Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 26.09.2021

S.League
Garena Young Lions
1:2
Tanjong Pagar Utd Fc
on TV
Geylang
0:3
Lion City Sailors
Premier league
Brentford
3:3
Liverpool
on TV
Southampton
0:1
Wolverhampton Wanderers
on TV
Arsenal
3:1
Tottenham Hotspur
on TV
Bundesliga
Borussia Monchengladbach
1:0
Borussia Dortmund
VfL Bochum
0:0
VfB Stuttgart
SC Freiburg
3:0
Augsburg
Serie A
Inter
2:2
Atalanta
Genoa
3:3
Verona
Juventus
3:2
Sampdoria
Empoli
4:2
Bologna
Sassuolo
1:0
Salernitana
Udinese
0:1
Fiorentina
La Liga
Sevilla
2:0
Espanyol
Real Madrid
0:0
Villarreal
Mallorca
2:3
Osasuna
on TV
Barcelona
3:0
Levante
on TV
2nd Bundesliga
Hansa Rostock
0:2
Schalke 04
Hamburger SV
2:2
FC Nurnberg
Dynamo Dresden
3:0
Werder Bremen
Hannover 96
1:2
SV Sandhausen
First Division A
Zulte-Waregem
2:2
Kortrijk
Standard Liege
1:2
St.Truiden
Union S.Gilloise
1:2
Antwerp
Gent
2:1
Cercle Brugge
Ligue 1
Strasbourg
1:2
Lille
Paris Saint Germain
2:0
Montpellier
Lyon
1:1
Lorient
Bordeaux
1:1
Rennes
Troyes
1:1
Angers
Reims
3:1
Nantes
Brest
1:2
Metz
Clermont Foot 63
1:3
Monaco
Primeira Liga
Guimaraes
1:3
Benfica
Tondela
3:2
Famalicao
Serie B
Cosenza Calcio
1:0
Crotone
Perugia
1:1
US Alessandria Calcio
Parma
1:1
Pisa
Scottish Premiership
St Mirren
3:2
Aberdeen
Celtic
1:1
Dundee United
Hibernian
1:0
St Johnstone
Scottish Championship
Raith Rovers
3:2
Partick Thistle
Premier league
Spartak Moscow
2:0
FC Ufa
Dinamo Moscow
2:0
Rubin
Rostov
1:2
Akhmat Grozny
Major League Soccer
Philadelphia Union
1:0
Atlanta United
New England Revolution
2:1
Orlando City
DC United
4:2
Cincinnati
Columbus Crew
2:1
Montreal Impact
New York City
0:1
New York Red Bulls
Colorado Rapids
0:0
Toronto FC
Minnesota United
2:0
Houston Dynamo
Vancouver Whitecaps
1:0
FC Dallas
San Jose Earthquakes
2:0
FC Los Angeles
Portland Timbers
6:1
Real Salt Lake
Eredivisie
Ajax
3:0
Groningen
on TV
Vitesse
1:1
Fortuna Sittard
Feyenoord
5:3
NEC Nijmegen
on TV
Utrecht
5:1
PEC Zwolle
Sparta Rotterdam
0:4
Cambuur
Az Alkmaar
5:0
Go Ahead Eagles
Heerenveen
2:3
Twente
Heracles
1:0
RKC Waalwijk
Super Lig
Adana Demirspor
4:0
Gaziantep FK
Giresunspor
1:1
Kayserispor
Hatayspor
1:2
Fenerbahce
Istanbul Basaksehir
3:0
Rizespor
Super League
Young Boys
2:1
St Gallen
Servette FC
1:1
Lausanne-Sport
Luzern
2:3
FC Lugano
Basel
3:1
Zurich
Grasshopper
3:1
Sion
Bundesliga
Hartberg
3:4
Austria Wien
LASK Linz
3:1
Admira Wacker
Rapid Wien
0:3
Sturm Graz
Segunda Division
Las Palmas
2:1
S. D. Ponferradina
SD Amorebieta
1:1
Eibar
Mirandes
1:2
Leganes
Sporting Gijon
2:1
Malaga
Liga Profesional
Aldosivi
1:3
Gimnasia La Plata
Talleres Cordoba
4:1
Rosario Central
Arsenal Sarandi
1:0
Lanus
Banfield
2:0
Atletico Tucuman
Central Córdoba
1:3
River Plate
Serie A
Ceara
1:0
Chapecoense AF
Corinthians
2:1
Palmeiras
Sao Paulo
0:0
Atlético Mineiro
America Mineiro
1:1
Flamengo
Erste Liga
Grazer AK
3:1
Wacker Innsbruck
Austria Wien II
0:1
Lafnitz
Copa Portugal
Louletano D.C.
3:1
Salgueiros
Felgueiras 1932
2:0
Chaves
Oleiros
0:2
Varzim
Ideal
0:3
Valadares
Vitoria Sernache
1:3
Rio Ave
SC Maria da Fonte
0:1
Penafiel
Super League
Panathinaikos
5:1
Volos N.F.C.
Asteras Tripolis
0:2
Olympiakos Piraeus
Lamia
2:2
Panetolikos
ALKA Superliga
Midtjylland
1:0
Randers
Viborg
1:1
Odense
Nordsjaelland
1:5
Copenhagen
1. Lig
Genclerbirligi
1:0
Boluspor
Bandirmaspor
2:1
Altinordu
Menemen Belediye
1:1
Eyupspor
İstanbulspor A.Ş.
1:0
Balikesirspor
1st League
Zlin
2:5
Sparta Praha
Teplice
0:0
Sigma Olomouc
Mlada Boleslav
3:5
Slovacko
Jablonec
0:1
Slovan Liberec
Ekstraklasa
Legia Warszawa
2:3
Rakow Czestochowa
Termalica Nieciecza
3:1
Gornik Zabrze
Slask Wroclaw
3:1
Wisla Plock
Wisla Krakow
0:1
Pogon Szczecin
Liga MX - Guard1aes
Atlas
2:0
Leon
UANL Tigres
0:0
U.N.A.M. Pumas
Club America
0:0
Guadalajara
Cup
Ierapetra
3:4
Pen
Kalamata
Karaiskakis
0:2
Xanthi FC
Apollon Larissa F.C.
0:3
Larisa
Veria
0:1
AET
Anagennisi Karditsa
Allsvenskan
Mjallby
4:0
Elfsborg
Ostersunds FK
0:3
Djurgarden
Norrkoping
2:1
Varbergs
Hacken
1:1
Hammarby
Ykkonen
RoPS
3:4
Gnistan
Mikkelin Palloilijat
5:2
Musan Salama
USL Championship
Hartford Athletic
1:2
Tampa Bay Rowdies
Pittsburgh Riverhounds
3:3
Charleston Battery
Miami FC
6:1
Loudoun United
Colorado Springs Switchbacks
3:1
Austin Bold
Memphis 901 FC
1:1
Louisville City FC
San Antonio
0:1
New Mexico United
Rio Grande Valley
3:2
Atlanta United 2
Tacoma Defiance
1:2
Phoenix Rising
Orange County SC
2:1
Oakland Roots
Las Vegas Lights FC
2:4
San Diego Loyals
1st Division
Cobh Ramblers
1:2
Bray Wanderers
UEFA Euro U17
Czech Republic U17
4:0
Lithuania U17
Sweden U17
0:0
Latvia U17
3rd Liga
Türkgücü-Ataspor München
2:1
Borussia Dortmund II
FSV Zwickau
0:0
Freiburg II
Argentina - Primera Nacional
Deportivo Riestra
0:0
San Martin de Tucuman
Quilmes
2:1
Estudiantes B.A.
Tristan Suarez
1:2
Atletico De Rafaela
Atlético Güemes
1:0
San Martin de San Juan
Santamarina
0:2
San Telmo
Ferro Carril Oeste
0:0
Guillermo Brown
Almagro
1:2
Villa Dálmine
Agropecuario
1:0
Atlético Mitre
Tigre
1:0
Alvarado
TFF 2. LIG White Group
Ankara Demirspor
0:1
Amedspor
Kırşehir Belediyespor
0:2
Zonguldak Kömürspor
Nazilli Belediyespor
0:0
Kastamonuspor
Uşakspor
1:2
Bucaspor
Pendikspor
2:0
1922 Konyaspor
2.Lig Red Group
Adıyamanspor
0:1
Hekimoğlu Trabzon
Etimesgut Belediyespor
0:0
Sivas Belediyespor
Kahramanmarasspor AS
0:1
Bayburt Özel İdarespor
Niğde Anadolu FK
1:5
Inegolspor
Ergene Velimese Spor
1:2
Van Spor
Serik Belediyespor
2:1
Sarıyer
Sakaryaspor
1:0
BB Bodrumspor
Serie B
Londrina
1:0
Vitoria
Confianca
1:0
Operário PR
CRB
1:2
Avai
Coritiba
1:0
Guaraní
1 HNL
Sibenik
0:2
NK Osijek
HNK Gorica
3:4
HNK Rijeka
Premier League
Rukh Lviv
0:2
Dynamo Kyiv
FC Mynai
1:2
FK Lviv
Dnipro-1
0:4
Zorya Luhansk
Second Division B
RWD Molenbeek
1:2
Lommel United
Virton
1:1
Deinze
J. League
Consadole Sapporo
0:2
Sanfrecce Hiroshima
Cerezo Osaka
1:2
Kashima Antlers
Nagoya Grampus
1:0
Oita Trinita
Kawasaki Frontale
2:1
Shonan Bellmare
Gamba Osaka
2:1
Kashiwa Reysol
Veikkausliiga
HJK Helsinki
0:1
Inter Turku
Ilves
0:0
Honka
SJK
4:1
Lahti
KuPS
0:0
HIFK Helsinki
IFK Marieham
4:2
KooTeePee
AC Oulu
0:1
Haka
Liga I
FCSB
3:2
FC Academica Clinceni
Farul Constanța
2:1
CS Mioveni
Botosani
1:1
Craiova 1948
Super Liga
Kolubara
2:3
Radnicki Nis
Novi Pazar
0:4
Crvena Zvezda
Super Liga
FK Senica
0:3
Slovan Bratislava
Zlate. Moravce
2:2
Tatran Liptovský Mikuláš
Sereď
0:1
Zemplin Michalovce
MSK Zilina
0:2
Ruzomberok
Dunajska Streda
0:3
Spartak Trnava
1st Division
Jammertbugt
1:0
Esbjerg
Horsens
2:1
Nykobing
Superettan
Osters
2:1
Helsingborg
Trelleborg
2:3
Varnamo IFK
Challenge League
Yverdon
2:0
FC Vaduz
FC Thun
3:2
Neuchatel Xamax
FC Stade Lausanne-Ouchy
5:0
Kriens
1. Division
Start
2:6
Fredrikstad
Nemzeti Bajnokság I
MOL Fehérvár FC
0:0
Puskas Academy
Kisvárda F.C.
2:1
Debrecen VSC
Ferencvaros
3:1
Ujpest
1st Division
Baltika Bfu Kaliningrad
1:1
Alania Vladikavkaz
1st League
Aris Limassol
3:2
Anorthosis
Slovenian 1st SNL
Olimpija Ljubljana
2:3
Radomlje
Aluminij
0:1
NK Bravo
NK Domzale
3:3
Maribor
Primera División
River Plate Montevideo
1:2
Deportivo Maldonado
Cerro Largo
3:0
Liverpool Montevideo
Sud America
0:2
Nacional De Football
Progreso
0:1
Cerrito
Fenix
1:1
Montevideo City Torque
Israeli Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1:0
Hapoel Nof HaGalil F.C.
Hapoel Tel Aviv
0:2
Hapoel Haifa
Hapoel Beer Sheva
2:0
Maccabi Tel Aviv
Primera A
Independiente Santa Fe
3:1
Envigado
Rionegro
1:2
Junior
Atletico Nacional
1:1
Dep. Pasto
Bucaramanga
2:1
America de Cali
Primera
Union Espanola
2:1
Deportes La Serena
Deportes Melipilla
1:1
Audax Italiano
Everton De Vina
0:0
Curicó Unido
Nublense
1:2
Santiago Wanderers
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
FK Borac Banja Luka
1:0
Sarajevo
Posusje
2:2
Siroki Brijeg
Zeljeznicar
1:0
FK Leotar
Eliteserien
Lillestrom
1:2
Tromso
Stromsgodset
5:0
Sarpsborg
Virsliga
BFC Daugavpils
1:5
Valmieras
Spartaks Jurmala
1:0
Metta
League 1
Xinjiang Tianshan
1:1
Guizhou Zhicheng
Heilongjiang Lava Spring
1:1
Shaanxi Changan
Beijing Sport University
0:1
Wuhan Three Towns
Division Profesional Clausura
Club Nacional
1:1
12 de octubre
Cerro Porteno
0:1
Sportivo Luqueño
Montenegro Telekom 1st CFL
FK Jezero
2:4
Rudar Pljevlja
FC Podgorica
1:1
Decic
2nd League
Cetinje
2:1
OFK Titograd Podgorica
Grbalj
2:2
Igalo
Meistriliga
Tulevik Viljandi
2:2
Flora Tallinn
Kalju Nomme
3:2
Paide Linnameeskond
Trans Narva
2:2
Kuressaare
NIFL Premiership
Larne
0:0
Carrick Rangers
England National League
Chesterfield
2:2
Torquay United
First Professional League
CSKA 1948
1:0
Tsarsko Selo
CSKA-Sofia
2:1
Levski Sofia
Second Professional League
Spartak Varna
1:0
FC Hebar Pazardzhik
Neftochimic Burgas
1:3
Minyor Pernik
Sportist Svoge
2:1
Sozopol
Strumska Slava
1:0
Yantra 2019 Gabrovo
Septemvri Sofia
7:0
Septemvri Simitli
Litex
0:0
Dobrudzha
Montana
0:2
Etar Veliko Tarnovo
Morocco Botola
Chabab Mohammedia
1:2
Difaa El Jadida
Olympic Safi
1:1
Mouloudia Oujda
Youssoufia Berrechid
2:1
Rapide Oued Zem
Premier League
Bloemfontein Celtic
21:00
TS Galaxy F.C.
Tshakhuma Madzivhadila
23:00
Kaizer Chiefs
2nd League
Sparta Praha II
2:3
Vlasim
Mas Taborsko
1:0
MFK Chrudim
Prostějov
0:1
Opava
Slovan Varnsdorf
5:1
FK Fotbal Třinec
Primera B Clausura
Fortaleza FC
4:0
Orsomarso
Premier League
Sabah fc
1:2
Neftchi Baku
Sumqayıt
0:0
Qabala
Primera Division - Oriental
Caracas FC
1:3
Metropolitanos
Liga 1 Movistar - Clausura
UTC
0:2
Ayacucho Fc
Carlos Mannucci
1:3
Cienciano
Alianza Atletico
1:3
Alianza Lima
North Macedonia Prva Liga
Rabotnicki
1:1
Pelister
Tikves
3:0
Makedonija G. P.
Renova
5:2
Bregalnica Stip
FC Struga
1:1
Shkendija Tetovo
Borec Veles
0:2
FK Skopje
Thailand Thai League 1
Police Tero
1:1
Samut Prakan City
Suphanburi
2:1
Port F.C.
Chiangmai United
1:1
Nakhon Ratchasima
Prva Liga
Graficar Beograd
3:0
Žarkovo
Backa
0:0
Indjija
FC Zlatibor
0:0
Javor
Mladost Novi Sad
4:0
FK Kabel Novi Sad
Timok
1:1
Rad
Ecuador - First Division
Mushuc Runa
0:0
Orense SC
Guayaquil City F.C.
0:1
9 de Octubre
Manta FC
2:2
L.D.U. Quito
Premier
Rukh Brest
2:2
BATE
Smorgon
0:5
Dinamo Minsk
FC Energetik-BGU Minsk
2:2
Vitebsk
2nd SNL
Brežice
0:2
Nk Dob
HIT Gorica
1:1
Beltinci
Nd Ilirija
1:1
Jadran Dekani
Nd Bilje
6:2
Nk Drava Ptuj
K League 1
Suwon Bluewings
0:2
FC Seoul
Seongnam
2:0
Gangwon Fc
2 NHL
Orijent Rijeka
0:1
Nk Osijek II
Croatia Zmijavci
3:0
Opatija
BSK Bijelo Brdo
2:2
Jarun
Solin
0:2
NK Varazdin
National Division
Zimbru Chisinau
1:1
Sfintul Gheorghe
FC Florești
0:3
Milsami Orhei
First League
Hirnyk-Sport Komsomolsk
0:0
Uzhhorod
FC Polissya Zhytomyr
1:4
Obolon-Brovar
Kryvbas
0:5
Metalist Kharkiv
Mykolaiv
Post
FC Alians Lypova Dolyna
Premier League
FC Kyzyl-Zhar SK
0:1
FC Turan
Aktobe
2:0
Zhetysu
Shakhter Karagandy
1:1
Kairat Almaty
A Lyga
Zalgiris Vilnius
1:1
FK Riteriai
Hegelmann Litauen
1:1
FC Džiugas Telšiai
Suduva Marijampole
4:0
Banga Gargždai
Bolivia Primera División
San Jose Earthquakes
1:2
Blooming
Esiliiga
Pärnu Jalgpalliklubi
0:2
FC Nomme United
Elva
1:4
Tammeka Tartu II
Seria C Group
Triestina
2:0
Lecco
Pro Vercelli
1:1
Trento
Feralpisalo
3:2
Juventus U23
Legnago Salus
0:1
Sudtirol
Renate
3:0
Pro Sesto
Pergolettese
2:2
Virtus Verona
Mantova
2:1
Piacenza
Pro Patria
1:2
Padova
Giana Erminio
0:1
Albinoleffe
Fiorenzuola
2:3
Seregno
Seria C Girone C
Bari 1908
1:1
Paganese
Vibonese
1:4
Turris
Virtus Francavilla
3:1
Monopoli
Avellino
1:0
Potenza
Foggia
1:1
Juve Stabia
Monterosi
1:1
Palermo
Campobasso
1:3
Fidelis Andria
Taranto
2:0
Latina
Picerno
2:1
A.C.R. Messina
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Marathón
1:2
C.D.S. Vida
CD Olimpia
Post
F.C. Motagua
Primera division Apertura
Jocoro
3:3
Alianza
Asuila
1:1
Luis Angel Firpo
Santa Tecla
0:1
11 Deportivo
Isidro Metapan
1:4
Chalatenango
Primera División RFEF Group 1
Real Unión
1:2
Badajoz
Athletic Club II
3:1
Logrones
Zamora
0:1
Racing Ferrol
Unionistas de Salamanca
2:1
Deportivo La Coruna
Extremadura
3:2
Rayo Majadahonda
SD Logrones
3:2
Talavera de La Reina
Primera División RFEF Group 2
UCAM Murcia
1:1
FC Andorra
Villarreal B
2:0
Llagostera
Atlético Baleares
1:0
Betis II
Albacete
2:0
Real Madrid II
San Fernando
2:3
Sevilla Atletico
Atlético Sanluqueño
0:2
Linares
Saudi Professional League
Al Raed
1:1
Al Faisaly
Regionalliga Northeast
Union Furstenwalde
1:4
Babelsberg 03
Auerbach
3:2
Hertha Berlin II
Lokomotive Leipzig
4:0
FC Germania Halberstadt
Regionalliga West
Preussen Munster
0:0
Wuppertaler
Faroe Islands Premier League
B36 Torshavn
3:2
EB/Streymur
If Fuglafjordur
1:5
Klaksvik
07 Vestur
1:2
Vikingur Gota
K League 2
Sangju Sangmu
2:1
Daejon Citizen
Chungnam Asan
0:0
Jeonnam Dragons
Regionalliga North Group - North
Teutonia Ottensen
2:1
Hamburger SV II
Holstein Kiel II
4:4
Eintracht Norderstedt
Costa Rica Primera Division Apertura
Guanacasteca
2:1
C.S. Cartaginés
San Carlos
4:2
Guadalupe F.C.
Sporting San Jose
0:3
Alajuelense
C.S. Herediano
1:0
Jicaral Sercoba
Belarusian First League
Lokomotiv Gomel
0:3
Arsenal Dzerzhinsk
Baranavichy
2:2
Dnyapro Mogilev
Uzbekistan Super League
Sogdiana Jizzakh
2:0
Metallurg Bekabad
FC AGMK
1:0
Fk Termez Surkhon
Navbahor Namangan
0:0
Qizilqum Zarafshon
Qatar Stars League
Al-Duhail
5:0
Al-Sailiya
Argentina - Division 3 Clausura
Sacachispas
1:0
Canuelas
Atletico Fenix
1:1
UAI Urquiza
Defensores Unidos
0:0
Comunicaciones
Villa San Carlos
0:0
Deportivo Armenio
Los Andes
0:0
San Miguel
USL LEAGUE ONE
Richmond Kickers
1:0
Toronto II
Chattanooga Red Wolves Sc
0:1
New England Revolution Ii
Forward Madison
1:1
Greenville Triumph Sc
Union Omaha
0:1
Fc Tucson
Nemzeti Bajnokság II
Nyiregyhaza
1:1
Csákvár
III. Keruleti TVE
2:4
Ajka
Dorogi FC
0:0
Budaörs
Szolnoki MÁV FC
2:2
Kecskemti
Pécsi MFC
0:1
Siofok
Békéscsaba
2:2
Diosgyori
Budafoki MTE
0:2
Szombathelyi Haladas
Szeged-Csanád
2:0
Soroksar
Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa
0:2
Solola
Cobán Imperial
2:1
Iztapa
Egypt Cup
Al Ahly
1:0
ENPPI
Venezuela Primera division grupo occidental
Zulia
1:2
Estudiantes de Mérida
Liga II
Ripensia Timișoara
0:1
Concordia
FC Unirea 2004 Slobozia
0:1
AFC Hermannstadt
ACS Viitorul Târgu Jiu
2:1
FC Politehnica Timișoara
Liga III - Serie 6
CSM Slatina
2:0
ACSO Filiasi
Segunda Division - Central Oriental
Libertador FC
2:0
Dynamo De Puerto La Cruz
Segunda Division - Occidental
Yaracuy
0:0
Un. Local Andina
TFC Maracaibo
3:0
Atletico El Vigia
J2 League
Fagiano Okayama
1:1
Blaublitz Akita
Matsumoto Yamaga
2:1
Giravanz Kitakyushu
Mito HollyHock
2:1
Zweigen Kanazawa
Tokyo Verdy
0:1
Machida Zelvia
Cyprus Division 2
Enosis Neon Paralimni
3:0
Ayia Napa FC
Onisilos Sotira 2014
1:1
Nea Salamis
Asil Lisis
0:1
Ermis
Alki Oroklinis
1:0
PO Xylotympou 2006
FNL 2 Group 2 Subgroup 1
Chita
0:2
Tver Fc
Leningradets
2:1
Krasava
FC Baltika-BFU Kaliningrad
1:2
PFC Sochi
Smolensk
0:0
FC Kairat Moscow
FNL 2 Group 2 Subgroup 2
Chertanovo Moscow
1:0
Khimik Dzerzhinsk
Torpedo Vladimir
0:2
Shinnik Yaroslavl
Dinamo Moscow 2
1:1
Volna Nizhny Novgorod Oblast
FNL 2 Group 3 Subgroup 1
Kolomna
3:2
Saturn Ramenskoye
Znamya Noginsk
1:0
SKA-Khabarovsk 2
Kvant Obninsk
0:0
Khimki 2
Rodina
5:0
Metallurg Vidnoe
Fk Saransk
0:1
Strogino Moscow
FNL 2 Group 3 Subgroup 2
Sakhalin
1:5
Dinamo Vladivostok
Avangard Kursk
4:4
Dynamo Bryansk
Fakel-M Voronezh
0:3
FC Ryazan
FC Kaluga
1:1
Zenit Penza
FC Salyut Belgorod
1:0
Sokol Saratov
Russian Professional Football League Group 1
Dynamo Stavropol
5:1
Tuapse
FC Biolog-Novokubansk
0:0
Taganrog
Legion Dynamo
0:0
Kuban Holding
Spartak Nalchik
0:0
Druzhba Maykop
Mashuk-KMV
4:1
Alania Vladikavkaz 2
Russian Professional Football League Group 4
Torpedo Miass
2:1
Ural 2
Spartak Tuymazy
2:2
Chelyabinsk
Nosta
0:1
FC Novosibirsk
Zenit-Izhevsk
0:4
FC Tyumen
Zvezda Perm
1:3
Amkar
Luxembourg National Division
US Hostert
0:1
Union Titus Pétange
Swift Hesperange
0:1
Una Strassen
Rodange 91
1:2
CS Fola Esch
Progres Niederkorn
0:2
Racing FC Union Luxembourg
Wiltz
2:1
FC Differdange 03
R Hamm Benfica
1:0
Victoria Rosport
Jeunesse Esch
1:0
US Mondorf Les Bains
F91 Dudelange
6:1
Etzella Ettelbruck
Japan J3 League
Tegevajaro Miyazaki
2:1
Azul Claro Numazu
Kataller Toyama
0:2
Gainare Tottori
Kamatamare Sanuki
0:1
Yscc
Roasso Kumamoto
1:0
Fukushima United
Fc Imabari
0:1
Grulla Morioka
Poland II liga
Kks 1925 Kalisz
2:0
Hutnik Nowa Huta
Arka Gdynia
2:0
Puszcza Niepolomice
Chrobry Glogow
2:0
GKS Jastrzębie
Podbeskidzie
2:0
Resovia Rzeszow
Radunia Stezyca
2:2
Wisla Pulawy
Wigry Suwalki
1:0
Slask Wroclaw II
Stomil Olsztyn
3:0
Miedz Legnica
Chojniczanka Chojnice
3:0
Pogon Siedlce
Canadian Premier League
Hfx Wanderers
1:0
FC Edmonton
Atletico Ottawa
3:1
Cavalry Fc
Forge FC
2:1
Pacific Fc
Denmark 2. Division
AB Gladsaxe
1:2
B 93 Kopenhagen
Third league - North-East
Septemvri Tervel
2:3
Dunav Ruse
Botev Novi Pazar
2:0
Ustrem Donchevo
Premier league Malta
Floriana FC
1:2
Hamrun Spartans
Hibernians
1:1
St Lucia
Gzira United
1:1
Birkirkara
Serie C
Parana
4:0
Oeste
Jacuipense
3:2
Altos
Santa Cruz
1:1
Botafogo RB
Volta Redonda
2:1
Tombense
Figueirense
2:1
Criciuma
Ituano
0:0
Botafogo SP
Paysandu
2:0
Manaus
Mirassol
0:1
Novorizontiono
São José
1:1
Ypiranga
Ferroviário
0:1
Floresta
Panama Clausura
Independiente F.C.
0:0
Alianza Fc
Veraguense Cd
2:0
Sporting S. M.
Atletico Chiriqui
0:1
C.D. Árabe Unido
Tauro F.C.
1:1
Herrera Fc
Jordan Pro League
Sahab Sc
0:0
Al Jalil
Al Hussein Sc
2:4
Al Salt
Usa National Independent Soccer Association
Stumptown Athletic
1:0
New Amsterdam
Detroit City Fc
1:0
Los Angeles Force
San Diego 1904 FC
1:2
Chattanooga
Campionato Primavera 1
Roma U19
2:0
Verona Primavera
Spal (U19)
1:1
Cagliari (U19)
Lecce Primavera
0:1
Genoa (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..