Мобилно приложение:
Първа лига
Ботев (Враца)
12:00
Славия
Арда (Кърджали)
14:15
ЦСКА-София
Левски
16:30
Витоша (Бистрица)
Втора лига
Ботев (Гълъбово)
14:00
Лудогорец II
Струмска слава
14:00
Септември (София)
Монтана
15:00
Кариана Ерден
Висша лига
Норич
16:00
Шефилд Юнайтед
Астън Вила
16:00
Лестър
Нюкасъл
16:00
Саутхямптън
Брайтън
18:30
Уулвърхемптън
Бундеслига
Унион Берлин
16:30
Кьолн
Вердер
19:00
Падерборн
Серия А
Лече
13:30
Дженоа
Сасуоло
16:00
Каляри
Спал 2013
16:00
Бреша
Торино
16:00
Фиорентина
Сампдория
19:00
Парма
Болоня
21:45
Милан
Ла лига
Ейбар
13:00
Хетафе
Бетис
15:00
Атлетик Билбао
Валядолид
17:00
Реал Сосиедад
Леганес
19:30
Селта Виго
Осасуна
22:00
Севиля
Франция Лига 1
Реймс
16:00
Сент Етиен
Нант
18:00
Дижон
Марсилия
22:00
Бордо
Купа на Франция
Жонес Еволюшън
0:0
14'
Белфорт
Сaнлис
14:30
Льо Портал Стад
Реймс Сейнт-Ан
14:30
Дюнкерк
Нантер
14:30
Бастия-Борго
Линас Монтхери
14:30
Еврьо
Диеп
14:45
Ланс
Олимпик де Валенс
15:00
ФК Париж
АФ Вироа
15:30
Версайлес
Ле Арбиер
16:00
Льо Ман
Страсбург Ваубан
16:00
Нанси
Туркоан
16:00
Валенсиен
Сейнт Пиер
16:30
Тан
Ередивизия
Витес
13:15
Фейенорд
Грьонинген
15:30
Утрехт
Валвийк
15:30
Хееренвеен
Спарта Ротердам
17:45
Хераклес
Португалия Супер Лига
Витория Гимараеш
17:00
Портимонензе
Пасош Ферейра
17:00
Витория Сетубал
Спортинг Лисабон
19:30
Морейрензе
Белененсес
22:00
Порто
Русия Премиер Лига
Криля Советов
13:00
Урал
ФК Сочи
15:30
Рубин Казан
Спартак Москва
18:00
Ростов
Втора Бундеслига
Динамо Дрезден
14:30
Сандхаузен
Регенсбург
14:30
Санкт Паули
Веен Вийсбаден
14:30
Дармщадт
Чемпиъншип
Уест Бромич Албиън
14:00
Суонзи
Турция Супер Лига
Коняспор
13:00
Газисехир Газиантеп
Анталияспор
15:30
Трабзонспор
Денизлиспор
15:30
Истанбул ББ
Касъмпаша
18:00
Бешикташ
Белгия Про Лига
Мускрон-Перувелц
15:30
Стандарт Лиеж
Андерлехт
19:00
Шарльороа
Юпен
21:00
Остенде
Гърция Суперлига
Ламия
15:00
ОФИ Крит
Астерас Триполис
17:15
Лариса
Атромитос
19:30
Арис Солун
Волос
19:30
Панатинайкос
Серия Б
Юве Стабия
16:00
Фрозиноне
Пиза
16:00
Виртус Ентела
Порденоне
22:00
Кротоне
Австрия Бундеслига
Щурм Грац
15:30
Алтах
Матерсбург
15:30
Адмира Вакер Мьодлинг
Рапид Виена
18:00
Аустрия Виена
Украйна Премиер лига
Мариупол
14:00
ФК Лвов
Карпати
14:00
Десна
Динамо Киев
17:00
Зоря Луганск
Дания Суперлига
Силкеборг
13:00
Рандерс
Архус
15:00
Люнгби
Сондериск
15:00
Есберг
Нордселанд
17:00
Копенхаген
Брьондби
19:00
Мидтиланд
Испания Сегунда Дивизион
Хирона
13:00
Луго
Депортиво Ла Коруня
17:00
Сарагоса
Лас Палмас
19:00
Нумансия
Кадис
22:00
Елче
Аржентина Суперлига
Атлетико Тукуман
00:40
Нюелс Олд Бойс
Талерес де Кордоба
00:40
Унион Санта Фе
Ланус
02:45
Расинг Клуб
Дефенса и Хустисия
22:35
Годой Круз
Химнасия Ла Плата
22:35
Сентрал Кордоба
Чехия Лига 1
Динамо Чешке Будейовице
15:30
Прибрам
Карвина
15:30
Сигма Оломуц
Спарта Прага
18:00
Млада Болеслав
Бразилия Серия А
Авай
21:00
Атлетико Паранаенсе
Ботафого
21:00
Сеара
Коринтианс
21:00
Флуминензе
Крузейро
21:00
Палмейрас
Центро Спортиво Алагоано
21:00
Сао Пауло
Форталеса
21:00
Байя
Гояс
21:00
Гремио
Интернасионал
21:00
Атлетико Минейро
Сантош
21:00
Фламенго
Вашко Да Гама
21:00
Чапекоензе
Полша Екстракласа
Краковия
13:30
Раков Честочова
Погон Шчечин
16:00
Пяст Гливице
Шльонск Вроцлав
18:30
Легия Варшава
Румъния Лига 1
Ботошани
17:30
Клуж
Астра Гюргево
20:30
Университатя Крайова
Купа на Лигата
Рейнджърс
17:00
Селтик
Швейцарска Супер Лига
Базел
17:00
Сион
ФК Тюн
17:00
Санкт Гален
Цюрих
17:00
Сервет
Хърватска 1 HNL
Осиек
16:00
Локомотива Загреб
Риека
18:30
Истра 1961
Сърбия Супер лига
Рад Белград
14:30
Партизан
Явор
16:00
Вождовац
Напредак Крушевац
16:00
Мачва Шабац
Пролетер Нови Сад
16:00
Чукарички
Раднички Ниш
16:00
Младост Лучани
Радник Сурдулица
16:00
Инджия
Бака Топола
16:00
Войводина
Словакия Цоргон лига
Сеница
16:00
Жилина
ОТП Банк лига
Ференцварош
16:45
Пушкас Академия
Германия Трета Лига
Валдхоф Манхайм
14:00
Айнтрахт Брауншвайг
Дуисбург
15:00
Байерн Мюнхен II
Регионална лига Север
Вольфсбург II
15:00
Вердер Бремен II
Санкт Паули II
15:00
Любек
Хановершер
отл
Хамбургер II
Регионална лига Североизток
БСГ Хеми Лайпциг
14:30
Вакер Нордхаузен 90
Германия Халберщад
14:30
Оптик Ратенов
Рот-Вайс Ерфурт
14:30
Виктория Берлин
БабелсБерг 03
14:30
Динамо Берлин
Лихтенберг 47
14:30
Ауербах
Унион Фюрстенвалде
14:30
Меуселвитц
Регионална лига Югозапад
Фрайбург II
15:00
Елверсберг
Регионална лига Запад
Борусия Дортмунд II
15:00
Рот Вайс Есен
Испания Секунда Дивизион B група 2
Баракалдо
18:00
Реал Юнион
Калаора
18:00
Туделано
Испания Секунда Дивизион B група 1
Мелиля
12:30
Атлетико Балеарес
Пеня Депортива
12:30
Расинг Ферол
Хетафе Б
12:30
Атлетико Мадрид II
Селта Виго II
13:00
Овиедо Б
Райо Махадаонда
13:00
Сан Себастиан де лос Рейес
Лангрео
13:00
Коруксо
Лас Розас
13:00
УД Ибиса
Лас Палмас II
14:00
Понтеведра
Испания Секунда Дивизион B група 3
Еспаньол Б
13:00
Еркулес
Химнастик
13:00
Виляреал Б
Валенсия Местая
13:00
Барселона Б
Ехеа
13:00
АЕ Прат
Олот
13:00
Ориуела
Кастельон
18:00
Андора
Лейда Еспортиу
18:00
Ебро
Ла Нусия
18:00
Лагостера
СФ Бадалона
18:00
Леванте Б
Испания Секунда Дивизион B група 4
Йеклано Депортиво
13:00
Виляррубия
Кадис Б
17:00
Марбея
Бадахос
18:00
Гранада II
Кордоба
18:00
Атлетико Санлукеньо
Сан Фернандо
18:00
Дон Бенито
Талавера
18:00
Мерида
Алхесирас
18:00
Линенсе
Реал Мурсия
19:00
Картахена
Вилярробледо
20:00
УКАМ Мурсия
Турция 1.Лига
Османлиспор
13:00
Алтай
Алтънорду
15:30
Аданаспор
Бурсаспор
15:30
Гиресунспор
Адана Демирспор
18:00
Ерзурум ББ
Белгия Б
Вестерло
17:00
Юнион Синт Гилис
Беларус Висша Лига
Днияпро Могильов
13:00
Рух Брест
Купа на Норвегия
Хаугесунд
14:15
Викинг
Австралия А лига
Уестърн Юнайтед
07:00
Мелбърн Виктори
Аделайд Юнайтед
09:00
Нюкасъл Джетс
Серия С Група Б
Падова
16:00
Имолезе
Пиаченца
16:00
Римини
Равена
16:00
Зюдтирол
Виченца Виртус
18:30
Фералписало
Триестина
18:30
Модена
Вис Пезаро
18:30
Карпи
Фермана
18:30
Арциняно Валчиампо
Виртус Верона
18:30
Реджо Аудаче
Серия С Група А
Арецо
16:00
Гоцано
Ювентус U23
16:00
Карарезе
Про Патрия
16:00
Новара
Леко
16:00
Олбиа
Албинолефе
18:30
Ренате
Монца
18:30
Гиана Ерминио
Перголетезе
18:30
Алесандрия Калчо
Серия С Група С
Авелино
15:30
Сикула Леонцио
Катания
16:00
Ренде
Реджина
16:00
Витербесе
Риети
16:00
Бисчеглие
Вибонезе
16:00
Терамо
Виртус Франкавила
16:00
Кавезе
Пичерно
16:00
Монополи
Бари
18:30
Потенца
Тернана
18:30
Касертана
Кипър
Омония
16:00
Докса
Аполон
18:00
АЕК Ларнака
Израел Премиер Лига
Апоел Хадера
19:45
Апоел Тел Авив
Ашдод
20:15
Бейтар Йерусалим
Чили Примера дивизион
ОХигинс
0:0
Палестино
Курико Унидо
0:0
Унион Еспаньола
Унион Ла Калера
0:0
Аудакс Италиано
Хуачипато
0:0
Евертън Чили
Универсидад де Консепсион
0:0
Кокимбо Унидо
Кобресал
0:0
Универсидад де Чили
Антофагаста
0:0
Коло Коло
Депортес Икике
0:0
Католика Чили
Босна и Херцеговина Премиер Лига
ФК Борац Баня Лука
16:00
Слобода Тузла
Турция 2.Лига - Бяла група
Гюмюшханеспор
12:00
Шанлъурфаспор
Тарс Идман Юрду
12:30
Зонгулдак Комюрспор
1922 Коняспор
12:30
Саръйер
Йени Чорумспор
12:30
Самсунспор
Афжет Афйонспор
12:30
Санчактепе Беледиеспор
Маниса Буюкшехир Беледийе
12:30
Инегюлспор
Пендикспор
12:30
Хекимоглу Трабзон
Амедспор
13:00
Киркларелиспор
2.Лига - Червена група
Сивас Беледиеспор
11:30
Бандърмаспор
Ван Спор
12:00
Тузласпор
Ергин Велимесе Спор
12:30
ББ Бодрумспор
Етимесгут Беледиеспор
12:30
Киршехир Беледийеспор
Еюпспор
12:30
Елязъгспор
Ушакспор
12:30
Карабюкспор
Кастамонуспор
12:30
Байбурт Йозел Идареспор
Анкара Демирспор
12:30
Нигде Анадолу
Сакаряспор
13:00
Караманмараспор
Мексико Лига 1 - плейофи
Некакса
04:30
Монтерей
Португалия Лига 2 Хонра
Фейренсе
13:15
Бенфика Б
Академика Коимбра
17:00
Каса Пиа
Лейшоеш
17:00
Академико Висеу
Мафра
17:00
Ещорил
Варзим
19:15
Спортинг Ковиля
Южна Африка
Полокване Сити
15:30
Марицбург Юнайтед
Индонезия Лига 1
ПСИС Семаранг
10:30
Арема
Персеру Бадак Лампунг
10:30
Персия Джакарта
Персебая Сурабая
13:00
Бхаянгкара
Бали Юнайтед
15:30
Персипура Джаяпура
Висша Лига
Сумгайът
13:00
ФК Габала
Зира
13:00
Сабаил
Сабах
15:00
Нефтчи Баку
Северна Македония Първа Лига
Ренова
14:00
Работнички
ФК Струга
14:00
Борец Велес
Шкупи
14:00
Македония Гьорче Петров
Вардар
14:00
Шкендия Тетово
Африка Купа на Конфедерации
ЕСАЕ
15:00
ДК Мотема Пембе
Занако
15:00
Ренесанс Беркан
Ениймба
15:00
Сан-Педро
Ал-Масри
18:00
Енугу Рейнджърс
Джолиба
18:00
Бидвест Уитс
Хороя
18:00
Ал-Насър Бенгази
Парадоу
21:00
Хасания Агадир
ФК Пирамидс
21:00
Нуадибу
Швейцария Challenge League
Лозана
16:00
Вадуц
Винтертур
16:00
Стад Лозана Уши
Еквадор - Първа дивизия
ЛДУ Кито
02:00
Аукас
Индия Супер Лига
Хайдерабад
16:00
Гоа
Аржентина - Примера Б Насионал
Алмагро
0:0
4'
Тигре
Естудиантес Буенос Айрес
22:00
Гилерме Браун
Аржентина - Примера Б Метрополитана
Комуникасионес
22:00
Лос Андес
Дефенсорес Унидос
22:00
Тристан Суарес
Сан Мигел
22:00
Хосе де Ургуиза
Аржентина - Дивизия 3 - Торнео Федерал А
Дефенсорес Вила Рамало
01:00
Ювентуд Унида
Бока Унидос
02:30
Дъглас Хайг
Чако Фор Евер
02:45
Дефенсорес де Пронунчиаменто
Гърция 2 Лига
Аполон Лариса
15:00
Аполон Понтоу
Аполон Смирнис
15:00
А.Е. Караискакис
АО Платаниас
15:00
Керкира
Ялисос
15:00
Верия
Пас Янина
17:30
Докса Драма
Перу - Секунда Дивизион
Депортиво Бинасионал
22:00
Алианса Лима
Купа на Персийския залив
Бахрейн
0:2
Саудитска Арабия
Румъния Лига II