Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 31.05.2023

Europa League - Finala
Sevilla
4:1
Pen
Roma
la TV
Meci amical
Hallescher FC
19:00
Borussia Monchengladbach
Netherlands play-off - 1/2 Finals
NAC Breda
1:2
Emmen
PlayoffWorld Cup U20 - Optimi de finală
Uzbekistan U20
0:1
Israel U20
la TV
Colombia U20
5:1
Slovakia U20
la TV
Brazilia U20
4:1
Tunisia U20
la TV
Italia play-offs - Sferturi de finală
Crotone
2:2
Foggia
Virtus Entella
2:3
Pescara
Cesena
0:0
L.R. Vicenza Virtus
Pordenone
1:3
Lecco
J1 League
Urawa Red Diamonds
2:1
Sanfrecce Hiroshima
Elvețiană play-offs - 1/2 Finals
FC Solothurn
3:1
Monthey
Cup Finlanda
AC Oulu
5:3
Pen
Haka
Ilves
3:1
KaPa
JäPS
2:5
Pen
Ekenas
FC Jazz
0:2
VIFK
JJK
0:2
KuPS
KooTeePee
5:1
Pen
Gnistan
Saudi Professional League
Al-Hilal Riyadh
3:2
Al Raed
Al-Khaleej Saihat
3:1
Abha
Al-Nassr Riyadh
3:0
Al Fateh
la TV
Al-Taawon
3:1
Al Batin
Al Wehda Club
0:1
Al-Fayha
Al-Adalah
0:2
Al Ettifaq
Al-Ittihad Club Jeddah
2:0
Al Taee
Dhamk
1:4
Al-Shabab Riyadh
Superliga Serbiei - Finala
Indjija
16:55
Radnicki Nis
Graficar Beograd
19:00
Radnik Surdulica
Superettan
Landskrona Bols
1:1
Trelleborg
Gefle
1:3
Sundsvall
Brage
2:1
Ostersunds FK
Utsiktens
2:1
Orebro
Turcia play-offs - 1/2 Finals
Karaköprü Belediyespor
1:1
52 Orduspor
Eyupspor
1:0
BB Bodrumspor
Armenian Premier League
Fc Van
0:1
Alashkert
Shirak
0:2
FC Noah
Virslīga
Valmieras
1:1
Metta
Riga
5:1
SK Super Nova
Division Profesional
Tacuary
3:1
Sportivo Luqueño
Primera B PB Apertura Columbia
Llaneros
1:0
Real Cartagena
Quindio
0:2
Fortaleza FC
Bulgarai Play-offs sta
Beroe
1:1
Pirin Blagoevgrad
Spartak Varna
1:0
Septemvri Sofia
Botev Vratsa
2:3
FC Hebar Pazardzhik
Africa de Sud Premier League
Maritzburg United
2:0
Free State Stars
Nedjma D1 Algeria
RC Arbaa
0:3
ASO Chlef
Paradou Ac
0:1
MCE Bayadh
NC Magra
0:0
Cr Belouizdad
Es Setif
1:1
Js Kabylie
Mc Oran
2:0
HB Chelghoum Laid
Us Biskra
3:2
Cs Constantine
FA Cup Chineză
Beijing Technology
0:1
Nanjing City
Premier League Egipt
National Bank of Egypt
3:1
El Dakhleya
Al Mokawloon
2:2
Ismaily
Segunda Divisin Peru
Alfonso Ugarte De Puno
3:0
Molinos El Pirata
Deportivo LLacubamba
2:1
Comerciantes FC
Greece Super League 2 North
Panserraikos
0:0
PAOK B
Regionalliga Nord - Finala
Lupo Martini Wolfsburg
20:00
Bremer SV
Primera B Nacional Zona A
Defensores de Belgrano
0:0
Nueva Chicago
Tunisia Playoffs
Olympique Beja
0:0
Club Africain
Bolivia Primera División
Atletico Palmaflor
0:2
Always Ready
Taiwan Premier League
Taichung Futuro
0:1
Hang Yuen
Ming Chuan
2:1
Taicheng Lions
Taipower
1:2
Tainan City
V.League 1
Hoang Anh Gia Lai
1:0
Hanoi
Nam Dinh
1:1
Hong Linh Ha Tinh
Ho Chi Minh City
5:1
Shb Da Nang
Cup Iran - Finala
Esteghlal
1:2
DOE
Persepolis
Serie C
Remo
1:0
Confianca
Georgia Erovnuli Liga 2
FC Locomotive Tbilisi
3:0
FC WIT Georgia
FC Merani Martvili
0:0
FC Merani Tbilisi
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..