Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 24.11.2019

Super League
Odisha FC
0:0
Atletico de Kolkata
on TV
Premier league
Sheffield United
3:3
Manchester United
on TV
Bundesliga
Augsburg
4:0
Hertha Berlin
1899 Hoffenheim
1:5
FSV Mainz 05
Serie A
Torino
0:3
Inter
on TV
Bologna
2:2
Parma
on TV
Roma
3:0
Brescia
on TV
Sassuolo
1:2
Lazio
on TV
Verona
1:0
Fiorentina
Sampdoria
2:1
Udinese
on TV
La Liga
Real Madrid
3:1
Real Sociedad
Espanyol
1:1
Getafe
Osasuna
1:2
Athletic Club
Eibar
0:2
Alaves
Villarreal
1:3
Celta Vigo
Ligue 1
Angers
1:0
Nimes
Dijon
2:1
Rennes
Metz
1:1
Reims
Brest
1:1
Nantes
Amiens
0:4
Strasbourg
Bordeaux
2:1
AS Monaco
Saint-Etienne
0:0
Montpellier
Copa Libertadores
Flamengo
2:1
River Plate
AFC Champions League
Urawa Red Diamonds
0:2
Al-Hilal Riyadh
Championship
Middlesbrough
2:2
Hull City
Super Lig
Kayserispor
1:4
Sivasspor
Alanyaspor
0:1
Goztepe
Kasimpasa
1:2
Genclerbirligi
Yeni Malatyaspor
0:0
Fenerbahce
Premier league
FC Ufa
1:1
PFC Sochi
Ural
0:0
Spartak Moscow
Arsenal Tula
1:2
Krasnodar
CSKA Moscow
1:0
Krylya Sovetov
2nd Bundesliga
Jahn Regensburg
3:1
FC Heidenheim
Greuther Fuerth
0:0
FC Nurnberg
VfB Stuttgart
3:0
Karlsruher SC
Eredivisie
PEC Zwolle
3:1
Fortuna Sittard
Ajax
4:1
Heracles
ADO Den Haag
3:3
Willem II
Groningen
1:1
Feyenoord
PSV
2:1
Heerenveen
RKC Waalwijk
1:1
Emmen
VVV Venlo
2:1
Twente
Sparta Rotterdam
2:0
Vitesse
Super League
Sion
3:4
Young Boys
St Gallen
4:1
Neuchatel Xamax
FC Thun
0:3
FC Lugano
First Division A
Mechelen
0:2
Zulte-Waregem
Waasland-Beveren
1:1
Cercle Brugge
Royal Excel Mouscron
2:2
Genk
Gent
1:1
Antwerp
Anderlecht
0:0
Kortrijk
Bundesliga
Admira Wacker
0:0
Austria Wien
Hartberg
2:1
SCR Altach
Rapid Wien
1:1
Sturm Graz
Scottish Premiership
Hamilton Academical
1:3
Rangers
St Johnstone
1:1
Aberdeen
Segunda Division
Huesca
2:0
S. D. Ponferradina
Almeria
2:0
Numancia
Albacete
1:2
Mirandes
Malaga
3:3
Elche
Girona
2:0
Fuenlabrada
Las Palmas
3:1
Oviedo
Superliga
Defensa Y Justicia
2:0
Lanus
Huracan
1:1
Central Córdoba
Atletico Tucuman
2:2
San Lorenzo
Copa Portugal
SC Braga
1:0
Gil Vicente
Vizela
1:2
Benfica
Anadia FC
2:1
S.C. Beira-Mar
Moreirense
1:3
Mafra
Pacos Ferreira
1:0
Sanjoanense
Sintra
0:2
Marinhense
Pedras Rubras
5:6
Pen
Canelas
Rio Ave
1:0
Alverca
FC Porto
4:0
Vitoria Setubal
A-League
Central Coast Mariners
1:0
Western United
Super League
Atromitos Athinon
2:1
OFI
Asteras Tripolis
0:0
Volos N.F.C.
PAOK
1:0
Larisa
AEK Athens
1:1
Aris Thessaloniki
Panetolikos
0:0
Panathinaikos
ALKA Superliga
Sonderjyske
2:2
Lyngby
Aalborg
4:0
Horsens
Silkeborg
1:2
Esbjerg
Copenhagen
2:1
Hobro
Aarhus
2:1
Brondby
1. Lig
Hatayspor
1:0
İstanbulspor A.Ş.
Menemen Belediye
1:0
Balikesirspor
Osmanlispor
2:3
Adana Demirspor
Akhisar Belediye
2:1
Altay
Ekstraklasa
Lechia Gdansk
3:1
LKS Lodz
Jagiellonia
2:0
Arka Gdynia
Slask Wroclaw
2:1
Wisla Krakow
Erste Liga
Ried
4:0
FC Dornbirn 1913
Prva Liga
Grafičar
3:1
Smederevo 1924
Žarkovo
0:1
FK Kabel Novi Sad
Buducnost Dobanovci
1:0
Novi Pazar
Metalac
0:0
Radnicki 1923
3rd Liga
FC Kaiserslautern
2:0
Hansa Rostock
TSV 1860 Munich
1:1
Bayern Munchen II
Seria C Girone B
Virtus Verona
1:2
Carpi
L.R. Vicenza Virtus
2:1
Fano Alma J.
Padova
1:0
Rimini
Sambenedettese
2:0
Feralpisalo
Vis Pesaro
2:1
Arzignano Valchiampo
Cesena
1:0
Modena
Piacenza
0:0
Imolese
Ravenna
3:3
Gubbio
Triestina
1:0
Sudtirol
Fermana
1:1
Reggio Audace
Regionalliga Nord
VfL Wolfsburg II
5:0
VfB Oldenburg
FC St. Pauli II
1:1
Werder Bremen II
Luneburger
1:3
Lubeck
Regionalliga Nordost
Berliner
1:1
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga Sudwest
Freiburg II
1:2
Bahlinger SC
2nd League
Vlasim
2:0
Prostějov
Seria C Group
Lecco
1:1
Giana Erminio
Monza
2:0
US Alessandria Calcio
Pergolettese
3:0
Olbia
Pianese
1:4
Como
Pro Patria
1:1
Pistoiese
Siena
0:1
Pontedera
Seria C Girone C
Reggina
4:1
Rende
Ternana
2:1
Viterbese
Picerno
1:1
Sicula Leonzio
Bisceglie
2:2
Paganese
Catania
1:1
Casertana
Cavese
1:0
Monopoli
Virtus Francavilla
3:4
Potenza
Avellino
3:1
Rieti
Bari 1908
1:1
Teramo
Argentina - Primera B Nacional
Almagro
1:0
Santamarina
Brown de Adrogué
0:0
Defensores de Belgrano
Deportivo Riestra
1:0
Atletico De Rafaela
Nueva Chicago
1:3
Agropecuario
Alvarado
4:2
Estudiantes B.A.
Belgrano Cordoba
1:1
Atlético Mitre
Argentina - Division 3
Acassuso
2:0
Tristan Suarez
Comunicaciones
1:0
San Telmo
Defensores Unidos
2:2
Almirante Brown
Talleres Remedios
2:1
Atletico Fenix
Villa San Carlos
1:1
Deportivo Armenio
TFF 2. LIG White Group
Gumushanespor
2:3
Hacettepe
1922 Konyaspor
1:3
Hekimoğlu Trabzon
Afjet Afyonspor
2:2
Kirklarelispor
Manisa Büyükşehir Belediyesi
3:0
Amedspor
Samsunspor
5:0
Sanliurfaspor
Tarsus İdman Yurdu
2:1
Inegolspor
Bak Spor Kulübü
1:0
Sancaktepe Belediye
2.Lig Red Group
Sivas Belediyespor
0:2
Tuzlaspor
Kahramanmarasspor AS
1:0
Kardemir Karabukspor
Van Spor
2:0
Bayburt Özel İdarespor
BB Bodrumspor
1:1
Sakaryaspor
Uşakspor
1:3
Bandirmaspor
Ergene Velimese Spor
2:0
Niğde Anadolu FK
Segunda Division B Group 2
Alavés B
1:0
Tudelano
Izarra
0:1
Real Unión
Haro Deportivo
1:2
CF Salmantino
Barakaldo
1:3
Arenas de Getxo
Burgos CF
0:1
Valladolid II
Calahorra
1:0
Cultural Leonesa
Guijuelo
2:0
Athletic Club II
Segunda Division B Group 1
Melilla
2:0
Sporting Gijon II
Getafe B
1:0
Atlético Baleares
Atletico Madrid II
2:0
Internacional de Madrid
Celta Vigo II
1:0
UD Ibiza
Pena Deportiva
1:0
Pontevedra
Las Rozas CF
2:5
Racing Ferrol
Las Palmas Atlético
0:0
Rayo Majadahonda
Langreo
3:0
SS Reyes
Marino de Luanco
1:3
Coruxo
Segunda Division B Group 3
Lleida Esportiu
1:1
Barcelona B
Ebro
1:1
Sabadell
Gimnastic
2:0
Ejea
Valencia Mestalla
4:1
Orihuela
Badalona
0:1
AE Prat
La Nucia
3:0
Hercules
Castellón
0:0
Llagostera
Espanyol B
3:1
Villarreal B
UE Olot
3:0
Levante B
UE Cornellà
2:0
FC Andorra
Segunda Division B Group 4
Cádiz B
0:0
Atlético Sanluqueño
Villarrubia
1:2
F.C. Cartagena
Badajoz
1:0
Marbella
Cordoba
1:1
Mérida UD
Real Murcia
2:0
Granada II
San Fernando
0:0
UCAM Murcia
Algeciras
2:0
Don Benito
Talavera
1:0
Villarrobledo
Yeclano Deportivo
2:0
Recreativo Huelva
1 HNL
NK Osijek
1:0
Istra 1961
Inter Zapresic
1:4
HNK Rijeka
Premier League
Karpaty Lviv
1:2
Olimpik Donetsk
Kolos Kovalivka
2:0
Desna Chernihiv
Dynamo Kyiv
3:0
Mariupol
Second Division B
Beerschot Wilrijk
1:1
Lokeren
Virton
1:1
Roeselare
Liga I
Steaua Bucuresti
1:3
Astra Giurgiu
FC Academica Clinceni
2:2
Dinamo Bucuresti
Gaz Metan Medias
0:0
Botosani
Universitatea Craiova
3:0
AFC Hermannstadt
Challenge League
Winterthur
0:2
Kriens
Grasshopper
0:0
Aarau
Norway play-offs
Asane
2:2
Notodden
Ascenso MX - Playoffs
Club Atlante
0:1
Zacatepec
Alebrijes Oaxaca
0:1
Celaya
1st League
AEL Limassol
0:0
Olympiakos Nicosia
Anorthosis
2:1
Ethnikos Achnas
1st SNL
NK Tabor Sežana
1:1
Mura
Aluminij
0:2
Maribor
Liga MX - Guard1aes
Club Queretaro
3:1
Mazatlán F.C.
Cruz Azul
3:1
Atletico San Luis
Monterrey
2:0
Atlas
Guadalajara
3:1
Veracruz
Pachuca
2:0
U.N.A.M. Pumas
Toluca
2:2
Santos Laguna
Primera
Huachipato
Post
Universidad de Chile
Everton De Vina
Post
Palestino
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Zeljeznicar
1:2
Siroki Brijeg
Eliteserien
Bodo Glimt
3:0
Kristiansund BK
Odd Ballklubb
2:1
Tromso
Ranheim
2:1
Lillestrom
Sarpsborg
1:1
Haugesund
Stabaek
4:2
Mjondalen
Stromsgodset
6:0
Brann
Valerenga
2:4
Molde
Viking
2:2
Rosenborg
Division Profesional Clausura
River Plate Asunción
0:2
Libertad
Club Nacional
1:1
Sportivo Luqueño
League Cup
Connah's Quay
2:0
Bala Town
First Professional League
Dunav Ruse
0:3
Beroe
Levski Sofia
2:0
Tsarsko Selo
Second Professional League
Neftochimic Burgas
3:3
Lokomotiv Sofia
FC Hebar Pazardzhik
1:0
Botev Galabovo
CSKA 1948
2:2
Ludogorets II
Indonesia Liga 1
Persib Bandung
0:0
Barito Putera
Persipura Jayapura
0:1
Persebaya Surabaya
Premier League
Zira
3:1
Keshla FK
Neftchi Baku
4:1
Qabala
Algeria - Legue 1
Hussein Dey
0:0
Mc Oran
Primera Division - Clausura
Deportivo La Guaira
1:0
Deportivo Táchira
Liga 1 Movistar - Clausura
Molinos El Pirata
3:1
UTC
North Macedonia Prva Liga
Akademija Pandev
1:1
FC Struga
Borec Veles
0:0
Sileks
Shkendija Tetovo
6:1
Renova
Vardar Skopje
1:1
Shkupi 1927
Segunda Divisin
Atletico Grau
4:1
Juan Aurich
Ecuador - First Division
Aucas
1:0
Barcelona Guayaquil
L.D.U. Quito
2:3
Universidad Católica del Ecuador
1st League
Teplice
1:1
Banik Ostrava
Karvina
1:1
Plzen
Super Liga
Indjija
0:0
Macva
Spartak Subotica
3:1
Radnik Surdulica
Premier
BATE
3:0
Dinamo Minsk
Dinamo Brest
1:0
Vitebsk
Dnyapro Mogilev
2:1
Torpedo Zhodino
FC Minsk
1:0
Shakhter Soligorsk
Neman
1:1
FC Energetik-BGU Minsk
Gorodeya
2:3
Gomel
Slavia Mozyr
2:0
Isloch
Torpedo Minsk
0:3
Slutsk
Nemzeti Bajnokság I
Ujpest
0:2
Diosgyori
Ferencvaros
3:2
Zalaegerszeg
Taiwan Premier League
Tainan City
0:1
Taipower
Hang Yuen
4:1
Hasus Tsu
Ming Chuan
1:7
Tatung F.C.
Taicheng Lions
0:2
Taichung Futuro
Greece Football League
Apollon Larissa F.C.
3:1
Ergotelis
Ialysos
0:0
Kavala
A.E. Karaiskakis
0:0
PAE Chania
Apollon Pontou
1:0
PAE Kerkyra
Apollon Smirnis
0:0
Pas Giannina
Ierapetra
0:1
Veria
First League
Hirnyk-Sport Komsomolsk
0:2
Kremin Kremenchuk
Prikarpatye
0:1
Rukh Lviv
1st Liga
Stomil Olsztyn
0:0
Radomiak Radom
Serie B
Ascoli
3:2
Cosenza Calcio
Cittadella
1:1
Pisa
Primera division Apertura
Jocoro
1:2
C.D. FAS
Santa Tecla
1:3
El Vencedor
Chalatenango
3:0
11 Deportivo
Isidro Metapan
0:2
Municipal Limeno
Costa Rica Primera Division Apertura