига 1
Астра Гюргево
1:0
Газ Метан Медиаш
Динамо Букурещ
1:0
КСМС Яши
Ерсте Холандия
ТОП Осс
3:1
ФК Айндховен
Волендам
3:1
НЕК Нийминген
Камбур
3:1
Йонг АЗ Алкмаар
Ден Бош
3:2
Дордрехт
Хелмонд Спорт
2:3
Йонг ПСВ
НАК Бреда
2:0
МВВ Маастрихт
Рода
1:4
Екселсиор
Телстар
2:3
Йонг Аякс
Хърватска 1 HNL
Славен Белупо
3:0
Интер Запресич
Локомотива Загреб
4:0
ХНК Горица
Сърбия Супер лига
Пролетер Нови Сад
0:1
Младост Лучани
Бака Топола
2:2
Спартак Суботица
Словакия Цоргон лига
Спартак Търнава
2:0
Ружомберок
Леумит Лига
Бейтар Тел Авив
3:2
Апоел Петах Тиква
Апоел Ноф Хагалил
0:2
Апоел Ашкелон
Апоел Рамат Ган
4:0
Апоел Бней Лод
Апоел Катамон Йерусалим
1:2
Кафр-Касем
Макаби Петах Тиква
2:0
Макаби Ахи Назарет
Германия Трета Лига
Байерн Мюнхен II
2:3
Карл Цайс Йена
Регионална лига Бавария
Вакер Бургхаузен
0:0
Шалдинг Хайнинг
Регионална лига Север
Любек
7:0
Хайдер
Дрохтерсен
0:2
Алтона 93
Регионална лига Североизток
Херта Берлин II
0:0
Рот-Вайс Ерфурт
БабелсБерг 03
0:4
Берлинер
Алтглиеничке
2:2
Локомотиве Лайпциг
Регионална лига Югозапад
Хофенхайм II
4:1
Балинген
Регионална лига Запад
Ватеншайд
отл
Шалке 04 II
Рот-Вайс Оберхаузен
1:0
Бонер
Турция 1.Лига
Истанбулспор АС
4:0
Фатих Карагюмрюк
Белгия Б
ОХ Льовен
2:1
Локерен
Уелс Висша лига
Абъристуит Таун
1:3
Цефн Друидс
Карнарвън
2:1
Кардиф Метрополитън
Австралия А лига
Мелбърн Виктори
1:0
Пърт Глори
Кипър
Олимпиакос Никозия
0:0
Еносис Неон Паралимни
Уругвай Примера дивисион
Насионал Монтевидео
4:3
Рампла Хуниорс
Колумбия Примера А
Америка де Кали
2:0
Индепендиенте Санта Фе
Депортиво Кали
0:0
Алианса Петролера
Парагвай Примера
Олимпия Асунсион
1:0
Депортиво Капиата
Франция Национал
Лион-Дюшер
3:1
Ред Стар
Арванш
0:1
Вилфранш
Бастия-Борго
1:2
Пау
Булон
1:0
Бург Перона
Шолет
2:0
Тулон
Конкарно
0:1
Лавал
Кретей
2:0
Газелек Аячо
Ле Пуй
1:2
Дюнкерк
Кевии Руан
2:2
Безие
Мексико Лига 1 - плейофи
Монтерей
5:2
Сантош Лагуна
Клуб Америка
1:2
УАНЛ Тигрес
Португалия Лига 2 Хонра
Спортинг Ковиля
1:2
Фейренсе
Австрия 2 Erste Liga
Аустрия Виена II
4:1
Аустриа Клагенфурт
ФАК Виена
0:0
Жуниорс ОО
Амстетен
3:3
Грейцър АК
Лафниц
0:2
Аустрия Лустенау
Вакер Инсбрук
1:1
Хорн
Шампионска лига на Африка
Кабулие
1:0
Вита Клуб
Ал Хилал Омдурман
2:1
Платинум
Етоал ду Сахел
1:0
Ал Ахли
Египет Примиер лига
Ал Мокавлун
2:0
ФК Ел Гуна
Швейцария Challenge League
Аарау
2:2
Винтертур
Сърбия Първа лига
Раднички 1923
5:1
Синделич Белград
Еквадор - Първа дивизия
Макара
1:2
Емелек
Индия Супер Лига
Хайдерабад
1:1
Бенгалуру
Гърция 2 Лига
Ерготелис
2:1
Паначаики
Полша 1 Лига
Заглембие Сосновиец
1:0
Термалица Нечеча
Купа на Персийския залив
ОАЕ
0:2
Ирак
Йемен
0:6
Катар
Лига III - Серия 1
Бакау
0:3
Аеростар Бакъу
Лига III - Серия 2
Афумати
2:0
ФЦСБ II
Дачия Унирея Браила
0:2
Виторул Янка
Лига III - Серия 3
Балотести
3:4
Волунтари II
Университатя Крайова II
1:2
Прогресул Спартак
Астра Гюргево II
1:2
Пучоаса
Александрия
2:0
Брашов
Униреа Басков
1:4
Флакара Морени
Румъния Лига III - Серия 4