Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 27.09.2023

Indian Super League
Mohun Bagan
1:0
Bengaluru Fc
on TV
Serie A
Juventus
1:0
Lecce
on TV
Cagliari
1:3
AC Milan
on TV
Empoli
1:0
Salernitana
on TV
Verona
0:1
Atalanta
on TV
La Liga
Mallorca
2:2
Barcelona
on TV
Athletic Club
2:2
Getafe
on TV
Real Madrid
2:0
Las Palmas
on TV
Villarreal
1:2
Girona
on TV
Ligue 1
Lille
1:2
Reims
DFB Cup
Preussen Munster
0:4
Bayern Munich
EFL Cup
Exeter
1:0
Luton Town
Mansfield
3:1
Pen
Peterborough
Salford City
0:4
Burnley
Bradford
0:2
Middlesbrough
Port Vale
2:1
Sutton United
Ipswich
3:2
Wolves
Manchester United
3:0
Crystal Palace
Eredivisie
Ajax
0:4
Feyenoord
PSV
3:0
Go Ahead Eagles
Twente
1:0
Vitesse
Super Lig
Adana Demirspor
4:2
Besiktas
Super League
Zurich
2:1
Grasshopper
1. Division
Hodd
1:1
Sandnes
Czech Cup
Opava
3:2
Zbrojovka Brno
FC Slovan Velvary
5:4
Pen
Pardubice
Jiskra Domazlice
4:5
Pen
Jablonec
Kromeriz
0:2
Slavia Praha
Vyskov
1:0
Teplice
Lisen
0:1
Sparta Praha
Teplice
0:0
Vyskov
Kromeriz
0:0
Dynamo České Budějovice
Lisen
0:0
Slovacko
Jablonec
0:0
Prostějov
MFK Chrudim
0:0
Hradec Kralove
Vysocina Jihlava
0:0
Slovan Liberec
Zbrojovka Brno
0:0
Plzen
Sparta Praha
0:0
Viktoria Zizkov
Jiskra Domazlice
0:0
Bohemians 1905
Unicov
0:0
Pardubice
Dukla Praha
0:0
Opava
Slovacko
3:4
Dukla Praha
Vysocina Jihlava
0:1
Hradec Kralove
Challenge Cup
Rangers B
4:1
Alloa Athletic
League Cup
U.D. Vilafranquense
1:2
Arouca
Farense
1:0
Tondela
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
3:4
Legia Warszawa
Austrian Cup
Austria Salzburg
0:4
Red Bull Salzburg
ASV Drassburg
0:2
FC Blau-Weiss Linz
USV St. Anna AM Aigen
0:4
Austria Wien
Imst
0:3
LASK Linz
Leobendorf
0:3
Sturm Graz
Amstetten
1:0
AET
Floridsdorfer AC
FC Pinzgau
0:2
SCR Altach
Admira Wacker
0:1
AET
Hartberg
Swedish cup
Jonsereds
1:4
Hacken
Polish Cup - Round 32
Jagiellonia
2:0
Slask Wroclaw
Garbarnia Kraków
2:1
Radomiak Radom
Legia Warszawa II
3:2
Ruch Chorzow
Gornik Leczna
3:4
Cracovia Krakow
Stal Stalowa Wola
2:0
Znicz Pruszkow
Chojniczanka Chojnice
2:3
Resovia Rzeszow
UEFA Euro U17 Qualification
Sweden U17
3:2
Moldova U17
Latvia U17
0:3
Poland U17
England National League
Bromley
1:0
Eastleigh
Hartlepool United
0:2
Solihull Moors
Halifax Town
0:0
Dagenham & Redbridge FC
York City
2:4
Barnet
Ebbsfleet United
0:1
Dorking Wanderers
Aldershot Town
1:1
Southend
Maidenhead United
0:1
Altrincham
Kidderminster
1:2
Oldham
AFC Fylde
2:2
Boreham Wood
Wealdstone
1:0
Woking
Oxford City
0:4
Gateshead
Rochdale
1:2
Chesterfield
Copa Sudamericana - 1/2 Finals
Corinthians
1:1
Fortaleza
Liga MX
Guadalajara
1:3
Mazatlán F.C.
Super Liga
Ruzomberok
1:2
Slovan Bratislava
Cymru Premier
Penybont FC
1:0
Barry Town
Pontypridd Town
0:1
Newtown
Caernarfon
1:3
The New Saints
Connah's Quay
2:1
Colwyn Bay
Cardiff Metropolitan University
1:1
Haverfordwest County
Norwegian Football Cup - 1/2 Finals
Kjelsas
0:1
Molde
Cupa Romaniei
ACS Progresul Pecica
1:2
Petrolul Ploiesti
SCM Gloria Buzău
1:2
UTA Arad
CS Tunari
1:1
Universitatea Craiova
Corvinul Hunedoara
2:0
Chindia Targoviste
AFC Hermannstadt
1:1
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Bihor Oradea
0:2
FCSB
Ukrainian Cup - Round of 16
Viktoriya Sumy
1:0
FC Mynai
FC Polissya Zhytomyr
5:4
Pen
Dnipro-1
Obolon-Brovar
1:0
Dynamo Kyiv
Chornomorets Odesa
2:1
Kryvbas
Metalist 1925 Kharkiv
0:3
Vorskla Poltava
Slovak Cup - Round 32
Vranov Nad Topl Ou
1:2
Zemplin Michalovce
Lokomotiva Kosice
1:2
Slavoj Trebisov
Fk Raca
0:3
FC ŠTK 1914 Šamorín
Novohrad Lucenec
0:1
FK Pohronie
Snina
1:0
Tatran Presov
League Cup - Quarter-finals
Kilmarnock
1:2
Hearts
Super League
Panetolikos
1:1
OFI
Kifisia
1:1
Lamia
PAOK
3:0
Volos N.F.C.
Olympiakos Piraeus
4:1
Aris Thessaloniki
1st League
APOEL
1:0
Pafos FC
Ligue 2
Rodez
2:1
Troyes
Valenciennes
0:1
Concarneau
Auxerre
4:0
Annecy
FC Paris
0:1
Laval
Quevilly
0:1
Angers
Amiens
0:0
Ajaccio
Guingamp
0:0
Bordeaux
Caen
1:2
Grenoble Foot 38
Bastia
1:4
Pau
Israeli Premier League
Maccabi Haifa
1:1
Bnei Sakhnin
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
FK Tuzla City
2:4
Zrinjski
Siroki Brijeg
0:2
FK Borac Banja Luka
Virsliga
Valmieras
1:1
SK Super Nova
Meistriliga
Tallinna Kalev
2:1
Paide Linnameeskond
Tammeka Tartu
1:2
Flora Tallinn
Parnu Vaprus
3:2
Trans Narva
NIFL Premiership
Loughgall
1:0
Larne
Linfield
2:0
Crusaders
Cliftonville
5:0
Coleraine
First Professional League
FC Hebar Pazardzhik
1:1
Botev Vratsa
Slavia Sofia
0:2
Levski Sofia
Ludogorets
1:1
Lokomotiv Plovdiv
Premier League
Kaizer Chiefs
2:1
Sekhukhune United
Mamelodi Sundowns
3:1
Stellenbosch FC
Algeria - Legue 1
Paradou Ac
1:0
USM Alger
EFL Trophy Northern
Barnsley
3:1
Manchester City (U21)
Bolton Wanderers
8:1
Manchester United (U21)
Cup
Eolikos
3:0
Anagennisi Karditsa
Kozani
1:2
PAE Chania
Larisa
3:0
Tilikratis
Pierikos
0:1
Acharnaikos
Primera A
Unión Magdalena
3:4
Deportivo Cali
Dep. Pasto
1:0
Huila
3rd Liga
Borussia Dortmund II
1:0
MSV Duisburg
Friendlies - women
Saudi Arabia
0:0
India (W)
Super Liga
Novi Pazar
Post
Spartak Subotica
Javor
Post
Fk Imt Beograd
Partizan Beograd
Post
Crvena Zvezda
Premier
Shakhter Soligorsk
2:5
Neman
Ykkonen
SalPa
2:0
KPV Kokkola
Ekenas
1:0
SJK Akatemia
Gnistan
1:1
Mikkelin Palloilijat
TPS
1:3
HIFK Helsinki
JäPS
0:0
FF Jaro
KaPa
1:0
JJK
Nemzeti Bajnokság I
Paks
2:0
Debrecen VSC
Ferencvaros
1:0
Kecskemti
Esiliiga
FCI Levadia II
1:2
Tabasalu
Georgia Erovnuli Liga
FC Gagra
1:0
FC Shukura
Premier league Malta
Hamrun Spartans
3:0
Gudja United
Marsaxlokk
3:1
Sirens
Birkirkara
1:1
Valletta
Mosta Fc
0:3
Sliema Wanderers
Premier League
FC Kyzyl-Zhar SK
1:1
Tobol Kostanay
Astana
5:2
Okzhetpes
Ordabasy
1:0
Maktaaral
Danish Cup
Aarhus Fremad
1:2
Helsingor
Hobro
0:1
Odense
B 93 Kopenhagen
3:5
Pen
Randers
HIK
0:3
Brondby
Naestved
0:2
Midtjylland
Thisted FC
1:3
Silkeborg
Esbjerg
3:4
Viborg
Kings Cup Saudi Arabia - Round of 32
Al Fateh
3:1
Al Akhdoud
Al-Khaleej Saihat
2:0
Al-Adalah
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Clasura
Atletico Fenix
1:2
Los Andes
Serie B
Sudtirol
0:0
Modena
Venezia
1:3
Palermo
Ascoli
2:0
Ternana
Reggiana
0:0
Pisa
Spezia
0:0
Brescia
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Atletico La Paz
1:0
Tlaxcala
Cimarrones de Sonora
3:2
Atletico Morelia
Kuwait Premier League
Al-Arabi Kuwait
4:0
Khaitan
Al Kuwait
2:0
Al Salmiyah
Veikkausliiga
HJK Helsinki
3:0
Honka
Ilves
2:1
IFK Marieham
Superettan
AFC Eskilstuna
1:2
Vasteras
Skovde AIK
4:2
Landskrona Bols
Osters
1:1
Helsingborg
Ostersunds FK
2:0
Brage
Slovenian 1st SNL
NK Rogaska
2:0
NK Bravo
NK Celje
1:3
Aluminij
NK Domzale
0:2
Mura
Premier League
ENPPI
0:0
El Geish
El Gouna FC
0:1
FC Masr
Montenegro Telekom 1st CFL
Arsenal Tivat
2:0
Rudar Pljevlja
Jedinstvo B. Polje
0:1
Decic
Sutjeska
1:1
FK Jezero
Buducnost Podgorica
2:2
Mladost Donja Gorica
Mornar Bar
0:0
Petrovac
Segunda Divisin
Juan Aurich
0:2
Comerciantes FC
Deportivo Coopsol
4:1
Carlos Stein
Comerciantes Unidos
1:0
Universidad San Martin
Nemzeti Bajnokság II
Nyiregyhaza
2:0
MTE 1904
Gyirmot SE
2:1
Ajka
Siofok
2:4
Gyori ETO
Tiszakcske
2:2
Szeged-Csanád
Kozarmisleny
3:0
Pécsi MFC
Csákvár
0:0
Kazincbarcika
Szombathelyi Haladas
2:1
Soroksar
Primera B Clausura
Boca Juniors de Cali
1:0
Cortulua
Leones FC
2:0
Barranquilla Fútbol Club
Faroe Islands Premier League
EB/Streymur
0:2
Klaksvik
Albania Superliga
KF Erzeni
1:2
Skenderbeu Korce
KF Vllaznia
0:2
KF Egnatia
Teuta Durrës
0:0
Kukesi
Second Professional League
Strumska Slava
1:0
Belasitsa Petrich
Spartak Pleven
1:0
CSKA 1948 II
Montana
2:0
Bdin Vidin
Chernomorets Balchik
0:0
Chernomorets Bs
First Amateur Division
Gent U23
4:0
Ur Namur
Royal Knokke
0:0
R.O.C. de Charleroi-Marchienne
Sporting Charleroi U23
2:0
Virton
Seria C Girone B
Juventus U23
2:0
Recanatese
Uzbekistan Super League
Metallurg Bekabad
2:0
FK Andijan
Neftchi Fergana
3:0
Buxoro
Guatemala Liga Nacional
Zacapa
3:1
Antigua
Luxembourg National Division
FC Differdange 03
3:1
Jeunesse Esch
Racing FC Union Luxembourg
2:0
Union Titus Pétange
Wiltz
2:2
Progres Niederkorn
CS Fola Esch
0:1
Victoria Rosport
Una Strassen
1:1
F91 Dudelange
Mondercange
0:6
Swift Hesperange
Paraguay Cup - Round of 16
2 de Mayo
0:1
Deportivo Santaní
Primera B
Deportes Santa Cruz
1:1
San Luis
Rangers de Talca
0:0
Santiago Wanderers
J2 League
Thespakusatsu Gunma
1:1
Zweigen Kanazawa
Tokushima Vortis
0:1
Roasso Kumamoto
Northern Premier League Premier Division
Atherton Collieries
1:2
Bamber Bridge
Marine F.C.
3:2
Radcliffe
Ashton United
2:1
Bradford Park Avenue
Warrington Rylands
1:0
FC United of Manchester
Stafford Rangers
1:2
Hyde United
Morpeth Town
1:1
Guiseley
Workington AFC
2:1
Lancaster City
Whitby
4:2
Marske United
Worksop
2:0
Matlock Town
Ilkeston FC
1:1
Macclesfield Town
Southern League Central Division
AFC Sudbury
1:1
Leiston Fc
Stourbridge
2:2
Telford
Royston Town
2:2
Berkhamsted
Needham Market
6:1
St Ives Town
Kettering
0:4
Hitchin
Coalville
1:2
Stamford
Bromsgrove Sporting FC
3:1
Halesowen Town
Alvechurch
1:0
Leamington
Southern League South Division
Hendon
3:3
Hanwell Town
Bracknell Town
0:3
Beaconsfield Town
Sholing
2:1
Salisbury F.C.
Didcot Town
1:2
Merthyr
Plymouth Parkway
5:0
Dorchester
Walton and Hersham
2:1
Chesham United
Winchester City
2:1
Basingstoke
Swindon Supermarine
2:3
Hednesford Town
Hayes & Yeading
3:0
Harrow Borough
Isthmian League Premier Division
Potters Bar Town
3:3
Folkestone Invicta
AFC Hornchurch
2:1
Dulwich Hamlet
Lewes
3:1
Hastings
Lowland League
Albion Rovers
Post
Edinburgh University
Malaysia Super League
Johor Darul Takzim
4:0
PDRM
Georgia Erovnuli Liga 2
FC Locomotive Tbilisi
1:3
Gareji Sagarejo
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..