Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 22.11.2019

România Liga I
CFR Cluj
4:0
Chindia Târgoviște
la TV
Bundesliga
Borussia Dortmund
3:3
SC Paderborn 07
la TV
La Liga
Levante
2:1
Mallorca
la TV
Ligue 1
Paris Saint Germain
2:0
Lille
la TV
Liga III - Seriei I
Foresta Suceava
4:1
Somuz Falticeni
CS Aerostar Bacău
0:1
CMS Focsani 2007
CSM Ceahlăul Piatra Neamț
3:0
Targu Secuiesc
CS Kosarom Pașcani
0:10
CS Sporting Liești
FC Botoșani II
0:2
CS Știința Miroslava
Husana Husi
3:1
CSM Bacău
Ozana Targu Neamt
3:2
Otelul Galati
Universitatea Dunărea
0:2
Bucovina Rădăuți
Liga III - Seriei 2
C.S. Viitorul Ianca
2:1
CS Medgidia
CS Tunari
4:0
Dacia Unirea Braila
FCSB II
1:3
FC Unirea 2004 Slobozia
Inainte Modelu
1:4
Gloria Popesti Leordeni
Metalul Buzau
1:4
FC Agricola Borcea
AS Mostistea Ulmu
2:0
Axiopolis Cernavoda
Poseidon Mai Limanu
4:1
CS Faurei
Recolta Cheorghe
1:6
CS Afumati
Liga III - Seriei 3
CS Blejoi
2:1
Sporting Rosiori
CSM Slatina
2:0
Unirea Bascov
FC Brasov
2:1
Astra Giurgiu II
FC Pucioasa
7:1
Tractorul Cetate
Voluntari II
1:2
Universitatea Craiova II
Flacăra Moreni
3:0
Balotesti
Progresul Spartac
1:0
FCM Alexandria
Vediţa Coloneşti
2:0
Cetate Râșnov
Liga III - Seriei 4
ACS Ghiroda
1:1
Flacăra Horezu
Poli Timisoara
1:2
Crișul Chișineu-Criș
Dumbrăviţa
3:4
Corvinul Hunedoara
Fortuna Becicherecu
0:0
Cetate Deva
Național Sebiș
4:2
ACSO Filiasi
ACS Progresul Pecica
1:2
Gloria Cermei
Șoimii Lipova
4:1
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Viitorul Dăești
0:2
Craiova 1948
Liga III - Seriei 5
Arieșul 1907 Turda
1:1
ACS Comuna Recea
Avântul Reghin
2:1
ACS Industria Galda
CFR Cluj II
0:2
CF Metalurgistul Cugir
Sanmartin
1:2
Minaur Baia Mare
FC Zalău
2:1
CS Sanatatea Cluj
Unirea Dej
0:0
Unirea Alba Iulia
Gloria Bistrita
1:0
CS Luceafarul Oradea
Viitorul Selimbar
4:0
Odorheiu Secuiesc
Prima Ligă Belgiană
Club Brugge
2:0
Oostende
Prima Ligă
FC Tambov
2:3
Lokomotiv Moscova
Cupa Portugaliei
Leixoes
1:4
Santa Clara
Varzim
1:0
Loures
2. Bundesliga
Erzgebirge Aue
3:1
FC St. Pauli
VfL Bochum
1:1
VfL Osnabruck
EFL Championship
Fulham
2:1
Queens Park Rangers
Süper Lig
Galatasaray
0:1
Istanbul Basaksehir
la TV
Serie B
Pescara
1:1
Cremonese
Ligue 2
Ajaccio
1:1
Clermont Foot 63
Troyes
0:4
Chambly Oise
Grenoble Foot 38
1:1
Nancy
Caen
3:3
Le Mans
Chateauroux
1:3
Lorient
Chamois Niortais
2:1
Rodez
Orleans
0:1
Valenciennes
FC Paris
2:0
Auxerre
Premier Liga
Șahtar Donețk
4:1
FK Lviv
Superliga Daneză
Nordsjaelland
3:0
Randers
Segunda División
Sporting Gijon
0:2
Tenerife
Prima Ligă
Sparta Praha
3:3
Dynamo České Budějovice
Ekstraklasa
Gornik Zabrze
2:2
Wisla Plock
Lech Poznan
3:0
Piast Gliwice
Eerste Divisie
Go Ahead Eagles
1:1
Roda
Helmond Sport
1:2
NEC Nijmegen
Jong Utrecht
2:1
Jong AZ
MVV Maastricht
4:0
TOP Oss
NAC Breda
1:2
Jong Ajax
Almere City
0:2
Den Bosch
De Graafschap
4:1
Jong PSV
Dordrecht
2:3
Telstar
Excelsior
1:2
Volendam
FC Eindhoven
0:3
Cambuur
Cupa Scoției
Linlithgow Rose
1:4
Falkirk
Prva HNL
Dinamo Zagreb
1:1
Hajduk Split
Superliga Serbiei
Partizan Beograd
6:2
Javor
SuperLiga Chineză
Henan Jianye
2:1
Tianjin Tianhai
Shandong Luneng
2:0
Chongqing Lifan
Shanghai Shenhua
1:2
Beijing Guoan
Wuhan Zall F.C.
2:1
Guangzhou R&F
3. Liga Germania
Carl Zeiss Jena
0:3
Hallescher FC
Regionalliga Bayern
SV Heimstetten
2:2
Wacker Burghausen
Regionalliga Nordost
Auerbach
3:2
Union Furstenwalde
Regionalliga West
Verl
2:0
Borussia Dortmund II
Brazilia Serie B
Sao Bento
4:1
Londrina
Brasil de Pelotas
2:2
Atletico GO
1. Lig Turcia
Adanaspor
1:1
Giresunspor
Divizia Secundă Belgiană
Westerlo
1:2
OH Leuven
Prima Ligă Țara Galilor
Barry Town
3:0
Penybont FC
A-League Australia
Western Sydney Wanderers
2:3
Melbourne City
Prima Ligă
Arda
2:0
Vitosha Bistritsa
Primera División
Montevideo Wanderers
2:1
Danubio
Defensor Sporting
2:1
Nacional De Football
Juventud
4:2
CA Cerro
Liverpool Montevideo
0:1
Plaza Colonia
Racing Montevideo
0:1
Boston River
Rampla Juniors
2:2
River Plate Montevideo
Primera División
Unión La Calera
0:0
Deportes Iquique
Cobresal
3:2
Union Espanola
Division Profesional
General Diaz
1:1
Club Sportivo San Lorenzo
NIFL Premiership
Glenavon FC
1:0
Linfield
Championnat National
Pau
1:0
Avranches
AS Beziers
1:4
Lyon la Duchere
Bourg en Bresse Peronnas
4:0
Le Puy
Dunkerque
2:2
Bastia-Borgo
Gazelec Ajaccio
0:0
Quevilly
Laval
0:0
Creteil
Red Star FC 93
2:1
Cholet
FC Villefranche
0:0
Concarneau
Superliga Indoneziei
PS TIRA
1:2
PSIS Semarang
Madura United
1:2
Bhayangkara
2. League Cehia
Vítkovice
1:1
Vysocina Jihlava
Usti nad Labem
1:2
FK Slavoj Vysehrad
Prima Ligă Azerbaijan
Sumqayıt
2:1
Qarabag
Erste Liga
Austria Klagenfurt
2:1
Austria Wien II
FC Blau-Weiss Linz
2:4
Liefering
Grazer AK
2:2
Amstetten
Kapfenberger SV
2:1
Vorwärts Steyr
SV Horn
0:1
Wacker Innsbruck
Challenge League
Lausanne-Sport
5:0
FC Wil
Primera Division - Clausura Venezuela
Caracas FC
2:0
Aragua
Grecia Football League
AO Platanias
1:3
Doxa Drama
I liga Polonia
Wigry Suwalki
0:3
Stal Mielec
Puszcza Niepolomice
1:2
Odra Opole
Miedz Legnica
1:3
Sandecja Nowy Sacz
Podbeskidzie
2:1
Chojniczanka Chojnice
Premier League International Cup
Newcastle U23
1:1
Benfica U23
A Lyga Lituania
Zalgiris Vilnius
5:0
Atlantas
Segunda Division - Clausura Venezuela
CА Furrial
2:3
Yaracuyanos
Premier League 2 Division 1
Brighton U23
3:5
Liverpool U23
Blackburn U23
0:3
Manchester City U23
Everton U23
1:3
Tottenham (U23)
Premier League 2 Division 2
Fulham U23
1:1
Swansea U23
Manchester United (U23)
3:0
Sunderland U23
West Ham U23
4:0
Aston Villa U23
Liga a treia - Sud-Est
Sozopol
1:0
Zagorets Nova Zagora
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..