Mobile app:
Premier league
Sheffield United
3:3
Manchester United
Championship
Middlesbrough
2:2
Hull City
Bundesliga
Augsburg
4:0
Hertha Berlin
1899 Hoffenheim
1:5
FSV Mainz 05
2nd Bundesliga
Jahn Regensburg
3:1
FC Heidenheim
Greuther Fuerth
0:0
FC Nurnberg
VfB Stuttgart
3:0
Karlsruher SC
La Liga
Espanyol
1:1
Getafe
Osasuna
1:2
Athletic Club
Eibar
0:2
Alaves
Villarreal
1:3
Celta Vigo
Valladolid
0:1
Sevilla
First Division A
Gent
1:1
Antwerp
Anderlecht
0:0
Kortrijk
St.Truiden
1:3
Sporting Charleroi
Superliga
Boca Juniors
2:0
Unión de Santa Fe
Banfield
1:0
Velez Sarsfield
Gimnasia La Plata
0:1
Arsenal Sarandi
Talleres Cordoba
3:3
Racing Club
Liga MX
Toluca
2:2
Santos Laguna
Juаrez
1:2
UANL Tigres
Serie A
Bologna
2:2
Parma
Roma
3:0
Brescia
Sassuolo
1:2
Lazio
Verona
1:0
Fiorentina
Sampdoria
2:1
Udinese
Ligue 1
Bordeaux
2:1
AS Monaco
Saint-Etienne
0:0
Montpellier
Toulouse
0:2
Marseille
Serie B
Ascoli
3:2
Cosenza Calcio
Cittadella
1:1
Pisa
Spezia
2:0
Frosinone
Segunda Division
Almeria
2:0
Numancia
Albacete
1:2
Mirandes
Malaga
3:3
Elche
Girona
2:0
Fuenlabrada
Las Palmas
3:1
Oviedo
Cadiz
2:1
Lugo
Seria C Girone B
L.R. Vicenza Virtus
2:1
Fano Alma J.
Padova
1:0
Rimini
Sambenedettese
2:0
Feralpisalo
Vis Pesaro
2:1
Arzignano Valchiampo
Cesena
1:0
Modena
Piacenza
0:0
Imolese
Ravenna
3:3
Gubbio
Triestina
1:0
Sudtirol
Fermana
1:1
Reggio Audace
Seria C Group А
Monza
2:0
US Alessandria Calcio
Pergolettese
3:0
Olbia
Pianese
1:4
Como
Pro Patria
1:1
Pistoiese
Siena
0:1
Pontedera
Seria C Girone C
Bisceglie
2:2
Paganese
Catania
1:1
Casertana
Cavese
1:0
Monopoli
Virtus Francavilla
3:4
Potenza
Picerno
1:1
Sicula Leonzio
Avellino
3:1
Rieti
Bari 1908
1:1
Teramo
Eredivisie
Groningen
1:1
Feyenoord
PSV
2:1
Heerenveen
RKC Waalwijk
1:1
Emmen
VVV Venlo
2:1
Twente
Sparta Rotterdam
2:0
Vitesse
Bundesliga
Admira Wacker
0:0
Austria Wien
Hartberg
2:1
SCR Altach
Rapid Wien
1:1
Sturm Graz
Erste Liga
Ried
4:0
FC Dornbirn 1913
Regionalliga Nord
VfL Wolfsburg II
5:0
VfB Oldenburg
FC St. Pauli II
1:1
Werder Bremen II
Luneburger
1:3
Lubeck
Hannoverscher SC
Post
Schwarz-Weiss-Rehden
Regionalliga Nordost
Berliner
1:1
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga Sudwest
Freiburg II
1:2
Bahlinger SC
Segunda Division B Group 2
Alavés B
1:0
Tudelano
Izarra
0:1
Real Unión
Guijuelo
2:0
Athletic Club II
Haro Deportivo
1:2
CF Salmantino
Barakaldo
1:3
Arenas de Getxo
Burgos CF
0:1
Valladolid II
Calahorra
1:0
Cultural Leonesa
Segunda Division B Group 1
Melilla
2:0
Sporting Gijon II
Getafe B
1:0
Atlético Baleares
Atletico Madrid II
2:0
Internacional de Madrid
Celta Vigo II
1:0
UD Ibiza
Pena Deportiva
1:0
Pontevedra
Las Rozas CF
2:5
Racing Ferrol
Las Palmas Atlético
0:0
Rayo Majadahonda
Marino de Luanco
1:3
Coruxo
Langreo
3:0
SS Reyes
Segunda Division B Group 3
Ebro
1:1
Sabadell
Gimnastic
2:0
Ejea
Valencia Mestalla
4:1
Orihuela
Castellón
0:0
Llagostera
Espanyol B
3:1
Villarreal B
UE Olot
3:0
Levante B
Badalona
0:1
AE Prat
La Nucia
3:0
Hercules
UE Cornellà
2:0
FC Andorra
Segunda Division B Group 4
Cádiz B
0:0
Atlético Sanluqueño
Badajoz
1:0
Marbella
Cordoba
1:1
Mérida UD
Real Murcia
2:0
Granada II
San Fernando
0:0
UCAM Murcia
Algeciras
2:0
Don Benito
Talavera
1:0
Villarrobledo
Yeclano Deportivo
2:0
Recreativo Huelva
Villarrubia
1:2
F.C. Cartagena
Copa Portugal
Anadia FC
2:1
S.C. Beira-Mar
Moreirense
1:3
Mafra
Pacos Ferreira
1:0
Sanjoanense
Sintra
0:2
Marinhense
Pedras Rubras
5:6
Pen
Canelas
Rio Ave
1:0
Alverca
FC Porto
4:0
Vitoria Setubal
Chaves
1:0
Belenenses
3rd Liga
FC Kaiserslautern
2:0
Hansa Rostock
TSV 1860 Munich
1:1
Bayern Munchen II
TFF 2. LIG White Group
Gumushanespor
2:3
Hacettepe
1922 Konyaspor
1:3
Hekimoğlu Trabzon
Bak Spor Kulübü
1:0
Sancaktepe Belediye
Afjet Afyonspor
2:2
Kirklarelispor
Manisa Büyükşehir Belediyesi
3:0
Amedspor
Samsunspor
5:0
Sanliurfaspor
Tarsus İdman Yurdu
2:1
Inegolspor
2.Lig Red Group
Sivas Belediyespor
0:2
Tuzlaspor
Kahramanmarasspor AS
1:0
Kardemir Karabukspor
Van Spor
2:0
Bayburt Özel İdarespor
Ergene Velimese Spor
2:0
Niğde Anadolu FK
BB Bodrumspor
1:1
Sakaryaspor
Uşakspor
1:3
Bandirmaspor
Super League
Sion
3:4
Young Boys
St Gallen
4:1
Neuchatel Xamax
FC Thun
0:3
FC Lugano
Scottish Premiership
Hamilton Academical
1:3
Rangers
St Johnstone
1:1
Aberdeen
ALKA Superliga
Sonderjyske
2:2
Lyngby
Aalborg
4:0
Horsens
Silkeborg
1:2
Esbjerg
Copenhagen
2:1
Hobro
Aarhus
2:1
Brondby
Second Division B
Virton
1:1
Roeselare
1st League
Teplice
1:1
Banik Ostrava
Karvina
1:1
Plzen
Premier league
FC Ufa
1:1
PFC Sochi
Ural
0:0
Spartak Moscow
Arsenal Tula
1:2
Krasnodar
CSKA Moscow
1:0
Krylya Sovetov
Serie A
Atlético Mineiro
0:1
Atletico Paranaense
Goias
4:3
Bahia
Palmeiras
1:2
Gremio
Botafogo
1:0
Corinthians
Avai
0:1
Chapecoense AF
Ceara
1:1
Sao Paulo
Internacional
2:2
Fortaleza
Challenge League
Winterthur
0:2
Kriens
Grasshopper
0:0
Aarau
Eliteserien
Odd Ballklubb
2:1
Tromso
Ranheim
2:1
Lillestrom
Sarpsborg
1:1
Haugesund
Stabaek
4:2
Mjondalen
Stromsgodset
6:0
Brann
Valerenga
2:4
Molde
Viking
2:2
Rosenborg
Bodo Glimt
3:0
Kristiansund BK
Norway play-offs
Asane
2:2
Notodden
Indonesia Liga 1
Persib Bandung
0:0
Barito Putera
Persipura Jayapura
0:1
Persebaya Surabaya
2nd League
Vlasim
2:0
Prostějov
AFC Champions League
Urawa Red Diamonds
0:2
Al-Hilal Saudi
Premier League
Zira
3:1
Keshla FK
Neftchi Baku
4:1
Qabala
Serie B
Coritiba
1:0
Bragantino
Primera Division - Clausura
Deportivo La Guaira
1:0
Deportivo Táchira
Primera Divisiоn - Clausura
Molinos El Pirata
3:1
UTC
Alianza Universidad
0:1
Cesar Vallejo
Deportivo Binacional
4:1
Sporting Cristal
Universidad San Martin
0:0
Ayacucho Fc
Carlos Mannucci
2:2
Deportivo Municipal
Melgar
4:2
Academia Cantolao
Sport Huancayo
0:1
Sport Boys
Union Comercio
2:3
Alianza Lima
Universitario de Deportes
1:0
Real Garcilaso
Super Lig
Kayserispor
1:4
Sivasspor
Alanyaspor
0:1
Goztepe
Kasimpasa
1:2
Genclerbirligi
Yeni Malatyaspor
0:0
Fenerbahce
Super League
Atromitos Athinon
2:1
OFI
Asteras Tripolis
0:0
Volos N.F.C.
PAOK
1:0
Larisa
AEK Athens
1:1
Aris Thessaloniki
Panetolikos
0:0
Panathinaikos
1. Lig
Hatayspor
1:0
İstanbulspor A.Ş.
Menemen Belediye
1:0
Balikesirspor
Osmanlispor
2:3
Adana Demirspor
Akhisar Belediye
2:1
Altay
Division Profesional Clausura
Club Olimpia
4:2
Cerro Porteno
Club Guarani
2:1
Deportivo Capiatá
Greece Football League
Apollon Larissa F.C.
3:1
Ergotelis
Ialysos
0:0
Kavala
A.E. Karaiskakis
0:0
PAE Chania
Apollon Pontou
1:0
PAE Kerkyra
Apollon Smirnis
0:0
Pas Giannina
Ierapetra
0:1
Veria
Ekstraklasa
Jagiellonia
2:0
Arka Gdynia
Slask Wroclaw
2:1
Wisla Krakow
Primera A
Independiente Santa Fe
1:1
Deportivo Cali
Atletico Nacional
1:1
Deportes Tolima
Junior
1:0
Cucuta
Primera
Huachipato
Post
Universidad de Chile
Everton De Vina
Post
Palestino
Universidad Catolica
Post
Audax Italiano
1st Liga
Stomil Olsztyn
0:0
Radomiak Radom
Ecuador - First Division
Emelec
1:2
Macara
Independiente del Valle
0:0
Delfín
Segunda Divisiоn
Atletico Grau
4:1
Juan Aurich
Argentina - Primera B Nacional
Guillermo Brown
0:0
San Martin de San Juan
Villa Dálmine
0:1
Gimnasia Jujuy
San Martin de Tucuman
1:1
Instituto Córdoba
Ferro Carril Oeste
1:0
Deportivo Morón
Independiente Rivadavia
4:1
Platense
Argentina - Division 3 Metropolitana
Argentino de Quilmes
2:1
Sacachispas
Colegiales
0:1
UAI Urquiza
J.J. de Urquiza
1:1
Los Andes
Torneo Federal A
Gimnasia Uruguay
0:0
Central Norte
Sol de Mayo
1:0
Olimpo Bahia Blanca
Club Atlético Camioneros
1:1
Ferro Carril Oeste
Círculo Deportivo
2:1
Club Sportivo Penarol
Sansinena
1:1
Huracán Las Heras
Douglas Haig
1:1
Defensores de Pronunciamiento
Crucero del Norte
1:2
San Martin de Formosa
Unión de Sunchales
0:0
Atletico Sarmiento
Sportivo Belgrano
0:1
Juventud Unida
Chaco For Ever
1:0
Sportivo Las Parejas
Boca Unidos
2:1
Atlético Güemes
Desamparados
1:1
Deportivo Madryn
Juventud Unida Univ.
0:1
Sportivo Estudiantes
Liga I
FC Academica Clinceni
2:2
Dinamo Bucuresti
Gaz Metan Medias
0:0
Botosani
Universitatea Craiova
3:0
AFC Hermannstadt
Super Liga
Indjija
0:0
Macva
Spartak Subotica
3:1
Radnik Surdulica
Prva Liga
Metalac
0:0
Radnicki 1923
Grafičar
3:1
Smederevo 1924
Žarkovo
0:1
FK Kabel Novi Sad
Buducnost Dobanovci
1:0
Novi Pazar
Liga Nacional
Comunicaciones Guatemala
3:3
Guastatoya
Deportivo Sanarate
1:0
Malacateco
Santa Lucia
2:2
Xelaju
Siquinala
2:3
Antigua
Deportivo Mixco
2:1
Iztapa
1 HNL
NK Osijek
1:0
Istra 1961
Inter Zapresic
1:4
HNK Rijeka
Premier League
Karpaty Lviv
1:2
Olimpik Donetsk
Kolos Kovalivka
2:0
Desna Chernihiv
Dynamo Kyiv
3:0
Mariupol
1st SNL
NK Tabor Sežana
1:1
Mura
Aluminij
0:2
Maribor
First League
Hirnyk-Sport Komsomolsk
0:2
Kremin Kremenchuk
Prikarpatye
0:1
Rukh Lviv
Primera division Apertura
Asuila
2:1
Sonsonate
Alianza
0:0
Juventud Independiente
Costa Rica Primera Division Apertura
San Carlos
0:0
Alajuelense
Costa Rica Primera Division Clausura
San Carlos
19:00
Alajuelense
Primera B
Deportes Melipilla
Post
Deportes Temuco
Deportes Puerto Montt
Post
San Luis
Rangers de Talca
Post
Cobreloa
Magallanes
Post
Deportes La Serena
Liga II
UTA Arad
1:0
Farul Constanța
1st League
AEL Limassol
0:0
Olympiakos Nicosia
Anorthosis
2:1
Ethnikos Achnas
Nemzeti Bajnokság I
Ferencvaros
3:2
Zalaegerszeg
A-League
Central Coast Mariners
1:0
Western United
Super League
Odisha FC
0:0
Atletico de Kolkata
North Macedonia Prva Liga