Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 29.11.2019

România Liga I
Astra Giurgiu
1:0
CS Gaz Metan Mediaș
la TV
Dinamo București
1:0
Poli Iași
la TV
Bundesliga
Schalke 04
2:1
Union Berlin
la TV
La Liga
Celta Vigo
0:0
Real Valladolid
la TV
FA Cup
Maldon & Tiptree
0:1
Newport County
Ligue 1
Marsilia
2:1
Brest
la TV
Primeira Liga
Santa Clara
1:2
Boavista
Liga III - Seriei I
CSM Bacău
0:3
CS Aerostar Bacău
Liga III - Seriei 2
CS Afumati
2:0
FCSB II
Dacia Unirea Braila
0:2
C.S. Viitorul Ianca
Liga III - Seriei 3
Balotesti
3:4
Voluntari II
Universitatea Craiova II
1:2
Progresul Spartac
Astra Giurgiu II
1:2
FC Pucioasa
FCM Alexandria
2:0
FC Brasov
Unirea Bascov
1:4
Flacăra Moreni
Liga III - Seriei 4
Cetate Deva
3:1
ACS Progresul Pecica
Flacăra Horezu
2:1
Viitorul Dăești
Craiova 1948
5:0
Național Sebiș
Liga III - Seriei 5
CF Metalurgistul Cugir
3:1
Arieșul 1907 Turda
Odorheiu Secuiesc
0:1
Gloria Bistrita
CS Sanatatea Cluj
1:2
Viitorul Selimbar
2. Bundesliga
Karlsruher SC
4:1
Jahn Regensburg
VfL Osnabruck
2:1
Hamburger SV
la TV
Eredivisie
Heerenveen
3:2
Vitesse
Süper Lig
Genclerbirligi
3:3
Yeni Malatyaspor
Prima Ligă Belgiană
Antwerp
1:0
Mechelen
Prima Ligă
Etar Veliko Tarnovo
0:2
Slavia Sofia
EFL Championship
Swansea City
1:2
Fulham
Serie B
Cosenza Calcio
1:1
Spezia
Ligue 2
Guingamp
1:1
Caen
Le Mans
1:2
Chateauroux
Nancy
2:0
FC Paris
Rodez
1:2
Le Havre
Valenciennes
2:0
Lens
Chambly Oise
0:2
Ajaccio
Clermont Foot 63
1:0
Chamois Niortais
Lorient
2:1
Grenoble Foot 38
Auxerre
2:2
Orleans
Prva HNL
Slaven Belupo
3:0
Inter Zapresic
Lokomotiva Zagreb
4:0
HNK Gorica
Superliga Daneză
Lyngby
1:1
Nordsjaelland
Segunda División
Numancia
0:0
Malaga
Prima Ligă
Banik Ostrava
0:0
Opava
Ekstraklasa
Zaglebie Lubin
2:0
Gornik Zabrze
Wisla Plock
0:2
Lech Poznan
Eerste Divisie
Cambuur
3:1
Jong AZ
Den Bosch
3:2
Dordrecht
Helmond Sport
2:3
Jong PSV
NAC Breda
2:0
MVV Maastricht
Roda
1:4
Excelsior
Telstar
2:3
Jong Ajax
TOP Oss
3:1
FC Eindhoven
Volendam
3:1
NEC Nijmegen
Superliga Slovaciei
Spartak Trnava
2:0
Ruzomberok
Liga Leumit
Beitar Tel Aviv Bat Yam
3:2
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Nof HaGalil F.C.
0:2
Hapoel Ashkelon
Hapoel Ramat Gan
4:0
Hapoel Bney Lod FC
Hapoel Katamon
1:2
Kafr Qasim
Maccabi Petah Tikva
2:0
Maccabi Ahi Nazareth
Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen
0:0
SV Schalding-Heining
Regionalliga Nord
Lubeck
7:0
Heider SV
SV Drochtersen/Assel
0:2
Altona 93
Regionalliga Nordost
Hertha Berlin II
0:0
RW Erfurt
Babelsberg 03
0:4
Berliner
Altglienicke
2:2
Lokomotive Leipzig
Regionalliga Südwest
Hoffenheim II
4:1
TSG Balingen
Regionalliga West
SG Wattenscheid 09
amâ
Fc Schalke 04 II
Oberhausen
1:0
Bonner
1. Lig Turcia
İstanbulspor A.Ş.
4:0
Fatih Karagumruk
Divizia Secundă Belgiană
OH Leuven
2:1
Lokeren
Superliga Serbiei
Proleter Novi Sad
0:1
Mladost Lucani
Backa Topola
2:2
Spartak Subotica
Prima Ligă Țara Galilor
Aberystwyth Town
1:3
Cefn Druids
Caernarfon
2:1
Cardiff Metropolitan University
A-League Australia
Melbourne Victory
1:0
Perth Glory
3. Liga Germania
Bayern Munchen II
2:3
Carl Zeiss Jena
Bulgaria B PFG
Lokomotiv G. Oryahovitsa
0:1
Septemvri Sofia
Prima Divizie Cipriotă
Olympiakos Nicosia
0:0
Enosis Neon Paralimni
Primera División
Nacional De Football
4:3
Rampla Juniors
Primera A
America de Cali
2:0
Independiente Santa Fe
Deportivo Cali
0:0
Alianza Petrolera
Division Profesional
Club Olimpia
1:0
Deportivo Capiatá
Championnat National
Lyon la Duchere
3:1
Red Star FC 93
Avranches
0:1
FC Villefranche
Bastia-Borgo
1:2
Pau
Boulogne
1:0
Bourg en Bresse Peronnas
Cholet
2:0
Toulon
Concarneau
0:1
Laval
Creteil
2:0
Gazelec Ajaccio
Le Puy
1:2
Dunkerque
Quevilly
2:2
AS Beziers
Liga MX playoff
Monterrey
5:2
Santos Laguna
Club America
1:2
UANL Tigres
LigaPro
Sporting Covilha
1:2
Feirense
Erste Liga
Austria Wien II
4:1
Austria Klagenfurt
Floridsdorfer AC
0:0
FC Juniors OÖ
Amstetten
3:3
Grazer AK
Lafnitz
0:2
Austria Lustenau
Wacker Innsbruck
1:1
SV Horn
Liga Campionilor CAF
Js Kabylie
1:0
Vita Club
Al Hilal Omdurman
2:1
F.C. Platinum
Etoile Sportive du Sahel
1:0
Al Ahly
Challenge League
Aarau
2:2
Winterthur
Prva Liga
Radnicki 1923
5:1
Sindjelic Beograd
Ecuador - First Division
Macara
1:2
Emelec
Super League India
Hyderabad
1:1
Bengaluru Fc
Grecia Football League
Ergotelis
2:1
Panachaiki
Premier League Egipt
Al Mokawloon
2:0
El Gouna FC
I liga Polonia
Zaglebie Sosnowiec
1:0
Termalica Nieciecza
Arabian Gulf Cup
Emiratele Arabe Unite
0:2
Irak
Yemen
0:6
Qatar
Premier League Cup
Blackburn U23
2:1
Burnley U23
Aston Villa U23
6:0
Portsmouth U23
Fulham U23
2:0
Plymouth U23
Scunthorpe U23
3:3
Newcastle U23
Série A
Fluminense
1:0
Palmeiras
Fortaleza
2:1
Santos
Sao Paulo
1:0
Vasco da Gama
Cruzeiro
0:1
Centro Sportivo Alagoano
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..