Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 03.02.2023

România Liga I
Chindia Târgoviște
2:1
UTA
la TV
Craiova 1948
5:0
FC Universitatea Cluj
la TV
Premier League
Chelsea
0:0
Fulham
la TV
Bundesliga
Augsburg
1:0
Bayer Leverkusen
la TV
La Liga
Athletic Bilbao
4:1
Cadiz
la TV
2. Bundesliga
SC Paderborn 07
4:1
Fortuna Duesseldorf
SV Sandhausen
0:4
SV Darmstadt 98
la TV
Eredivisie
Fortuna Sittard
0:0
Sparta Rotterdam
Prima Ligă Belgiană
Oostende
0:2
Anderlecht
Segunda División
Malaga
0:1
Oviedo
Meci amical
Krylya Sovetov
1:2
Shinnik Yaroslavl
Fakel
4:1
FK Andijan
Krylya Sovetov
3:3
Gazovik Orenburg
Sarpsborg
2:1
Ham Kam
Aalesund
2:1
Hodd
AIK
0:0
Brondby
Sabah
0:1
Odense
Austria Lustenau
1:3
FC Dornbirn 1913
Lillestrom
2:2
Stabaek
Sirius
2:1
Aalborg
Austria Wien
1:1
Floridsdorfer AC
Fakel
0:1
Chayka Peschanokopskoye
Kalmar
4:1
Mjallby
Malmo
0:0
FC Dallas
Degerfors
1:0
AFC Eskilstuna
Krasnodar
1:0
PFC Sochi
Red Bull Salzburg
21:45
Sturm Graz
EFL Championship
West Bromwich Albion
1:0
Coventry City
Serie B
Modena
2:0
Cagliari
Ligue 2
Pau
0:2
Bordeaux
Valenciennes
3:1
Laval
Dijon
0:1
Chamois Niortais
Caen
3:1
Bastia
Nimes
0:2
Grenoble Foot 38
Quevilly
2:0
Guingamp
Le Havre
0:0
FC Paris
Rodez
1:2
Sochaux
Prva HNL
Istra 1961
2:1
NK Varazdin
Ekstraklasa
Widzew Lodz
1:1
Jagiellonia
Eerste Divisie
Jong AZ
4:3
VVV Venlo
ADO Den Haag
2:1
NAC Breda
TOP Oss
3:0
Den Bosch
Willem II
5:1
Helmond Sport
De Graafschap
0:1
Telstar
Heracles
6:1
Jong Utrecht
Dordrecht
4:0
FC Eindhoven
Almere City
1:2
Jong PSV
Nemzeti Bajnokság I
Puskas Academy
1:1
Vasas
Conference National
Scunthorpe
1:3
Barnet
Cupa Austriei - Sferturi de finală
Wolfsberger AC
1:3
DOE
Rapid Wien
Red Bull Salzburg
4:5
Pen
Sturm Graz
Liga Leumit
Hapoel Kfar Saba
1:0
Hapoel Akko
Kafr Qasim
4:1
AS Ashdod
Maccabi Kabilio Jaffa
2:2
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Rishon Lezion
0:2
Hapoel Nir Ramat HaSharon
Hapoel Ramat Gan
0:1
Maccabi Ahi Nazareth
Saudi Professional League
Al Fateh
2:2
Al-Nassr Riyadh
la TV
Al Ettifaq
3:2
Al-Adalah
1. Lig Turcia
Altay
0:1
Adanaspor
Divizia Secundă Belgiană
Anderlecht U23
2:2
Lommel United
Genk U23
2:2
S.K. Beveren
Superliga Serbiei
Kolubara
1:0
Radnik Surdulica
A-League Australia
Melbourne Victory
3:1
Wellington Phoenix
3. Liga Germania
Freiburg II
2:0
SpVgg Bayreuth
Carioca
Vasco da Gama
5:0
Resende
Volta Redonda
1:0
Fluminense
Prima Divizie Cipriotă
Pafos FC
1:2
Nea Salamis
APOEL
3:1
Apollon Limassol
Primera División
Coquimbo Unido
2:1
Universidad Catolica
First Amateur Division
Tienen
2:2
Heist
Division Profesional
Tacuary
1:2
Guairena
Cipru play-offs
MEAP Pera Choriou Nisou
1:2
Omonoia 29m
Othellos Athienou
1:0
Ethnikos Achnas
Championnat National
Paris 13 Atletico
1:1
FC Villefranche
Avranches
1:0
Stade Briochin
Red Star FC 93
2:1
CS Sedan
Orleans
3:0
Bastia-Borgo
Le Puy
1:1
Cholet
Martigues
1:0
Chateauroux
Bourg en Bresse Peronnas
3:1
Versailles
Dunkerque
2:3
Nancy
Primera B PB Apertura Columbia
Barranquilla Fútbol Club
2:2
Real Cartagena
Cucuta
1:0
Orsomarso
Cupa Irlandei de Nord - Optimi de finală
Bangor City
1:2
Crusaders
Liga MX
Atltico San Luis
2:0
Puebla
Championship Scoțiană
Queens Park
2:0
Ayr Utd
LigaPro
Farense
2:2
Estrela da Amadora
Africa de Sud Premier League
Moroka Swallows
1:0
Richards bay
Maritzburg United
1:1
AmaZulu
Superliga Indoneziei
Persija Jakarta
3:1
Cilegon United
Persebaya Surabaya
3:2
Pusamania Borneo
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
CD Tepatitlan De Morelos
2:0
Atletico Morelia
Correcaminos
3:1
Leones Negros
Campionatul Națiunilor din Africa - Finala mică
Niger
0:1
Madagascar
Challenge League
Yverdon
1:0
FC Stade Lausanne-Ouchy
Schaffhausen
1:0
FC Vaduz
Lausanne-Sport
4:1
Aarau
Super League India
East Bengal
1:0
Kerala Blasters
Atlantic Cup
Halmstad
0:2
Viking
Brondby
2:1
AIK
Bundesliga (W)
SGS Essen (W)
4:0
FC Cologne (W)
Liga 1 Movistar - Apertura Peru
Cusco FC
0:3
Sport Huancayo
Gaucho
Sao Luiz
1:0
Novo Hamburgo
Juventude
1:0
Avenida
Regionalliga Northeast
Carl Zeiss Jena
3:0
Tennis Borussia Berlin
Lokomotive Leipzig
1:2
Viktoria Berlin
Altglienicke
4:0
BSG Chemie Leipzig
2019 South American U-20 Championship
Uruguay U20
2:1
Ecuador U20
Campeonato Paranaense
Londrina
1:1
Rio branco Pr
Coritiba
3:1
Cianorte
Venezuela Primera division grupo central
Caracas FC
0:0
Carabobo FC
Campeonato Goiano
Atletico GO
1:0
Crac
India I-Legue
TRAU F.C.
0:0
Mohammedan SC
Honduras Liga Nacional
C.D. Marathón
2:1
Real C.D. España
Țările de Jos Eredivisie Women
Heerenveen (W)
1:3
Sittard (W)
Twente (W)
9:0
Telstar (W)
VV Alkmaar (W)
0:0
Feyenoord (W)
PEC Zwolle (W)
2:0
Excelsior Barendrecht (W
Franța Division 1 Women
Bordeaux (W)
0:2
Montpellier (W)
France Championnat National 2 - National 2 group B
Boulogne
1:2
Reims B
France Championnat National 2 - National 2 group D
Bergerac Perigord
0:1
Les Herbiers
Taiwan Premier League
Port F.C.
2:2
Police Tero
V.League 1
Nam Dinh
1:0
Ho Chi Minh City
Sanna Khánh Hòa
1:2
Thanh Hóa
Song Lam Nghe An
1:1
Shb Da Nang
Cong n Nhan Dan
5:0
Binh Dinh
Liga 3 Zona A
Anadia FC
0:1
Paredes
Campionato Primavera 1
Juventus U19
1:5
Fiorentina (U19)
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..