Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 28.05.2023

Romania Liga I Grupă campionat
CS U Craiova
0:1
Sepsi Sfântu Gheorghe
la TV
CFR Cluj
1:2
Farul
la TV
România Liga II Playoffs promovare/menţinere - Finala
UTA
0:0
Gloria Buzău
la TV
Premier League
Arsenal
5:0
Wolverhampton Wanderers
Southampton
4:4
Liverpool
la TV
Manchester United
2:1
Fulham
la TV
Leicester City
2:1
West Ham United
Crystal Palace
1:1
Nottingham Forest
Chelsea
1:1
Newcastle United
la TV
Brentford
1:0
Manchester City
Aston Villa
2:1
Brighton
Leeds United
1:4
Tottenham Hotspur
la TV
Everton
1:0
AFC Bournemouth
Serie A
Verona
1:1
Empoli
la TV
Bologna
2:2
Napoli
la TV
Monza
0:1
Lecce
la TV
Lazio
3:2
Cremonese
la TV
Juventus
0:1
AC Milan
la TV
La Liga
Barcelona
3:0
Mallorca
la TV
Atletico Madrid
2:1
Real Sociedad
la TV
Getafe
2:1
Osasuna
la TV
Almeria
0:0
Real Valladolid
la TV
Girona
1:2
Real Betis
la TV
Athletic Bilbao
0:1
Elche
la TV
Rayo Vallecano
2:1
Villarreal
la TV
Cadiz
1:0
Celta
la TV
Valencia
2:2
Espanyol
la TV
2. Bundesliga
Jahn Regensburg
2:3
FC Heidenheim
la TV
FC Kaiserslautern
0:3
Fortuna Duesseldorf
Magdeburg
4:0
Arminia Bielefeld
Greuther Fuerth
4:0
SV Darmstadt 98
FC St. Pauli
1:1
Karlsruher SC
SC Paderborn 07
0:1
Nürnberg
Hannover 96
1:5
Holstein Kiel
Hansa Rostock
2:1
Eintracht Braunschweig
SV Sandhausen
0:1
Hamburger SV
la TV
Eredivisie
AZ Alkmaar
1:2
PSV
Heerenveen
2:0
Go Ahead Eagles
Groningen
0:5
Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard
1:1
NEC Nijmegen
Volendam
3:2
Excelsior
Utrecht
3:2
Emmen
Twente
3:1
Ajax
Feyenoord
0:1
Vitesse
Cambuur
4:0
RKC Waalwijk
Prima Ligă Scoțiană
Motherwell
3:2
Dundee United
Kilmarnock
3:1
Ross County
St Johnstone
2:0
Livingston
Segunda División
Racing Santander
3:1
F.C. Cartagena
Sporting Gijon
1:4
S. D. Ponferradina
Anglia play-offs - Finala
Stockport
4:5
Pen
Carlisle United
Prima Ligă Championship Play-offs
Antwerp
1:1
Union S.Gilloise
la TV
Club Brugge
1:3
Genk
PlayoffWorld Cup U20
Colombia U20
1:1
Senegal U20
Japonia U20
1:2
Israel U20
Tunisia U20
0:1
Uruguay U20
la TV
Irak U20
0:0
Anglia U20
la TV
Prva HNL
Hajduk Split
3:0
Sibenik
Dinamo Zagreb
4:1
HNK Gorica
Premier Liga
Șahtar Donețk
3:0
Dnipro-1
FC Oleksandriya
0:2
Zorya Luhansk
Liga Profesional
Platense
1:0
Belgrano Cordoba
Independiente
1:1
Lanus
Barracas Central
1:0
San Lorenzo
Talleres Cordoba
1:0
Argentinos Juniors
Defensa Y Justicia
1:1
Racing Club
Prima Ligă
Banik Ostrava
2:4
Pardubice
Jablonec
0:2
Teplice
Zbrojovka Brno
0:0
Zlin
Nemzeti Bajnokság I
MeMezokovesd-Zori
1:0
Ferencvaros
Austria play-offs
LASK Linz
3:1
Austria Wien
Red Bull Salzburg
3:2
Austria Klagenfurt
Rapid Wien
3:2
Sturm Graz
2. League Cehia
Opava
2:1
Slovan Varnsdorf
MFK Chrudim
0:0
Vyskov
Karvina
1:0
FK Fotbal Třinec
Mas Taborsko
2:2
Pribram
Vysocina Jihlava
5:0
Vlasim
Prostějov
3:1
Slavia Praha II
Sparta Praha II
0:2
Sigma Olomouc II
Lisen
1:3
Dukla Praha
Prima Ligă
Spartak Moscow
0:0
Nizhny Novgorod
Fakel
2:1
Krylya Sovetov
Dinamo Moscow
2:4
Lokomotiv Moscova
Rostov
3:2
Akhmat Grozny
J1 League
Albirex Niigata
1:3
Gamba Osaka
Cerezo Osaka
2:0
Yokohama FC
Yokohama Marinos
2:0
Avispa Fukuoka
Kawasaki Frontale
2:0
Kashiwa Reysol
Allsvenskan
Kalmar
2:1
Norrkoping
Djurgarden
1:0
AIK
Elfsborg
3:0
Malmo
SuperLiga Chineză
Qingdao Jonoon
0:1
Shandong Luneng
Hangzhou Greentown
3:2
Beijing Guoan
Dalian Pro
0:1
Tianjin Teda
Shenzhen F.C.
3:2
Meizhou Hakka
Shanghai Shenhua
1:1
Henan Jianye
Brazilia Serie B
Atletico GO
1:1
Botafogo SP
Ponte Preta
1:0
Vila Nova
Mirassol
1:0
Criciuma
Ceara
0:3
Novorizontiono
1. Lig Turcia
Denizlispor
3:0
Adanaspor
Keciorengucu
3:0
Yeni Malatyaspor
Superliga Serbiei
Backa Topola
1:1
Vojvodina Novi Sad
Cukaricki
2:1
Radnicki 1923
Steaua Roșie Belgrad
2:2
Novi Pazar
Superettan
Ostersunds FK
1:2
Utsiktens
Orebro
1:1
Helsingborg
Superliga Kazahstan
Okzhetpes
1:2
Tobol Kostanay
FC Kyzyl-Zhar SK
0:1
Ordabasy
Atyrau
0:0
Astana
Kaysar
0:1
Aktobe
Slovenia play-offs - Finala
HIT Gorica
1:1
Aluminij
Cupa Moldovei - Finala
Sheriff Tiraspol
1:6
Pen
Balti
Major League Soccer
New York City
1:3
Philadelphia Union
Montreal Impact
1:0
Inter Miami
Toronto FC
2:1
DC United
Orlando City
1:1
Atlanta United
New England Revolution
3:3
Chicago Fire
Minnesota United
1:1
Real Salt Lake
Houston Dynamo
2:1
Austin FC
St. Louis City
3:1
Vancouver Whitecaps
Colorado Rapids
0:1
Cincinnati
Seattle Sounders
1:0
New York Red Bulls
San Jose Earthquakes
1:1
FC Dallas
Los Angeles Galaxy
0:1
Charlotte FC
Sporting Kansas City
4:1
Portland Timbers
Premijer Liga
Sloboda Tuzla
1:2
Zeljeznicar
FK Leotar
2:1
Siroki Brijeg
Sarajevo
2:4
Igman Konjic
Sloga Doboj
2:1
FK Borac Banja Luka
Posusje
2:1
Velež Mostar
FK Tuzla City
3:0
Zrinjski
Úrvalsdeild
Fylkir
2:1
Vestmannaeyar IBV
KR Reykiavik
1:0
Stjarnan
Hafnarfjordur
4:3
HK Kopavogs
Virslīga
FC Auda
3:1
Metta
Division Profesional
Sportivo Trinidense
2:0
Resistencia
Club General B Caballero
0:2
Libertad
Bulgaria play-offs
CSKA 1948
2:2
Ludogorets
Cipru play-offs
Omonia Nicosia
0:2
AEK Larnaca
Pafos FC
2:1
Apollon Limassol
Daneză Play-offs
Helsingor
1:1
Vejle
Naestved
3:3
Sonderjyske
Primera B PB Apertura Columbia
Real Cartagena
2:1
Llaneros
Fortaleza FC
3:0
Quindio
Spania play-offs - 1/2 Finals
Valladolid II
1:2
Atlético Sanluqueño
Atletico Madrid II
2:0
Espanyol B
Pena Deportiva
0:2
DOE
UCAM Murcia
Alavés B
4:0
Zamora
Granada II
3:3
Utebo
Recreativo Huelva
1:0
DOE
Gimnastica Segoviana
Belarusian First League
Arsenal Dzerzhinsk
2:0
Dnyapro Mogilev
Lokomotiv Gomel
3:4
Niva
FC Molodechno
1:3
Orsha
Shakhter-2 Pietrykaw
1:1
Osipovichi
Primera A Playoff Group A
Rionegro
0:0
Dep. Pasto
Primera A Playoff Group B
Millonarios
1:0
Chicó
Série A
Cuiaba
1:1
Coritiba
Flamengo
1:1
Cruzeiro
Sao Paulo
2:1
Goias
Internacional
2:0
Bahia
Corinthians
2:0
Fluminense
LigaPro
Oliveirense
4:3
Leixoes
Moreirense
6:4
Sporting Covilha
U.D. Vilafranquense
1:1
Belenenses SAD
Nacional
3:2
Viseu
Trofense
1:2
Mafra
Farense
3:1
Tondela
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx - Finala
Tapatio
3:1
Club Atlante
Prima Ligă Azerbaijan
Neftchi Baku
1:0
Sabah fc
Qarabag
3:1
Turan Tovuz
Cupa Bielorusiei - Finala
BATE
0:2
Torpedo Zhodino
Cupa Confederației CAF - Finala
Young Africans
1:2
USM Alger
Prva Liga
Trayal Kruševac
4:0
Rad
OFK Vršac
1:4
Metalac
Fk Imt Beograd
7:1
Proleter Novi Sad
Ecuador - First Division
Delfín
1:0
Gualaceo Sc
Aucas
0:2
Deportivo Cuenca
Independiente del Valle
2:3
L.D.U. Quito
K League 1
FC Seoul
1:0
Gangwon Fc
Suwon FC
0:2
Gwangju
Ulsan Hyundai
3:3
Daejon Citizen
USL Championship
Indy Eleven
0:1
Louisville City FC
Miami FC
0:0
Orange County SC
Tampa Bay Rowdies
2:1
Colorado Springs Switchbacks
Rio Grande Valley
0:2
Charleston Battery
San Antonio
2:1
New Mexico United
Oakland Roots
2:0
San Diego Loyals
League 1 Chineză
Nanjing City
3:2
Guangzhou Evergrande
Sichuan Jiuniu
2:1
Suzhou Dongwu
Jiangxi Liansheng
1:0
Dandong Tengyue
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Apertura
San Miguel
1:0
Villa San Carlos
Dock Sud
0:2
Ituzaingo
Talleres Remedios
0:1
Deportivo Merlo
Argentino de Merlo
1:0
Los Andes
Georgia Erovnuli Liga
FC Gagra
0:1
Samtredia
FC Samgurali Tskhaltubo
2:2
FC Dila Gori
Torpedo Kutaisi
1:2
FC Shukura
Telavi
0:3
Saburtalo
Dinamo Tbilisi
1:2
Dinamo Batumi
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Ciudad de Bolivar
1:0
Club Sportivo Penarol
Ferro Carril Oeste General Pico
2:3
Huracán Las Heras
Bundesliga (W)
FC Cologne (W)
1:1
SGS Essen (W)
Eintracht Frankfurt (W)
6:0
SV Meppen (W)
Wolfsburg (W)
2:1
SC Freiburg (W)
MSV Duisburg (W)
0:1
Hoffenheim (W)
Werder Bremen (W)
0:2
Bayer Leverkusen (W)
Bayern Munich (W)
11:1
Turbine Potsdam (W)
Argentina - Division 3 Federal A Zona C
Sportivo Belgrano
2:0
Independiente De Chivilcoy
Unión de Sunchales
1:0
Gimnasia Uruguay
Defensores Villa Ramallo
0:0
Sportivo Las Parejas
Argentina - Division 3 Federal A Zona D
Boca Unidos
1:0
Crucero del Norte
2 NHL
Cibalia
1:1
Rudes Zagreb
Solin
2:2
Jarun
Liga 1 Movistar - Apertura Peru
Union Comercio
4:3
Asociacion Deportiva Tarma
UTC
1:0
Universitario de Deportes
I liga Polonia
Wisla Krakow
1:2
Zaglebie Sosnowiec
Odra Opole
1:1
Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy
0:0
Stal Rzeszow
A Lyga Lituania
Kauno Zalgiris
0:0
Banga Gargždai
Zalgiris Vilnius
2:1
FK Panevezys
Segunda Divisin Peru
Atyra FC
1:0
2 de Mayo
Comerciantes Unidos
3:2
Cultural Santa Rosa
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Cerrito
2:1
Albion FC
Greece Super League 2 North
Niki Volou
0:0
Almopos Arideas
AE Iraklis Larissa
2:0
Panserraikos
Anagennisi Karditsa
2:1
Makedonikos Neapolis
Apollon Larissa F.C.
0:3
Thesprotos
Greece Super League 2 South
P.A.O. Rouf
2:2
Ilioupolis
Proodeftiki
1:2
Kalamata
AEK Athens B
4:1
Panachaiki
Ierapetra
2:0
Episkopi
Irodotos
0:3
Olympiakos B
Regionalliga Northeast
Lichtenberg 47
3:3
Dynamo Berlin
Berliner
4:3
Tennis Borussia Berlin
Carl Zeiss Jena
1:1
Hertha Berlin II
Chemnitzer
1:0
Viktoria Berlin
Babelsberg 03
0:3
Lokomotive Leipzig
Altglienicke
1:0
RW Erfurt
ZFC Meuselwitz
4:0
Greifswalder
Luckenwalde
2:0
FC Germania Halberstadt
BSG Chemie Leipzig
0:0
Energie Cottbus
Primera B Nacional Fase Zona B
Quilmes
1:2
Atlanta
Brown de Adrogué
2:1
Tristan Suarez
Deportivo Maipu
3:2
Aldosivi
Gimnasia Jujuy
1:0
Racing de Cordoba
Estudiantes B.A.
2:1
Chacarita Juniors
Primera B Nacional Zona A
Deportivo Morón
2:0
Temperley
Flandria
0:2
Defensores Unidos
Patronato
1:0
Almagro
Alvarado
2:0
Guillermo Brown
S.League
DPMM
0:1
Tampines
Tanjong Pagar Utd Fc
1:3
Hougang United
Liga Nacional Guatemala - Finala
Antigua
0:6
Xelaju
Egipt Cupa - Tabloul
Haras El Hodoud
3:2
Ghazl El Mahalla
ENPPI
6:5
Pen
Future FC
Bolivia Primera División
Jorge Wilstermann
0:0
Royal Pari FC
Independiente Petrolero
0:3
Real Tomayapo
Norway 2. Divisjon AVD.1
Kjelsas
4:1
Notodden
Norway 2. Divisjon VD.2Norway 2. Divisjon VD.2
Ull/Kisa
1:0
Kvik Halden
J2 League
Shimizu
3:0
Zweigen Kanazawa
Tochigi Sc
2:1
Fagiano Okayama
Tokyo Verdy
0:0
Iwaki
Thespakusatsu Gunma
0:0
Fujieda Myfc
Vegalta Sendai
2:1
JEF United Chiba
Blaublitz Akita
0:0
Oita Trinita
Roasso Kumamoto
0:3
Montedio Yamagata
Tokushima Vortis
2:1
Machida Zelvia
Mito HollyHock
0:1
Renofa Yamaguchi
Kuwait Premier League
Al Kuwait
8:1
Kazma
Al-Fahaheel
4:3
Al-Qadsia
Al Salmiyah
3:6
Al-Arabi Kuwait
Russian Professional Football League Group 1
Dynamo Stavropol
1:0
Druzhba Maykop
Kuban Holding
0:3
Taganrog
Chayka Peschanokopskoye
2:1
Rotor Volgograd
Chernomorets Novorossiysk
3:0
FC Biolog-Novokubansk
Russian Professional Football League Group 2
Dinamo Vologda
0:0
FC Baltika-BFU Kaliningrad
Spartak Kostroma
4:1
Yenisey Krasnoyarsk 2
Chertanovo Moscow
1:1
Luki-Energiya Velikiye Luki
Fc Yadro
1:2
Znamya Truda
Murom
0:1
Zorkiy Krasnogorsk
Tekstilshchik Ivanovo
4:1
Zvezda St Petersburg
Torpedo Vladimir
0:4
Leningradets
Russian Professional Football League Group 3
SKA-Khabarovsk 2
4:1
Peresvet Domodedovo
Sakhalin
3:1
Balashikha
Znamya Noginsk
1:1
Arsenal Tula 2
FC Kaluga
0:0
Sakhalinets
Kosmos Dolgoprudny
0:0
Dynamo Bryansk
Sokol Saratov
2:0
FC Ryazan
Saturn Ramenskoye
2:4
Avangard Kursk
Zenit Penza
2:4
Spartak Tambov
Kolomna
1:0
Strogino Moscow
FC Salyut Belgorod
0:0
Metallurg Lipetsk
Russian Professional Football League Group 4
Zenit-Izhevsk
5:1
Orenburg 2
Torpedo Miass
1:1
FC Novosibirsk
Dynamo Barnaul
2:1
FC Khimik August
Nosta
0:2
Ural 2
Irtysh Omsk
3:2
Amkar
FC Tyumen
7:0
Chelyabinsk
Sweden Division 1 Norra
Umeå FC
0:2
Taby FK
Motala AIF FK
1:0
Hammarby Talang FF
Sollentuna FK
2:4
Piteå IF
Sweden Division 1 Soedra
Eskilsminne
5:1
Ljungskile SK
Primera B
Deportes Temuco
2:1
Santiago Wanderers
San Luis
2:1
Cobreloa
Deportes Iquique
1:0
Deportes Santa Cruz
Japan J3 League
Matsumoto Yamaga
2:4
Kagoshima United
Tegevajaro Miyazaki
1:0
Grulla Morioka
Fc Imabari
3:0
Gainare Tottori
Sc Sagamihara
0:0
Fc Ryukyu
Azul Claro Numazu
1:0
Nagano Parceiro
Fc Gifu
1:0
Kataller Toyama
Poland II liga
Slask Wroclaw II
0:0
Hutnik Nowa Huta
Lech II Poznan
1:1
GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Kks 1925 Kalisz
4:1
Kotwica Kołobrzeg
Canadian Premier League
Pacific Fc
1:1
Hfx Wanderers
Uzbekistan Super League
Navbahor Namangan
2:1
Olympic
Sogdiana Jizzakh
1:2
Nasaf Qarshi
Ghana Premier League
Berekum Chelsea
1:2
Nsoatreman
Gold Stars
3:1
Kotoku Royals
Legon Cities FC
1:0
Hearts Of Oak
Real Tamale United
2:1
Bechem United
Great Olympics
1:0
Accra Lions
Meistriliiga
FCI Levadia Tallinn
2:1
Kalju Nomme
Parnu Vaprus
0:1
Harju jalgpallikool
Paide Linnameeskond
1:2
Trans Narva
Taiwan Premier League
Tainan City
2:0
Tatung F.C.
Taipower
5:0
Ming Chuan
Taichung Futuro
6:2
Taicheng Lions
K League 2
Busan IPark
2:0
Chungnam Asan
Ansan Greeners
1:2
Seoul E-Land
K League 3
Paju Citizen FC
4:2
Yangpyeong FC
Esiliiga
Flora Tallinn II
3:1
Viimsi JK
Albania Superliga - 1/2 Finals
KS Flamurtari Vlore
1:2
Korabi Peshkopi
Armenian First League
Alashkert 2
4:3
Fc Urartu 2
Gandzasar
9:0
Ararat Yerevan 2
BKMA II
3:0
Lernayin Artsakh II
Shirak Fc 2
1:1
Fc Ararat Armenia 2
V.League 1
Thanh Hóa
3:2
Viettel
USL LEAGUE ONE
Charlotte Independens
3:0
Chattanooga Red Wolves Sc
Lexington SC
1:1
One Knoxville SC
South Georgia Tormenta
1:1
Richmond Kickers
Union Omaha
1:2
Forward Madison
Northern Colorado Hailstorm
4:1
Central Valley Fuego FC
Serie C
Natutico Recife
0:0
América-RN
Figueirense
1:2
Botafogo RB
Centro Sportivo Alagoano
1:0
Sao Bernardo
Usa National Independent Soccer Association
Flower City Union
1:3
Los Angeles Force
Chattanooga
1:0
Maryland Bobcats FC
Campionato Primavera 1
Cesena (U19)
2:5
Bologna (U19)
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..