Мобилно приложение:
Лига Европа
Сабуртало
0:2
Арарат-Армения
Атромитос
0:2
Легия Варшава
Витория Гимараеш
6:0
Вентспилс
УЕФА Суперкупа
Ливърпул
5:4
СД
Челси
Копа Судамерикана
Индепендиенте дел Вале
1:0
Индепендиенте
Швейцарска Супер Лига
Цюрих
2:1
Санкт Гален
Приятелски
Докса
6:0
Алки Ороклинис
Еносис Неон Паралимни
4:2
Ермис Арадипоу
Анагениси Деринея
0:4
Анортозис
Етникос Ахнас
3:1
Неа Саламис
Картахена
1:2
Еркулес
УКАМ Мурсия
2:2
Валенсия Местая
Норвегия Eliteserien
Викинг
2:1
Сарпсборг
Стабек
1:1
Волеренга
Кристиансунд
1:2
Бодьо Глимт
Китай - Супер лига
Гуижоу Рене
1:2
Хъбей Чайна Форчън
Шънджън
4:0
Гуанджоу Р&Ф
Шанхай СИПГ
5:1
Тиянджин Теда
Купа на Швеция
Стоксунд
0:1
Йостерсундс
Карлщад Юнайтед
2:3
АФК Ескилстюна
Лундс
0:1
Варбери
Купа на Аржентина
Бока Хуниорс
1:3
СД
Алмагро
Купа на Словения
Видем при Птую
1:4
Табор Сежана
Блед
1:3
Целие
Добровце
0:10
Радомлье
Брежице
1:2
Триглав Кранж
Одранци
1:3
Алумини
Песница
1:5
Хит Горица
Толмин
3:2
НК Шампион Целе
Град
1:4
Кършко
Шенчур
0:1
Нафта
Бистрица
3:4
СД
Брда
Копер
6:0
Белтинци
Регионална лига Бавария
Аугсбург II
3:3
Илертисен
Регионална лига Север
Хайдер
0:4
Любек
Алтона 93
2:1
Дрохтерсен
Регионална лига Югозапад
Балингер
1:2
Кикерс Офенбах
Сарбрюкен
3:0
ФСВ Франкфурт
Фрайбург II
2:2
ФК 08 Хомбург
Улм 1846
2:0
Пирмазенс
Майнц 05 II
1:0
Балинген
Аален
2:2
Елверсберг
Бразилия Серия Б
Атлетико ГО
2:0
Оесте
Коритиба
2:0
Гремио Еспортиво Бразил
Дания Първа Дивизия
Вейле
0:1
Фредериция
Купа на Япония
Токио
0:1
Вентфорет Кофу
Саган Тосу
1:0
СП
Кашива Рейсол
Санфрече Хирошима
2:1
Цвайген Каназава
Шимицу
1:0
Ависпа Фукуока
Урава Ред Дайъмъндс
2:1
Мито Холихок
Висел Кобе
4:0
Омия Ардия
Йокохама Маринос
2:1
ФК Йокохама
Серезо Осака
3:0
Ренофа Ямагучи
Лига Про Купа
Арциняно Валчиампо
2:1
Модена
Паганезе
2:2
Авелино
Черна гора 1-ва лига
Гарбал Радановци
1:1
ФК Подгорица
Будучност Подгорица
3:1
Ком
Петровац
0:2
Зета
ОФК Титоград Подгорица
0:1
Рудар Плевля
Купа на Исландия
Хафнарфьордур
3:1
КР Рейкявик
Копа Мексико
Керетаро
3:2
Тихуана
Леонес Негрос
0:1
Кафеталерос де Чиапас
УНАМ Пумас
1:0
Потрос УАЕМ
Атланте
0:2
Хуарез
Симаронес де Сонора
0:1
Монаркас Морелия
Пачука
3:1
Закатепек 1948
Некакса
2:2
Дорадос
Русия Първа Дивизия
СКА Хабаровск
1:2
Мордовия
Луч Владивосток
1:1
Чайка Песчанокопское
Том Томск
0:0
Химки
Спартак Москва II
1:2
Текстилщик Иваново
Нефтехимик Нижнекамск
1:2
Ротор Волгоград
Шиник Ярославл
0:0
Енисей Красноярск
Чертаново Москва
1:2
Краснодар 2
Факел
0:2
Армавир
Торпедо Москва
3:1
Авангард Курск
Балтика
2:1
Нижни Новгород
Примера Б Класура
Леонес
2:3
Куиндио
Купа на Колумбия
Депортиво Пасто
4:3
СД
Ла Екуидад
Орсомарсо
0:5
Толима
Реал Сан Андрес
0:1
Депортиво Кали
Южна Африка
Чипа Юнайтед
1:1
Мамелоди Съндаунс
Полокване Сити
0:1
Бидвест Уитс
Суперспорт Юнайтед
3:0
Орландо Пайретс
Индонезия Лига 1
Персипура Джаяпура
2:0
Калтенг Путра
ПСМ Макасар
2:1
Барито Путера
Персиб Бандунг
2:2
Пусамания Борнео
Сърбия Първа лига
Златибор
1:0
Земун
Раднички 1923
0:4
Динамо Вране
Синделич Белград
1:1
Раднички Пирот
Жарково
0:0
Нови Пазар
Колубара
0:0
Будучност Добановци
Траял Крушевац
1:0
Графичар
Бачка Паланка
3:0
Смедерево 1924
Металац
1:3
Кабел Нови Сад
Купа на Западна Азия