Мобільний додаток:
download from googleplay
download from appstore

Livescores та світильники | Футбольні матчі 25.09.2021

Премьер-Лига
Олександрія
2:1
Маріуполь
на ТБ
Шахтар Донецьк
4:1
Верес Ровно
на ТБ
Рух Львів
0:2
Динамо Київ
на ТБ
Первая лига
Агробізнес Волочиськ
0:0
Подолье Хмельницкий
Премьер-Лига
Манчестер Юнайтед
0:1
Астон Вилла
Челси
0:1
Манчестер Сити
на ТБ
Уотфорд
1:1
Ньюкасл Юнайтед
Лестер Сити
2:2
Бернли
Лидс Юнайтед
1:2
Уэст Хэм Юнайтед
на ТБ
Эвертон
2:0
Норвич Сити
Брентфорд
3:3
Ливерпуль
на ТБ
Чемпионат
Рединг
1:0
Миддлсбро
Ноттингем Форест
1:1
Миллуол
Суонси Сити
1:0
Хаддерсфилд Таун
Сток Сити
2:0
Халл Сити
Блэкберн Роверс
5:1
Кардифф Сити
Шеффилд Юнайтед
1:0
Дерби Каунти
Борнмут
2:1
Лутон Таун
Бристол Сити
1:1
Фулхэм
Блэкпул
1:0
Барнсли
Бирмингем Сити
0:0
Престон Норт Энд
Примера-Дивизион
Депортиво Алавес
1:0
Атлетико Мадрид
на ТБ
Валенсия
1:1
Атлетик Бильбао
на ТБ
Севилья
2:0
Эспаньол
на ТБ
Реал Мадрид
0:0
Вильярреал
на ТБ
Товарищеские матчи
Ел Салвадор
0:2
Гватемала
Бундеслига
Байер Леверкузен
1:0
Майнц 05
на ТБ
Айнтрахт Франкфурт
1:1
Кельн
РБ Лейпциг
6:0
Герта
на ТБ
Хоффенхайм
3:1
Вольфсбург
Унион Берлин
1:0
Арминия Билефельд
Боруссия Менхенгладбах
1:0
Боруссия Дортмунд
на ТБ
Серия А
Специя
1:2
Милан
на ТБ
Интер
2:2
Аталанта
на ТБ
Дженоа
3:3
Хеллас Верона
на ТБ
Премьер-Лига
Химки
0:0
Локомотив Москва
на ТБ
Зенит Санкт-Петербург
2:1
Крылья Советов
на ТБ
Спартак Москва
2:0
Уфа
на ТБ
Лига 1
Сент-Этьен
0:3
Ницца
на ТБ
Страсбур
1:2
Лилль
на ТБ
ПСЖ
2:0
Монпелье
на ТБ
Олимпик Лион
1:1
Лорьян
на ТБ
Эредивизи
Виллем II
2:1
ПСВ
на ТБ
Аякс
3:0
Гронинген
на ТБ
Витесс
1:1
Фортунна Ситтард
Фейеноорд
5:3
НЕК
на ТБ
Утрехт
5:1
Зволле
Суперлига
Сивасспор
4:0
Фатих Карагюмрюк
Антальяспор
1:0
Йени Малатияспор
Адана Демирспор
4:0
Газиантеп
Про-Лига
Беершот
0:3
Эупен
Зульте-Варегем
2:2
Кортрийк
Стандард Льеж
1:2
Сент-Трюйден
на ТБ
Лига Португезе
Морейренсе ФК
2:1
ФК Арука
Витория Гимарайнш
1:3
Бенфика
на ТБ
КД Тондела
3:2
ФК Фамаликао
Премьер-Лига
Мотеруэлл
2:1
Росс Каунти
Харт оф Мидлотиан
3:0
Ливингстон
Данди
0:1
Рейнджерс
Кубок Шотландии
Бъки Тисъл
4:1
Къмбърнолд Колтс
Единбург Юниверсити
0:3
Лотиан Тистл
Кубок Португалии
Вианенсе
0:2
Витория Сетубал
Жоао Вер
1:3
ПДЧ
Лейшойнш
Монтемор
0:2
Вилаверденсе
Кондеикса
4:3
ПДЧ
Есперанса Де Лагос
Лоурес
9:10
ПЕН
Ориентал Драгон
Эшпинью
1:0
Мерелиненсе
Певидем
1:3
ПДЧ
Трофенсе
Канелас
2:4
Каса Пиа
Сертаненсе
0:1
Мафра
Униао Иданхенсе
0:2
Спортинг Ковильян
Сао Мартиньо
0:1
Бенфика Кастело Бранко
Сертаненсе
0:4
АД Фафе
Калдас
1:0
Амора
Фонтиньяш
0:1
Торенсе
Лоулетано
3:1
Салгуейрош
Фелгейраш 1932
2:0
Депортиво Чавес
Лига професійний
Сармьенто
0:1
Велес Сарсфилд
Эстудиантес
1:1
Платенсе
Альдосиви
1:3
Химнасия Ла-Плата
Тальерес де Кордоба
4:1
Росарио Сентраль
Арсенал Саранди
1:0
Ланус
Серие А
Сеара
1:0
Чапекоенсе
на ТБ
МЛС
Филадельфия Юнион
1:0
Атланта Юнайтед
Первый дивизион
СКА Хабаровск
2:0
Велес Москва
Томь Томск
2:1
ПФК Кубань
Волгарь Астрахань
0:1
Долгопрудний
Оренбург
2:0
Енисей Красноярск
Ротор Волгоград
1:0
КАМАЗ
Металур Липетск
0:0
Текстильщик Иваново
Чайка Песчанокопское
Від
ПФК Кубань
Акрон Толиати
1:0
Торпедо Москва
Нефтехимик
4:1
Краснодар 2
Факел
3:0
Спартак Москва II
Балтика-БФУ Калининград
1:1
Алания Владикавказ
2. Бундеслига
Ингольштадт
1:2
Фортуна Дюссельдорф
Падерборн
1:2
Хольштайн Киль
Карлсруэ СК
1:3
Санкт-Паули
на ТБ
Ганза Росток
0:2
Шальке-04
на ТБ
Серия В
Читаделла
1:2
Лече
Комо
1:1
Беневенто
Монца
3:1
Порденоне Кальчио
Асколи
2:3
Брешия
Реджина
0:0
Фрозиноне
Козенца
1:0
Кротоне
Лига 2
Бастия
2:0
Аяччо
Сегунда-Дивизион
УД Ибиса
2:0
Бургос СФ
Лас Пальмас
2:1
Понферадина
СД Аморебиета
1:1
Эйбар
Национальный чемпионат I
МТК
1:0
Мезоковешди СЕ
Гирмот
2:4
Гонвед
МОЛ Фехервар
0:0
Пушкас Академия
Лига 1
Бертон Альбион
1:2
Линкольн Сити
Моркэмб
3:3
Аккрингтон Стэнли
Оксфорд Юнайтед
1:1
Джиллингем
Ипсвич Таун
1:1
Шеффилд Уэнсдэй
Милтон Кейнс Донс
1:0
Уикомб Уондерерс
Шрусбери Таун
2:1
АФК Уимблдон
Сандерленд
1:0
Болтон Уондерерс
Плимут Аргайл
2:1
Донкастер Роверс
Ротерхэм Юнайтед
1:1
Крю Александра
Кэмбридж Юнайтед
2:2
Флитвуд Таун
Чарльтон Атлетик
2:2
Портсмут
Уиган Атлетик
2:0
Челтенхэм Таун
Суперлига
Янг Бойз
2:1
Санкт-Галлен
Серветт
1:1
Лозанна Спортс
Лига 2
Кроли Таун
2:1
Брэдфорд Сити
Хартлпул Юнайтед
1:1
Эксетер Сити
Суиндон Таун
0:0
Колчестер Юнайтед
Уолсолл
1:2
Бристол Роверс
Рочдейл
0:1
Олдхэм Атлетик
Лейтон Ориент
0:0
Мэнсфилд Таун
Сканторп Юнайтед
0:1
Порт Вэйл
Солфорд Сити
2:2
Нортгемптон Таун
Харогейт Таун
0:0
Стивенэйдж Боро
Форест Грин Роверс
0:0
Транмир Роверс
Саттон Юнайтед
4:0
Карлайл Юнайтед
Бундеслига
Сваровський Тироль
4:2
Рид
Райндорф Альтах
0:4
Аустриа Клагенфурт
Волфсбергер
0:2
Зальцбург
на ТБ
Чешская лига
Пардубице
0:1
Виктория Плзень
Динамо Ческе-Будеёвице
3:1
Карвина
Баник Острава
4:1
Богемианс 1905
Злин
2:5
Спарта Прага
1-й дивизион
Люнгбю
3:1
Хвидовре
БК Фремад Амагер
1:0
Хьерринг
1. Лига
ФАК Тим фюр Вена
0:0
Рапид Вена II
Первая профессиональная лига
Локомотив Пловдив
1:1
Ботев Пловдив
ЦСКА 1948
1:0
Царско село
Экстракласа
КС ФКС Сталь Мелец
1:0
Радомиак Радом
Варта Познан
0:2
Заглембе Любин
Легия Варшава
2:3
Раков Честочова
Примера-Дивизион
Пуэбла
1:1
Крус Асул
Тихуана
0:0
Масатлан
3. Лига
СЦ Верл
1:1
Мюнхен-1860
Вюрцбургер Кикерс
0:4
Вехен Висбаден
Mепен
2:2
Сарбрюкен
Кайзерслаутерн
2:0
Оснабрюк
Виктория Кельн
4:2
МСФ Дуйсбург
Айнтрахт Брауншвейг
0:0
Валдгоф Мангайм
J-Лига
Вегалта Сендай
0:1
Токушима Вортис
Токио
1:2
Урава Редз
Иокогама
2:2
Йокогама Ф. Маринос
Ависпа Фукуока
3:0
Саган Тосу
Лига вызова
Ивердон
2:0
Вадуц
Тун
3:2
Невшатель Ксамакс
Лозанна Уши
5:0
Кринс
Кей-ли́га 1
Пхохан Стілерс
2:4
Чеджу Юнайтед
Ульсан Хёндэ
1:0
Кванджу
ФК Тегу
0:0
Сувон
Чонбък
2:0
Инчхън Юнайтед
2. Лига Beyaz
Прибрам
1:4
Висков
Лишень
2:1
Высочина Йиглава
1. Дивизион
Арис Лимасол
3:2
Анортосис
1.Лига
Юмраниеспор
1:0
Маниса Буюкшехир Беледийе
BB Erzurumspor
3:1
Аданаспор
Генчлербирлиги
1:0
Болуспор
1. Хорваткая национальная лига
Славен Копривница
1:4
Динамо Загреб
Шибеник
0:2
Осиек
Лига I
Арджеш Питещ
0:0
Чиндия Търговище
ФКСБ
3:2
Академика Клинчени
Суперлига
Бака Топола
1:0
Войводина Нови Сад
Колубара
2:3
Раднички Ниш
2. Хорваткая национальная лига
Кустошия
1:2
Сесвете
Интер Запрешич
1:4
НК Дугополье
Динамо Загреб 2
0:0
Рудеш
Цибалия
2:0
НК Дубрава
Лига 2
Металогбус Букурещ
1:4
Унирея Констанца
Віторул Селімбар
1:1
Астра Джурджу
Дачия Унирея Браила
0:3
Университатя Клуж
Меркуря-Чук
2:3
Глорія Бузу
Униря Деж
1:3
Петролул Плоещ
Аллсвенскан
Мальме
5:1
Эребру
Суперэттан
ГАИС
0:0
Фалкенберг
Васалундс
0:1
Акрополис
Вастерас
1:2
ГИФ Сундсвалл
Ландскруна Болс
1:0
Норрбю
Йончепинг Седра
0:0
Браге Борланг
Элитесериен
Стремсгодсет
5:0
Сарпсборг 08
Лиллестрем
1:2
Тромсе
1. Дивизион
Улленсакер / Киса
0:2
Рауфос
Согндал
0:0
Брине
Санднес Улф
2:1
Стьордалс Блинк
Ранхейм
2:2
Осане
КФУМ Осло
2:0
Гроруд
Олесунн
3:2
Стреммен
Второй дивизион
РЛД Моленбеек
1:2
Ломел Юнайтед
Премьер-Лига
Хапоэль Иерусалим
0:0
Бней Сахнин
Ирони Кириат Шмона
1:0
Хапоэль Ноф-ха-Галиль
Хапоэль Тель-Авив
0:2
Хапоэль Хайфа
Хапоэль Беэр-Шева
2:0
Маккаби Тель-Авив
Премьер-Лига
Ислоч
0:0
Торпедо Жодино
Минск
2:1
Слуцк
Славия
3:0
ФК Спутник Речица
Рух Брест
2:2
БАТЭ Борисов
на ТБ
Национальная конференция
Олдершот Таун
0:1
Халифакс
Стокпорт
2:1
Рексхэм
Мэйденхэд Юнайтед
1:1
Гримсби Таун
Кингс Лин
0:1
Уеалдстон
Довер Атлетик
0:1
Бромли
Истлей
3:2
Уокинг
Олтринкам
1:0
Ноттс Каунти
Дагенем & Редбридж
5:1
Солихалл Мурс
Борхэм Вуд
2:1
Йовил Таун
Барнет
3:1
Леймаунт
Честерфилд
2:2
Торкуэй Юнайтед
Белоруссия Пе́рвая ли́га
Орша
1:4
Крумкачы Мінськ
Лида
1:1
Слоним-2017
Белшина Бобруйска
4:0
Нафтан
Суперлига
Сеница
0:3
Слован Братислава
Злате Моравце
2:2
Татран Липтовски Микулаш
Серед
0:1
Земплин Михаловце
Жилина
0:2
Ружомберок
1. СНЛ
Олимпия
2:3
Калчер Водотерм
2. СНЛ
Фузинар
4:2
Нафта
Рудар Велене
3:1
Кршко
Брежице
0:2
Доб
Горица
1:1
Белтинци
Премьер-Лига
Кешла
1:1
Карабах
Сабаил
1:2
Зира
Армения Первая лига
Гандзасар
1:4
Пюнік Єреван 2
Лернаин Арцах
2:1
ФК Арарат Вірменія 2
BKMA II
2:1
Алашкерт 2
Грузия Эровнули лиги
Сабуртало
2:1
Шукура
Национальный дивизион
Динамо-Ауто
0:7
Шериф
на ТБ
Зимбру
1:1
Сфынтул Георге
Боснія і Герцеговина Премьер-Лига
Рудар Приедор
2:0
ФК Радник Биелина
Тузла Сити
2:1
Вележ Мостар
Борац Баня-Лука
1:0
Сараево
Первая Лига
Єзеро
2:4
Плевля
ФК Подгорица
1:1
Дечиц
Суперлига
Теута Дуррес
0:0
Динамо Тирана
Кастриоти
1:1
Тирана
Премьер-Лига
Брейдаблик
3:0
ХК
Филкир
0:6
Валур
Викингур Рейкьявик
2:0
Лейкнир
Акюрейри
2:2
ФХ
Кефлавик
2:3
ИА
Стьярнан
0:2
КР
Юкконен
КПВ-ж
1:0
Джипо
ПК-35 Вантаа
2:1
Клуби 04
ТПС
4:1
Яро
ВПС
2:0
ЕИФ
Дивизион 1
Коб Рамблерс
1:2
Брэй Уондерерс
Премьершип
Клифтонвил
1:0
Варенпойнт таун
Коулрейн
3:0
Баллимена Юнайтед
Портадаун
1:4
Данганнон Свифтс
Гленавон
0:0
Линфилд
Гленторан
0:3
Крусейдерс
Ларн
0:0
Каррик Рейнджерз
Северная Ирландия
Ньюри Сити
1:1
Дъндела
Куинс Юниверсити
0:1
Институт
Анаг Юнайтед
0:1
Харланд & Уолф Уелдърс
Баллинамаллард Юнайтед
0:0
Лофголл
Кнокбреда
3:2
Дергвю
Высшая лига
Вентспилс
0:0
Валмиера
ФК Рига
0:1
Лиепая
на ТБ
Мейстрилига
Талин Легион
1:2
ФСИ Левадия
А-Лига
Спирис Каунас
2:0
Невежис Кедайняй
на ТБ
Жальгирис
1:1
Ритеряй
Есилига
Флора II
5:1
Тарту Велко Електер
Второй Дивизион
Ист Файф
0:2
Клайд
Дамбартон
1:1
Аллоа Атлетик
Квинз Парк
3:2
Питерхед
Монтроуз
2:2
Фалкирк
Коув Рейнджърс
1:0
Эйрдри Юнайтед
Третий Дивизион
Келти Хартс
1:0
Странраер
Форфар Атлетик
3:1
Альбион Роверс
Стирлинг Альбион
4:0
Кауденбит
Стенхаусмуир
1:2
Элджин Сити
Аннан Атлетик
1:3
Эдинбург Сити
Первый дивизион
Айр Юнайтед
0:0
Гринок Мортон
Данфермлин Атлетик
0:0
Гамильтон Академикалс
Инвернесс КТ
2:1
Квин оф зе Саут
Серие С Група B
Карарезе
1:0
Фермана
Мателика
3:1
Лукезе
Олбиа
0:1
Чезена
Терамо
0:1
Имолезе
Сиена
0:2
Реджо Емилия
Модена
1:2
АКД Виртус Энтелла
Пескара
1:1
Витербесе
Гроссето
1:1
Губио
Вис Пезаро
0:2
Пистоиезе
Понтедера
3:0
Л'Аквіла Монтеваркі
Регионаллига
Бавария II
3:1
Рейн ам Лех
Шалдинг Хайнинг
2:0
Виктория Ашаффенбург
Хеймщетен
0:0
ФК Нюрнберг II
Пипинсриед ФК
0:5
Бухбах
Eichstätt
2:1
Аубщад
Регионаллига Северо-восток
Енерги Котбус
9:0
Айленбург
Оптик Ратенов
0:1
Лукенвалде
Тенис Борусия Берлин
3:2
Лихтенберг 47
Карл Цайс Йена
3:2
БСГ Геми Лайпциг
Регионаллига Юго-западу
Гисен
1:3
Стайнбах
Балингер
1:0
ФСФ Франкфурт
Аален
2:1
Зонненхоф Гроссаспах
Майнц 05 II
2:0
Кикерс Офенбах
Шот Майнц
3:3
Елверсберг
Хасен Касел
2:0
Рот-Вайсс Кобленц
Регионаллига Запад
Липпштадт
1:2
Рот Вайс Есен
Шальке-04II
1:1
Штрален
Виденбрюк
1:1
Вегберг-Беек
Урдинген 05
1:2
Родингхаузен
Рот-Вайс Оберхаузен
4:0
Ален
Хомберг
0:0
Фортуна Кельн
Бонер
0:3
Фортуна Дюселдорф II
Кьолн II
4:0
Шпортфройнде Лотте
Алемания Аахен
0:1
Борусия Мюнхенгладба 2
2. Лига Красный
Тургутлуспор
0:0
Йени Чорумспор
Регионаллига Север группа - Север
Фоникс Любек
1:7
Вайхе Фленсбург
Хайдер
0:2
Любек
Регионаллига Север группа - Юг
Вердер Бремен II
8:1
Гилдесхайм
Йедельо
1:1
Хановершер
Обернойланд
1:0
Ганновер 96 II
Примера-Дивизион
Пласа Колония
4:0
Вілла Еспаньйола
Ривер Плейт Монтевидео
1:2
Депортиво Мальдонадо
Серро Ларго
3:0
Ливерпуль Монтевидео
Примера А
Депортиво Кали
2:1
Депортиво Перейра
Онсе Кальдас
1:1
Альянса Петролера
Индепендье́нте Са́нта-Фе
3:1
Энвигадо
Примера-Дивизион
Уачипато
1:1
Палестино
Унион Ла-Калера
2:0
О'Хиггинс
Кобресаль
2:0
Антофагаста
Унион Эспаньола
2:1
Депортес Ла Серена
Депортес Мелипия
1:1
Аудакс Итальяно
Чемпионшип ЮСЛ
Спортинг Канзас Сити 2
1:1
ФК Тулса
Примера Насьональ
Естудиантес Рио Куарто
1:1
Нуэва Чикаго
Темперлей
0:0
Чакарита Хуниорс
Депортиво Риестра
0:0
Сан Мартин де Тукуман
Кильмес
2:1
Эстудиантес Буэнос-Айрес
Тристан Суарес
1:2
Атлетико Рафаэла
Атлетико Гуемеш
1:0
Сан-Мартин Сан-Хуан
Сантамарина
0:2
San Telmo
Феррокарриль Оэсте
0:0
Гилерме Браун
Алмагро
1:2
Вила Далмин
Агропекуарио
1:0
Атлетико Митре
Примера Б Класура
ФК Форталеса
4:0
Орсомарсо
Серие Б
Ремо
1:0
Наутико Капибарибе
Гояс
1:2
Вила Нова
Бруске
0:1
Васко да Гама
Лондрина
1:0
Витория
Конфьянса
1:0
Операрио ПР
Чемпионат Венесуэлы по футболу - Ориентал
Универсидад Сентраль де Венесуэла
4:0
Атлетико Венесуэла
Примера-Дивизион Класура
Кахамарка
0:2
Аякучо
Карлос Манучи
1:3
Сиенсиано
Алианса Атлетико
1:3
Альянса Лима
Чемпионат Эквадора по футболу
Индепендьенте дель Валье
1:1
Текнико Университарио
Мушук Руна
0:0
Оренсе
Чемпионат Гватемалы
Кобан Империал
2:1
Изтапа
Депортиво Ачуапа
0:2
Солола
Коста-Рика Приме́ра Дивисьо́н Апертура
Гуанакастека
2:1
Картахинес
Аржентина - Дивизия 3 - Клаусу
Колегиалес
0:0
Тальерес
Атлетико Феникс
1:1
UAI Urquiza
Дефенсорес Унидос
0:0
Комуникасионес
Villa San Carlos
0:0
Депортиво Арменио
Лос Андес
0:0
Сан Мигел
Сакачиспас
1:0
Кануелас
Первый дивизион RFEF Группа 1
Културал Леонеса
4:2
Реал Вальядолид II
Калаорра
1:0
Сельта Виго II
Реал Юнион
1:2
Бадахос
Первый дивизион RFEF Группа 2
Альхесирас
0:0
Сабаделл
Корнелья
1:1
Кастельон
УКАМ Мурсия
1:1
Андора
Китайская Лига 1
Куньшань
4:0
Пекинский технологический университет
Нантонг Жиуин
4:2
Цзыбо Цуцзюй
Шенянг Урбан
2:4
Мейджоу Хака
Чънду Кинбао
2:1
Шучуан Жиунио
Индонезия Лига 1
Мадура Юнайтед
1:0
ПСС Слеман
Арема
0:0
ПСИС Семаранг
Северная Национальная лига
АФК Файлд
2:1
Кидерминстер
Кързън Аштън
2:1
Брадфорд Парк Авеню
Бостон Юнайтед
2:1
Гизли
Телфорд
0:2
Бракли Таун
Честер
5:1
Блайт Спартанс
Kettering
1:2
Спенумор Таун
Херефорд
1:1
Леамингтон
Дарлингтон
1:2
Йорк Сити
Гейтсхэд
3:0
Глочестър
Фарсли Селтик
0:3
Алфретон Таун
Южная Национальная лига
Тонбридж Ендълс
3:1
Доркинг
Сейнт Олбанс
1:0
Хавант энд Уотерлувилл
Уелинг Юнайтед
0:6
Дартфорд
Оксфорд Сити
1:1
Хамптон и Ричмонд
Хеднъсфорд Таун
1:1
Слоуг Таун
Бат Сити
0:3
Мэйдстоун Юнайтед
Ийстборн Бъро
6:0
Брэйнтри Таун
Челмсфор
0:2
Дълуич Хамлет
Билерикай
2:3
Хемел Хемпстед Таун
Конкорд Рейнджърс
0:3
Чипенхам
Южна Африка
Орландо Пайретс
0:2
Мамелоди Сандаунз
Сехухуне
1:1
Голдън Ероуз
АмаЗулу
1:0
Барока
Стелленбос
2:1
Чиппа Юнайтед
Суперспорт Юнайтед
2:1
Марицбург Юнайтед
Кей-ли́га 2
Бушеон 1995
2:3
Гионгнам
Ансан Грийнърс
1:0
Анянг
Суперлига Узбекистана
Коканд 1912
1:1
Андижан
Пахтакор
3:1
Турон
Кубок Египта
Аль-Ахли
1:0
ЕНППИ
Венецуела - Примера Дивисион - Група Західна
Сулиа ФК
1:2
Эстудиантес де Мерида
Второй дивизион - Ориентал
Либертадор
2:0
Динамо Де Пуерто Ла Круз
Второй дивизион - Оксидентал
Яракуй
0:0
Унион Локал Андина
Маракаибо
3:0
Атлетико Эль-Вихия
Кипр Дивизио́н В
Еносис Неон Паралимни
3:0
ФК Агия Напа
Онисилос Сотира 2014
1:1
Неа Саламис
Асил Лиси
0:1
Эрмис
Алки Ороклинис
1:0
Ксилотимбу 2006
Япония Джей лиги 2
Зеспакусацу Гумма
0:1
ДЖЕФ Юнайтед
Омия Ардия
1:0
Сагаміхара
Албирекс Ниигата
1:0
Вентфорет Кофу
Киото Санга
2:0
Тотігі
Ренофа Ямагути
1:3
В-Варен Нагасаки
Ехіме
0:4
Монтедио Ямагата
Джубило Ивата
2:0
Рюкю
Чемпионат Таиланда по футболу
Бангкок Юнайтед
2:0
Бурирам Юнайтед
Чианграй Юнайтед
1:2
Prachuap
Кхон Каен Юнайтед
0:7
Чонбури
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 2
Енисей Красноярск 2
3:2
Олимп Долгопрудный II
Канада
Галіфакс Вондерерз
1:0
Эдмонтон
Атлетико Оттава
3:1
Кавалри ФК
Премьер-Лига 2 Дивизия 1
Манчестър Сити U23
2:2
Арсенал U23
Япония Джей Лига 3
Кагошима Юнайтед
1:0
ФК Гiфу
Полша II Лига
Одра Ополе
4:2
Катовице
Погон Гродзиськ-Мазовецький
1:1
Мотор Люблін
Сокол Оструда
1:3
Рух Хожув
ККС 1925 Калiш
2:0
Гутник Нова Хута
Арка Гдыня
2:0
Пуща
МЗКС Хробры Глогув
2:0
Ястшембе
Саудовская Премьер-лига
Ал Фатех
0:1
Аль-Хазем
Ал Раед
1:1
Аль Файзали
Серия C
Парана
4:0
Оесте
Итуано
0:0
Ботафого СП
Пайсанду
2:0
Манаус
Мирасол
0:1
Новоризонтионо
Сан-Жозе
1:1
Ипиранга
Феровиарио
0:1
Флореста
Жакуипенсе
3:2
Алтос
Санта Круз
1:1
Ботафого де Париба
Волта-Редонда
2:1
Томбенсе
Фигурензе
2:1
Крисиума
Второй дивизион
ФА 2000
1:1
Аархус Фремад
Брабранд
0:1
ХИК
Мидлефарт
1:3
Хилерод Фодболд
Коллинг ИФ
1:2
Скиве
Тистед
2:1
Нэствед
Third league - South-East
Димитровград 1947
2:1
Загорец (Н.З.)
Левски Карлово
3:3
Борислав (Първомай)
Розова Долина (Казанлък)
0:2
Гигант (Съединение)
Карнобат
0:0
Родопа (Смолян)
Ямбол 1915
0:0
Несебър
Локомотив Пловдив II
Від
Атлетик
Сокол
1:1
Берое II
Черноморец Бургас
0:0
Саяна Хасково
Third league - North-East
Светкавица
1:0
Волов Шумен
Доростол
0:1
Черноломец 04 (Попово)
Спортист (Генерал Тошево)
0:2
Лудогорец III
Локомотив Русе
1:2
Рилці Добрич
Черноморец Балчик
6:1
Спартак Варна II
Высший дивизион
Шабаб Мохаммедiя
1:2
Дифаа
Олимпик Сафи
1:1
Мулудія Уджда
Юсуфия Беррешид
2:1
Рапид Уед-Зем
Северозападна
Бдин (Видин)
3:1
Локомотив Мз
Севлиево
5:0
ФК Дреновец
Локомотив 1927 (Дряново)
0:1
Партизан (Червен Бряг)
Ювентус Малчика
1:5
Павликени
Левски 2007
0:1
Янтра Польський Тримбеш
Етар Велико-Тирново II
1:0
Академик (Свищов)
Югозападна
ФК Витоша Бистрица
5:0
Левски Чепинці
Беласица
2:1
Chavdar Etropole
Ботев Ихтиман
0:1
Рилски спортист
Велбъжд Кюстендил
1:0
Банско
Вихрен
1:1
Надежда Доброславци
Пирин Разлог
0:1
Обористе Панагюристе
Балкан Ботевград
1:0
Хебир Пазарджик II
Граніт Владая
2:1
Пирин Благоєвград II
Пирин Гоце Делчев
1:1
ОФК Костинброд
Септемврі Софія II
1:2
Сливнишки герой
Лига III - Серия 1
Сомуз Фалтицени
2:0
Чехлаул Пиатра Неамт
Фореста Суцеава
3:2
Паскани
Стинта Мирослава
0:0
Буковина Ръдъуц
Хусана Хуси
2:1
Васлуй
Данте Ботошани
2:1
Бакау
Лига III - Серия 2
Спортул Кишчани
1:5
Рамницу Сарат
Виторул Янка
3:1
Фаурей
Лига III - Серия 3
Глория Попести Леордени
1:0
Инаите Моделу
Агричола Борчеа
4:1
Волунтари II
Афумати
3:1
Реколта Чеордже
Олтенита
1:2
Глория Албещи
Лига III - Серия 4
Рапид Букурещ II
2:0
Академика Клинчени II
Лига III - Серия 5
СР Брасов
1:0
Кидс Тампа Брасов
Таргу Сецуиесц
0:4
Блежой
Плопени
1:1
Чътате Ръшнов
Премьер-Лига Мальта
Гуджа Юнайтед
2:0
Валета
Флориана
1:2
Хамрун Спартанс
Хайбернианс
1:1
Санта Лучія
Лига III - Серия 6
Флакара Хорезу
0:0
Петролу Поткоава
Университатя Крайова II
0:1
Виторул Деєшть
Минерул Костешти
3:1
Александрия
Лига III - Серия 7
Джиул Петрошань
0:2
Прогресул Езерiш
Лига III - Серия 8
Авантул Периам
0:3
Глория Чермей
Прогресул Печица
Від
АКС Поли Тимишоара
Лига III - Серия 9
Металургістул Кугір
1:0
Авантул Регин
Лига III - Серия 10
Сомешул Деж
7:0
Сату-Маре
Спортул Шимлеу-Сілванієй
1:1
Мінаур Бая Маре
Иордания
Шабаб Ал Ордон
3:2
Аль-Вихдат
Сахаб
0:0
Ал Джалиль
Лига Лоуленд
Боунс Юнайтед
Від
Каледониан Брейвс
Далбити Стар
Від
Стерлинг Юниверсити
Сивил Сервис Строллерс
2:1
ФК Гретна 2008
Бонириг Роуз
3:1
Ист Килбрайд
Спартанс Единбург
2:1
Бервик Рейнджерс
Единбург Юниверсити
Від
Вале оф Лейтен
Ист Стърлингшър
0:1
БСК Глазгоу
Гала Феърдийн Роувърс
2:1
Рейнджерс B
Хайленд Лига
Ротхес
4:1
Клачнакаддин
Инверъри Локо Воркс
2:1
Брора Рейнджерс
Кейт
3:0
Туррифф Юнайтед
Уик Академи
Від
Формартин Юнайтед
Хънтли
3:0
Форт Уилям
Фрейзърбърг
7:0
Стратспай Тисъл
Бречин Сити
4:1
Форес Меканикс
Чемпiонат Примавера 1
Аталанта (U19)
2:0
Милан (U19)
Интер (U19)
0:2
Ювентус (U19)
Торино (U19)
1:2
Емполи (U19)
18+
Додаток містить інформацію про шанс. Ми закликаємо до відповідальних та розумних ставок..