Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 25.09.2021

Süper Lig
Demir Grup Sivasspor
4:0
Fatih Karagümrük
TV'de
Antalyaspor A.Ş.
1:0
Evkur Yeni Malatyaspor
TV'de
Adana Demirspor
4:0
Gazisehir Gaziantep FK
TV'de
1. Lig
Umraniyespor
1:0
Manisa Büyükşehir Belediyesi
TV'de
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
3:1
Adanaspor A.Ş.
TV'de
Genclerbirligi
1:0
Boluspor
TV'de
Bundesliga
Bayer Leverkusen
1:0
FSV Mainz 05
TV'de
Eintracht Frankfurt
1:1
FC Koln
TV'de
RB Leipzig
6:0
Hertha Berlin
TV'de
1899 Hoffenheim
3:1
VfL Wolfsburg
TV'de
Union Berlin
1:0
Arminia Bielefeld
TV'de
Borussia M'gladbach
1:0
Borussia Dortmund
TV'de
2. Bundesliga
FC Ingolstadt 04
1:2
Fortuna Dusseldorf
TV'de
SC Paderborn 07
1:2
Holstein Kiel
TV'de
Karlsruher SC
1:3
FC St. Pauli
TV'de
Hansa Rostock
0:2
Schalke 04
TV'de
Premier Lig
Manchester United
0:1
Aston Villa
TV'de
Chelsea
0:1
Manchester City
TV'de
Watford
1:1
Newcastle United
TV'de
Leicester City
2:2
Burnley
TV'de
Leeds United
1:2
West Ham United
TV'de
Everton
2:0
Norwich
TV'de
Brentford
3:3
Liverpool
TV'de
La Liga
Alaves
1:0
Atletico Madrid
TV'de
Valencia
1:1
Athletic Club
TV'de
Sevilla
2:0
Espanyol
TV'de
Real Madrid
0:0
Villarreal
TV'de
2. Lig
UD Ibiza
2:0
Burgos CF
TV'de
Las Palmas
2:1
S. D. Ponferradina
TV'de
SD Amorebieta
1:1
Eibar
TV'de
Dostluk Maçları
El Salvador
0:2
Guatemala
Seri A
Spezia
1:2
AC Milan
TV'de
Inter
2:2
Atalanta
TV'de
Genoa
3:3
Verona
TV'de
Ligue 1
Saint-Etienne
0:3
Nice
TV'de
Strasbourg
1:2
Lille
TV'de
Paris Saint Germain
2:0
Montpellier
TV'de
Lyon
1:1
Lorient
TV'de
Primeira Liga
Moreirense
2:1
Arouca
Guimaraes
1:3
Benfica
Tondela
3:2
Famalicao
Serie B
Cittadella
1:2
Lecce
Como
1:1
Benevento
Monza
3:1
Pordenone
Ascoli
2:3
Brescia
Reggina
0:0
Frosinone
Cosenza Calcio
1:0
Crotone
Bundesliga
WSG Swarovski Tirol
4:2
Ried
SCR Altach
0:4
Austria Klagenfurt
Wolfsberger AC
0:2
Red Bull Salzburg
Ligue 2
Bastia
2:0
Ajaccio
TV'de
Premiership
Dundee
0:1
Rangers
Motherwell
2:1
Ross County
Hearts
3:0
Livingston
Lig Profesyonel
Sarmiento
0:1
Velez Sarsfield
Estudiantes
1:1
Platense
Aldosivi
1:3
Gimnasia La Plata
Talleres Cordoba
4:1
Rosario Central
Arsenal Sarandi
1:0
Lanus
Seri A
Ceara
1:0
Chapecoense-SC
ABD Majör Lig
Philadelphia Union
1:0
Atlanta United
İskoçya Kupası
Buckie Thistle
4:1
Cumbernauld Colts
Edinburgh University
0:3
Lothian Thistle
Championship
Reading
1:0
Middlesbrough
TV'de
Nottingham Forest
1:1
Millwall
Swansea City
1:0
Huddersfield
Stoke City
2:0
Hull City
Blackburn Rovers
5:1
Cardiff City
Sheffield United
1:0
Derby
AFC Bournemouth
2:1
Luton Town
TV'de
Bristol City
1:1
Fulham
Blackpool
1:0
Barnsley
Birmingham City
0:0
Preston North End
Eredivisie
Willem II
2:1
PSV
Ajax
3:0
Groningen
TV'de
Vitesse
1:1
Fortuna Sittard
Feyenoord
5:3
NEC Nijmegen
Utrecht
5:1
PEC Zwolle
Süper Lig
Young Boys
2:1
St Gallen
Servette FC
1:1
Lausanne-Sport
Pro Lig
Beerschot
0:3
Eupen
Zulte-Waregem
2:2
Kortrijk
Standard Liege
1:2
St.Truiden
TV'de
Championship
Ayr Utd
0:0
Morton
Dunfermline
0:0
Hamilton Academical
Inverness Ct
2:1
Queen Of The South
2.Lig
RWD Molenbeek
1:2
Lommel United
Çek Ligi
Pardubice
0:1
Plzen
Dynamo České Budějovice
3:1
Karvina
Banik Ostrava
4:1
Bohemians 1905
Zlin
2:5
Sparta Praha
Ekstraklasa
Stal Mielec
1:0
Radomiak Radom
Warta Poznan
0:2
Zaglebie Lubin
Legia Warszawa
2:3
Rakow Czestochowa
USL Championship
Sporting Kansas City 2
1:1
FC Tulsa
1st Division
Cobh Ramblers
1:2
Bray Wanderers
Nemzeti Bajnokság I
MTK Budapest
1:0
MeMezokovesd-Zori
Gyirmot SE
2:4
Budapest Honved
MOL Fehérvár FC
0:0
Puskas Academy
Portekiz Kupası
Vianense
0:2
Vitoria Setubal
Joao Ver
1:3
EZ
Leixoes
Condeixa
4:3
EZ
Esperansa De Lagos
Loures
9:10
Pen
Oriental Dragon
Espinho
1:0
Merelinense
Pevidem
1:3
EZ
Trofense
Canelas
2:4
Casa Pia A.C.
Sertanense
0:1
Mafra
Uniao Idanhense
0:2
Sporting Covilha
Oliveira do Hospital
5:0
U. Madeira
São Martinho
0:1
Benfica Castelo Branco
Rebordelo
1:2
Cinfaes
Sertanense
0:4
AD Fafe
C.F. Os Belenenses
5:3
Pero Pinheiro
Caldas
1:0
Amora
Limianos
0:1
Berço SC
Fontinhas
0:1
Torreense
UFC Moitense
2:1
Anca FC
Montemor
0:2
Vilaverdense
Louletano D.C.
3:1
Salgueiros
Felgueiras 1932
2:0
Chaves
3rd Liga
SV Meppen
2:2
Saarbrucken
FC Kaiserslautern
2:0
VfL Osnabruck
Viktoria Koln
4:2
MSV Duisburg
Eintracht Braunschweig
0:0
Waldhof Mannheim
Verl
1:1
TSV 1860 Munich
Wurzburger Kickers
0:4
Wehen Wiesbaden
Serie B
Remo
1:0
Natutico Recife
Goias
1:2
Vila Nova
Brusque
0:1
Vasco da Gama
Londrina
1:0
Vitoria
Confianca
1:0
Operário PR
Belarusian First League
Orsha
1:4
Krumkachy Minsk
Lida
1:1
Slonim-2017
Belshina Bobruisk
4:0
Naftan
Armenian First League
Gandzasar
1:4
Pyunik Yerevan 2
Lernayin Artsakh
2:1
Fc Ararat Armenia 2
BKMA II
2:1
Alashkert 2
1. HNL
Slaven Belupo
1:4
Dinamo Zagreb
Sibenik
0:2
NK Osijek
Premier League
FC Oleksandriya
2:1
Mariupol
Shakhtar Donetsk
4:1
Veres
Rukh Lviv
0:2
Dynamo Kyiv
Premier Lig
Khimki
0:0
Lokomotiv Moscow
Zenit St. Petersburg
2:1
Krylya Sovetov
Spartak Moscow
2:0
FC Ufa
Japon 1. Ligi
Vegalta Sendai
0:1
Tokushima Vortis
Tokyo
1:2
Urawa Red Diamonds
Yokohama FC
2:2
Yokohama Marinos
Avispa Fukuoka
3:0
Sagan Tosu
1.Lig
FC Arges Pitesti
0:0
Chindia Targoviste
FCSB
3:2
FC Academica Clinceni
Süper Lig
Backa Topola
1:0
Vojvodina Novi Sad
Kolubara
2:3
Radnicki Nis
Süper Lig
FK Senica
0:3
Slovan Bratislava
Vion Zl. Moravce
2:2
Tatran Liptovský Mikuláš
Sereď
0:1
Zemplin Michalovce
MSK Zilina
0:2
Ruzomberok
1.Lig
Lyngby
3:1
Hvidovre
Fremad Amager
1:0
Hjorring
Superettan
GAIS Goteborg
0:0
Falkenbergs
Vasalunds IF
0:1
Akropolis
Vasteras
1:2
Sundsvall
Landskrona Bols
1:0
Norrby
Jonkopings Sodra
0:0
Brage
Eliteserien
Lillestrom
1:2
Tromso
Stromsgodset
5:0
Sarpsborg
Ykkönen
KPV Kokkola
1:0
JIPPO
PK-35 Vantaa
2:1
Klubi-04
TPS
4:1
FF Jaro
VPS
2:0
Ekenas
2. SNL
Fuzinar
4:2
Nafta Lendava
Rudar Velenje
3:1
Krsko
Brežice
0:2
Nk Dob
HIT Gorica
1:1
Beltinci
Esiliiga
Flora Tallinn II
5:1
Tartu Welco Elekter
Albania Superliga
Teuta Durrës
0:0
FK Dinamo Tirana
Kastrioti
1:1
KF Tirana
Gürcistan Erovnuli Liga
Saburtalo
2:1
FC Shukura
1. Lig
Aris Limassol
3:2
Anorthosis
Slovenian 1st SNL
Olimpija Ljubljana
2:3
Radomlje
Birinci Bölüm
Plaza Colonia
4:0
Villa Espanola
River Plate Montevideo
1:2
Deportivo Maldonado
Cerro Largo
3:0
Liverpool Montevideo
Birinci Bölüm
Puebla
1:1
Cruz Azul
Club Tijuana
0:0
Mazatlán F.C.
Israeli Premier League
Hapoel Jerusalem
0:0
Bnei Sakhnin
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1:0
Hapoel Nof HaGalil F.C.
Hapoel Tel Aviv
0:2
Hapoel Haifa
Hapoel Beer Sheva
2:0
Maccabi Tel Aviv
Primera A
Deportivo Cali
2:1
Deportivo Pereira
Once Caldas
1:1
Alianza Petrolera
Independiente Santa Fe
3:1
Envigado
Premier Lig
Huachipato
1:1
Palestino
Unión La Calera
2:0
OHiggins
Cobresal
2:0
Antofagasta
Union Espanola
2:1
Deportes La Serena
Deportes Melipilla
1:1
Audax Italiano
Erste Liga
Floridsdorfer AC
0:0
Rapid Wien II
Bosnia and Herzegovina Premier Lig
Rudar Prijedor
2:0
Radnik Bielina
FK Tuzla City
2:1
Velež Mostar
FK Borac Banja Luka
1:0
Sarajevo
Úrvalsdeild
Breidablik
3:0
HK Kopavogs
Fylkir
0:6
Valur
Vikingur Reykjavik
2:0
Leiknir R.
Akureyri
2:2
Hafnarfjordur
Keflavik
2:3
Akraness
Stjarnan
0:2
KR Reykiavik
Allsvenskan
Malmo
5:1
Orebro
1.Lig
Ranheim
2:2
Asane
KFUM Oslo
2:0
Grorud
Aalesund
3:2
Strommen
Ull/Kisa
0:2
Raufoss
Sogndal
0:0
Bryne
Sandnes
2:1
Stjordals Blink
Virsliga
Ventspils
0:0
Valmieras
Riga
0:1
Liepaja
Çin 1. Ligi
Kunshan F.C.
4:0
Beijing Technology
Nantong Zhiyun
4:2
Zibo Cuju
Shenyang Urban
2:4
Meizhou Hakka
Chengdu Qianbao
2:1
Sichuan Jiuniu
1.Lig
FK Jezero
2:4
Rudar Pljevlja
FC Podgorica
1:1
Decic
Meistriliiga
Tallinn Jk Legion
1:2
FCI Levadia Tallinn
Premier League
AmaZulu
1:0
Baroka
Orlando Pirates
0:2
Mamelodi Sundowns
Sekhukhune United
1:1
Golden Arrows
Stellenbosch FC
2:1
Chippa United
Supersport United
2:1
Maritzburg United
NIFL Premiership
Cliftonville
1:0
Warrenpoint Town
Coleraine
3:0
Ballymena United
Portadown
1:4
Dungannon Swifts
Glenavon FC
0:0
Linfield
Glentoran
0:3
Crusaders
Larne
0:0
Carrick Rangers
1.Lig
SKA-Khabarovsk
2:0
FC Veles Moscow
Tom Tomsk
2:1
Pfc Kuban
FC Volgar
0:1
Dolgoprudny
Gazovik Orenburg
2:0
Yenisey Krasnoyarsk
Rotor Volgograd
1:0
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
Metallurg Lipetsk
0:0
Tekstilshchik Ivanovo
Chayka Peschanokopskoye
Gönder
Pfc Kuban
FK Akron Togliatti
1:0
Torpedo Moscow
Neftekhimik
4:1
FC Krasnodar 2
Fakel
3:0
Spartak Moscow II
Baltika Bfu Kaliningrad
1:1
Alania Vladikavkaz
2.Lig ırmızı
Turgutluspor
0:0
Yeni Çorumspor
Costa Rica Primera Division Apertura
Guanacasteca
2:1
C.S. Cartaginés
Fas GNF 1
Chabab Mohammedia
1:2
Difaa El Jadida
Olympic Safi
1:1
Mouloudia Oujda
Youssoufia Berrechid
2:1
Rapide Oued Zem
Endonezya Super Liga
Madura United
1:0
PSS Sleman
Arema
0:0
PSIS Semarang
Premyer Liqasi
Keshla FK
1:1
Qarabag
TV'de
Səbail
1:2
Zira
TV'de
K League 1
Pohang Steelers
2:4
Jeju United
Ulsan Hyundai
1:0
Gwangju
Daegu FC
0:0
Suwon FC
Jeonbuk
2:0
Incheon United
Challenge Lig
Yverdon
2:0
FC Vaduz
FC Thun
3:2
Neuchatel Xamax
FC Stade Lausanne-Ouchy
5:0
Kriens
Ecuador - First Division
Independiente del Valle
1:1
Técnico Universitario
Mushuc Runa
0:0
Orense SC
Lega Pro 1 Grup B
Matelica
3:1
Lucchese
Carrarese
1:0
Fermana
Olbia
0:1
Cesena
Modena
1:2
Virtus Entella
Pescara
1:1
Viterbese
Grosseto
1:1
Gubbio
Vis Pesaro
0:2
Pistoiese
Pontedera
3:0
Aquila Montevarchi
Teramo
0:1
Imolese
Siena
0:2
Reggio Audace
2. Liga
Pribram
1:4
Vyskov
Lisen
2:1
Vysocina Jihlava
Ulusal Premier Ligi
Estudiantes de Río Cuarto
1:1
Nueva Chicago
Temperley
0:0
Chacarita Juniors
Deportivo Riestra
0:0
San Martin de Tucuman
Quilmes
2:1
Estudiantes B.A.
Tristan Suarez
1:2
Atletico De Rafaela
Atlético Güemes
1:0
San Martin de San Juan
Santamarina
0:2
San Telmo
Ferro Carril Oeste
0:0
Guillermo Brown
Almagro
1:2
Villa Dálmine
Agropecuario
1:0
Atlético Mitre
1. Lİg
Milton Keynes Dons
1:0
Wycombe Wanderers
Shrewsbury Town
2:1
AFC Wimbledon
Sunderland
1:0
Bolton Wanderers
Plymouth Argyle
2:1
Doncaster Rovers
Rotherham United
1:1
Crewe Alexandra
Cambridge United
2:2
Fleetwood Town
Charlton Athletic
2:2
Portsmouth
Wigan Athletic
2:0
Cheltenham Town
Burton Albion
1:2
Lincoln City
Morecambe
3:3
Accrington
Oxford United
1:1
Gillingham
Ipswich
1:1
Sheffield Wednesday
2. Lİg
Swindon Town
0:0
Colchester United
Walsall
1:2
Bristol Rovers
Rochdale
0:1
Oldham
Leyton Orient
0:0
Mansfield
Scunthorpe
0:1
Port Vale
Salford City
2:2
Northampton Town
Harrogate Town
0:0
Stevenage
Forest Green Rovers
0:0
Tranmere Rovers
Sutton United
4:0
Carlisle United
Crawley Town
2:1
Bradford
Hartlepool United
1:1
Exeter
2. HNL
Kustosija
1:2
Radnik Sesvete
Inter Zapresic
1:4
Dugopolje
Dinamo Zagreb II
0:0
Rudes Zagreb
Cibalia
2:0
Nk Dubrava
Primera Division - Oriental
Universidad Central de Venezuela
4:0
Atltico Venezuela
Liga 1 Movistar - Kapanış
UTC
0:2
Ayacucho Fc
Carlos Mannucci
1:3
Cienciano
Alianza Atletico
1:3
Alianza Lima
Ulusal Lig
Dinamo-auto Tiraspol
0:7
Sheriff Tiraspol
Zimbru Chisinau
1:1
Sfintul Gheorghe
First League
Ahrobiznes Volochysk
0:0
Podillya Khmelnytskyi
Premier Lig
Isloch
0:0
Torpedo Zhodino
FC Minsk
2:1
Slutsk
Slavia Mozyr
3:0
FC Sputnik Rechitsa
Rukh Brest
2:2
BATE
1. Lig
East Fife
0:2
Clyde
Dumbarton
1:1
Alloa Athletic
Queens Park
3:2
Peterhead
Montrose
2:2
Falkirk
Cove Rangers
1:0
Airdrieonians
2. Lig
Stenhousemuir
1:2
Elgin City
Annan Athletic
1:3
Edinburgh City
Kelty Hearts
1:0
Stranraer
Forfar Athletic
3:1
Albion Rovers
Stirling Albion
4:0
Cowdenbeath
A Lyga
Kauno Zalgiris
2:0
Nevėžis Kėdainia
Zalgiris Vilnius
1:1
FK Riteriai
Regionalliga Bayern
FC Bayern München II
3:1
TSV Rain am Lech
SV Schalding-Heining
2:0
Viktoria Aschaffenburg
SV Heimstetten
0:0
FC Nurnberg II
FC Pipinsried
0:5
TSV Buchbach
VfB Eichstätt
2:1
TSV Aubstadt
Regionalliga Northeast
Optik Rathenow
0:1
Luckenwalde
Tennis Borussia Berlin
3:2
Lichtenberg 47
Energie Cottbus
9:0
Eilenburg
Carl Zeiss Jena
3:2
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga Southwest
Hessen Kassel
2:0
TuS Rot-Weiß Koblenz
Giessen
1:3
TSV Steinbach
Bahlinger SC
1:0
FSV Frankfurt
VfR Aalen
2:1
Sonnenhof Großaspach
Mainz 05 II
2:0
Kickers Offenbach
TSV Schott Mainz
3:3
SV Elversberg
Regionalliga West
Lippstadt
1:2
Rot Weiss Essen
Fc Schalke 04 II
1:1
SV Straelen
SC Wiedenbrück 2000
1:1
FC Wegberg-Beeck
KFC Uerdingen 05
1:2
Rödinghausen
Oberhausen
4:0
RW Ahlen
VfB Homberg
0:0
Fortuna Koeln
Bonner
0:3
Fortuna Dusseldorf II
FC Koln II
4:0
Sportfreunde Lotte
Alemannia Aachen
0:1
Borussia Moenchengladbach II
Primera B Kapanış
Fortaleza FC
4:0
Orsomarso
Regionalliga North Group - North
VFB Phoenix Lubeck
1:7
Weiche Flensburg
Heider SV
0:2
Lubeck
Regionalliga North Group - South
Werder Bremen II
8:1
VfV Hildesheim
Jeddeloh
1:1
Hannoverscher SC
Oberneuland
1:0
Hannover 96 II
First Professional League
Lokomotiv Plovdiv
1:1
Botev Plovdiv
CSKA 1948
1:0
Tsarsko Selo
Primera División RFEF Group 1
Cultural Leonesa
4:2
Valladolid II
Calahorra
1:0
Celta Vigo II
Real Unión
1:2
Badajoz
Primera División RFEF Group 2
Algeciras
0:0
Sabadell
UD UE Cornellà
1:1
Castellón
UCAM Murcia
1:1
FC Andorra
Saudi Professional League
Al Fateh
0:1
Al Hazem
Al Raed
1:1
Al Faisaly
Liga II
Viitorul Selimbar
1:1
Astra Giurgiu
Dacia Unirea Braila
0:3
Universitatea Cluj
Miercurea Ciuc
2:3
Gloria Buzău
Metaloglobus Bucuresti
1:4
Unirea Constanța
Unirea Dej
1:3
Petrolul Ploiesti
Liga III - Serie 1
Somuz Falticeni
2:0
Ceahlaul Piatra Neamt
Foresta Suceava
3:2
CSM Pascani
Stiinta Miroslava
0:0
Bucovina Rădăuți
Husana Husi
2:1
Vaslui
CS Dante Botosani
2:1
CSM Bacau
Liga III - Serie 2
ACS Sportul Chiscani
1:5
CSM Râmnicu Sărat
C.S. Viitorul Ianca
3:1
CS Faurei
CS Sporting Liesti
2:1
Dinamo BacauDinamo Bacau
CMS Focsani 2007
3:1
Otelul Galati
Liga III - Serie 3
Gloria Popesti Leordeni
1:0
Inainte Modelu
FC Agricola Borcea
4:1
Voluntari II
CS Afumati
3:1
Recolta Cheorghe
CSM Oltenita
1:2
Gloria Albesti
Liga III - Serie 4
Rapid Bucuresti II
2:0
Academica Clinceni II
Liga III - Serie 5
SR Brasov
1:0
Kids Tampa Brasov
Targu Secuiesc
0:4
CS Blejoi
Plopeni
1:1
Cetate Râșnov
K League 2
Bucheon FC 1995
2:3
Gyeongnam FC
Ansan Greeners
1:0
FC Anyang
K League 3
Cheonan City
3:0
Hwaseong Fc
Cheongju FC
2:0
Yangju Citizen FC
Gimpo Citizen
3:1
Paju Citizen FC
Changwon City
1:3
Mokpo City
Gangneung City FC
1:0
Pyeongtaek Citizen
Liga III - Serie 6
Flacăra Horezu
0:0
Petrolul Potcoava
Universitatea Craiova II
0:1
Viitorul Dăești
Minerul Costesti
3:1
FCM Alexandria
Liga III - Serie 7
Jiul Petrosani
0:2
Progresul Ezeris
CS Armata Aurul Brad
1:3
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Viitorul Simian
3:3
AFC Vointa Lupac
Scolar Resita
3:0
Viitorul Pandurii Tg. Jiu 2
Liga III - Serie 8
Avantul Periam
0:3
Gloria Cermei
ACS Progresul Pecica
Gönder
Poli Timisoara
Frontiera 2004 Curtici
2:2
Șoimii Lipova
Pobeda Star Bisnov
0:1
Crișul Chișineu-Criș
Liga III - Serie 9
CF Metalurgistul Cugir
1:0
Avântul Reghin
Fc Hunedoara
4:1
Gloria 2018 Bistrita Nas.
Liga III - Serie 10
Somesul Dej
7:0
Satu Mare
Sportul Simleu Silvaniei
1:1
Minaur Baia Mare
National League North
AFC Fylde
2:1
Kidderminster
Curzon Ashton
2:1
Bradford Park Avenue
Boston Utd
2:1
Guiseley
Telford
0:2
Brackley Town
Chester FC
5:1
Blyth Spartans
Kettering
1:2
Spennymoor Town
Hereford
1:1
Leamington
Darlington F.C.
1:2
York City
Gateshead
3:0
Gloucester
Farsley Celtic
0:3
Alfreton Town
National League South
Bath City
0:3
Maidstone United
Eastbourne Borough
6:0
Braintree Town
Chelmsford
0:2
Dulwich Hamlet
Billericay
2:3
Hemel Hempstead Town
Concord Rangers
0:3
Chippenham
Tonbridge Angels
3:1
Dorking Wanderers
St Albans
1:0
Havant & Wville
Welling United
0:6
Dartford
Oxford City
1:1
Hampton & Richmond
Hednesford Town
1:1
Slough Town
Conference National
Aldershot Town
0:1
Halifax Town
Stockport
2:1
Wrexham
Maidenhead United
1:1
Grimsby
Kings Lynn
0:1
Wealdstone
Dover Athletic
0:1
Bromley
Eastleigh
3:2
Woking
Altrincham
1:0
Notts County
Dagenham & Redbridge FC
5:1
Solihull Moors
Boreham Wood
2:1
Yeovil Town
Barnet
3:1
Weymouth
Chesterfield
2:2
Torquay United
Uzbekistan Super League
Kokand 1912
1:1
FK Andijan
Pakhtakor
3:1
Turon
Argentina - Division 3 Clausura
Colegiales
0:0
Talleres Remedios
Atletico Fenix
1:1
UAI Urquiza
Defensores Unidos
0:0
Comunicaciones
Villa San Carlos
0:0
Deportivo Armenio
Los Andes
0:0
San Miguel
Sacachispas
1:0
Canuelas
Cyprus Division 2
Enosis Neon Paralimni
3:0
Ayia Napa FC
Onisilos Sotira 2014
1:1
Nea Salamis
Asil Lisis
0:1
Ermis
Alki Oroklinis
1:0
PO Xylotympou 2006
Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa
0:2
Solola
Cobán Imperial
2:1
Iztapa
Mısır Kupasi
Al Ahly
1:0
ENPPI
Venezuela Primera division grupo occidental
Zulia
1:2
Estudiantes de Mérida
Segunda Division - Central Oriental
Libertador FC
2:0
Dynamo De Puerto La Cruz
Segunda Division - Occidental
Yaracuy
0:0
Un. Local Andina
TFC Maracaibo
3:0
Atletico El Vigia
J2 League
Thespakusatsu Gunma
0:1
JEF United Chiba
Omiya Ardija
1:0
Sc Sagamihara
Albirex Niigata
1:0
Ventforet Kofu
Kyoto Sanga
2:0
Tochigi Sc
Renofa Yamaguchi
1:3
V-Varen Nagasaki
Ehime Fc
0:4
Montedio Yamagata
Jubilo Iwata
2:0
Fc Ryukyu
FNL 2 Group 2 Subgroup 2
Yenisey Krasnoyarsk 2
3:2
Olimp Dolgoprudny II
Kuzey İrlanda Championship
Annagh United
0:1
Harland & Wolff Welders
Ballinamallard United
0:0
Loughgall
Knockbreda
3:2
Dergview
Newry City
1:1
Dundela
Queens University
0:1
Institute F.C.
Canadian Premier League
Hfx Wanderers
1:0
FC Edmonton
Atletico Ottawa
3:1
Cavalry Fc
Thailand Thai League 1
Bangkok United
2:0
Buriram United
Chiangrai United
1:2
Prachuap
Khon Kaen United
0:7
Chonburi
Premier League 2 Division 1
Manchester City U23
2:2
Arsenal U23
Japan J3 League
Kagoshima United
1:0
Fc Gifu
Poland II liga
Odra Opole
4:2
Katowice
Pogon Grodzisk Mazowiecki
1:1
Motor Lublin
Sokol Ostroda
1:3
Ruch Chorzow
Kks 1925 Kalisz
2:0
Hutnik Nowa Huta
Arka Gdynia
2:0
Puszcza Niepolomice
Chrobry Glogow
2:0
Jastrzębie
England U18 Premier League
Brighton U18
7:1
West Brom U18
Fulham U18
4:0
Norwich U18
Tottenham U18
3:0
West Ham U18
Manchester United U18
4:2
Stoke City U18
Everton U18
2:1
Wolverhampton U18Wolverhampton U18
Arsenal U18
1:0
Birmingham U18
Leeds U18
5:2
Liverpool U18
Leicester U18
1:0
Chelsea U18
Manchester City U18
2:0
Middlesbrough U18
Reading U18
5:2
Aston Villa U18
Crystal Palace U18
1:0
Southampton U18
Blackburn U18
2:1
Newcastle U18
Nottingham Forest U18
0:3
Burnley U18
Sunderland U18
3:0
Derby U18
Denmark 2. Division
FA 2000
1:1
Aarhus Fremad
Brabrand
0:1
HIK
Middelfart
1:3
Hillerød Fodbold
Kolding IF
1:2
Skive
Thisted FC
2:1
Naestved
Serie C
Paran
4:0
Oeste
Ferroviário
0:1
Floresta
Jacuipense
3:2
Altos
Santa Cruz
1:1
Botafogo RB
Volta Redonda
2:1
Tombense
Figueirense
2:1
Criciuma
Ituano
0:0
Botafogo SP
Paysandu
2:0
Manaus
Mirassol
0:1
Novorizontiono
São José
1:1
Ypiranga
Third league - South-Eas
Sokol Markovo
1:1
Beroe II
Chernomorets Bs
0:0
Sayana Haskovo
Dimitrovgrad
2:1
Zagorets Nova Zagora
Levski Karlovo
3:3
Borislav Parvomay
Rozova dolina
0:2
Gigant Saedinenie
Karnobat
0:0
Rodopa Smolyan
Yambol
0:0
Nesebar
Third league - North-East
Svetkavitsa
1:0
Volov Shumen
Dorostol
0:1
Chernolomets 04
Sportist Gen.Toshevo
0:2
Ludogorets III
Lokomotiv Ruse
1:2
Riltsi Dobrich
Chernomorets Balchik
6:1
Spartak Varna II
Northwest
Bdin Vidin
3:1
Lokomotiv Mz
Sevlievo
5:0
FC Drenovets
Lokomotiv 1927 Dryanovo
0:1
Partizan Cherven Bryag
Juventus Malchika
1:5
Pavlikeni
Levski 2007
0:1
Yantra Polski Trambesh
Etar Veliko Tarnovo II
1:0
Akademik Svishtov
South-West
Vitosha Bistritsa
5:0
Levski Chepintsi
Belasitsa Petrich
2:1
Chavdar Etropole
Botev Ihtiman
0:1
Rilski Sportist
Velbazhd Kyustendil
1:0
Bansko
Vihren
1:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Pirin Razlog
0:1
Oborishte
Balkan Botevgrad
1:0
Hebar Pazardzhik II
Granit Vladaya
2:1
Pirin Blagoevgrad II
Pirin Gotse Delchev
1:1
Ofk Kostinbrod
Septemvri Sofia II
1:2
Slivnishki geroi
Premier league Malta
Gudja United
2:0
Valletta
Floriana FC
1:2
Hamrun Spartans
Hibernians
1:1
St Lucia
Lowland League
Bo Ness United
Gönder
Caledonian Braves
Dalbeattie Star
Gönder
Stirling University
Civil Service Strollers
2:1
Gretna 2008
Bonnyrigg Rose
3:1
East Kilbride
Spartans Edinburgh
2:1
Berwick
East Stirlingshire
0:1
BSC Glasgow
Gala Fairydean Rovers
2:1
Rangers B
Highland League
Rothes
4:1
Clachnacuddin
Inverurie Loco Works
2:1
Brora Rangers
Keith
3:0
Turriff United
Wick Academy
Gönder
Formartine Utd
Huntly
3:0
Fort William
Fraserburgh
7:0
Strathspey Thistle
Brechin
4:1
Forres Mechanics
Ürdün Pro League
Shabab Al Ordon
3:2
Al-Wehdat
Sahab Sc
3:0
Al Jalil
Campionato Primavera 1
Atalanta (U19)
2:0
Milan (U19)
Inter (U19)
0:2
Juventus (U19)
Torino (U19)
1:2
Empoli (U19)
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..