App:
Bundesliga
Borussia Dortmund
3:3
SC Paderborn 07
2. Bundesliga
FC Erzgebirge Aue
3:1
FC Sankt Pauli
VfL Bochum
1:1
VfL Osnabrück
3. Liga
Carl Zeiss Jena
0:3
Hallescher FC
Regionalliga Bayern
SV Heimstetten
2:2
Wacker Burghausen
Regionalliga Nordost
Auerbach
3:2
Union Furstenwalde
Regionalliga West
Verl
2:0
Borussia Dortmund II
Championship
FC Fulham
2:1
Queens Park Rangers
Primera Division
Levante
2:1
Mallorca
Ligue 1
Paris Saint-Germain
2:0
OSC Lille
Erste Liga
FC Blau Weiss Linz
2:4
Liefering
Grazer AK
2:2
Amstetten
Kapfenberger SV
2:1
Vorwärts Steyr
Horn
0:1
FC Wacker Innsbruck
Austria Klagenfurt
2:1
Austria Wien II
Super Lig
Galatasaray
0:1
Istanbul Basaksehir
Pro League
FC Brügge
2:0
KV Oostende
Serie B
Delfino Pescara
1:1
Cremonese
Ligue 2
SM Caen
3:3
Le Mans
Berrichonne Châteauroux
1:3
FC Lorient
Chamois Niortais
2:1
Rodez
US Orléans
0:1
FC Valenciennes
FC Paris
2:0
AJ Auxerre
AC Ajaccio
1:1
Clermont Foot 63
ES Troyes
0:4
Chambly Oise
Grenoble Foot 38
1:1
AS Nancy
Segunda Division
Sporting Gijón
0:2
Tenerife
Challenge League
Lausanne Sport
5:0
Wil
Superligaen
FC Nordsjælland
3:0
Randers FC
Second Division B
KVC Westerlo
1:2
OH Leuven
Czech Liga
AC Sparta Praha
3:3
Dynamo České Budějovice
Premier League
FC Tambow
2:3
Lokomotive Moskau
Ekstraklasa
KS Górnik Zabrze
2:2
Wisla Plock SA
KKS Lech Poznan
3:0
GKS Piast Gliwice
Eerste Divisie
FC Omniworld
0:2
FC Den Bosch
De Graafschap
4:1
Jong PSV
FC Dordrecht
2:3
Telstar
SBV Excelsior
1:2
Volendam
FC Eindhoven
0:3
SC Cambuur Leeuwarden
Go Ahead Eagles
1:1
Roda JC Kerkrade
Helmond Sport
1:2
NEC Nijmegen
Utrecht II
2:1
AZ II
MVV
4:0
TOP Oss
NAC
1:2
Jong Ajax
Chinesische Superliga
Henan Jianye
2:1
Tianjin Tianhai
Shandong Luneng
2:0
Chongqing Dangdai Lifan
Shanghai Shenhua
1:2
Beijing Guoan
Wuhan Zall F.C.
2:1
Guangzhou R&F
2. Liga
Vítkovice
1:1
FC Vysocina Jihlava
Usti nad Labem
1:2
FK Slavoj Vysehrad
1. HNL
Dinamo Zagreb
1:1
Hajduk Split
1. Lig
Adanaspor
1:1
Giresunspor
Pokal
Leixões Matosinhos
1:4
CD Santa Clara
Varzim SC
1:0
Loures
National
Pau
1:0
Avranches
AS Beziers
1:4
Lyon-Duchère
Bourg-Péronnas
4:0
Le Puy
Dunkerque
2:2
Bastia-Borgo
Gazelec FC Ajaccio
0:0
Quevilly
Stade Laval
0:0
Creteil
Red Star Paris
2:1
Cholet
FC Villefranche
0:0
Concarneau
1. Division
Defensor Sporting
2:1
Nacional De Football
Juventud
4:2
CA Cerro
Liverpool Montevideo
0:1
Plaza Colonia
Racing Montevideo
0:1
Boston River
Rampla Juniors
2:2
River Plate Montevideo
Cymru Premier
Barry Town
3:0
Penybont FC
Erste Profi-Liga
Arda
2:0
Vitosha Bistritsa
Premier League
Schachtjor Donezk
4:1
FK Lviv
Erste Liga
CFR Cluj
4:0
Chindia Targoviste
Super Liga
Partizan Belgrad
6:2
Javor Ivanjica
Primera Division
Unión La Calera
0:0
Deportes Iquique
Cobresal
3:2
Unión Española
Division Profesional Clausura
General Diaz
1:1
Club Sportivo San Lorenzo
FA Cup
Linlithgow Rose
1:4
Falkirk FC
A-League
Western Sydney Wanderers
2:3
Melbourne City
NIFL Premiership
Glenavon
1:0
Linfield
A Lyga
Žalgiris
5:0
Atlantas
I Liga
Wigry Suwałki
0:3
KS FKS Stal Mielec
Miedz Legnica
1:3
Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie
2:1
Chojniczanka Chojnice
Puszcza Niepolomice
1:2
Odra Opole
B Ethniki
AO Platanias
1:3
Doxa Drama
Indonesien Super Liga
PS TIRA
1:2
PSIS Semarang
Madura United
1:2
Bhayangkara
Premyer Liqa
Sumqayıt
2:1
Qarabağ
Serie B
Brasil de Pelotas
2:2
Atlético GO
CRB
0:0
Figueirense
Primera Division - Clausura
Caracas FC
2:0
Aragua
Segunda Division - Clausura
CА Furrial
2:3
Yaracuyanos
Premier League International Cup
Newcastle U23
1:1
Benfica U23
Liga III - Serie 1
Foresta Suceava
4:1
Somuz Falticeni
Aerostar Bacau
0:1
CMS Focsani 2007
Ceahlaul Piatra Neamt
3:0
Targu Secuiesc
CSM Pascani
0:10
CS Sporting Liesti
FC Botosani II
0:2
Stiinta Miroslava
Husana Husi
3:1
CSM Bacau
Ozana Targu Neamt
3:2
Otelul Galati
Universitatea Dunarea
0:2
Bucovina Rădăuți
Liga III - Serie 2
CS Tunari
4:0
Dacia Unirea Braila
FCSB II
1:3
FC Unirea 2004 Slobozia
Inainte Modelu
1:4
Gloria Popesti Leordeni
Metalul Buzau
1:4
FC Agricola Borcea
AS Mostistea Ulmu
2:0
Axiopolis Cernavoda
Poseidon Mai Limanu
4:1
CS Faurei
Recolta Cheorghe
1:6
CS Afumati
C.S. Viitorul Ianca
2:1
CS Medgidia
Liga III - Serie 3
Vediţa Coloneşti
2:0
Cetate Râșnov
CS Blejoi
2:1
Sporting Rosiori
CSM Slatina
2:0
Unirea Bascov
FC Brasov
2:1
Astra Giurgiu II
FC Pucioasa
7:1
Tractorul Cetate
Voluntari II
1:2
Universitatea Craiova II
Flacăra Moreni
3:0
Balotesti
Progresul Spartac
1:0
FCM Alexandria
Liga III - Serie 4
ACS Ghiroda
1:1
Flacăra Horezu
ACS Poli Timişoara
1:2
Crișul Chișineu-Criș