Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 26.09.2021

Premier league
Southampton
0:1
Wolverhampton Wanderers
on TV
Arsenal
3:1
Tottenham Hotspur
on TV
Bundesliga
VfL Bochum
0:0
VfB Stuttgart
SC Freiburg
3:0
Augsburg
on TV
Serie A
Genoa
3:3
Verona
Juventus
3:2
Sampdoria
Empoli
4:2
Bologna
Sassuolo
1:0
Salernitana
Udinese
0:1
Fiorentina
Lazio
3:2
Roma
La Liga
Real Madrid
0:0
Villarreal
Mallorca
2:3
Osasuna
Barcelona
3:0
Levante
Rayo Vallecano
3:1
Cadiz
Real Sociedad
1:0
Elche
Ligue 1
Paris Saint Germain
2:0
Montpellier
Lyon
1:1
Lorient
Bordeaux
1:1
Rennes
Reims
3:1
Nantes
Brest
1:2
Metz
Troyes
1:1
Angers
Clermont Foot 63
1:3
Monaco
Eredivisie
Feyenoord
5:3
NEC Nijmegen
Utrecht
5:1
PEC Zwolle
Sparta Rotterdam
0:4
Cambuur
Heerenveen
2:3
Twente
Az Alkmaar
5:0
Go Ahead Eagles
Heracles
1:0
RKC Waalwijk
Super Lig
Giresunspor
1:1
Kayserispor
Hatayspor
1:2
Fenerbahce
Istanbul Basaksehir
3:0
Rizespor
Galatasaray
2:1
Goztepe
Super League
Servette FC
1:1
Lausanne-Sport
Luzern
2:3
FC Lugano
Basel
3:1
Zurich
Grasshopper
3:1
Sion
First Division A
Standard Liege
1:2
St.Truiden
Union S.Gilloise
1:2
Antwerp
Gent
2:1
Cercle Brugge
Oostende
2:2
Anderlecht
Primeira Liga
Tondela
3:2
Famalicao
Santa Clara
1:1
SC Braga
Bundesliga
Hartberg
3:4
Austria Wien
LASK Linz
3:1
Admira Wacker
Rapid Wien
0:3
Sturm Graz
Scottish Premiership
St Mirren
3:2
Aberdeen
Celtic
1:1
Dundee United
Hibernian
1:0
St Johnstone
Liga Profesional
Talleres Cordoba
4:1
Rosario Central
Arsenal Sarandi
1:0
Lanus
Banfield
2:0
Atletico Tucuman
Central Córdoba
1:3
River Plate
Unión de Santa Fe
2:0
Patronato
Premier league
Dinamo Moscow
2:0
Rubin
on TV
Rostov
1:2
Akhmat Grozny
on TV
Krasnodar
3:0
PFC Sochi
on TV
J. League
Consadole Sapporo
0:2
Sanfrecce Hiroshima
Cerezo Osaka
1:2
Kashima Antlers
Nagoya Grampus
1:0
Oita Trinita
Kawasaki Frontale
2:1
Shonan Bellmare
Gamba Osaka
2:1
Kashiwa Reysol
Serie A
Ceara
1:0
Chapecoense AF
Corinthians
2:1
Palmeiras
Sao Paulo
0:0
Atlético Mineiro
America Mineiro
1:1
Flamengo
Major League Soccer
Philadelphia Union
1:0
Atlanta United
New England Revolution
2:1
Orlando City
DC United
4:2
Cincinnati
Columbus Crew
2:1
Montreal Impact
New York City
0:1
New York Red Bulls
Colorado Rapids
0:0
Toronto FC
Minnesota United
2:0
Houston Dynamo
Vancouver Whitecaps
1:0
FC Dallas
San Jose Earthquakes
2:0
FC Los Angeles
Portland Timbers
6:1
Real Salt Lake
Chicago Fire
0:0
Nashville SC
1. Division
Start
2:6
Fredrikstad
Ham Kam
3:1
Jerv
Copa Portugal
Felgueiras 1932
2:0
Chaves
Oleiros
0:2
Varzim
Ideal
0:3
Valadares
Vitoria Sernache
1:3
Rio Ave
SC Maria da Fonte
0:1
Penafiel
ALKA Superliga
Midtjylland
1:0
Randers
Viborg
1:1
Odense
Nordsjaelland
1:5
Copenhagen
Brondby
2:1
Aalborg
Vejle
2:4
Silkeborg
Ekstraklasa
Termalica Nieciecza
3:1
Gornik Zabrze
Slask Wroclaw
3:1
Wisla Plock
Wisla Krakow
0:1
Pogon Szczecin
Liga MX - Guard1aes
Atlas
2:0
Leon
UANL Tigres
0:0
U.N.A.M. Pumas
Club America
0:0
Guadalajara
Toluca
1:2
Atletico San Luis
UEFA Euro U17
Czech Republic U17
4:0
Lithuania U17
Sweden U17
0:0
Latvia U17
1 HNL
HNK Gorica
3:4
HNK Rijeka
Hajduk Split
1:0
Lokomotiva Zagreb
Premier League
FC Mynai
1:2
FK Lviv
Dnipro-1
0:4
Zorya Luhansk
Desna Chernihiv
1:2
Metalist 1925 Kharkiv
Super Liga
Dunajska Streda
0:3
Spartak Trnava
Challenge League
FC Thun
3:2
Neuchatel Xamax
FC Stade Lausanne-Ouchy
5:0
Kriens
Leumit League
Hapoel Akko
1:1
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Rishon Lezion
1:4
Hapoel Kfar Saba
Beitar Tel Aviv Bat Yam
0:0
AS Ashdod
Super League
Panathinaikos
5:1
Volos N.F.C.
Asteras Tripolis
0:2
Olympiakos Piraeus
Lamia
2:2
Panetolikos
PAOK
2:0
AEK Athens
1st League
AEL Limassol
0:1
Apollon Limassol
Omonia Nicosia
1:1
Pafos FC
Primera División
Cerro Largo
3:0
Liverpool Montevideo
Sud America
0:2
Nacional De Football
Progreso
0:1
Cerrito
Fenix
1:1
Montevideo City Torque
Israeli Premier League
Maccabi Netanya
0:2
Hapoel Hadera
FC Ashdod
2:0
Beitar Jerusalem
Maccabi Haifa
2:0
Maccabi Petah Tikva
Primera
Deportes Melipilla
1:1
Audax Italiano
Everton De Vina
0:0
Curicó Unido
Nublense
1:2
Santiago Wanderers
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Posusje
2:2
Siroki Brijeg
Zeljeznicar
1:0
FK Leotar
Eliteserien
Molde
2:2
Viking
Sandefjord
0:3
Stabaek
Haugesund
1:3
Odd Ballklubb
Brann
3:1
Kristiansund BK
Rosenborg
3:1
Mjondalen
Bodo Glimt
1:0
Valerenga
S.League
Garena Young Lions
1:2
Tanjong Pagar Utd Fc
Geylang
0:3
Lion City Sailors
Virsliga
BFC Daugavpils
1:5
Valmieras
Spartaks Jurmala
1:0
Metta
Division Profesional Clausura
Club Nacional
1:1
12 de octubre
Cerro Porteno
0:1
Sportivo Luqueño
Meistriliga
Tulevik Viljandi
2:2
Flora Tallinn
Kalju Nomme
3:2
Paide Linnameeskond
Trans Narva
2:2
Kuressaare
First Professional League
CSKA-Sofia
2:1
Levski Sofia
Ludogorets
3:1
Botev Vratsa
2nd Bundesliga
Hansa Rostock
0:2
Schalke 04
Dynamo Dresden
3:0
Werder Bremen
Hannover 96
1:2
SV Sandhausen
Hamburger SV
2:2
FC Nurnberg
Segunda Division
Mirandes
1:2
Leganes
Sporting Gijon
2:1
Malaga
Oviedo
0:0
Girona
Morocco Botola
Youssoufia Berrechid
2:1
Rapide Oued Zem
Hassania Agadir
0:1
AC Casablanca
Premier League
Bloemfontein Celtic
18:30
TS Galaxy F.C.
Tshakhuma Madzivhadila
20:30
Kaizer Chiefs
Premier League
Sabah fc
1:2
Neftchi Baku
Sumqayıt
0:0
Qabala
Primera Division - Oriental
Caracas FC
1:3
Metropolitanos
Liga 1 Movistar - Clausura
Alianza Atletico
1:3
Alianza Lima
Cesar Vallejo
2:0
Deportivo Municipal
Melgar
1:0
Sport Boys
North Macedonia Prva Liga
Rabotnicki
1:1
Pelister
Tikves
3:0
Makedonija G. P.
Renova
5:2
Bregalnica Stip
FC Struga
1:1
Shkendija Tetovo
Borec Veles
0:2
FK Skopje
Akademija Pandev
1:3
Shkupi 1927
Cup
Ierapetra
3:4
Pen
Kalamata
Karaiskakis
0:2
Xanthi FC
Apollon Larissa F.C.
0:3
Larisa
Veria
0:1
AET
Anagennisi Karditsa
1. Lig
Bandirmaspor
2:1
Altinordu
Menemen Belediye
1:1
Eyupspor
İstanbulspor A.Ş.
1:0
Balikesirspor
Bursaspor
0:4
Ankaragucu
Primera A
Independiente Santa Fe
3:1
Envigado
Rionegro
1:2
Junior
Atletico Nacional
1:1
Dep. Pasto
Bucaramanga
2:1
America de Cali
3rd Liga
Türkgücü-Ataspor München
2:1
Borussia Dortmund II
FSV Zwickau
0:0
Freiburg II
Ecuador - First Division
Mushuc Runa
0:0
Orense SC
Guayaquil City F.C.
0:1
9 de Octubre
Manta FC
2:2
L.D.U. Quito
Prva Liga
Mladost Novi Sad
4:0
FK Kabel Novi Sad
Timok
1:1
Rad
Graficar Beograd
3:0
Žarkovo
Backa
0:0
Indjija
FC Zlatibor
0:0
Javor
Macva
0:3
Radnicki Sremska Mitrovica
1st League
Teplice
0:0
Sigma Olomouc
Mlada Boleslav
3:5
Slovacko
Jablonec
0:1
Slovan Liberec
Slavia Praha
4:1
Hradec Kralove
Super Liga
Novi Pazar
0:4
Crvena Zvezda
Metalac
4:1
Radnicki 1923
Partizan Beograd
5:0
Spartak Subotica
Premier
Smorgon
0:5
Dinamo Minsk
FC Energetik-BGU Minsk
2:2
Vitebsk
Shakhter Soligorsk
1:0
Neman
Erste Liga
Grazer AK
3:1
Wacker Innsbruck
Austria Wien II
0:1
Lafnitz
Allsvenskan
Mjallby
4:0
Elfsborg
Ostersunds FK
0:3
Djurgarden
Norrkoping
2:1
Varbergs
Hacken
1:1
Hammarby
Ykkonen
RoPS
3:4
Gnistan
Mikkelin Palloilijat
5:2
Musan Salama
Nemzeti Bajnokság I
Kisvárda F.C.
2:1
Debrecen VSC
Ferencvaros
3:1
Ujpest
2nd SNL
Nd Bilje
6:2
Nk Drava Ptuj
Nd Ilirija
1:1
Jadran Dekani
TFF 2. LIG White Group
Ankara Demirspor
0:1
Amedspor
Kırşehir Belediyespor
0:2
Zonguldak Kömürspor
Nazilli Belediyespor
0:0
Kastamonuspor
Uşakspor
1:2
Bucaspor
Pendikspor
2:0
1922 Konyaspor
Isparta 32 Spor
1:0
Tarsus İdman Yurdu
Karacabey
1:1
Kirklarelispor
Eskisehirspor
2:6
Pazarspor
Akhisar Belediye
1:1
24 Erzincanspor
2.Lig Red Group
Adıyamanspor
0:1
Hekimoğlu Trabzon
Etimesgut Belediyespor
0:0
Sivas Belediyespor
Kahramanmarasspor AS
0:1
Bayburt Özel İdarespor
Niğde Anadolu FK
1:5
Inegolspor
Serik Belediyespor
2:1
Sarıyer
Ergene Velimese Spor
1:2
Van Spor
Sakaryaspor
1:0
BB Bodrumspor
Afjet Afyonspor
2:1
Ankaraspor
Diyarbekirspor
3:1
Somaspor
K League 1
Suwon Bluewings
0:2
FC Seoul
Seongnam
2:0
Gangwon Fc
Esiliiga
Pärnu Jalgpalliklubi
0:2
FC Nomme United
Elva
1:4
Tammeka Tartu II
Thailand Thai League 1
Police Tero
1:1
Samut Prakan City
Suphanburi
2:1
Port F.C.
Chiangmai United
1:1
Nakhon Ratchasima
2 NHL
Solin
0:2
NK Varazdin
Orijent Rijeka
0:1
Nk Osijek II
Croatia Zmijavci
3:0
Opatija
BSK Bijelo Brdo
2:2
Jarun
Serie B
Londrina
1:0
Vitoria
Confianca
1:0
Operário PR
CRB
1:2
Avai
Coritiba
1:0
Guaraní
Premier league Malta
Hibernians
1:1
St Lucia
Gzira United
1:1
Birkirkara
Sirens
2:2
Sliema Wanderers
National Division
FC Florești
0:3
Milsami Orhei
Petrocub
3:0
Zaria Balti
League 1
Xinjiang Tianshan
1:1
Guizhou Zhicheng
Heilongjiang Lava Spring
1:1
Shaanxi Changan
Beijing Sport University
0:1
Wuhan Three Towns
First League
Hirnyk-Sport Komsomolsk
0:0
Uzhhorod
FC Polissya Zhytomyr
1:4
Obolon-Brovar
Kryvbas
0:5
Metalist Kharkiv
Mykolaiv
Post
FC Alians Lypova Dolyna
Premier League
FC Kyzyl-Zhar SK
0:1
FC Turan
Aktobe
2:0
Zhetysu
Shakhter Karagandy
1:1
Kairat Almaty
Argentina - Primera Nacional
Ferro Carril Oeste
0:0
Guillermo Brown
Almagro
1:2
Villa Dálmine
Agropecuario
1:0
Atlético Mitre
Tigre
1:0
Alvarado
Gimnasia Jujuy
1:1
Independiente Rivadavia
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
3:3
Almirante Brown
Second Division B
RWD Molenbeek
1:2
Lommel United
Virton
1:1
Deinze
Royal Excel Mouscron
1:2
Westerlo
A Lyga
Hegelmann Litauen
1:1
FC Džiugas Telšiai
Suduva Marijampole
4:0
Banga Gargždai
Serie B
Perugia
1:1
US Alessandria Calcio
Parma
1:1
Pisa
Scottish Championship
Raith Rovers
3:2
Partick Thistle
2nd League
Sparta Praha II
2:3
Vlasim
Mas Taborsko
1:0
MFK Chrudim
Prostějov
0:1
Opava
Slovan Varnsdorf
5:1
FK Fotbal Třinec
Bolivia Primera División
San Jose Earthquakes
1:2
Blooming
K League 2
Sangju Sangmu
2:1
Daejon Citizen
Chungnam Asan
0:0
Jeonnam Dragons
Regionalliga Northeast
Union Furstenwalde
1:4
Babelsberg 03
Auerbach
3:2
Hertha Berlin II
Lokomotive Leipzig
4:0
FC Germania Halberstadt
Regionalliga West
Preussen Munster
0:0
Wuppertaler
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Marathón
1:2
C.D.S. Vida
CD Olimpia
Post
F.C. Motagua
Primera division Apertura
Jocoro
3:3
Alianza
Asuila
1:1
Luis Angel Firpo
Isidro Metapan
1:4
Chalatenango
Santa Tecla
0:1
11 Deportivo
Regionalliga North Group - North
Teutonia Ottensen
2:1
Hamburger SV II
Holstein Kiel II
4:4
Eintracht Norderstedt
Primera División RFEF Group 1
Athletic Club II
3:1
Logrones
Zamora
0:1
Racing Ferrol
Unionistas de Salamanca
2:1
Deportivo La Coruna
Extremadura
3:2
Rayo Majadahonda
SD Logrones
3:2
Talavera de La Reina
Primera División RFEF Group 2
Villarreal B
2:0
Llagostera
Atlético Baleares
1:0
Betis II
Albacete
2:0
Real Madrid II
Atlético Sanluqueño
0:2
Linares
San Fernando
2:3
Sevilla Atletico
Veikkausliiga
HJK Helsinki
0:1
Inter Turku
Ilves
0:0
Honka
SJK
4:1
Lahti
KuPS
0:0
HIFK Helsinki
IFK Marieham
4:2
KooTeePee
AC Oulu
0:1
Haka
Liga I
Farul Constanța
2:1
CS Mioveni
Botosani
1:1
Craiova 1948
UTA Arad
0:1
CFR Cluj
1st Division
Jammertbugt
1:0
Esbjerg
Horsens
2:1
Nykobing
Superettan
Osters
2:1
Helsingborg
Trelleborg
2:3
Varnamo IFK
Slovenian 1st SNL
Aluminij
0:1
NK Bravo
NK Domzale
3:3
Maribor
Mura
0:0
Luka Koper
Montenegro Telekom 1st CFL
Mornar Bar
0:2
Sutjeska
Petrovac
2:3
Buducnost Podgorica
2nd League
Cetinje
2:1
OFK Titograd Podgorica
Grbalj
2:2
Igalo
Berane
0:0
Arsenal Tivat
Jedinstvo B. Polje
1:0
Bokelj
KOM
3:1
Mladost Donja Gorica
Nemzeti Bajnokság II
Nyiregyhaza
1:1
Csákvár
III. Keruleti TVE
2:4
Ajka
Dorogi FC
0:0
Budaörs
Szolnoki MÁV FC
2:2
Kecskemti
Pécsi MFC
0:1
Siofok
Békéscsaba
2:2
Diosgyori
Budafoki MTE
0:2
Szombathelyi Haladas
Szeged-Csanád
2:0
Soroksar
Gyori ETO
3:1
Vasas
Primera B Clausura
Fortaleza FC
4:0
Orsomarso
Faroe Islands Premier League
B36 Torshavn
3:2
EB/Streymur
If Fuglafjordur
1:5
Klaksvik
07 Vestur
1:2
Vikingur Gota
B68 Toftir
0:1
NSI Runavik
Albania Superliga
Partizani
1:1
KF Vllaznia
Second Professional League
Spartak Varna
1:0
FC Hebar Pazardzhik
Neftochimic Burgas
1:3
Minyor Pernik
Sportist Svoge
2:1
Sozopol
Strumska Slava
1:0
Yantra 2019 Gabrovo
Septemvri Sofia
7:0
Septemvri Simitli
Litex
0:0
Dobrudzha
Montana
0:2
Etar Veliko Tarnovo
Botev Plovdiv II
1:0
Marek
Seria C Group
Triestina
2:0
Lecco
Pro Vercelli
1:1
Trento
Feralpisalo
3:2
Juventus U23
Legnago Salus
0:1
Sudtirol
Renate
3:0
Pro Sesto
Pergolettese
2:2
Virtus Verona
Mantova
2:1
Piacenza
Pro Patria
1:2
Padova
Giana Erminio
0:1
Albinoleffe
Fiorenzuola
2:3
Seregno
Seria C Girone C
Bari 1908
1:1
Paganese
Vibonese
1:4
Turris
Virtus Francavilla
3:1
Monopoli
Avellino
1:0
Potenza
Foggia
1:1
Juve Stabia
Monterosi
1:1
Palermo
Campobasso
1:3
Fidelis Andria
Taranto
2:0
Latina
Picerno
2:1
A.C.R. Messina
Costa Rica Primera Division Apertura
Guanacasteca
2:1
C.S. Cartaginés
San Carlos
4:2
Guadalupe F.C.
Sporting San Jose
0:3
Alajuelense
C.S. Herediano
1:0
Jicaral Sercoba
Municipal Grecia
3:2
Santos de Guapiles
Belarusian First League
Lokomotiv Gomel
0:3
Arsenal Dzerzhinsk
Baranavichy
2:2
Dnyapro Mogilev
Volna Pinsk
2:2
Shakhter-2 Pietrykaw
Argentina - Division 3 Clausura
Argentino de Quilmes
0:2
Deportivo Merlo
Qatar Stars League
Al-Duhail
5:0
Al-Sailiya
Qatar SC
0:2
Al-Arabi
Uzbekistan Super League
Sogdiana Jizzakh
2:0
Metallurg Bekabad
FC AGMK
1:0
Fk Termez Surkhon
Navbahor Namangan
0:0
Qizilqum Zarafshon
Guatemala Liga Nacional
Nueva Concepcion
0:0
Malacateco
Venezuela Primera division grupo occidental
Zulia
1:2
Estudiantes de Mérida
Liga II
ACS Viitorul Târgu Jiu
2:1
FC Politehnica Timișoara
Ripensia Timișoara
0:1
Concordia
FC Unirea 2004 Slobozia
0:1
AFC Hermannstadt
Liga III - Serie 6
CSM Slatina
2:0
ACSO Filiasi
Segunda Division - Central Oriental
Libertador FC
2:0
Dynamo De Puerto La Cruz
Segunda Division - Occidental
Yaracuy
0:0
Un. Local Andina
TFC Maracaibo
3:0
Atletico El Vigia
Luxembourg National Division
US Hostert
0:1
Union Titus Pétange
Swift Hesperange
0:1
Una Strassen
Rodange 91
1:2
CS Fola Esch
Progres Niederkorn
0:2
Racing FC Union Luxembourg
Wiltz
2:1
FC Differdange 03
R Hamm Benfica
1:0
Victoria Rosport
Jeunesse Esch
1:0
US Mondorf Les Bains
F91 Dudelange
6:1
Etzella Ettelbruck
FNL 2 Group 2 Subgroup 1
Chita
0:2
Tver Fc
Leningradets
2:1
Krasava
FC Baltika-BFU Kaliningrad
1:2
PFC Sochi
Smolensk
0:0
FC Kairat Moscow
FNL 2 Group 2 Subgroup 2
Chertanovo Moscow
1:0
Khimik Dzerzhinsk
Torpedo Vladimir
0:2
Shinnik Yaroslavl
Dinamo Moscow 2
1:1
Volna Nizhny Novgorod Oblast
Kazanka Moscow
0:2
Znamya Truda
FNL 2 Group 3 Subgroup 1
Kolomna
3:2
Saturn Ramenskoye
Znamya Noginsk
1:0
SKA-Khabarovsk 2
Kvant Obninsk
0:0
Khimki 2
Rodina
5:0
Metallurg Vidnoe
Fk Saransk
0:1
Strogino Moscow
FNL 2 Group 3 Subgroup 2
Sakhalin
1:5
Dinamo Vladivostok
Avangard Kursk
4:4
Dynamo Bryansk
Fakel-M Voronezh
0:3
FC Ryazan
FC Kaluga
1:1
Zenit Penza
FC Salyut Belgorod
1:0
Sokol Saratov
Russian Professional Football League Group 1
Dynamo Stavropol
5:1
Tuapse
FC Biolog-Novokubansk
0:0
Taganrog
Legion Dynamo
0:0
Kuban Holding
Spartak Nalchik
0:0
Druzhba Maykop
Mashuk-KMV
4:1
Alania Vladikavkaz 2
Chernomorets Novorossiysk
4:0
Rotor Volgograd 2
Russian Professional Football League Group 4
Torpedo Miass
2:1
Ural 2
Spartak Tuymazy
2:2
Chelyabinsk
Nosta
0:1
FC Novosibirsk
Zenit-Izhevsk
0:4
FC Tyumen
Zvezda Perm
1:3
Amkar
Primera B
Deportes Copiapó
4:1
San Luis
Cobreloa
1:2
Fernandez Vial
J2 League
Fagiano Okayama
1:1
Blaublitz Akita
Matsumoto Yamaga
2:1
Giravanz Kitakyushu
Mito HollyHock
2:1
Zweigen Kanazawa
Tokyo Verdy
0:1
Machida Zelvia
Japan J3 League
Tegevajaro Miyazaki
2:1
Azul Claro Numazu
Kataller Toyama
0:2
Gainare Tottori
Kamatamare Sanuki
0:1
Yscc
Roasso Kumamoto
1:0
Fukushima United
Fc Imabari
0:1
Grulla Morioka
Poland II liga
Chrobry Glogow
2:0
GKS Jastrzębie
Podbeskidzie
2:0
Resovia Rzeszow
Radunia Stezyca
2:2
Wisla Pulawy
Wigry Suwalki
1:0
Slask Wroclaw II
Stomil Olsztyn
3:0
Miedz Legnica
Chojniczanka Chojnice
3:0
Pogon Siedlce
Sandecja Nowy Sacz
0:1
LKS Lodz
Olimpia Elbląg
1:2
Lech II Poznan
Stal Rzeszow
3:1
Znicz Pruszkow
Canadian Premier League
Atletico Ottawa
3:1
Cavalry Fc
Forge FC
2:1
Pacific Fc
York United Fc
2:1
Valour Fc
Cyprus Division 2
Omonia Aradippou
1:3
Akritas Chlorakas
Achyronas Liopetri FC
3:0
Othellos Athienou
Denmark 2. Division
AB Gladsaxe
1:2
B 93 Kopenhagen
Third league - North-East
Septemvri Tervel
2:3
Dunav Ruse
Botev Novi Pazar
2:0
Ustrem Donchevo
Serie C
Volta Redonda
2:1
Tombense
Figueirense
2:1
Criciuma
Ituano
0:0
Botafogo SP
Paysandu
2:0
Manaus
Mirassol
0:1
Novorizontiono
São José
1:1
Ypiranga
Ferroviário
0:1
Floresta
Jacuipense
3:2
Altos
Santa Cruz
1:1
Botafogo RB
Panama Clausura
Independiente F.C.
0:0
Alianza Fc
Veraguense Cd
2:0
Sporting S. M.
Atletico Chiriqui
0:1
C.D. Árabe Unido
Tauro F.C.
1:1
Herrera Fc
Jordan Pro League
Al Hussein Sc
2:4
Al Salt
Fc Maan
1:3
Al-Jazeera Amman
Al-Faisaly
0:1
Al Aqaba
USL Championship
Pittsburgh Riverhounds
3:3
Charleston Battery
Hartford Athletic
1:2
Tampa Bay Rowdies
Miami FC
6:1
Loudoun United
Colorado Springs Switchbacks
3:1
Austin Bold
Memphis 901 FC
1:1
Louisville City FC
San Antonio
0:1
New Mexico United
Rio Grande Valley
3:2
Atlanta United 2
Tacoma Defiance
1:2
Phoenix Rising
Orange County SC
2:1
Oakland Roots
Las Vegas Lights FC
2:4
San Diego Loyals
USL LEAGUE ONE
Richmond Kickers
1:0
Toronto II
Chattanooga Red Wolves Sc
0:1
New England Revolution Ii
Forward Madison
1:1
Greenville Triumph Sc
Union Omaha
0:1
Fc Tucson
North Carolina FC
0:1
North Texas
Usa National Independent Soccer Association
Stumptown Athletic
1:0
New Amsterdam
Detroit City Fc
1:0
Los Angeles Force
San Diego 1904 FC
1:2
Chattanooga
Campionato Primavera 1
Roma U19
2:0
Verona Primavera
Spal (U19)
1:1
Cagliari (U19)
Lecce Primavera
0:1
Genoa (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..