Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 25.09.2021

Major League Soccer
Philadelphia Union
1:0
Atlanta United
on TV
New England Revolution
2:1
Orlando City
on TV
DC United
4:2
Cincinnati
on TV
Columbus Crew
2:1
Montreal Impact
on TV
New York City
0:1
New York Red Bulls
on TV
Colorado Rapids
0:0
Toronto FC
on TV
Minnesota United
2:0
Houston Dynamo
on TV
Vancouver Whitecaps
1:0
FC Dallas
on TV
San Jose Earthquakes
2:0
FC Los Angeles
on TV
Portland Timbers
6:1
Real Salt Lake
on TV
USL Championship
Hartford Athletic
1:2
Tampa Bay Rowdies
on TV
Pittsburgh Riverhounds
3:3
Charleston Battery
on TV
Miami FC
6:1
Loudoun United
on TV
Colorado Springs Switchbacks
3:1
Austin Bold
on TV
Memphis 901 FC
1:1
Louisville City FC
on TV
San Antonio
0:1
New Mexico United
on TV
Rio Grande Valley
3:2
Atlanta United 2
on TV
Tacoma Defiance
1:2
Phoenix Rising
on TV
Orange County SC
2:1
Oakland Roots
on TV
Las Vegas Lights FC
2:4
San Diego Loyals
on TV
USL LEAGUE ONE
Richmond Kickers
1:0
Toronto II
on TV
Chattanooga Red Wolves Sc
0:1
New England Revolution Ii
on TV
Forward Madison
1:1
Greenville Triumph Sc
on TV
Union Omaha
0:1
Fc Tucson
on TV
Premier league
Manchester United
0:1
Aston Villa
on TV
Chelsea
0:1
Manchester City
on TV
Watford
1:1
Newcastle United
on TV
Leicester City
2:2
Burnley
on TV
Leeds United
1:2
West Ham United
on TV
Everton
2:0
Norwich
on TV
Brentford
3:3
Liverpool
on TV
Bundesliga
Bayer Leverkusen
1:0
FSV Mainz 05
on TV
Eintracht Frankfurt
1:1
FC Koln
on TV
RB Leipzig
6:0
Hertha Berlin
on TV
1899 Hoffenheim
3:1
VfL Wolfsburg
on TV
Union Berlin
1:0
Arminia Bielefeld
on TV
Borussia Monchengladbach
1:0
Borussia Dortmund
on TV
La Liga
Alaves
1:0
Atletico Madrid
on TV
Valencia
1:1
Athletic Club
on TV
Sevilla
2:0
Espanyol
on TV
Real Madrid
0:0
Villarreal
on TV
Liga MX - Guard1aes
Atlas
2:0
Leon
on TV
UANL Tigres
0:0
U.N.A.M. Pumas
on TV
Club America
0:0
Guadalajara
on TV
First Division A
Beerschot
0:3
Eupen
Zulte-Waregem
2:2
Kortrijk
Standard Liege
1:2
St.Truiden
on TV
Bundesliga
WSG Swarovski Tirol
4:2
Ried
SCR Altach
0:4
Austria Klagenfurt
Wolfsberger AC
0:2
Red Bull Salzburg
Superliga
Aldosivi
1:3
Gimnasia La Plata
on TV
Talleres Cordoba
4:1
Rosario Central
on TV
Arsenal Sarandi
1:0
Lanus
on TV
Banfield
2:0
Atletico Tucuman
on TV
Central Córdoba
1:3
River Plate
on TV
Usa National Independent Soccer Association
Stumptown Athletic
1:0
New Amsterdam
Detroit City Fc
1:0
Los Angeles Force
on TV
San Diego 1904 FC
1:2
Chattanooga
2nd Bundesliga
FC Ingolstadt 04
1:2
Fortuna Dusseldorf
SC Paderborn 07
1:2
Holstein Kiel
Karlsruher SC
1:3
FC St. Pauli
Hansa Rostock
0:2
Schalke 04
Championship
Reading
1:0
Middlesbrough
on TV
Swansea City
1:0
Huddersfield
Stoke City
2:0
Hull City
Blackburn Rovers
5:1
Cardiff City
Sheffield United
1:0
Derby
AFC Bournemouth
2:1
Luton Town
on TV
Bristol City
1:1
Fulham
Blackpool
1:0
Barnsley
Birmingham City
0:0
Preston North End
Nottingham Forest
1:1
Millwall
Serie A
Spezia
1:2
AC Milan
on TV
Inter
2:2
Atalanta
on TV
Genoa
3:3
Verona
on TV
Ligue 1
Saint-Etienne
0:3
Nice
on TV
Strasbourg
1:2
Lille
on TV
Paris Saint Germain
2:0
Montpellier
on TV
Lyon
1:1
Lorient
on TV
Serie B
Cittadella
1:2
Lecce
Como
1:1
Benevento
on TV
Monza
3:1
Pordenone
Ascoli
2:3
Brescia
Reggina
0:0
Frosinone
Cosenza Calcio
1:0
Crotone
Ligue 2
Bastia
2:0
Ajaccio
on TV
Segunda Division
UD Ibiza
2:0
Burgos CF
Las Palmas
2:1
S. D. Ponferradina
SD Amorebieta
1:1
Eibar
Seria C Girone B
Matelica
3:1
Lucchese
Carrarese
1:0
Fermana
Olbia
0:1
Cesena
Teramo
0:1
Imolese
Siena
0:2
Reggio Audace
Modena
1:2
Virtus Entella
Pescara
1:1
Viterbese
Grosseto
1:1
Gubbio
Vis Pesaro
0:2
Pistoiese
Pontedera
3:0
Aquila Montevarchi
Primera B Clausura
Fortaleza FC
4:0
Orsomarso
Eredivisie
Willem II
2:1
PSV
on TV
Ajax
3:0
Groningen
on TV
Vitesse
1:1
Fortuna Sittard
Feyenoord
5:3
NEC Nijmegen
on TV
Utrecht
5:1
PEC Zwolle
Erste Liga
Floridsdorfer AC
0:0
Rapid Wien II
League 1
Kunshan F.C.
4:0
Beijing Technology
Nantong Zhiyun
4:2
Zibo Cuju
Shenyang Urban
2:4
Meizhou Hakka
Chengdu Qianbao
2:1
Sichuan Jiuniu
Costa Rica Primera Division Apertura
Guanacasteca
2:1
C.S. Cartaginés
San Carlos
4:2
Guadalupe F.C.
Sporting San Jose
0:3
Alajuelense
C.S. Herediano
1:0
Jicaral Sercoba
Esiliiga
Flora Tallinn II
5:1
Tartu Welco Elekter
Albania Superliga
Teuta Durrës
0:0
FK Dinamo Tirana
Kastrioti
1:1
KF Tirana
Armenian First League
Gandzasar
1:4
Pyunik Yerevan 2
Lernayin Artsakh
2:1
Fc Ararat Armenia 2
BKMA II
2:1
Alashkert 2
League One
Burton Albion
1:2
Lincoln City
Morecambe
3:3
Accrington
Oxford United
1:1
Gillingham
Ipswich
1:1
Sheffield Wednesday
Milton Keynes Dons
1:0
Wycombe Wanderers
Shrewsbury Town
2:1
AFC Wimbledon
Sunderland
1:0
Bolton Wanderers
Plymouth Argyle
2:1
Doncaster Rovers
Rotherham United
1:1
Crewe Alexandra
Cambridge United
2:2
Fleetwood Town
Charlton Athletic
2:2
Portsmouth
Wigan Athletic
2:0
Cheltenham Town
Copa Portugal
Vianense
0:2
Vitoria Setubal
Joao Ver
1:3
AET
Leixoes
Condeixa
4:3
AET
Esperansa De Lagos
Loures
9:10
Pen
Oriental Dragon
Espinho
1:0
Merelinense
Pevidem
1:3
AET
Trofense
Canelas
2:4
Casa Pia A.C.
Sertanense
0:1
Mafra
Uniao Idanhense
0:2
Sporting Covilha
São Martinho
0:1
Benfica Castelo Branco
Sertanense
0:4
AD Fafe
Caldas
1:0
Amora
Fontinhas
0:1
Torreense
Montemor
0:2
Vilaverdense
Louletano D.C.
3:1
Salgueiros
Felgueiras 1932
2:0
Chaves
England National League
Dover Athletic
0:1
Bromley
Eastleigh
3:2
Woking
Altrincham
1:0
Notts County
Dagenham & Redbridge FC
5:1
Solihull Moors
Boreham Wood
2:1
Yeovil Town
Barnet
3:1
Weymouth
Aldershot Town
0:1
Halifax Town
Stockport
2:1
Wrexham
Maidenhead United
1:1
Grimsby
Kings Lynn
0:1
Wealdstone
Chesterfield
2:2
Torquay United
3rd Liga
SV Meppen
2:2
Saarbrucken
FC Kaiserslautern
2:0
VfL Osnabruck
Viktoria Koln
4:2
MSV Duisburg
Eintracht Braunschweig
0:0
Waldhof Mannheim
Verl
1:1
TSV 1860 Munich
Wurzburger Kickers
0:4
Wehen Wiesbaden
2.Lig Red Group
Turgutluspor
0:0
Yeni Çorumspor
K League 2
Bucheon FC 1995
2:3
Gyeongnam FC
Ansan Greeners
1:0
FC Anyang
Super League
Young Boys
2:1
St Gallen
Servette FC
1:1
Lausanne-Sport
Scottish Premiership
Dundee
0:1
Rangers
Motherwell
2:1
Ross County
Hearts
3:0
Livingston
Scottish League One
East Fife
0:2
Clyde
Dumbarton
1:1
Alloa Athletic
Queens Park
3:2
Peterhead
Montrose
2:2
Falkirk
Cove Rangers
1:0
Airdrieonians
Scottish League Two
Kelty Hearts
1:0
Stranraer
Forfar Athletic
3:1
Albion Rovers
Stirling Albion
4:0
Cowdenbeath
Stenhousemuir
1:2
Elgin City
Annan Athletic
1:3
Edinburgh City
Scottish Championship
Ayr Utd
0:0
Morton
Dunfermline
0:0
Hamilton Academical
Inverness Ct
2:1
Queen Of The South
Second Division B
RWD Molenbeek
1:2
Lommel United
1st League
Pardubice
0:1
Plzen
Dynamo České Budějovice
3:1
Karvina
Banik Ostrava
4:1
Bohemians 1905
Zlin
2:5
Sparta Praha
Premier league
Khimki
0:0
Lokomotiv Moscow
Zenit St. Petersburg
2:1
Krylya Sovetov
Spartak Moscow
2:0
FC Ufa
Serie A
Ceara
1:0
Chapecoense AF
on TV
Corinthians
2:1
Palmeiras
on TV
Sao Paulo
0:0
Atlético Mineiro
on TV
1st Division
Lyngby
3:1
Hvidovre
Fremad Amager
1:0
Hjorring
Challenge League
Yverdon
2:0
FC Vaduz
FC Thun
3:2
Neuchatel Xamax
FC Stade Lausanne-Ouchy
5:0
Kriens
Eliteserien
Lillestrom
1:2
Tromso
Stromsgodset
5:0
Sarpsborg
1. Division
Ull/Kisa
0:2
Raufoss
Sogndal
0:0
Bryne
Sandnes
2:1
Stjordals Blink
Ranheim
2:2
Asane
KFUM Oslo
2:0
Grorud
Aalesund
3:2
Strommen
Ykkonen
KPV Kokkola
1:0
JIPPO
PK-35 Vantaa
2:1
Klubi-04
TPS
4:1
FF Jaro
VPS
2:0
Ekenas
FA Cup
Buckie Thistle
4:1
Cumbernauld Colts
Edinburgh University
0:3
Lothian Thistle
1st Division
SKA-Khabarovsk
2:0
FC Veles Moscow
Tom Tomsk
2:1
Pfc Kuban
Rotor Volgograd
1:0
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
FC Volgar
0:1
Dolgoprudny
Gazovik Orenburg
2:0
Yenisey Krasnoyarsk
Metallurg Lipetsk
0:0
Tekstilshchik Ivanovo
FK Akron Togliatti
1:0
Torpedo Moscow
Chayka Peschanokopskoye
Post
Pfc Kuban
Neftekhimik
4:1
FC Krasnodar 2
Fakel
3:0
Spartak Moscow II
Baltika Bfu Kaliningrad
1:1
Alania Vladikavkaz
Indonesia Liga 1
Madura United
1:0
PSS Sleman
Arema
0:0
PSIS Semarang
2nd League
Pribram
1:4
Vyskov
Lisen
2:1
Vysocina Jihlava
2nd SNL
Fuzinar
4:2
Nafta Lendava
Rudar Velenje
3:1
Krsko
Brežice
0:2
Nk Dob
HIT Gorica
1:1
Beltinci
Premier League
Keshla FK
1:1
Qarabag
Sabail
1:2
Zira
Serie B
Londrina
1:0
Vitoria
on TV
Confianca
1:0
Operário PR
on TV
CRB
1:2
Avai
on TV
Coritiba
1:0
Guaraní
on TV
Primera Division - Oriental
Caracas FC
1:3
Metropolitanos
Liga 1 Movistar - Clausura
UTC
0:2
Ayacucho Fc
on TV
Carlos Mannucci
1:3
Cienciano
on TV
Alianza Atletico
1:3
Alianza Lima
on TV
Super Lig
Sivasspor
4:0
Fatih Karagumruk
Antalyaspor
1:0
Yeni Malatyaspor
Adana Demirspor
4:0
Gaziantep FK
League Two
Swindon Town
0:0
Colchester United
Walsall
1:2
Bristol Rovers
Rochdale
0:1
Oldham
Leyton Orient
0:0
Mansfield
Scunthorpe
0:1
Port Vale
Salford City
2:2
Northampton Town
Harrogate Town
0:0
Stevenage
Forest Green Rovers
0:0
Tranmere Rovers
Sutton United
4:0
Carlisle United
Crawley Town
2:1
Bradford
Hartlepool United
1:1
Exeter
1. Lig
Umraniyespor
1:0
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Erzurum BB
3:1
Adanaspor
Genclerbirligi
1:0
Boluspor
J. League
Vegalta Sendai
0:1
Tokushima Vortis
Tokyo
1:2
Urawa Red Diamonds
Yokohama FC
2:2
Yokohama Marinos
Avispa Fukuoka
3:0
Sagan Tosu
Premier
Isloch
0:0
Torpedo Zhodino
FC Minsk
2:1
Slutsk
Slavia Mozyr
3:0
FC Sputnik Rechitsa
Rukh Brest
2:2
BATE
Division Profesional Clausura
Club Nacional
1:1
12 de octubre
Cerro Porteno
0:1
Sportivo Luqueño
Meistriliga
Tallinn Jk Legion
1:2
FCI Levadia Tallinn
Georgia Erovnuli Liga
Saburtalo
2:1
FC Shukura
Canadian Premier League
Hfx Wanderers
1:0
FC Edmonton
Atletico Ottawa
3:1
Cavalry Fc
on TV
Forge FC
2:1
Pacific Fc
on TV
Ekstraklasa
Stal Mielec
1:0
Radomiak Radom
Warta Poznan
0:2
Zaglebie Lubin
Legia Warszawa
2:3
Rakow Czestochowa
Primera A
Independiente Santa Fe
3:1
Envigado
Rionegro
1:2
Junior
Atletico Nacional
1:1
Dep. Pasto
on TV
Bucaramanga
2:1
America de Cali
on TV
Primera
Cobresal
2:0
Antofagasta
Union Espanola
2:1
Deportes La Serena
Deportes Melipilla
1:1
Audax Italiano
Everton De Vina
0:0
Curicó Unido
Allsvenskan
Malmo
5:1
Orebro
Superettan
GAIS Goteborg
0:0
Falkenbergs
Vasalunds IF
0:1
Akropolis
Vasteras
1:2
Sundsvall
Landskrona Bols
1:0
Norrby
Jonkopings Sodra
0:0
Brage
1st Division
Cobh Ramblers
1:2
Bray Wanderers
NIFL Premiership
Cliftonville
1:0
Warrenpoint Town
Coleraine
3:0
Ballymena United
Portadown
1:4
Dungannon Swifts
Glenavon FC
0:0
Linfield
Glentoran
0:3
Crusaders
Larne
0:0
Carrick Rangers
Nemzeti Bajnokság I
MTK Budapest
1:0
MeMezokovesd-Zori
Gyirmot SE
2:4
Budapest Honved
MOL Fehérvár FC
0:0
Puskas Academy
Ecuador - First Division
Mushuc Runa
0:0
Orense SC
Guayaquil City F.C.
0:1
9 de Octubre
Manta FC
2:2
L.D.U. Quito
on TV
Argentina - Primera Nacional
Deportivo Riestra
0:0
San Martin de Tucuman
Quilmes
2:1
Estudiantes B.A.
Tristan Suarez
1:2
Atletico De Rafaela
Atlético Güemes
1:0
San Martin de San Juan
Santamarina
0:2
San Telmo
Almagro
1:2
Villa Dálmine
Ferro Carril Oeste
0:0
Guillermo Brown
Agropecuario
1:0
Atlético Mitre
Tigre
1:0
Alvarado
Primeira Liga
Moreirense
2:1
Arouca
Guimaraes
1:3
Benfica
on TV
Tondela
3:2
Famalicao
Liga I
FC Arges Pitesti
0:0
Chindia Targoviste
FCSB
3:2
FC Academica Clinceni
Super Liga
Backa Topola
1:0
Vojvodina Novi Sad
Kolubara
2:3
Radnicki Nis
Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa
0:2
Solola
Cobán Imperial
2:1
Iztapa
on TV
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Marathón
1:2
C.D.S. Vida
on TV
CD Olimpia
Post
F.C. Motagua
Belarusian First League
Orsha
1:4
Krumkachy Minsk
Lida
1:1
Slonim-2017
Belshina Bobruisk
4:0
Naftan
Northern Ireland Championship
Newry City
1:1
Dundela
Queens University
0:1
Institute F.C.
Annagh United
0:1
Harland & Wolff Welders
Ballinamallard United
0:0
Loughgall
Knockbreda
3:2
Dergview
1 HNL
Slaven Belupo
1:4
Dinamo Zagreb
Sibenik
0:2
NK Osijek
Premier League
FC Oleksandriya
2:1
Mariupol
Shakhtar Donetsk
4:1
Veres
Rukh Lviv
0:2
Dynamo Kyiv
Super Liga
FK Senica
0:3
Slovan Bratislava
Zlate. Moravce
2:2
Tatran Liptovský Mikuláš
Sereď
0:1
Zemplin Michalovce
MSK Zilina
0:2
Ruzomberok
Slovenian 1st SNL
Olimpija Ljubljana
2:3
Radomlje
Virsliga
Ventspils
0:0
Valmieras
Riga
0:1
Liepaja
2 NHL
Kustosija
1:2
Radnik Sesvete
Inter Zapresic
1:4
Dugopolje
Dinamo Zagreb II
0:0
Rudes Zagreb
Cibalia
2:0
Nk Dubrava
A Lyga
Kauno Zalgiris
2:0
Nevėžis Kėdainia
Zalgiris Vilnius
1:1
FK Riteriai
First League
Ahrobiznes Volochysk
0:0
Podillya Khmelnytskyi
Regionalliga Bayern
Bayern Munchen II
3:1
TSV Rain am Lech
SV Schalding-Heining
2:0
Viktoria Aschaffenburg
SV Heimstetten
0:0
FC Nurnberg II
FC Pipinsried
0:5
TSV Buchbach
VfB Eichstätt
2:1
TSV Aubstadt
Regionalliga Northeast
Optik Rathenow
0:1
Luckenwalde
Tennis Borussia Berlin
3:2
Lichtenberg 47
Energie Cottbus
9:0
Eilenburg
Carl Zeiss Jena
3:2
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga Southwest
Giessen
1:3
TSV Steinbach
Bahlinger SC
1:0
FSV Frankfurt
VfR Aalen
2:1
Sonnenhof Großaspach
Mainz 05 II
2:0
Kickers Offenbach
TSV Schott Mainz
3:3
SV Elversberg
KSV Hessen Kassel
2:0
TuS Rot-Weiß Koblenz
Regionalliga West
Lippstadt
1:2
Rot Weiss Essen
Fc Schalke 04 II
1:1
SV Straelen
SC Wiedenbrück 2000
1:1
FC Wegberg-Beeck
KFC Uerdingen 05
1:2
Rödinghausen
Oberhausen
4:0
RW Ahlen
VfB Homberg
0:0
Fortuna Koeln
Bonner
0:3
Fortuna Dusseldorf II
FC Koln II
4:0
Sportfreunde Lotte
Alemannia Aachen
0:1
Borussia Moenchengladbach II
K League 1
Pohang Steelers
2:4
Jeju United
Ulsan Hyundai
1:0
Gwangju
Daegu FC
0:0
Suwon FC
Jeonbuk
2:0
Incheon United
Regionalliga North Group - North
VFB Phoenix Lubeck
1:7
Weiche Flensburg
Heider SV
0:2
Lubeck
Regionalliga North Group - South
Werder Bremen II
8:1
VfV Hildesheim
Jeddeloh
1:1
Hannoverscher SC
Oberneuland
1:0
Hannover 96 II
Primera División
River Plate Montevideo
1:2
Deportivo Maldonado
Cerro Largo
3:0
Liverpool Montevideo
Sud America
0:2
Nacional De Football
Primera division Apertura
Jocoro
3:3
Alianza
Asuila
1:1
Luis Angel Firpo
on TV
Santa Tecla
0:1
11 Deportivo
Isidro Metapan
1:4
Chalatenango
Bolivia Primera División
San Jose Earthquakes
1:2
Blooming
Liga II
Viitorul Selimbar
1:1
Astra Giurgiu
Dacia Unirea Braila
0:3
Universitatea Cluj
Miercurea Ciuc
2:3
Gloria Buzău
Metaloglobus Bucuresti
1:4
Unirea Constanța
Unirea Dej
1:3
Petrolul Ploiesti
Liga III - Serie 1
Somuz Falticeni
2:0
Ceahlaul Piatra Neamt
Foresta Suceava
3:2
CSM Pascani
Stiinta Miroslava
0:0
Bucovina Rădăuți
Husana Husi
2:1
Vaslui
CS Dante Botosani
2:1
CSM Bacau
Liga III - Serie 2
ACS Sportul Chiscani
1:5
CSM Râmnicu Sărat
C.S. Viitorul Ianca
3:1
CS Faurei
Liga III - Serie 3
Gloria Popesti Leordeni
1:0
Inainte Modelu
FC Agricola Borcea
4:1
Voluntari II
CS Afumati
3:1
Recolta Cheorghe
CSM Oltenita
1:2
Gloria Albesti
Liga III - Serie 4
Rapid Bucuresti II
2:0
Academica Clinceni II
Liga III - Serie 5
SR Brasov
1:0
Kids Tampa Brasov
Targu Secuiesc
0:4
CS Blejoi
Plopeni
1:1
Cetate Râșnov
Liga III - Serie 6
Flacăra Horezu
0:0
Petrolul Potcoava
Universitatea Craiova II
0:1
Viitorul Dăești
Minerul Costesti
3:1
FCM Alexandria
Liga III - Serie 7
Jiul Petrosani
0:2
Progresul Ezeris
Liga III - Serie 8
Avantul Periam
0:3
Gloria Cermei
ACS Progresul Pecica
Post
Poli Timisoara
Liga III - Serie 9
CF Metalurgistul Cugir
1:0
Avântul Reghin
Liga III - Serie 10
Somesul Dej
7:0
Satu Mare
Sportul Simleu Silvaniei
1:1
Minaur Baia Mare
National League North
Darlington F.C.
1:2
York City
Gateshead
3:0
Gloucester
Farsley Celtic
0:3
Alfreton Town
AFC Fylde
2:1
Kidderminster
Curzon Ashton
2:1
Bradford Park Avenue
Boston Utd
2:1
Guiseley
Telford
0:2
Brackley Town
Chester FC
5:1
Blyth Spartans
Kettering
1:2
Spennymoor Town
Hereford
1:1
Leamington
National League South
Concord Rangers
0:3
Chippenham
Tonbridge Angels
3:1
Dorking Wanderers
St Albans
1:0
Havant & Wville
Welling United
0:6
Dartford
Oxford City
1:1
Hampton & Richmond
Hednesford Town
1:1
Slough Town
Bath City
0:3
Maidstone United
Eastbourne Borough
6:0
Braintree Town
Chelmsford
0:2
Dulwich Hamlet
Billericay
2:3
Hemel Hempstead Town
1st League
Aris Limassol
3:2
Anorthosis
Israeli Premier League
Hapoel Jerusalem
0:0
Bnei Sakhnin
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1:0
Hapoel Nof HaGalil F.C.
Hapoel Tel Aviv
0:2
Hapoel Haifa
Hapoel Beer Sheva
2:0
Maccabi Tel Aviv
Premier League
AmaZulu
1:0
Baroka
Orlando Pirates
0:2
Mamelodi Sundowns
Sekhukhune United
1:1
Golden Arrows
Stellenbosch FC
2:1
Chippa United
Supersport United
2:1
Maritzburg United
Morocco Botola
Chabab Mohammedia
1:2
Difaa El Jadida
Olympic Safi
1:1
Mouloudia Oujda
Youssoufia Berrechid
2:1
Rapide Oued Zem
Montenegro Telekom 1st CFL
FK Jezero
2:4
Rudar Pljevlja
FC Podgorica
1:1
Decic
Primera División RFEF Group 1
Cultural Leonesa
4:2
Valladolid II
Calahorra
1:0
Celta Vigo II
Real Unión
1:2
Badajoz
Primera División RFEF Group 2
Algeciras
0:0
Sabadell
UE Cornellà
1:1
Castellón
UCAM Murcia
1:1
FC Andorra
J2 League
Thespakusatsu Gunma
0:1
JEF United Chiba
Omiya Ardija
1:0
Sc Sagamihara
Albirex Niigata
1:0
Ventforet Kofu
Kyoto Sanga
2:0
Tochigi Sc
Renofa Yamaguchi
1:3
V-Varen Nagasaki
Ehime Fc
0:4
Montedio Yamagata
Jubilo Iwata
2:0
Fc Ryukyu
Egypt Cup
Al Ahly
1:0
ENPPI
Venezuela Primera division grupo occidental
Zulia
1:2
Estudiantes de Mérida
Argentina - Division 3 Clausura
Colegiales
0:0
Talleres Remedios
Atletico Fenix
1:1
UAI Urquiza
Defensores Unidos
0:0
Comunicaciones
Villa San Carlos
0:0
Deportivo Armenio
Los Andes
0:0
San Miguel
Sacachispas
1:0
Canuelas
Saudi Professional League
Al Fateh
0:1
Al Hazem
Al Raed
1:1
Al Faisaly
Segunda Division - Central Oriental
Libertador FC
2:0
Dynamo De Puerto La Cruz
Segunda Division - Occidental
Yaracuy
0:0
Un. Local Andina
TFC Maracaibo
3:0
Atletico El Vigia
Urvalsdeild
Vikingur Reykjavik
2:0
Leiknir R.
Akureyri
2:2
Hafnarfjordur
Keflavik
2:3
Akraness
Stjarnan
0:2
KR Reykiavik
Breidablik
3:0
HK Kopavogs
Fylkir
0:6
Valur
Thailand Thai League 1
Bangkok United
2:0
Buriram United
Chiangrai United
1:2
Prachuap
Khon Kaen United
0:7
Chonburi
FNL 2 Group 2 Subgroup 2
Yenisey Krasnoyarsk 2
3:2
Olimp Dolgoprudny II
Cyprus Division 2
Enosis Neon Paralimni
3:0
Ayia Napa FC
Onisilos Sotira 2014
1:1
Nea Salamis
Asil Lisis
0:1
Ermis
Alki Oroklinis
1:0
PO Xylotympou 2006
Serie C
Paran
4:0
Oeste
Jacuipense
3:2
Altos
Santa Cruz
1:1
Botafogo RB
Volta Redonda
2:1
Tombense
Figueirense
2:1
Criciuma
Ituano
0:0
Botafogo SP
Paysandu
2:0
Manaus
Mirassol
0:1
Novorizontiono
São José
1:1
Ypiranga
Ferroviário
0:1
Floresta
First Professional League
Lokomotiv Plovdiv
1:1
Botev Plovdiv
CSKA 1948
1:0
Tsarsko Selo
Premier League 2 Division 1
Manchester City U23
2:2
Arsenal U23
Japan J3 League
Kagoshima United
1:0
Fc Gifu
Poland II liga
Odra Opole
4:2
Katowice
Pogon Grodzisk Mazowiecki
1:1
Motor Lublin
Sokol Ostroda
1:3
Ruch Chorzow
Kks 1925 Kalisz
2:0
Hutnik Nowa Huta
Arka Gdynia
2:0
Puszcza Niepolomice
Chrobry Glogow
2:0
GKS Jastrzębie
Denmark 2. Division
FA 2000
1:1
Aarhus Fremad
Brabrand
0:1
HIK
Middelfart
1:3
Hillerød Fodbold
Kolding IF
1:2
Skive
Thisted FC
2:1
Naestved
Third league - South-East
Dimitrovgrad
2:1
Zagorets Nova Zagora
Levski Karlovo
3:3
Borislav Parvomay
Rozova dolina
0:2
Gigant Saedinenie
Karnobat
0:0
Rodopa Smolyan
Yambol
0:0
Nesebar
Lokomotiv Plovdiv II
Post
Atletik (Kuklen)
Sokol Markovo
1:1
Beroe II
Chernomorets Bs
0:0
Sayana Haskovo
Third league - North-East
Svetkavitsa
1:0
Volov Shumen
Dorostol
0:1
Chernolomets 04
Sportist Gen.Toshevo
0:2
Ludogorets III
Lokomotiv Ruse
1:2
Riltsi Dobrich
Chernomorets Balchik
6:1
Spartak Varna II
National Division
Dinamo-auto Tiraspol
0:7
Sheriff Tiraspol
Zimbru Chisinau
1:1
Sfintul Gheorghe
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Rudar Prijedor
2:0
Radnik Bielina
FK Tuzla City
2:1
Velež Mostar
FK Borac Banja Luka
1:0
Sarajevo
Northwest
Bdin Vidin
3:1
Lokomotiv Mz
Sevlievo
5:0
FC Drenovets
Lokomotiv 1927 Dryanovo
0:1
Partizan Cherven Bryag
Juventus Malchika
1:5
Pavlikeni
Levski 2007
0:1
Yantra Polski Trambesh
Etar Veliko Tarnovo II
1:0
Akademik Svishtov
South-West
Septemvri Sofia II
1:2
Slivnishki geroi
Vitosha Bistritsa
5:0
Levski Chepintsi
Belasitsa Petrich
2:1
Chavdar Etropole
Botev Ihtiman
0:1
Rilski Sportist
Velbazhd Kyustendil
1:0
Bansko
Vihren
1:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Pirin Razlog
0:1
Oborishte
Balkan Botevgrad
1:0
Hebar Pazardzhik II
Granit Vladaya
2:1
Pirin Blagoevgrad II
Pirin Gotse Delchev
1:1
Ofk Kostinbrod
Premier league Malta
Gudja United
2:0
Valletta
Floriana FC
1:2
Hamrun Spartans
Hibernians
1:1
St Lucia
Lowland League
Civil Service Strollers
2:1
Gretna 2008
Bonnyrigg Rose
3:1
East Kilbride
Spartans Edinburgh
2:1
Berwick
Edinburgh University
Post
Vale of Leithen
East Stirlingshire
0:1
BSC Glasgow
Gala Fairydean Rovers
2:1
Rangers B
Bo Ness United
Post
Caledonian Braves
Dalbeattie Star
Post
Stirling University
Highland League
Wick Academy
Post
Formartine Utd
Huntly
3:0
Fort William
Fraserburgh
7:0
Strathspey Thistle
Brechin
4:1
Forres Mechanics
Rothes
4:1
Clachnacuddin
Inverurie Loco Works
2:1
Brora Rangers
Keith
3:0
Turriff United
Uzbekistan Super League
Kokand 1912
1:1
FK Andijan
Pakhtakor
3:1
Turon
Panama Clausura
Independiente F.C.
0:0
Alianza Fc
Veraguense Cd
2:0
Sporting S. M.
Atletico Chiriqui
0:1
C.D. Árabe Unido
Tauro F.C.
1:1
Herrera Fc
Jordan Pro League
Shabab Al Ordon
3:2
Al-Wehdat
Sahab Sc
0:0
Al Jalil
Campionato Primavera 1
Atalanta U19
2:0
Milan (U19)
Inter Milan U19
0:2
Juventus (U19)
Torino (U19)
1:2
Empoli (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..