App:
Bundesliga
FC Augsburg
4:0
Hertha BSC
TSG Hoffenheim
1:5
1. FSV Mainz 05
2. Bundesliga
SSV Jahn Regensburg
3:1
1. FC Heidenheim
SpVgg Greuther Fürth
0:0
1. FC Nürnberg
VfB Stuttgart
3:0
Karlsruher SC
3. Liga
1. FC Kaiserslautern
2:0
FC Hansa Rostock
1860 München
1:1
Bayern Munchen II
Regionalliga Nord
VfL Wolfsburg II
5:0
VfB Oldenburg
FC Sankt Pauli II
1:1
Werder Bremen II
Lüneburger SK
1:3
Lubeck
Hannoverscher SC
abg
Schwarz-Weiss-Rehden
Regionalliga Nordost
Berliner
1:1
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga Sudwest
Freiburg II
1:2
Bahlinger SC
Premier League
Sheffield United
3:3
Manchester United
Championship
FC Middlesbrough
2:2
Hull City
Eredivisie
FC Groningen
1:1
Feyenoord Rotterdam
PSV Eindhoven
2:1
SC Heerenveen
RKC Waalwijk
1:1
FC Emmen
VVV Venlo
2:1
Twente Enschede
Sparta Rotterdam
2:0
Vitesse Arnheim
Serie A
FC Bologna
2:2
FC Parma
AS Rom
3:0
Brescia Calcio
Sassuolo Calcio
1:2
Lazio Rom
Hellas Verona FC
1:0
AC Florenz
Sampdoria Genua
2:1
Udinese Calcio
Primera Division
Espanyol Barcelona
1:1
Getafe
CA Osasuna
1:2
Athletic Bilbao
SD Eibar
0:2
Deportivo Alavés
FC Villarreal
1:3
Celta de Vigo
Real Valladolid
0:1
FC Sevilla
Ligue 1
Girondins Bordeaux
2:1
AS Monaco
AS St. Étienne
0:0
HSC Montpellier
FC Toulouse
0:2
Olympique Marsille
Bundesliga
Admira Wacker
0:0
FK Austria Wien
TSV Hartberg
2:1
SC Rheindorf Altach
SK Rapid Wien
1:1
SK Sturm Graz
Erste Liga
SV Ried
4:0
FC Dornbirn 1913
Super League
Sion
3:4
Young Boys
St. Gallen
4:1
Neuchâtel Xamax
Thun
0:3
Lugano
Super Lig
Kayserispor
1:4
Sivasspor
Alanyaspor
0:1
Göztepe
Kasimpasa
1:2
Genclerbirligi
Yeni Malatyaspor
0:0
Fenerbahce
Pro League
KAA Gent
1:1
Antwerp FC
RSC Anderlecht
0:0
KV Kortrijk
VV St. Truiden
1:3
Sporting Charleroi
Serie B
Ascoli Calcio
3:2
Cosenza Calcio
AS Cittadella
1:1
Pisa Calcio
ASD Spezia Calcio 2008
2:0
Frosinone Calcio
Segunda Division
Almería
2:0
Numancia
Albacete
1:2
Mirandés
FC Málaga
3:3
Elche
Girona
2:0
Fuenlabrada
UD Las Palmas
3:1
Real Oviedo
Cádiz
2:1
Lugo
Primera Division
Atlético Tucumán
2:2
San Lorenzo
Boca Juniors
2:0
Unión de Santa Fe
Banfield
1:0
Vélez Sarsfield
Gimnasia y Esgrima
0:1
Arsenal Sarandí
Challenge League
Winterthur
0:2
SC Kriens
Grasshopper
0:0
Aarau
Premier League
Hamilton Academical
1:3
Glasgow Rangers
FC St. Johnstone
1:1
FC Aberdeen
Superligaen
Sønderjysk Elitesport
2:2
Lyngby BK
Aalborg BK
4:0
AC Horsens
Silkeborg IF
1:2
Esbjerg
FC Kopenhagen
2:1
Hobro
Aarhus GF
2:1
Brøndby IF
Second Division B
Virton
1:1
KSV Roeselare
Czech Liga
FK Teplice
1:1
Banik Ostrava
MFK Karviná
1:1
FC Viktoria Plzen
Premier League
FC Ufa
1:1
PFC Sochi
FC Ural
0:0
Spartak Moskau
Arsenal Tula
1:2
FC Krasnodar
ZSKA Moskau
1:0
Krylja Sowetow Samara
Serie A
Santos FC
4:1
Cruzeiro Belo Horizonte
Atlético Mineiro
0:1
Atletico Paranaense
Goias
4:3
Bahia Salvador
Palmeiras
1:2
Grêmio
Botafogo Rio Janeiro
1:0
Corinthians
Avaí
0:1
Chapecoense
Ceara
1:1
São Paulo
Internacional
2:2
Fortaleza
Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok SSA
2:0
Arka Gdynia SSA
WKS Slask Wroclaw
2:1
Wisla Kraków SSA
Tippeligaen
Bodo Glimt
3:0
Kristiansund
Odd Grenland Skien
2:1
Tromso IL
Ranheim
2:1
Lillestrøm SK
Sparta Sarpsborg
1:1
FK Haugesund
Stabaek IF
4:2
Mjöndalen
Stromsgodset IF
6:0
Brann Bergen
Valerenga IF Oslo
2:4
Molde FK
Viking Stavanger
2:2
Rosenborg BK
2. Liga
Vlasim
2:0
Prostějov
Segunda Division B Group 2
Alavés B
1:0
Tudelano
Izarra
0:1
Real Unión
Barakaldo
1:3
Arenas de Getxo
Burgos CF
0:1
Real Valladolid II
Calahorra
1:0
Cultural Leonesa
Guijuelo
2:0
Athletic Bilbao II
Haro Deportivo
1:2
CF Salmantino
Segunda Division B Group 1
Melilla
2:0
Sporting Gijon II
Getafe B
1:0
Atlético Baleares
Atlético Madrid II
2:0
Internacional de Madrid
Celta Vigo II
1:0
UD Ibiza
Pena Deportiva
1:0
Pontevedra
Las Rozas CF
2:5
Racing Ferrol
Las Palmas II
0:0
Rayo Majadahonda
Marino de Luanco
1:3
Coruxo
Langreo
3:0
SS Reyes
Segunda Division B Group 3
Ebro
1:1
Sabadell
Gimnàstic Tarragona
2:0
Ejea
Valencia Mestalla
4:1
Orihuela
Castellón
0:0
Llagostera
Espanyol B
3:1
Villarreal II
UE Olot
3:0
Levante B
CF Badalona
0:1
AE Prat
La Nucia
3:0
Hercules
UE Cornellà
2:0
FC Andorra
Segunda Division B Group 4
Cádiz B
0:0
Atlético Sanluqueño
Badajoz
1:0
Marbella
Córdoba
1:1
Mérida UD
Real Murcia
2:0
Granada II
San Fernando
0:0
UCAM Murcia
Algeciras
2:0
Don Benito
Talavera
1:0
Villarrobledo
Yeclano Deportivo
2:0
Recreativo Huelva
Villarrubia
1:2
F.C. Cartagena
1. HNL
NK Osijek
1:0
NK Istra 1961
Inter Zaprešić
1:4
HNK Rijeka
1. Lig
Hatayspor
1:0
İstanbulspor A.Ş.
Menemen Belediyspor
1:0
Balikesirspor
Osmanlispor
2:3
Adana Demirspor
Akhisar Belediyespor
2:1
Altay
Pokal
Anadia FC
2:1
S.C. Beira-Mar
Moreirense FC
1:3
Mafra
FC Paços de Ferreira
1:0
Sanjoanense
Sintra
0:2
Marinhense
Pedras Rubras
5:6
ELF
Canelas
Rio Ave FC
1:0
Alverca
FC Porto
4:0
Vitória Setúbal
GD Chaves
1:0
Belenenses Lissabon
1. Liga
Hirnyk-Sport
0:2
Kremin Kremenchuk
Prikarpatye
0:1
Rukh Lviv
Seria C Gruppe B
L.R. Vicenza Virtus
2:1
Fano Alma J.
Padova
1:0
Rimini
Sambenedettese
2:0
Feralpisalo
Vis Pesaro
2:1
Arzignano Valchiampo
Fermana
1:1
Reggio Audace
AC Cesena
1:0
Modena
Piacenza Calcio
0:0
Imolese
Ravenna
3:3
Gubbio
Triestina
1:0
Sudtirol
Seri C Girone A
Monza
2:0
US Alessandria Calcio
Pergolettese
3:0
Olbia
Pianese
1:4
Como
Pro Patria
1:1
Pistoiese
Siena
0:1
Pontedera
Serie C Girone C
Bisceglie
2:2
Paganese
Catania
1:1
Casertana
Cavese
1:0
Monopoli
Virtus Francavilla
3:4
Potenza
Picerno
1:1
Sicula Leonzio
Avellino
3:1
Rieti
AS Bari
1:1
Teramo
TFF 2. LIG White Group
Gumushanespor
2:3
Hacettepe
1922 Konyaspor
1:3
Hekimoğlu Trabzon
Tarsus İdman Yurdu
2:1
İnegölspor
Bak Spor Kulübü
1:0
Sancaktepe Belediye
Afjet Afyonspor
2:2
Kirklarelispor
Manisa Büyükşehir Belediyesi
3:0
Amed SK
Samsunspor
5:0
Sanliurfaspor
2.Lig Red Group
Sivas Belediyespor
0:2
Tuzlaspor
Kahramanmarasspor AS
1:0
Karabükspor
Van Spor
2:0
Bayburt Özel İdarespor
BB Bodrumspor
1:1
Sakaryaspor
Uşakspor
1:3
Bandirmaspor
Ergene Velimese Spor
2:0
Niğde Anadolu FK
Super Liga
PAE APS Atromitos Athens
2:1
OFI Heraklion
Asteras Tripolis
0:0
Volos N.F.C.
PAOK Saloniki
1:0
AE Larisa
AEK Athens
1:1
Aris Saloniki
Panetolikos
0:0
Panathinaikos Athens
1. SNL
NK Tabor Sežana
1:1
Mura
Aluminij
0:2
Maribor
Primera Division
Querétaro FC
3:1
CA Monarcas Morelia
CDSC Cruz Azul
3:1
Atltico San Luis
CF Rayados de Monterrey
2:0
CF Atlas Guadalajara
CD Chivas de Guadalajara
3:1
TR de Veracruz
Pachuca CF
2:0
Pumas UNAM
Deportivo Toluca
2:2
Club Santos Laguna
Ascenso MX playoffs - Playoffs
Club Atlante
0:1
Zacatepec
Alebrijes Oaxaca
0:1
Celaya
Erste Profi-Liga
Dunav Ruse
0:3
Beroe
Levski
2:0
Tsarsko Selo
Second Professional League
Neftochimic Burgas
3:3
Lokomotiv Sofia
FC Hebar Pazardzhik
1:0
Botev Galabovo
CSKA 1948
2:2
Ludogorets II
Premier League
Karpaty Lwiw
1:2
Olimpik Donezk
Kolos Kovalivka
2:0
Desna
Dynamo Kiew
3:0
Mariupol
Erste Liga
FC Academica Clinceni
2:2
Dinamo Bucuresti
Gaz Metan Medias
0:0
Botosani
CS U Craiova
3:0
AFC Hermannstadt
Super Liga
Inđija
0:0
Mačva Šabac
Spartak Subotica
3:1
Radnik Surdulica
Primera Divisíon
Alianza Petrolera
0:1
América de Cali
Independiente Santa Fe
1:1
Deportivo Cali
Atlético Nacional
1:1
Deportes Tolima
Junior
1:0
Cucuta
Primera Division
Huachipato
abg
Universidad Chile
Everton De Vina
abg
Palestino
Universidad Catolica
abg
Audax Italiano
Premier League
BATE
3:0
Dinamo Minsk
Dinamo Brest
1:0
Vitebsk
Dnyapro Mogilev
2:1
Torpedo BelAZ
Minsk
1:0
Shakhtyor
Neman Grodno
1:1
Energetik-Gu Minsk
Gorodeya
2:3
Gomel
Slavia
2:0
Isloch
Torpedo Minsk
0:3
Slutsk
Bosnia and Herzegovina Premier Liga
Zeljeznicar
1:2
Siroki Brijeg
Division Profesional Clausura
Nacional Asunción
1:1
Sportivo Luqueño
Club Olimpia
4:2
Cerro Porteno
Club Guarani
2:1
Deportivo Capiatá
Nemzeti Bajnokság I
Ferencvaros
3:2
Zalaegerszeg
Play-offs
Asane IL Ulset
2:2
Notodden
A-League
Central Coast Mariners
1:0
Western United
Indian Super League
Odisha FC
0:0
Atletico de Kolkata
North Macedonia 1. Liga
Akademija Pandev
1:1
FC Struga
Borec Veles
0:0
Sileks
Shkendija Tetovo
6:1
Renova
Vardar
1:1
Shkupi
Prva Liga
Budućnost Dobanovci
1:0
Novi Pazar
Metalac GM
0:0
Radnicki 1923
Grafičar
3:1
Smederevo 1924
Žarkovo
0:1
FK Kabel Novi Sad
I Liga
Stomil Olsztyn
0:0
Radomiak Radom
B Ethniki
Apollon Larissa F.C.
3:1
Ergotelis
Ialysos
0:0
Kavala
A.E. Karaiskakis
0:0
PAE Chania
Apollon Kalamaria
1:0
PAE AO Kerkyra
Apollon Smirnis
0:0
PAS Giannina
Ierapetra
0:1
Veria FC
Indonesien Super Liga
Persib Bandung
0:0
Barito Putera
Persipura Jayapura
0:1
Persebaya Surabaya
AFC Champions League
Urawa Reds
0:2
Al-Hilal Saudi
Premyer Liqa
Zira
3:1
Keshla FK
Neftchi Baku
4:1
Qabala
Ligue 1
Hussein Dey
0:0
Mc Oran
Serie B
Curitiba FBC
1:0
Bragantino
Serie A
L.D.U. Quito
2:3
Universidad Católica del Ecuador
Emelec
1:2
Macara
Primera Division - Clausura
Deportivo La Guaira
1:0
Deportivo Táchira
Primera Divisin - Clausura
Molinos El Pirata
3:1
UTC
Alianza Universidad
0:1
Cesar Vallejo
Deportivo Binacional
4:1
Sporting Cristal
Universidad San Martin
0:0
Ayacucho Fc
Carlos Mannucci
2:2
Deportivo Municipal
Melgar
4:2
Academia Cantolao
Sport Huancayo
0:1
Sport Boys
Union Comercio
2:3
Alianza Lima
Universitario de Deportes
1:0
Real Garcilaso
1. Division
AEL
0:0
Olympiakos Nicosia
Anorthosis
2:1
Ethnikos Achna
Argentina - Primera B Nacional
Alvarado
4:2
Estudiantes B.A.
Belgrano Córdoba
1:1
Atlético Mitre
Guillermo Brown
0:0
San Martín San Juan
Villa Dálmine
0:1
Gimnasia y Esgrima de Jujuy
San Martin de Tucuman
1:1
Instituto Córdoba
Ferro Carril Oeste
1:0
Deportivo Morón
Argentina - Division 3 Metropolitana
Argentino de Quilmes
2:1
Sacachispas
Colegiales
0:1
UAI Urquiza
J.J. de Urquiza
1:1
Los Andes
Torneo Federal A
Gimnasia Uruguay
0:0
Central Norte
Sol de Mayo
1:0
Olimpo
Club Atlético Camioneros
1:1
Ferro Carril Oeste
Círculo Deportivo
2:1
Club Sportivo Penarol
Sansinena
1:1
Huracán Las Heras
Douglas Haig
1:1
Defensores de Pronunciamiento
Crucero del Norte
1:2
San Martin de Formosa
Unión de Sunchales
0:0
Atletico Sarmiento
Sportivo Belgrano
0:1
Juventud Unida
Chaco For Ever
1:0
Sportivo Las Parejas
Segunda Divisin
Atletico Grau
4:1
Juan Aurich
Primera division Apertura
Santa Tecla
1:3
El Vencedor
Chalatenango
3:0
11 Deportivo
Isidro Metapan
0:2
Municipal Limeno