Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 03.04.2024

Cupa României - Sferturi de finală
Craiova 1948
2:4
Pen
Voluntari
la TV
FC Universitatea Cluj
1:0
Hermannstadt
la TV
Premier League
Arsenal
2:0
Luton Town
la TV
Brentford
0:0
Brighton
la TV
Manchester City
4:1
Aston Villa
la TV
Coppa Italia - 1/2 Finals
Fiorentina
1:0
Atalanta
la TV
Cupa Germaniei - 1/2 Finals
Bayer Leverkusen
4:0
Fortuna Duesseldorf
Eredivisie
Heracles
5:0
AZ Alkmaar
la TV
Utrecht
5:1
PEC Zwolle
Heerenveen
3:3
Twente
Süper Lig
Sivasspor
1:0
Fatih Karagumruk
Kayserispor
0:2
Kasimpasa
Konyaspor
1:3
Trabzonspor
Fenerbahce
4:2
Adana Demirspor
la TV
Cupa Libertadores
Cobresal
1:1
Barcelona Guayaquil
Millonarios
1:1
Flamengo
The Strongest
2:0
Gremio
Deportivo Táchira
0:2
River Plate
Universitario de Deportes
2:1
L.D.U. Quito
Cupa Portugaliei - 1/2 Finals
Guimaraes
0:1
FC Porto
Copa Sudamericana
Belgrano Cordoba
0:0
Internacional
Club Nacional
2:3
Argentinos Juniors
Sportivo Ameliano
1:4
Atletico Paranaense
Racing Montevideo
1:1
Corinthians
Cesar Vallejo
0:1
Defensa Y Justicia
Prima Ligă
Krumovgrad
3:2
FC Hebar Pazardzhik
CSKA-Sofi
1:2
Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets
5:1
Levski Sofia
Cupa Franței - 1/2 Finals
Paris Saint Germain
1:0
Rennes
Cupa Ungariei - Sferturi de finală
Vasas
2:4
DOE
Paks
Diosgyori
0:2
Ferencvaros
Superliga Elvețiană
Servette FC
1:2
FC Stade Lausanne-Ouchy
Zurich
0:0
Winterthur
J1 League
Machida Zelvia
1:2
Sanfrecce Hiroshima
Shonan Bellmare
1:2
Tokyo Verdy
Sagan Tosu
0:0
Vissel Kobe
Gamba Osaka
0:0
Kyoto Sanga
Jubilo Iwata
2:0
Albirex Niigata
Kashiwa Reysol
1:1
Cerezo Osaka
Yokohama Marinos
0:0
Kawasaki Frontale
Avispa Fukuoka
1:0
Kashima Antlers
Consadole Sapporo
1:2
Nagoya Grampus
Tokyo
2:1
Urawa Red Diamonds
Cupa Rusiei
Ural
1:0
Lokomotiv Moscova
Baltika Bfu Kaliningrad
0:1
CSKA Moscow
Spartak Moscow
1:2
Zenit
Croatian Football Cup - 1/2 Finals
Lokomotiva Zagreb
0:1
HNK Rijeka
Hajduk Split
0:1
Dinamo Zagreb
Cupa Austriei - 1/2 Finals
Leoben
0:3
Rapid Wien
Cupa Poloniei - 1/2 Finals
Wisla Krakow
2:1
Piast Gliwice
Pogon Szczecin
2:1
DOE
Jagiellonia
Cupa Sloveniei - Sferturi de finală
HIT Gorica
4:1
Radomlje
Luka Koper
4:5
Pen
Mura
Saudi Professional League
Al-Shabab Riyadh
1:0
Al Riyadh
Al Fateh
1:0
Al Ettifaq
1. Lig Turcia
Tuzlaspor
1:1
Umraniyespor
Adanaspor
1:0
Eyupspor
Kocaelispor
3:2
Goztepe
Altay
0:6
Bandirmaspor
Superliga Serbiei
Mladost Lucani
2:0
Radnicki 1923
Vozdovac
2:3
Partizan Beograd
Spartak Subotica
1:2
Radnicki Nis
Steaua Roșie Belgrad
2:0
Fk Imt Beograd
Grecia playoffs
Olympiakos Piraeus
3:0
Aris Thessaloniki
PAOK
3:1
Lamia
Panathinaikos
2:1
AEK Athens
Cupa Cehiei - 1/2 Finals
Opava
0:2
Sparta Praha
Cupa Ucrainei - 1/2 Finals
Șahtar Donețk
4:1
Chornomorets Odesa
A-League Australia
Perth Glory
1:1
Sydney
Serie C Grup B
Juventus U23
2:0
Virtus Entella
Rimini
5:0
Olbia
Serie C Grup
Triestina
1:1
Atalanta (U23)
Israel State Cup - Sferturi de finală
Hapoel Petah Tikva
0:1
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Haifa
1:3
Maccabi Netanya
Armenian Premier League
Ararat Yerevan
0:0
Fc Urartu
Virslīga
Metta
0:1
BFC Daugavpils
Rigas FS
5:1
Jelgava
Muntenegru League One
Arsenal Tivat
4:2
Rudar Pljevlja
Jedinstvo Bijelo Polje
0:2
Decic
Sutjeska
2:1
FK Jezero
Mornar Bar
1:0
Petrovac
Buducnost Podgorica
1:2
Mladost Donja Gorica
Muntenegru League Two
FC Podgorica
15:00
Berane
Lovcen
16:00
Iskra Danilovgrad
FK Internacional
16:00
Bokelj
Grbalj
17:00
KOM
FK Otrant-Olympic
17:00
Igalo
Cipru play-offs
Ethnikos Achnas
1:2
Doxa Katokopias
Karmiotissa Polemidion
0:0
AEL Limassol
Othellos Athienou
0:1
Apollon Limassol
Turcia TFF 2. LIG Grup Alb
Afjet Afyonspor
15:00
Altinordu
Zonguldak Kömürspor
15:00
Bursaspor
İçel İdmanyurdu
15:00
Karacabey
Esenler Erokspor
15:00
Beyoglu Yeni Carsi FK
Kirklarelispor
15:00
Bucaspor
Kırşehir Belediyespor
15:00
Adiyaman FK
Diyarbekirspor
15:00
Nazilli Belediyespor
Hekimoğlu Trabzon
15:00
Ankara Demirspor
Turcia TFF 2. LIG Grup Red
76 Igdir Belediyespor
13:00
İskenderun FK
Menemen Belediye
15:00
Duzcespor
Somaspor
0:0
68 Aksaray Belediyespor
Kastamonuspor
15:00
Uşakspor
Etimesgut Belediyespor
0:0
Isparta 32 Spor
Fethiyespor
15:00
Amedspor
24 Erzincanspor
15:00
Karaman Belediyespor
Inegolspor
0:0
Belediye Derincespor
Denizlispor
15:00
Sarıyer
Pro League
Aluminium Arak
1:1
Havadar SC
Tractor Sazi
0:0
Sepahan
Africa de Sud Premier League
TS Galaxy F.C.
3:0
Royal AM
Chippa United
2:0
Cape Town Spurs
Golden Arrows
2:2
Supersport United
Moroka Swallows
1:1
Orlando Pirates
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Tapatio
0:0
Club Atlante
Cimarrones de Sonora
2:1
Atletico La Paz
Dorados
1:3
Alebrijes Oaxaca
Prva Liga
OFK Vršac
17:00
Graficar Beograd
Mladost Novi Sad
17:00
OFK Beograd
Smederevo 1924
17:00
Tekstilac Odžaci
Indjija
17:00
Jedinstvo Ub
Radnicki Sremska Mitrovica
17:00
Kolubara
Macva
19:00
Proleter Novi Sad
K League 1
Gangwon Fc
3:0
Daegu FC
FC Seoul
5:1
Sangju Sangmu
Gwangju
2:3
Incheon United
Jeju United
2:0
Jeonbuk
CONCACAF Champions League - Sferturi de finală
Columbus Crew
1:1
UANL Tigres
New England Revolution
0:4
Club America
Super League India
Kerala Blasters
2:4
East Bengal
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Apertura
Atletico Fenix
1:1
Deportivo Armenio
Georgia Erovnuli Liga
Samtredia
2:0
FC Samgurali Tskhaltubo
Telavi
1:0
FC Gagra
Dinamo Tbilisi
2:2
FC Dila Gori
Euro 2023 U19 Women
Norvegia U19 (W)
4:0
Cehia U19 (W)
Premier League Egipt
Ismaily
2:1
Smouha
Ceramica Cleopatra
1:1
FC Masr
El Gouna FC
1:2
Al Mokawloon
U.S. Open Cup
Richmond Kickers
5:2
Maryland Bobcats FC
National League North
Banbury United
1:2
Hereford
National League South
Taunton Town
0:1
Maidstone United
Greece Super League 2 Group
Panathinaikos B
3:0
Giouchtas
Olympiakos B
1:3
Egaleo
Kalamata
0:1
Ilioupolis
Greece Super League 2 Group A
Larisa
2:2
Levadiakos
AEK Athens B
3:3
Makedonikos Neapolis
Kampaniakos
0:1
Eolikos
Anagennisi Karditsa
0:0
AEP Iraklis 1908 PAE
PAOK B
4:2
Kozani
Regionalliga Nord
Hamburger SV II
0:0
SV Meppen
Regionalliga Southwest
FC 08 Homburg
0:3
SGV Freiberg
TSG Balingen
2:3
Eintracht Frankfurt II
Stuttgarter Kickers
1:0
Barockstadt Fulda-Lehnerz
J2 League
JEF United Chiba
8:0
Tochigi Sc
Kagoshima United
0:1
Ventforet Kofu
Fagiano Okayama
1:3
Yokohama FC
Thespakusatsu Gunma
0:2
Oita Trinita
Blaublitz Akita
1:1
Mito HollyHock
Iwaki
3:0
Fujieda Myfc
V-Varen Nagasaki
2:0
Montedio Yamagata
Shimizu
1:1
Tokushima Vortis
Renofa Yamaguchi
1:2
Roasso Kumamoto
Vegalta Sendai
1:2
Ehime Fc
Taiwan Premier League
Chonburi
2:0
Chiangrai United
Khon Kaen United
4:0
Police Tero
BG Pathum United
1:1
Buriram United
Albania Superliga
FK Dinamo Tirana
1:0
Teuta Durrës
Nigeria Premier League
Akwa United
0:1
Doma United
Bayelsa United
1:0
Heartland
Sporting Lagos
1:1
Lobi Stars
Enyimba
5:0
Kano Pillars
Abia Warriors
1:0
Plateau United
Enugu Rangers
2:0
Sunshine Stars
Shooting Stars
2:0
Kwara United
Bendel Insurance
1:3
Niger Tornadoes FC
Highland League
Brora Rangers
22:00
Deveronvale
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..