Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 01.12.2019

Süper Lig
Gazisehir Gaziantep
1:2
Denizlispor
TV'de
Medipol Basaksehir FK
2:0
Antalyaspor A.Ş.
TV'de
Trabzonspor A.Ş.
1:1
Galatasaray A.Ş.
TV'de
1. Lig
Akın Çorap Giresunspor
1:0
Adana Demirspor
TV'de
Umraniyespor
2:2
Teleset Mobilya Akhisarspor
TV'de
Boluspor
2:2
Menemen Belediye
TV'de
Altay
1:1
Eskisehirspor
TV'de
2. LİG Beyaz
Amedspor
3:2
Yeni Çorumspor
Sanliurfaspor
1:6
1922 Konyaspor
Hacettepe
1:0
Pendikspor
Inegolspor
2:1
Afjet Afyonspor
TV'de
Kirklarelispor
0:0
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Samsunspor
3:0
Sarıyer
Sancaktepe Belediye
1:0
Tarsus İdman Yurdu
Zonguldak Kömürspor
3:0
Bak Spor Kulübü
2.Lig Кırmızı
Elazigspor
3:1
Van Spor
Kahramanmaraşspor
1:2
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Bayburt Özel İdarespor
1:0
Eyüpspor
Bandirmaspor
1:1
Ankara Demirspor
Kardemir Karabukspor
0:0
Ergene Velimese Spor
Kastamonuspor
0:1
Sakaryaspor
Kırşehir Belediyespor
0:1
Sivas Belediyespor
Tuzlaspor
1:1
Etimesgut Belediyespor
Niğde Anadolu FK
0:2
Uşakspor
Premier Lig
Norwich
2:2
Arsenal
TV'de
Wolverhampton Wanderers
1:1
Sheffield United
TV'de
Leicester City
2:1
Everton
TV'de
Manchester United
2:2
Aston Villa
TV'de
FA Кupasi
Rochdale
0:0
Boston Utd
Bristol Rovers
1:1
Plymouth Argyle
Coventry City
1:1
Ipswich
Blackpool
3:1
Maidstone United
Crawley Town
1:2
Fleetwood Town
Northampton Town
3:1
Notts County
Peterborough
3:0
Dover Athletic
Exeter
2:2
Hartlepool United
Gillingham
3:0
Doncaster Rovers
Tranmere Rovers
5:1
Chichester City
Bundesliga
Borussia M'gladbach
4:2
SC Freiburg
TV'de
VfL Wolfsburg
2:3
Werder Bremen
TV'de
2. Bundesliga
FC Heidenheim
1:0
Greuther Fuerth
SV Darmstadt 98
1:3
Arminia Bielefeld
SV Sandhausen
2:1
VfB Stuttgart
TV'de
La Liga
Sevilla
1:0
Leganes
TV'de
Athletic Club
2:0
Granada
Espanyol
2:4
Osasuna
Getafe
4:0
Levante
Atletico Madrid
0:1
Barcelona
TV'de
2. Lig
Fuenlabrada
1:0
Cadiz
Oviedo
2:1
Rayo Vallecano
Elche
2:0
Racing Santander
Lugo
0:0
Deportivo La Coruna
Extremadura
0:1
Las Palmas
Seri A
Juventus
2:2
Sassuolo
TV'de
Inter
2:1
SPAL
TV'de
Lazio
3:0
Udinese
TV'de
Parma
0:1
AC Milan
TV'de
Napoli
1:2
Bologna
TV'de
Verona
1:3
Roma
TV'de
Pro Lig
Oostende
3:2
Anderlecht
Standard Liege
2:1
Cercle Brugge
Kortrijk
0:2
Gent
Ligue 1
Nantes
2:1
Toulouse
TV'de
Rennes
2:1
Saint-Etienne
TV'de
Serie B
Trapani
1:0
Chievo
Virtus Entella
2:0
Juve Stabia
Perugia
3:1
Pescara
Bundesliga
Admira Wacker
1:1
Red Bull Salzburg
SCR Altach
2:1
Wolfsberger AC
LASK Linz
0:4
Rapid Wien
Premiership
Ross County
1:4
Celtic
Rangers
5:0
Hearts
Premier Lig
Boca Juniors
1:1
Argentinos Juniors
Newells Old Boys
2:3
River Plate
San Lorenzo
2:0
Patronato
Seri A
Botafogo
0:1
Internacional
Ceara
1:1
Atletico Paranaense
Avai
1:1
Fluminense
Goias
1:2
Fortaleza
Palmeiras
1:3
Flamengo
Erste Liga
Liefering
5:1
FC Blau-Weiss Linz
Challenge Lig
FC Vaduz
4:2
FC Chiasso
Eerste Divisie
De Graafschap
1:1
Go Ahead Eagles
Premyer Liqasi
Səbail
0:0
Neftchi Baku PFC
First Professional League
Lokomotiv Plovdiv
0:0
Arda
Vitosha Bistritsa
1:1
Dunav Ruse
CSKA-Sofia
0:0
Ludogorets
Eredivisie
Twente
2:5
Ajax
TV'de
Utrecht
0:1
RKC Waalwijk
Feyenoord
1:0
PEC Zwolle
Az Alkmaar
1:0
VVV Venlo
Emmen
1:1
PSV
Süper Lig
Basel
3:0
Young Boys
FC Lugano
1:0
Servette FC
Luzern
1:4
St Gallen
SÜPER LİG
Panathinaikos
1:0
Asteras Tripolis
Aris Thessaloniki
1:1
Lamia
Xanthi FC
1:0
Atromitos Athinon
Olympiakos Piraeus
1:1
PAOK
Primeira Liga
Tondela
0:1
Belenenses
Vitoria Setubal
1:1
Guimaraes
Gil Vicente
3:1
Sporting CP
TV'de
Danimarka Superliga
Copenhagen
2:1
Brondby
Randers
3:0
Sonderjyske
Horsens
2:1
Odense
Esbjerg
1:2
Aarhus
Aalborg
1:1
Hobro
2.Lig
Union S.Gilloise
0:2
Beerschot Wilrijk
Çek Ligi
Jablonec
0:1
Dynamo České Budějovice
Mlada Boleslav
3:1
Teplice
Plzen
1:0
Bohemians 1905
Slavia Praha
2:0
Karvina
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
2:1
Jagiellonia
LKS Lodz
1:0
Cracovia Krakow
Wisla Krakow
0:1
Lechia Gdansk
LigaPro
Casa Pia A.C.
0:1
Nacional
Benfica B
2:2
Mafra
FC Porto B
4:1
Cova De Piedade
3rd Liga
FC Ingolstadt 04
1:1
SV Meppen
Unterhaching
2:3
TSV 1860 Munich
Lega Pro 1 Grup B
Carpi
1:0
Triestina
Gubbio
0:0
Padova
Modena
3:1
Vis Pesaro
Sudtirol
0:1
L.R. Vicenza Virtus
Fano Alma J.
0:1
Fermana
Feralpisalo
2:2
Cesena
Imolese
1:1
Sambenedettese
Reggio Audace
2:2
Piacenza
Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer
2:2
ZFC Meuselwitz
FC Germania Halberstadt
0:2
Auerbach
Lichtenberg 47
0:2
Energie Cottbus
Union Furstenwalde
3:1
Optik Rathenow
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:1
Viktoria Berlin
Lega Pro 1 Grup A
US Alessandria Calcio
1:3
Siena
Olbia
0:3
Monza
Novara
1:1
Pianese
Pontedera
2:2
Pergolettese
Carrarese
3:2
Pro Vercelli
Giana Erminio
1:2
Albinoleffe
Pistoiese
1:1
Arezzo
Renate
1:1
Pro Patria
Gozzano
0:2
Lecco
Lega Pro 1 Grup C
Monopoli
3:0
Virtus Francavilla
Catanzaro
1:3
Ternana
Cavese
2:2
Bisceglie
Rende
0:3
Bari
Rieti
1:4
Catania
Teramo
0:3
Reggina
Casertana
1:3
Paganese
Sicula Leonzio
2:7
Vibonese
Viterbese
0:1
Avellino
Potenza
1:0
Picerno
Primera B Kapanış
Cortulua
0:0
Boyacá Chicó
2. Lig B Grup 2
Valladolid II
1:0
Cultural Leonesa
Tudelano
1:2
Haro Deportivo
Burgos CF
0:3
Unionistas de Salamanca
Real Unión
0:0
Leioa
CF Salmantino
1:2
Calahorra
Logrones
2:0
Guijuelo
Athletic Club II
3:3
Izarra
2. Lig B Grup 1
Atlético Baleares
6:1
Celta Vigo II
Coruxo
2:0
Pena Deportiva
Internacional de Madrid
1:2
Rayo Majadahonda
SS Reyes
1:2
Las Palmas II
UD Ibiza
3:1
Melilla
Sporting Gijon II
2:1
Las Rozas CF
Pontevedra
0:0
Langreo
Racing Ferrol
1:2
Marino de Luanco
2. Lig B Grup 3
Llagostera
1:1
Valencia Mestalla
FC Andorra
1:0
Lleida Esportiu
AE Prat
1:3
Gimnastic
Ebro
1:1
UD UE Cornellà
Villarreal II
0:0
CF Badalona
Barcelona B
2:1
Castellón
Hercules
0:0
UE Olot
2. Lig B Grup 4
Granada II
2:3
Yeclano Deportivo
Don Benito
0:1
Cordoba
Recreativo Huelva
0:1
Badajoz
UCAM Murcia
2:0
Talavera
Linense
0:0
Cádiz B
Marbella
2:1
Sevilla Atletico
Atlético Sanluqueño
2:1
Algeciras
Mérida UD
1:1
San Fernando
F.C. Cartagena
2:1
Villarrobledo
1. HNL
Hajduk Split
0:4
HNK Rijeka
Premier League
Desna Chernihiv
2:0
FC Oleksandriya
Mariupol
1:1
Shakhtar Donetsk
Olimpik Donetsk
1:3
Dynamo Kyiv
Premier Lig
Lokomotiv Moscow
1:2
Dinamo Moscow
Zenit St. Petersburg
1:0
Spartak Moscow
1.Lig
Chindia Targoviste
2:5
FC Academica Clinceni
AFC Hermannstadt
1:1
CFR Cluj
Süper Lig
Macva
0:2
Partizan Beograd
Süper Lig
MSK Zilina
0:0
Slovan Bratislava
Premier Lig
Gomel
14:00
Torpedo Minsk
Isloch
1:1
FC Minsk
Slutsk
2:1
Neman
Vitebsk
0:2
Slavia Mozyr
Shakhter Soligorsk
1:0
Gorodeya
Torpedo Zhodino
1:2
BATE
Dinamo Minsk
1:3
Dinamo Brest
Energetik-Gu Minsk
5:3
Dnyapro Mogilev
Eliteserien
Haugesund
4:1
Odd Ballklubb
Kristiansund BK
1:2
Stromsgodset
Lillestrom
0:0
Sarpsborg
Mjondalen
1:0
Valerenga
Molde
4:2
Bodo Glimt
Rosenborg
3:2
Ranheim
Tromso
1:1
Stabaek
Brann
1:5
Viking
CSL
Dalian Yifang F.C.
2:0
Beijing Renhe F.C.
Guangzhou Evergrande
3:0
Shanghai Shenhua
TV'de
Henan Jianye
1:0
Guangzhou R&F
Jiangsu Suning
2:0
Tianjin Tianhai
Shanghai SIPG
6:0
Shenzhen F.C.
Tianjin Teda
2:0
Chongqing Lifan
Wuhan Zall F.C.
1:2
Hebei China Fortune
Beijing Guoan
3:2
Shandong Luneng
Nemzeti Bajnokság I
Kaposvar
2:3
Ferencvaros
Norway play-offs
Start
1:0
KFUM Oslo
CAF Confederations Cup
Al-Nasr Benghazi
1:1
Djoliba
Daring Club Motema Pembe
1:1
Zanaco
Enugu Rangers
1:3
Pyramids FC
Bidvest Wits
0:0
Horoya
FC San-Pédro
0:0
Paradou Ac
Renaissance Sportive de Berkane
3:0
ESAE
FC Nouadhibou
2:3
Al Masry
Hassania Agadir
2:0
Enyimba
Mexico - Liga MX playoff
Leon
1:2
Monarcas
Club Queretaro
2:3
Necaxa
1. Lig
Pafos FC
0:1
Doxa Katokopias
Apollon Limassol
4:1
Nea Salamis
1. SNL
NK Bravo
1:2
Olimpija Ljubljana
NK Domzale
2:1
Rudar Velenje
Israeli Premier League
Hapoel Hadera
0:3
Maccabi Haifa
Hapoel Tel Aviv
0:1
Beitar Jerusalem
Premier Lig
Universidad Catolica
Gönder
Huachipato
Colo Colo
Gönder
Unión La Calera
Coquimbo Unido
Gönder
Cobresal
Union Espanola
Gönder
Antofagasta
Curicó Unido
Gönder
Universidad de Chile
Everton De Vina
Gönder
OHiggins
Audax Italiano
Gönder
Universidad De Concepcion
Palestino
Gönder
Deportes Iquique
Bosnia and Herzegovina Premier Lig
Celik Zenica
1:2
FK Borac Banja Luka
Radnik Bielina
0:1
Velež Mostar
Siroki Brijeg
4:0
Zvijezda 09
Profesyonel Lig Clausura
Deportivo Santaní
0:1
River Plate Asunción
1.Lig
Iskra Danilovgrad
1:2
Petrovac
Rudar Pljevlja
3:2
KOM
OFK Titograd Podgorica
1:0
Grbalj
Sutjeska
0:2
Buducnost Podgorica
FC Podgorica
2:0
Zeta
Premier League
AmaZulu
0:0
Maritzburg United
Chippa United
0:0
Baroka
A Ligi
Western United
0:2
Sydney
Adelaide United
1:2
Wellington Phoenix
Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt
0:0
FC St. Pauli II
TSV Havelse
2:2
Jeddeloh
VfB Oldenburg
1:1
Hannoverscher SC
Regionalliga Sudwest
Kickers Offenbach
3:1
Freiburg II
TuS Rot-Weiß Koblenz
1:4
Mainz 05 II
Endonezya Super Liga
Arema
1:1
Kalteng Putra
Regionalliga West
FC Koln II
1:1
Borussia Moenchengladbach II
North Macedonia 1.Lig
Akademija Pandev
0:3
Vardar Skopje
Borec Veles
1:0
Renova
Rabotnicki
1:1
Sileks
Shkendija Tetovo
4:0
Shkupi 1927
Japan - Playoffs
Omiya Ardija
0:2
Montedio Yamagata
Tokushima Vortis
1:1
Ventforet Kofu
Ecuador - First Division
Aucas
1:3
L.D.U. Quito
Delfín
2:1
Macara
Super League
Kerala Blasters
2:2
Goa
Ulusal B Premier Ligi
Estudiantes B.A.
0:0
Belgrano Cordoba
Barracas Central
2:1
Nueva Chicago
Deportivo Morón
1:3
Estudiantes de Río Cuarto
Division 3 Metropolitana
Almirante Brown
0:0
Talleres Remedios
Atletico Fenix
1:0
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
0:3
Acassuso
Flandria
0:0
Comunicaciones
J.J. de Urquiza
3:1
Colegiales
Los Andes
1:0
San Miguel
Torneo Federal A
Atlético Güemes
3:0
Chaco For Ever
Huracán Las Heras
0:0
Sol de Mayo
Olimpo Bahia Blanca
2:0
Desamparados
Deportivo Madryn
4:1
Juventud Unida Univ.
San Martin de Formosa
3:0
Unión de Sunchales
Club Sportivo Penarol
0:0
Club Atlético Camioneros
Juventud Unida
2:0
Gimnasia Uruguay
Defensores de Pronunciamiento
2:1
Boca Unidos
Premier Liga - Kapanış
Alianza Lima
1:0
Sporting Cristal
Futbol Ligi