Mobil uygulama:
Copa Sudamericana
Independiente del Valle
1:0
Independiente
UEFA Europa League
Guimaraes
6:0
Ventspils
Saburtalo
0:2
FC Ararat-Armenia
Atromitos Athinon
0:2
Legia Warszawa
UEFA Super Cup
Liverpool
5:4
Pen
Chelsea
Regionalliga Bayern
Augsburg II
3:3
FV Illertissen
Süper Lig
Zurich
2:1
St Gallen
İsveç Kupası
IFK Stocksund
0:1
Ostersunds FK
Carlstad United
2:3
AFC Eskilstuna
Lunds BK
0:1
Varbergs
Arjantin Kupası
Boca Juniors
1:3
Pen
Almagro
Primera B Kapanış
Leones FC
2:3
Quindio
Copa Colombia
Dep. Pasto
4:3
Pen
La Equidad
Orsomarso
0:5
Deportes Tolima
Real San Andrés
0:1
Deportivo Cali
İtalya Serie C Kupası
Arzignano Valchiampo
2:1
Modena
Paganese
2:2
Avellino
Serie B
Atletico GO
2:0
Oeste
Coritiba
2:0
Brasil de Pelotas
1.Lig
Vejle
0:1
Fredericia
Eliteserien
Stabaek
1:1
Valerenga
Kristiansund BK
1:2
Bodo Glimt
Viking
2:1
Sarpsborg
CSL
Shenzhen F.C.
4:0
Guangzhou R&F
Shanghai SIPG
5:1
Tianjin Teda
Beijing Renhe F.C.
1:2
Hebei China Fortune
Japanese Cup
Tokyo
0:1
Ventforet Kofu
Sagan Tosu
1:0
EZ
Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima
2:1
Zweigen Kanazawa
Shimizu
1:0
Avispa Fukuoka
Urawa Red Diamonds
2:1
Mito HollyHock
Vissel Kobe
4:0
Omiya Ardija
Yokohama Marinos
2:1
Yokohama FC
Cerezo Osaka
3:0
Renofa Yamaguchi
Kupa
Bled
1:3
NK Celje
Dobrovce
0:10
Radomlje
Brežice
1:2
ND Triglav
Odranci
1:3
Aluminij
Pesnica
1:5
HIT Gorica
Tolmin
3:2
Sampion
Grad
1:4
Krsko
Šenčur
0:1
Nafta Lendava
Bistrica
3:4
Pen
Brda
Videm pri Ptuju
1:4
NK Tabor Sežana
Luka Koper
6:0
Beltinci
WAFF Championship
Irak
0:1
Bahreyn
S Ligi
Geylang
2:1
Tampines
Home United
1:3
Balestier Khalsa
1.Lig
Grbalj
1:1
FC Podgorica
Buducnost Podgorica
3:1
KOM
Petrovac
0:2
Zeta
OFK Titograd Podgorica
0:1
Rudar Pljevlja
Icelandic Cup
Hafnarfjordur
3:1
KR Reykiavik
Premier League
Chippa United
1:1
Mamelodi Sundowns
Polokwane City
0:1
Bidvest Wits
Supersport United
3:0
Orlando Pirates
Copa Mexico
Club Queretaro
3:2
Club Tijuana
Leones Negros
0:1
Cafetaleros de Chiapas
Necaxa
2:2
Dorados
U.N.A.M. - Pumas
1:0
Potros UAEM
Club Atlante
0:2
Jurez
Cimarrones de Sonora
0:1
Monarcas
Pachuca
3:1
Zacatepec
1.Lig
SKA-Khabarovsk
1:2
Mordovya
Luch Vladivostok
1:1
Chayka Peschanokopskoye
Tom Tomsk
0:0
Khimki
Spartak Moscow II
1:2
Tekstilshchik Ivanovo
Neftekhimik
1:2
Rotor Volgograd
Shinnik Yaroslavl
0:0
Yenisey Krasnoyarsk
Chertanovo Moscow
1:2
FC Krasnodar 2
Fakel
0:2
Armavir
Torpedo Moscow
3:1
Avangard Kursk
Baltika
2:1
Nizhny Novgorod
Regionalliga Nord
Heider SV
0:4
Lubeck
Altona 93
2:1
SV Drochtersen/Assel
Regionalliga Sudwest
Bahlinger SC
1:2
Kickers Offenbach
Saarbrucken
3:0
FSV Frankfurt
Freiburg II
2:2
FC 08 Homburg
SSV Ulm 1846
2:0
Fc Piramasens
Mainz 05 II
1:0
TSG Balingen
VfR Aalen
2:2
SV Elversberg
Dostluk Maçları
Doxa Katokopias
6:0
Alki Oroklinis